pl

Nowiny mail’owo

Najnowszy towar w sklepiku wsparcia


Bransoletka „Pasek“
15,00 Lt


Przejdź do sklepiku wsparcia >

Nasze chwile

Nasze chwile
Więcej zdjęć

Ofiarować przez

Inne sposoby wsparcia

   

Facebook

 
Hits: 5060413
Today hits: + 22400
Login:

Hasło:


Login

Zapomniałeś/aś hasła?
Rejestruj

Savanoriavimas "SOS gyvūnuose"

SOS gyvūnai – organizacija, kurios nariai gelbėja likimo valiai paliktus gyvūnėlius. Nors turime nemažai patirties ir žinių, bet visada norisi įgyti jų dar daugiau. Kad galėtume sėkmingai plėtoti savo veiklą, padėti gyvūnėliams, mums reikalinga žmonių, neabejingų mažųjų draugų likimui, pagalba. Darbų yra tikrai daug, o pagalbos labai trūksta.

Jei manai, kad gali prisidėti prie mūsų vykdomos veiklos ir padėti gyvūnams, esi be galo laukiamas. Net ir mažiausias dėmesys gali labai padėti. Kuo daugiau savanorių prisidės prie SOS gyvūnų veiklos, tuo daugiau gyvūnėlių suras naujus namus.

Tapęs "SOS gyvūnų" savanoriu Jūs:

 • Bendrausite su kitais gyvūnų mylėtojais ir bendraminčiais;
 • Jausite malonumą, galėdami padėti gyvūnams surasti naujus namus;
 • Gausite išsamių žinių apie gyvūnų globą, jų ligas, auklėjimo ypatumus ir priežiūrą;
 • Įgysite naudingos darbo patirties įvairiose srityse, galimybę atrasti ir išreikšti savo gabumus;
 • Ieškodami darbo gausite geras rekomendacijas.

Šiuo metu mums labai reikia savanorių, galinčių skirti dalį savo laiko ir atlikti šiuos darbus:

 • Globojamų gyvūnų priežiūra

Laukiame savanorių, galinčių atvykti į Vilniaus centre esančią prieglaudėlę ir pasirūpinti globojamais gyvūnais – juos pašerti, sutvarkyti narvelius, pavedžioti šunis. Nepilnamečius gyvūnų mylėtojus priimame tik su raštišku tėvų sutikimu. Taip pat reikalingi žmonės, galintys laikinai globoti gyvūnus savo namuose. Kreiptis el.paštu savanoriai(eta)sos-gyvunai.lt, laiško pavadinime nurodant PRIEŽIŪRA arba skambinti tel. 8(600) 39525 Ilonai.

 • Paramos paieška

Mūsų projektams bei kasdienei veiklai nuolat reikalinga finansinė parama. Ieškome žmogaus, turinčio idėjų ir energijos, galinčio organizuoti paramos renginius, rašyti laiškus organizacijoms ir kitais būdais ieškoti, kas ir kaip galėtų mus paremti. Kreiptis el.paštu savanoriai(eta)sos-gyvunai.lt, pavadinime nurodant PARAMA arba tel. 8(675) 42646 (Andrius).

 • Ryšių su žiniasklaida organizavimas

Reikalingas raštingas bei kūrybingas žmogus (arba RSV užsiimanti organizacija), išmanantis bendravimo su žiniasklaida ypatumus ir būdus. Užduotys: užmegzti pastovius ryšius su žiniasklaidos atstovais; planuoti ir nuosekliai informuoti žiniasklaidą apie mūsų veiklą bei projektus. Kreiptis el.paštu savanoriai(eta)sos-gyvunai.lt, laiško pavadinime nurodant RSV.

 • Svetainės vertimas į rusų kalbą

Reikia išversti pastovius svetainės puslapius į rusų kalbą. Pagal galimybes – pildyti rusišką versiją naujais straipsniais, užvesti forumo temas, rašyti dienoraščius ir pan. Kreiptis el.paštu admin(eta)sos-gyvunai.lt arba tel. 8(675) 42646 (Andrius).

 • Svetainės vertimas į lenkų kalbą
Reikia išversti pastovius svetainės puslapius į lenkų kalbą. Pagal galimybes – pildyti lenkišką versiją naujais straipsniais, užvesti forumo temas, rašyti dienoraščius ir pan. Kreiptis el.paštu admin(eta)sos-gyvunai.lt arba tel. 8-675 42646 (Andrius).
 • SOS gyvūnų filmavimas ir filmukų ruošimas
Mūsų svetainę labai pagyvintų filmuota medžiaga apie SOS gyvūnus. Tikime, kad taip pavyktų dar geriau atskleisti jų nuotaikas, charakterius, mylimus užsiėmimus, kad besirenkantys augintinį žmonės galėtų lengviau apsispręsti. Kreiptis el.paštu admin(eta)sos-gyvunai.lt arba tel. 8-675 42646 (Andrius).

Jeigu manote, kad turite pakankamai gabumų ir galimybių tapti "SOS gyvūnų" savanoriais, praneškite apie save! Juk labai malonu, kai galime prisidėti prie išgelbėjimo dar vienos mielos, bet likimo nuskriaustos gyvybės, kuri kažkam gali tapti pačiu brangiausiu padarėliu pasaulyje.

Rozwiązanie: The site runs on the 1C-Bitrix       Design: DESS