lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 5060373
Šiandien: + 22360
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Interneto svetainės tobulinimas

Informacinės technologijos mūsų veikloje užima svarbų vaidmenį, nes būtina sudaryti sąlygas patogiam ir efektyviam bendravimui tiek su visuomene, tiek savanorių darbo grupėms tarpusavyje. Nenutrūkstamas beglobių gyvūnų srautas taip pat reikalauja greito ir patogaus informacijos kaupimo, kad darbas su dokumentais užimtų kuo mažiau laiko, o reikiama informacija būtų bet kuriuo metu lengvai randama. Ši informacija taip pat turi būti prieinama gyvūnų ieškantiems žmonėms.

Veiklos rezultatai:

  • Sukurta mūsų interneto svetainė http://sos-gyvunai.lt, praplėtusi bendravimo ir bendro darbo grupėse galimybes. Pagrindiniai jos privalumai - specializuota gyvūnų skelbimų lenta su gyvūnų paieška pagal norimus kriterijus ir socialinio tinklo funkcionalumas - dienoraščiai, forumas, nuotraukų albumai, savanorių darbo grupės, pokalbiai ir susirašinėjimas su mūsų svetainės nariais.
  • 2009 m. įdiegta kompiuterinė gyvūnų prieglaudų vadybos sistema, kurioje kaupiama mūsų prieglaudos gyvūnų  ir naujųjų šeimininkų  duomenų bazė.
  • 2009 m. parengtas nuotolinis mokymų kursas ir testas savanoriams.
  • Nuo 2009 m. kiekvienas gali užsiprenumeruoti įdomiausias "SOS gyvūnų" naujienas ir kas savaitę gauti naujienlaiškius elektroniniu paštu.
  • 2011 m. paleista rusiška svetainės versija.
  • 2012 m. atidaryta elektroninė „SOS gyvūnų“ paramos krautuvėlė, kurioje esantys daiktai parduodami, o visas gautas pelnas atitenka „SOS gyvūnams“ kaip parama.
  • 2012 m. rugpjūčio 9 d. atidarytos angliška ir lenkiška svetainės versijos.

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS