lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 5060449
Šiandien: + 22436
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Ozo pievelė

Ozo pievelėNuo 2009-12-01 iki 2012-05-10 kartu su prekybos ir pramogų centru „Ozas“ (Vilnius) buvo vykdomas bendras projektas „Gyvūnų pievelė“. Iš PC „Ozas“ skirtoje erdvėje įrengto prieglaudos padalinio naujų šeimininkų sulaukė daugiau kaip 3000 kačių! 

PC „Ozas“ antrame aukšte buvo įrengtas specialiai katėms pritaikytas stiklinis namelis, suskirstytas į keturis vienodo ploto sektorius - „kambarėlius“, kur buvo apgyvendintos atskiros gerai sutariančių kačių grupelės. Gyvūnų patogumui kiekviename namelio „kambarėlyje“ buvo įrengtos kraiko dėžutės, minkšti guoliai, „slėptuvės“, draskyklės. Taip pat sumontuoti mažesni stelažai, kur naujų namų laukė ne vien suaugusios katės bei katinai, bet ir katės mamos su mažais vaikučiais. Katėms stengėmės sudaryti sąlygas ir socializuotis, ir saugiai pasislėpti, kai nori, ir pasirodyti žmonėms, kad jas greičiau pastebėtų potencialūs šeimininkai. Ne kartą „Gyvūnų pievelėje“ svečiavosi ir šuniukai. 

Čia kasdien nuo 10 val. iki 22 val. budėjo atsidavę savanoriai, kurie rūpinosi, kad gyvūnams nieko netrūktų, bendravo su „Gyvūnų pievelės“ svečiais, konsultavo priežiūros klausimais, pasakojo apie sterilizacijų svarbą, o norintiems išsirinkti gyvūną padėjo pagal poreikius išsirinkti geriausiai tinkantį konkrečiam žmogui.

Projekto tikslai:
Priglausti beglobius gyvūnus ir padėti jiems susirasti naujus namus;
Laikinai apgyvendinant beglobes katytes, suteikti joms kuo jaukesnę aplinką, maitinti pilnaverčiu maistu, socializuoti ir paruošti kelionei į naujus namus;
Šviesti visuomenę apie pagalbą gyvūnams svarbą ir akcentuoti vertybes, kurios padėtų išvengti beglobių gyvūnų prieaugio gatvėse;
Konsultuoti ir teikti informaciją žmonėms apie gyvūno adaptaciją naujoje vietoje, ir tai į ką reikėtų atsižvelgti norint priimti gyvūną iš gatvės.

„SOS gyvūnų“organizacija labai dėkinga PC „Ozui“ už suteiktą galimybę įgyvendinti projektą, už nemokamą vietą daugiau nei 2 metų laikotarpiui. 
.
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS