lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 5060373
Šiandien: + 22360
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Kikos projektas

Kikos projektas Nuo 2015m rudens Vilniaus PC “Panorama” esančioje „Kikoje“ apsigyveno „SOS gyvūnų“ beglobiai. Pagrindinis projekto tikslas – kviesti gyvūnams neabejingus žmones atkreipti dėmesį į benamių gyvūnų problemą ir skatinti jų globą.

 Imantis šios gražios iniciatyvos, gyvūnų prekių parduotuvėje buvo įrengti laikini būstai likimo nuskriaustiems ir namų netekusiems gyvūnams, iš kurių jie gali keliauti į naujus saugius namus.

 Bendras gyvūnų gerovės projektas unikalus ir tuo, kad gyvūnų globos organizacija „SOS gyvūnai“ bei prekybos tinklas „Kika“ pasirūpino, kad visi į laikinus būstus atkeliaujantys gyvūnai būtų visiškai sveiki, neturėtų parazitų, būtų paskiepyti ir registruoti (turėtų poodinę mikroschemą). Visi šie gyvūnai yra draugiški ir visiškai pasiruošę keliauti į naujus namus, o lengvai naujo gyvenimo šeimoje pradžiai bus suteiktos nuolaidos augintinio reikmenims ir maistui įsigyti.

Akivaizdu, kad projektas duoda naudą, nes, vos atkeliavę į laikinuosius namus, kačiukai bei šuniukai čia neužsibuvo – netrukus atsirado žmonių, kurie panoro mažiesiems beglobiams atverti savo namų duris. Kartais nespėjame avežti naujų gyventojų, o į parduotuvę užsukę žmonės jau teiraujasi, kada bus galima aplankyti naujus gyvūnėlius.

Visus, besilankančius PC “Panorama”, kviečiame užsukti į “Kikos” parduotuvę aplankyti “SOS gyvūnų” globotinius.

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS