lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 5060332
Šiandien: + 22319
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Veiklos kryptys ir projektai

Visuomenės švietimas gyvūnų globos klausimais

Gerumo pamokėlėŠi veikla yra labai plati - tai visų priemonių panaudojimas skleisti žiniai apie tai, kad mūsų šalyje yra labai daug beglobių gyvūnų, kad jie yra labai ištikimi draugai, kad yra kas juos gelbėja ir kas jiems padeda. Mokome visuomenę būti atsakingą už savo gyvūnus, juos mylėti ir jais rūpintis. Ypatingą dėmesį skiriame žmonių konsultavimui, pamokėlėms vaikams bei mūsų organizacijoje savanoriaujančių žmonių apmokymams.

Veiklos rezultatai:

 • Kasdien sulaukiame po keliasdešimt skambučių bei užklausų elektroniniu paštu dėl beglobių gyvūnų - į juos atsakome, konsultuojame iškilusiais klausimais.
 • 2008 m. pamokėles vedėme 2 vaikų grupėms.
 • 2009 m. pamokėles vedėme 5 vaikų grupėms.
 • 2010 m. pamokėles vedėme 17 vaikų grupių.
 • Turime jau 20 atestuotų savanorių.

Ryšiai su visuomene

Paroda "Litexpo" rūmuoseVienas svarbiausių tikslų - kad žinia apie beglobius gyvūnus, kurie gali tapti nuostabiais augintiniais, pasiektų kuo daugiau žmonių. Kiti ne ką mažiau svarbesni uždaviniai - informuoti žmones apie gyvūnų sterilizacijos ir kastracijos reikšmę, mažinant beglobių gyvūnų skaičių, taip pat apie tai, kaip pasiruošti atsakingam gyvūno auginimui. Todėl aktyviai dirbame ryšių su visuomene srityje - ruošiame straipsnius ir duodame interviu žiniasklaidos priemonėms, dalyvaujame įvairiuose renginiuose, ruošiame informacinius lankstinukus.

Veiklos rezultatai:

 • Apie "SOS gyvūnus" ir mūsų globotinius rašė arba atskiras, reguliariai atnaujinamas, rubrikas turi portalai Alfa.lt, 15min.lt, Bernardinai.lt, lrytas.lt, dienraščiai "Lietuvos rytas", "Respublika", "Litovskij kurjer", "Obzor", savaitraštis "Alio reklama", žurnalas "Mamos žurnalas".
 • Reportažus apie "SOS gyvūnus" ir gyvūnų globą rengė LRT laida "Stilius", TV3 laida "Žalioji akademija", Lietuvos ryto televizija, LNK laida "Kakadu".
 • Kristupo vasaros festivalio rengėjai "SOS gyvūnams" suorganizavo paramos koncertą, kuriame grojo gitaristas I. Dedusenka.
 • "SOS gyvūnų" vadovė Ilona Mezenceva 2009 m. nominuota Editos Mildažytės projekte „Daugiau saulės, daugiau šviesos“ už entuziazmą gelbėjant ir keičiant esamą vis dar sunkią beglobių gyvūnų situaciją Lietuvoje, bei LNK "Kilniosios širdies nominacijoje" už sukurtos savanoriškos veiklos darbą bei atsidavimą ir pasiaukojimą likimo valiai paliktiems keturkojams.
 • Savo veiklą ne vieną kartą reprezentavome didžiausiose Lietuvos šunų parodose.
 • "SOS gyvūną" atributiką papildė firminės kepuraitės, darbo apranga, magnetukai - atšvaitai bei lipdukai. 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS