lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 5060373
Šiandien: + 22360
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Savanoriavimas, vystant svetainę

"SOS gyvūnų" svetainės palaikymui ir vystymui mums nuolatos reikalinga aktyvi savanorių pagalba. Toks savanoriavimas ypač tinka mūsų veiklos gerbėjams iš kitų miestų, taip pat tiems, kas negali užsiimti tiesiogine veikla su gyvūnais, bet turi kitų labai svarbių įgūdžių. Kad mūsų svetainė pritrauktų kuo daugiau lankytojų, o gyvūnėliai kuo greičiau surastų naujuosius šeimininkus, mums nuolat talkina:

  • vertėjai - kurie verčia svetainės turinį bei SOS dienoraščius į kitas kalbas (rusų, lenkų, anglų, vokiečių, prancūzų);
  • redaktoriai - tai žmonės, kurie itin gerai išmano lietuvių arba kurią nors užsienio kalbą ir užsiima tekstų (daugiausiai dienoraščių) redagavimu;
  • moderatoriai - žmonės, mėgstantys tvarką ir siekiantys, kad mūsų forumo žinutės bei dienoraščiai atitiktų tematiką, nebūtų užgaulūs ar reklaminio turinio.

Mes ypač vertiname tuos savanorius, kurie patys pastebi, kuriose vietose mums reikalinga pagalba, ir patys pasisiūlo padėti.

Redaktoriai ir moderatoriai dažniausiai atsisijoja savaime iš jau esamų savanorių, todėl naujiems pagalbininkams siūlome tik tapti savanoriais-vertėjais. Norintieji užsiimti šia veikla būtinai turi suprasti, jog mūsų atveju netinka paprastos šnekamosios kalbos žinios: vertimai į kitas kalbas turi būti gramatiškai ir stilistiškai taisyklingi, pagal galimybes - be lietuviškų išsireiškimų, kurie nėra būdingi kitai kalbai. Iškart perspėjame, kad nėra labai paprasta mūsų savanorių gyvus pasakojimus apie gyvūnus perpasakoti ne pažodžiui, bet pritaikant kitai kalbai tinkamas frazes. Dažniausiai gerų vertimų sulaukiame iš tų, kam lietuvių kalba nėra gimtoji, arba kas turi filologinį užsienio kalbos išsilavinimą ir turi išties puikų tos kalbos žinių bagažą bei yra skaitę daug literatūros, moka "mąstyti" kita kalba. Jei manote, kad Jūs esate būtent tai, ko mes ieškome - kviečiame užpildyti savanoriavimo anketą, ir su jumis greitu laiku susisieksime.

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS