lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 5011838
Šiandien: + 8277
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

iks (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pirmyn
Savanoriavimas VILNIUJE, Diskusijos "SOS gyvūnų" draugams iš Vilniaus
 
nuo 18.
Savanoriavimas VILNIUJE, Diskusijos "SOS gyvūnų" draugams iš Vilniaus
 
Paskaitykite atsakymą virš jūsų parašymo.
Dovanojame Katyte, Dovanojame Sterilizuota 2metu katyte
 
žmonės, o jūs nepastebite, kad neparašėte nei miesto, nei telefono?

taip pat kelkite skelbimus į skelbimų portalus, į gyvunugloba.lt

jei neskiepyta, nesterilizuota - sutvarkykite iki padovanojimo.
Kačiukai Oslo gatvėje
 
Pas prieglaudos savanorius jau yra 8 kačiukų šeimynos, su mamom ir be mamų. Atleiskite, nors ir gaila kačiukų, nėra kur daugiau paimti, ypač baikštukų - jiems būtina atidi namų globa, kitaip išaugs laukinukais...
Elektrėnuose reikalinga pagalba kačių šeimynai (šįvakar išspardė indelius, ar ryt neišspardys jų?)
 
Elektronas padovanotas, bet kadangi baikštus, dar laukiame, kaip jam seksis.
Radau miske 2katea ir 1maza kaciuka, sveiki, radau miske 2kates ir viena maza kaciuka, as neturiu laiko ir salygu visus trys laikyti, ar jus priemate katinus? priimtumete siuos?
 
Dėl visų priėmimų tariamasi telefonais, deja, šiuo metu prieglauda pilna, ir negalime imti neskiepytų kačių, tuo labiau, kačiuko - jie susirgs prieglaudoje. Kačiuką ne taip sudėtinga būtų padovanoti iš namų. Padarykite normalių nuotraukų, su pilna informacija (kur būtų a) miestas, b) kontaktai, c) aprašytas kačių būdas, padarytos procedūros (nublusinti? nukirminti? paskiepyti? sterilizuoti?) ir siųskite visoms prieglaudoms, kad paskelbtų, bei įdėkite į skelbimų portalus: gyvunugloba.lt, skelbiu.lt, alio.lt ir panašius.
Dovanuojamos kalytes 3 menesiu
 
be nuotraukų ir miesto, žinokit, nieko nepadovanosit.

dėkite skelbimus į skelbimų portalus geriau.
Savanoriavimas VILNIUJE, Diskusijos "SOS gyvūnų" draugams iš Vilniaus
 
visada prašome, atvykite savaitgalį apie vidurdienį į prieglaudą ir apsidairykite:) jei patiks, nepastebėsit, kaip įsitrauksite. kaip rasti prieglaudą, yra šioje svetainėje nurodymai viršuje kairėje. apsirenkite paprastesniais rūbais.

jei norite platesnių instrukcijų, rasa@sos-gyvunai.lt.
Kaip padėti gyvūnams?
 
Vilniuje irgi yra nedidelių specializuotų organizacijų, kurie padeda sterilizuoti lauko kates, bet padeda, kai gauna signalą, o ne viską visuose kiemuose padaro, nes nėra tiek nei lėšų, nei savanorių. Pvz., Lūša, Rainiukas. Jei kalbate apie sanitarinės tarnybos tipo organizaciją Klaipėdoje ("Nuaras"?), tai ir Vilniuje tokia yra - "Grinda", apmokama iš valstybės lėšų, kuri kai kuriuose kiemuose padaro PSP akciją, bet tikrai irgi nepajėgia visko.

Labai gerai, kad gyventojai nori kažką daryti. Deja, realybė tokia, kad praktiškai kiekvienas šėrėjas daugiabučių rajonuose susiduria su piktais ir nepakančiais kaimynais, kuriems rūpi tik kad "nebūtų čia tų kačių". Stebuklingų receptų nėra. Katės kiemuose gyvena kaip įkaitai: užklius ar neužklius, net jei punktas bus įteisintas oficialiai. Kur saugiai perkelti šeimą, kur pastatyti namelius - visada problema. Jei norite oficialaus kelio, reikia kreiptis į savivaldybę, tvirtinti maitinimo programą, įsipareigoti, kad neliktų maisto likučių, kad katės būtų sterilizuojamos ir t.t., tada formaliai niekas negalės kabinėtis, JEI nebus bent kokio mažo pažeidimo. Bet jei bus skundų, tarnybos važiuos, tikrins ir aiškins, kodėl pusę metro per arti/per toli namelį pastatėte. Jei viskas tvarkoj, o kaimynai nuodija, gąsdina ar pan., galima tokiu atveju juos apskųsti. Ar padės? Kaip kada... Nenorime suteikti vien optimistinių vilčių, šioje srityje dar labai atsiliekam nuo civilizuoto požiūrio.

Kai kur padeda neoficialūs pokalbiai. Jei kas nors nori kalbėtis. Kaimynai turėtų žinoti, kad nei mašinų galima statyti ant vejos, nei šiukšlių mėtyti, ir net darželiai po langais yra neįteisinti (jei kitas paskųstų, pvz., kad tulpės smirda, jų prisodinusį žmogų irgi patampytų, bet tikrai nenubaustų)... Bet kai ant vienos svarstyklių pusės yra tavo globojamos katės, o ant kitos - barnis su kaimynu, bartis paprastai nenorima, nes kam blogiau bus?..

Šiuo metu vyksta nemokamos sterilizacijos akcija (viršutinis straipsnis šioje svetainėje). Galima bent jau tuo pasinaudoti. Kol punktas neįteisintas, iš esmės teisinių priemonių nėra kaip imtis.

Katę su kačiukais, jei jie ne visai laukiniai, būtų geriausia iš ten paimti ir perkelti į laikiną globą. Katę paskui sterilizuoti, jei laukinukė, ir paleisti, kačiukus dovanoti. Jei norite kreiptis į prieglaudas, kad paimtų, reikia tartis telefonais. Tačiau iš esmės visur yra kelios - keliolika - keliasdešimt šeimų, kurios gyvena pavojingom sąlygom ir laukia eilės ten patekti.

Patarimų galite gauti puslapyje gyvunugloba.lt, tik ten lankosi daugiausia būtent globėjai, šėrėjai, savanoriai, kurių namuose po kelis gyvūnus, ir savo, ir laikinai globojamus, ir perlaikomus po sterilizacijų, tad į tai reikia atsižvelgti - kad dažnai padėti gali tik patarimais...
Atklydęs katinas
 
Neringa, deja, prieglaudoje netelpa visi gyvūnai, kurie neturi namų, saugiai įkurdinti ir mes negalime bet kurio ir bet kada. Visų pirma padarykite nuotrauką ir atsiųskite į mūsų feisbuką arba info@sos-gyvunai.lt, o taip pat kreipkitės ir į kitas prieglaudas, gal kažkur atsilaisvins vieta. Pagrindinis dalykas - ar jis apskritai eina į rankas, nes važinėti ir gaudyti po visą gyvenvietę (kokiam čia mieste?..), kai neaišku, nei kada, nei kur jis bus, organizacijos tikrai turi labai mažai laiko. Jei eina į rankas, susitarus su organizacija reiktų kažkur uždaryti ir tada ieškoti, kaip nugabenti.
pamestinuks
 
čia pagrindinis būdas, baikštūs šunys mėnesiais pratinami... jei jis be antkaklio, tai sunkiau, nes dar jį reikės uždėti. pažiūrėkite, gal jam patinka žaisti su kitais šunimis, tai galima taip privilioti arčiau.

kiti būdai yra drastiški, pvz., pasikviesti san. tarnybą, bet neaišku, ar pas jus tokia yra, be to, jei jie nepagaus, tai šuo bus ilgam išgąsdintas.
Netinkamomis sąlygomis uždaryti šuniukai
 
Dėl netinkamų gyvūnų laikymo sąlygų galima kreiptis Į Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą.
Del suniuko priemimo, Turiu 2men. suniuka (laika)
 
Mariau, jums reikia paskambinti pačiam prieglaudos vadovei, 860039525.
tačiau 100 kartų būtų geriau, jei galėtumėte bent kelias dienas palaikyti šuniuką (turbūt jūsų šuns atsivestas?), ir jį pareklamuotume, gal ir taip rastų namus. juk prieglaudoje net paskiepytam jaunam šuniukui daug pavojų.  
koks miestas?
Šeimininkė paliko šunį likimo valiai., Labai reikalingi nauji seimininkai, seimininkė paliko, o galimybės pasiimti nieks negali iš šeimos narių, pažystamų ir draugų.
 
KUR KONTAKTAI, ŽMONĖS? Kur telefonas? Kur miestas? Kaip galima taip rašyti skelbimus?..
Jos turi tik viena kita, bet labai nori tureti namus, 4 stoties katytes iesko namu
 
sveiki, kai tokie beglobių gyvūnų kiekiai, paliktas telefonas neišgelbės, reikia, kad patys suinteresuoti žmonės skambintų prieglaudoms ir tartųsi. neaišku, ar katės jaukios, ar baikščios. baikščios jau paaugusios katės dažnai neturi šansų tapti naminėmis, nebent namų globoje, kur jai skiriama daug dėmesio. prieglaudoje jos 90 proc. tokiu atveju liks laukinukėmis ir niekados neras namų, nes prieglaudoje valandą kalbinti vieną gyvūną na tikrai neįmanoma.

šiaip labai padeda nuotraukos, kai pamatomas gyvūnas, kartais daug greičiau pagalba atsiranda. nuotraukas ir aprašymą reikia siųsti visoms Vilniaus globos organizacijoms, taip pat paskelbkite naujieną gyvunugloba.lt, tik nepamirškite jos, komentuokite, atsakinėkite, nes globėjų ir ieškančių globos gyvūnų proporcija yra vienas prie 100, ir tada, kai siūloma pagalba, būna lengviau apsispręsti, juk globa - tai ir išlaidos, ir rūpestis.

(jei savininkas nesugeba pastatyti net dėžutės, tai, aišku, nėra apie ką net kalbėti, tokiems žmonėms gyvūnas tik kliuvinys...)
Elektrėnuose reikalinga pagalba kačių šeimynai (šįvakar išspardė indelius, ar ryt neišspardys jų?)
 
po balkonu galima statyti namelius ir t.t., tik tada, kai gyventojai, kurių balkonas, sutinta. paklausinėkit kitų žmonių, gal sutiks, aišku, atliekas reikia laiku pašalinti, kad musės vasarą neskristų ir pan. Na, ir neuždelsti sterilizuoti. visų gyvūnėlių prieglaudos niekados nesurinks, bent jau mūsų šaly - dar keli dešimtmečiai, iki tokios galimybės, tad bent jau pusėtinas sąlygas bandykite suteikti savo jėgomis. būtinai būtinai sterilizuokite nelaukdami, kol pavasaris įsisiūbuos. pasiklausinėkite veterinarijoje, kokį pjūvį daro, ar reikia traukti siūlus ir pan., tada apskaičiuotumėt, kiek reikia laiko perlaikymui (jei daroma vidinė siūlė, galima paleisti ir po 3 dienų, o tuo metu kokia rūsy įkurdinti, aišku, ne bendrose patalpose).
Reikalingi kontaktai ir informacija
 
Liudmila, paskambinkite šiuo klausimu 8 683 39826 arba 860039525 prieglaudos atstovėms.
prastai priziurimas suo
 
Kreipkitės į policiją dėl gyvūno nepriežiūros, pasikonsultuokite GGT "Pifas".
dovanoju 9 men sunika
 
jelena, o kur kontaktai??.
Dovanoju suniukus, dovanoju suniukus
 
ponas Gintai, jūs turbūt suprantate, kad negalima padovanoti šuniukų, nenurodžius nei kontakto, nei miesto.

dėkite skelbimus į skelbimų portalus (alio.lt, skelbiu.lt ir kitus), į gyvunugloba.lt, ir svarbu - su nuotraukomis.

šiaip šuniukai dar 2 sav. turėtų pabūti su mama.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS