lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 5012027
Šiandien: + 8466
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

"SOS gyvūnų" dienoraščiai21

 • Archyvas

  «   Spalis 2019   »
  P A T K P Š S
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

Gražuoliai šunyčiai Barbė ir Sidnis

Nori prisistatyti du superžavūs šuneliukai, dabar esantys "SOS  gyvūnų" savanorės globoje Vilniuje. Jie čia laikinai, jie nori į tikrus  gerus namus, kur bus mylimi ir gražiai mokomi:) Skaitykite ir rinkitės,  katras jums labiau prie širdies...

2015 06 17 Sidnis ir barbe miega1.jpg

Stačiaausė Barbė, mažoji  lepūnėlė, yra 2 mėn. amžiaus, mišrūnė, labai labai miela, švelni bei  prieraiši mergytė. Augti ketina nedidukė, žemiau žmogaus kelių, labai  įdomaus kailiuko, nes turi ilgesnius, juodus šeriukus, tad atrodo kaip  ežiukas:).

2015 06 17 Barbe4.jpg

2015 06 17 Barbe2.jpg

2015 06 17 Barbe1.jpg

O šiaip yra labai rami, be reikalo nerėkaujanti ir netriukšmaujanti,  beveik nelojanti (tai šios giminės šunų bruožas). Labai mėgsta užmigti  ant rankų, prisiglaudusi. Jau išmaudyta, nublusinta, nukirminta 2  kartus. Rimtai apsisprendę pilnamečiai būsimieji šeimininkai, gali  skambinti tel.: 8 606 16255 (Vilnius) bei susipažinti su maža lėlyte  Barbyte

Nulėpausiukas Barbės broliukas Sidnis, 2 mėn. amžiaus, mišrūnas, labai  įdomus tiek išvaizda, tiek charakteriu. Labai myli žmogų ir visada nori  būti šalia, visur sekioja, pasiprašo ant rankų. Augti ketina maždaug  vidutinio ūgio, labai įdomaus kailiuko, nes turi ilgesnius, juodus  šeriukus, tad atrodo kaip ežiukas:)  

2015 06 17 Sidnis.jpg

2015 06 17 Sidnis1.jpg

2015 06 17 Sidnis2.jpg

O šiaip yra labai rimtas, be reikalo nerėkaujantis ir  netriukšmaujantis, beveik nelojantis (per beveik 2 savaites nei karto  nesulojo). Labai mėgsta užmigti prie žmogaus, kad ir ant kojų ar   šlepečių.  Jau išmaudytas, nublusintas, nukirmintas 2 kartus.

Rimtai apsisprendę  pilnamečiai būsimieji šeimininkai, gali skambinti tel.: 8 606 16255  (Vilnius) bei susipažinti su mažuoju žavuoliu Sidniu.

Stebuklinga Amajos istorija

Norim papasakoti istoriją, kur neviltį keičia viltis, nesėkmes - šypsena. Ne kartą matome savo veikloje, kad tikėjimas ir meilė daro stebuklus. Reikia mokėti pakovoti už silpnesnį už save ir nepasiduoti!:)

amaja.jpg

Ačiū visiems, kas padeda ir prisideda, nes Amajos istorija visgi dar nesibaigė...

Ši kalytė, pralindusi pro globėjų tvorą vėlai vakare bėgo per gatvę į  šalia esantį mišką ir buvo partrenkta mašinos. Lūžo dubens kaulai. Deja,  lūžis buvo ne vienintelė problema – dėl iki galo neaiškių priežasčių  kritiškai sutriko inkstų ir kepenų  veikla, kraujo tyrimai buvo labai prasti, išsivystė ascitas (pilvo  ertmėje stipriai kaupėsi skysčiai). Klinika nedavė jokių vilčių, teigė,  kad lūžio metu pažeistas ir šlapimtakis, dėl ko kaupėsi šlapalu užteršti  skysčiai. Siūlė nebekankinti ir eutanazuoti.

Nesutikom. Paprašėm tik  išsiurbti skysčius. Dešimt litrų skysčių... Išsivežėm.

Tada Amajos laukė kelionė pas Kauno specialistus. Šie po apžiūros ir  tyrimų taip pat patvirtino kritinę būklę dėl kepenų ir inkstų veiklos,  bet šlapimtakio pažeidimo nenustatė. Visgi operuoti sužalotų kaulų irgi  negalėjo, nes dėl kritinės būklės Amaja nebūtų išgyvenusi operacijos  metu. Pasiūlė tik savaitę valyti kraują lašinėmis ir tikėtis stebuklo.  Paskyrėm visą laisvą laiką ir bandėm. Būklė negerėjo, Amaja suvizgindavo  uodegą, bet gulėjo kaip lapas, nesikėlė, akių žvilgsnis plaukiojo,  pilvas vėl pradėjo pilnėti. Šiek tiek vilčių teikė tik geras apetitas ir  skysčių vartojimas.

Po nepilnos savaitės lašinių Amajai teko apsilankyti dar vienoje  Vilniaus klinikoje, reikėjo vėl nuleisti susikaupusius skysčius,  patikrinti kraują ir išgirsti papildomą nuomonę. Kraujas ir pilvo ertmė  vis dar buvo kritiškai užteršti šlapalu, visgi pagal jų koncentracijų  skirtumus dar kartą išgirdome gerą žinią – šlapimtakis neturėtų būti  pažeistas.

Nuleisti dar septyni litrai skysčių iš pilvo ertmės. Visgi  išgirdome tą patį – prognozės liūdnos.

Bet stebuklų būna:)

Už poros dienų Amajos būklė vis pradėjo  gerėti, ji vėl ėmė stotis ant kojų, duoti priekinę leteną, skysčiai  liovėsi kauptis. Dar po kelių dienų Amaja nusprendė, kad jai gydytis jau  užtenka ir... išsitraukė lašinėms skirtą kateterį. Teko vežti įstatyti  naujo ir dar kartą padaryti kraujo tyrimus. Išvažiavome jau be liūdnų  prognozių ir netgi be kateterio, tik su rekomendacija toliau vartoti  specialų maistą.

IMG_5566.JPG

IMG_5567.JPG

Amajos būklė toliau gerėjo, pradėjo daugiau vaikščioti, kartais netgi  pabėgioti ant trijų kojų. Vakar vėl nuvežėme pas chirurgą, kuris po  apžiūros vis tik rekomendavo lūžio nebeoperuoti ir leisti klubui sugyti  savaime.

Nervai nepažeisti, o po operacijos būklė nebūtų geresnė nei  leidus kaului toliau gyti pačiam. Dabar tik reikia šiek tiek laiko, kad  Amaja vėl pradėtų vaikščioti visomis keturiomis. Taip, šlubavimo išvengti  nepavyks, bet tai jau tik smulkmena, palyginus su visomis ankstesnėmis  problemomis. Žmones mylinti, kantrioji Amaja, tikime, sulauks ir savo žvaigždžių valandos, kai pagaliau suras savo, nuolatinius, pačius geriausius namus.

Jei norite sužinoti daugiau, 8-602-63641.

Naujokų tuntas

Šeimininkai atvežė į "SOS gyvūnų" prieglaudos kiemą šią rotveilerio mišrūnę ir pririšo prie tvoros, o vėliau parašė, kad palieka, nes neturi galimybės daugiau laikyti ir jos vardas Dora. Štai ir viskas.

dora1rotv.jpg

Bet Dora, tu dar surasi gerus namus! Kažkam tapsi nuoširdžia drauge ir atgaiva.

Taigi, ieškom Doros gerbėjų. Jai iki 2 metų, o gal ir jaunesnė, draugiška žmogui, nepuola kitų gyvūnų ir tikrai nėra voljerinis šuo. Kreipkitės 860039525 protingu paros metu:) Vilnius, Minsko pl. 33a.

Daugiau...

Nuotrauka:

Kalytė Alatėja prašo padėti

Prieglaudoje gyvena ne vienas vyresnio amžiaus šunelis, ir kartais taip nutinka, kad užklumpa senatvinės ligos. Susirgo mūsų senjorė kalytė Alatėja.

alat.jpg

Jai diagnozuotas didelis navikas kepenyse, kuris trukdo šiam svarbiam organui normaliai funkcionuoti. Trys operacijos... Kalytė jautėsi prastai, buvo lašinami skysčiai, leidžiami vaistai, skirtas tik specialus dietinis maistas, skirtas kepenų ligomis sergantiems šunims ROYAL CANIN HEPATIC (1,5 kg kaina 14 Eurų) bei papildai EPATO 1500 (1 mėnesiui reikalingo pakelio kaina maždaug 14 Eurų. Kainos gali varijuoti, priklausomai nuo pirkimo vietos bei perkamo maisto kiekio). Tiek maistą, tiek papildus Alatėjai būtina vartoti nuolat, kad jos gyvenimas būtų kokybiškas. Kitaip - visos pastangos, visas rūpestis perniek...

alat2.jpg

Tad labai prašome padėti Alatėjai gyventi kokybiškai bei prisidėti prie jos sveikatos stiprinimo. Labai prašome padėti nupirkti jai įvardinto maistuko arba papildų (užsakyti galima ir internetu http://vetspektras.lt/papildai/1278-epato-1500-32-tab.html , http://www.nesefauna.lt/index.php?action=products&product_id=2663&category_id=79 ). Norintys padėti finansiškai, rekvizitus ras šiuo adresu: "SOS gyvūnų" rekvizitai

Paaukotą maistą ir papildus galima palikti tiek "SOS gyvūnų" prieglaudoje adresu Minsko pl. 33A, Vilnius (susisiekus tel.: 8 600 39525), arba SOS gyvūnų Akropolio namuke (kitoje PC "Akropolis" pusėje, Vilnius),

Iš anksto dėkojame už pagalbą tiems, kam Jūs ir mes tapome paskutine viltimi gyventi.

Ugninio katino Forsaito saga

Katinas Forsaitas - žavingas, meilus ir jaunutis, apie 2 metų.

DSCF2684.JPG

Akys - medaus spalvos ir pats tarsi saulės nubučiuotas. Atvyko ieškoti laimės į Akropolio namelį, ir labai tikisi būti pastebėtas, nes jam na visai nepatinka kiti katinai, o jų čia tokių, ieškančių laimės, ne vienas.

Forsaitui patinka žmonės! Žmonės jo gauja, jo draugai, jo "mamytės". Jis glaustūnas ir trintukas, ištroškęs dėmesio...

DSCF2664.JPG

DSCF2671.JPG

BET. Forsaitas nėra pliušinis kačiukas, jis katinas, turintis savo nuomonę, ir nors imamas ant rankų, glostomas, ropščiasi pats ant kelių ir vartosi, bet jei persistengsite, jei jam nusibos, o nepaleisit, jis katiniškai perspės. Ne, kraujai netykšta:) Jis apsižioja ranką ir truputį "paragauja":) Tai jau ženklas, kad laikas paleisti. Bet dar bėda ta, kad savo kambarėlyje Forsaitukas gyvena vienas, žmonės užeina tik retkarčiais, jam nuobodu, jis nori bendrauti, būti įvykių sūkuryje... Kaip čia netapsi nervingu?

Tikrai manome, kad laisvai gyvendamas namuose, jis bus dar švelnesnis, dar mielesnis. Todėl ieškome jam tokių namų, kur mylėtų, rūpintųsi, na, ir būtų truputį atlaidūs bei netingintys mokytis kačių kalbos;)

Ir apskritai, tokiam gražiam katinui galima daug atleisti!

DSCF2669.JPG

Kas čia? Šunų žaisliukas? Feee...

DSCF2676.JPG

Liūdžiu ir laukiu.

DSCF2680.JPG

Visas toks gražuuus...

DSCF2675.JPG

DSCF2686.JPG

Skiepytas, kastruotas, testuotas dėl KIV ir leukemijos. Švarutis, gražutis. Tik imk ir norėk.

Istorija trumpa: tapo nebereikalingas ir išmestas iš namų. Et, pamirškim tą blogą praeitį ir vilkimės, kad tokie dalykai nebesikartos.

Akropolio namelis įsikūręs antroj Vilniaus Akropolio pusėje, greta autoplovyklos, veikia 10-21 val. Užsukite! 8 683 69502.

Buvome polaiptinukai, o štai dabar mes gražuoliukai;)

Gavome pranešimą apie katiniukus, atsivestus lauko kačių po laiptais Žirmūnuose. Pasispaudėm ir žiū - kažkaip jie įtilpo pas mūsų savanorius namų globoje:)

keios dienos lašiukų į akis, ir katinukai jau žiūri į pasaulį plačiai atsimerkę ir stebisi, koooks jis didelis - na taip, kai gyvenai po laiptais, net kambarys atrodo kaip erdvi salė... Jie apie 2 mėn. amžiaus, dar truputį baikštoki, bet tai natūralu, reikia priprasti prie žmogaus. Apsipras ir taps namų princais ir princesėmis:) Ėda puikiai, suduota tabletė nuo kirminukų, eina į kraiką.

Ir štai mes jau ieškome naujų namų mažyliams. Susipažinkite!

Žirmūniukas Pilkiukas su Apykakle. Jo spalva - ne visiškai pilka ir ne visiškai raina. Jis toks pilkai rainas gražuoliukas su apykakle;)

pilkiukas su apykakle.JPG

20150605_194501-001.jpg

Žirmūniukas Pilkiukas. Toks prabangus tamsus pilkumas, mmm, koks grožis išaugs...


pilkiukas.JPG  

Žirmūniukas Juoduliukas. O čia tai žandai! Jau tokį norisi niurku niurku paniurkyt, bet, aišku, kačiukai dar trapūs, ir su jais reik elgtis atsargiai;)

P3120375.JPG

P3120373.JPG

Žirmūnytė Rainytė. Labai dali, klasikinė panelytė. Atkreipkite dėmesį, kad viena koja su "kojinyte":)

P3120448.JPG

P3120454.jpg

Ir - penketuko nuostabuolė - Žirmūniukė Šviesutė. Jau tokia spalvelė tikrai nedažnai pasitaiko, jau šitos katytės su kitom tiikrai nesupainiosit!

P3120500.jpg

P3120501.jpg

Globojami namie Vilniuje, kaip siuntiniai į kitus miestus nesiunčiami. Norite susipažinti - susisiekite su globėja nurodytais
tel. 860767695 protingu paros metu, prieš tai pamąstykite, ar turite galimybę auginti katę atsakingai, tam reikia ir laiko, ir lėšų (skiepai, kastracija/sterilizacija, maistas ir t.t.). Prašome kreiptis suaugusius žmones.

Dovanojami trys mažyliai šuneliai

Prie  Vilniaus esančioje Pagirių įmonėje kalytė atsivedė šunelių. Trys iš jų  persikraustė į "SOS gyvūnų" globą, kiti dar ieškomi. Yra du patinukai:  juodas pašiauštukas ir rudas, kur ausytės nuleistos, ir viena ruda  stačiom ausytėm mergytė, ji pati smulkiausia. Kol kas visi labai nedrąsūs, bet nieko, dar maži ir greit išdrąsės. Jau išmaudyti, suduoti vaistai nuo kirmėlių.

Trys maziukai..jpg

Trys maziukai.jpg

Juodasis Pagiriukas

Juodas patinukas 2015 06 04.jpg

Rudasis Pagiriukas

Rudas patinukas.jpg

Rudoji Pagirytė

Mergyte 2015 06 04.jpg

Rudasis Pagiriukas

Rudas patinukas 2015 06 04.jpg

Jei norite susipažinti - dėl pagiriukų skambinkite 860039525. Vilnius. Dovanojami atsakingiems žmonėms, kurie supranta skiepų ir sterilizacijos svarbą ir kuriems šuo nebus tik laikinas žaisliukas.


Druskininkų penketukas: sukišti į rūsį ir palikti

Mūsų savanorių globoje šiuo metu 9 kačiukų šeimynos. Atsiprašome, jei nepajėgiame dar kažko priglausti, bet, patikėkite, tai jau tikrai nemažai ir rūpestėlių iki kaklo, o dar 170 suaugusių prieglaudos gyventojų...

Štai vieni iš naujokėlių, druskučiai.

druskiukai.jpg

Prieglaudos vadovės Ilonos pasakojimas:

"Mažylius aptikom netyčia, nors poilsio į Druskininkus išvažiavau vienai dienai, bet jau vakarop dievulis atvedė ir parodė, kur reik pagalbos....

Šeimyna tik nesenai buvo atvežta ir sukaišiota pro išdaužytą langą į rūsio patalpas, patiestas čiužinukas  ir sudie, išgyvenkit kaip norit. Kelias dienas nieko nevalgiusi katytė lakstė tarp mašinų ir gailiai verkė...

Tai, be abejo, liūdna mūsų kasdienybė, bet kiek džiaugsmo, kai gali padėti, susineši į jaukius namus, ir pajautę šilumą, maži ir menki kūneliai atsipalaiduoja ir saldžiai užmiega kūdikio miegeliu:)

IMG_5242.JPG

IMG_5235.JPG

Pirmą naktį mažylius teko maitinti rankiniu būdu, glausti prie širdies ir dovanoti mamytės šilumą, o kai jau keliavo kitą dieną namo, vakare juos apgyvendinau jau su mama kate. Laimė, ją pavyko pagauti, vargšė lakstė alkana ir prašė pagalbos, jau buvo nusilpus. Reikėjo tik matyti, kaip saldžiai miegojo pagaliau atsipalaidavus nuo patirto išdavystės streso, bet jau naktelę glaudė mažylius, o ryte, kai atėjau visų maitinti, supratau, kad viskas gerai ir mažyliai bent jau bus prižiūrėti ir išprausti.

IMG_5244.JPG

druskiukai2.jpg

Įtariu, kad nuo patirto streso pienuko mama turės nedaug, bet, kadangi dar Druskininkuose viska jiems supirkau, mažuliai alkani neliks."

Jei norite rimtai rezervuoti kurį nors kačiuką, jį prižiūrėsite, mylėsite, pasirūpinsite skiepijimu, sterilizacija/kastracija, skambinkite 860039525. Vilnius. Kačiukai kaip siuntiniai nesiunčiami į kitus miestus ar valstybes.

Kalytė Florida - žvilgsnis, tirpdantis širdį

Dvi Floridos sesytės, Nevada ir Ajova jau išvyko namo. Liko paskutinė  iš trejetuko, cinamoninės nosytės, kakavinių akyčių savininkė... Šiai  kalytei jau link keturių mėnesių, o ji vis dar trumpakojė (šįkart  nepavyko "pagauti" visu ūgiu stovinčios). Tikrai jau neaugs didžiulė, bus mažesnė  nei vidutinio ūgio.

DSCF2844.JPG

Pagyvenusi prieglaudoje, ji atvyko laimės ieškoti į  Akropolio namelį.

Florida labai gudrutė ir miela kalytė. Nuotraukose primena taksą, bet gyvai nelabai:) Gyvai primena kresną, storakojį pliušinį šuniuką šviesiom akytėm-sagutėm:)

DSCF2849.JPG

 Dovanojama rimtai apsisprendusiems žmonėms, kurie turės laiko auklėti,  vedžioti šunytę, lėšų jai skiepyti ir prižiūrėti. Galite užsukti  susipažinti, Akropolio "SOS gyvūnų" namelis stovi antroj Vilniaus  Akropolio pusėje, greta autoplovyklos, dirba kasdien 10-21 val. (su  neilgomis šunų vedžiojimo ir sanitarinėmis pertraukėlėmis). Su mūsų  dovanojimo sutartimi - nuolaidos keliose Vilniaus veterinarijose.

DSCF2847.JPG

DSCF2845.JPG

 Pasiteirauti 8 683 69502. Labai prašome, jei susidomėjote ir rimtai  sutariate, kad ateisite, kad patinka, kad rezervuojate, perspėti, jei  apsigalvojate, nes labai sunku darosi pasitikėti žmonėmis... Tiesiog  parašykite žinutę, mums juk reikia žinoti, ką sakyti kitiems. Ačiū.

Tapk laikinu kačiuko globėju!

06-02 pagauti visi keturi kačiukai:) Jų fotoalbumas:
http://tinyurl.com/o9geg3c

05-30 jau pagauti trys kačiukai.


Eilinis Vilniaus mikrorajonas, eilinis kiemas...

O po balkonu - juodai balta šeimynėlė, keturi broliukai ir sesutės.

DSCF2746.JPG

Jie žaismingi, gražučiai, bet jau atsargūs, nes gyvenimas nelengvas... Mama katė nuo visko apginti negali, dažniau nuo pavojaus tenka slėptis plyšyje tarp namų. Ten niekas nepasieks...

Nei glostanti žmogaus ranka... Nei žaislinė pelytė ant virvutės... Nei kvietimas skanių pietų.

Ten pasieks tik šaltis, lietus, ten anksčiau ar vėliau pasieks ligos...

Labai prašome padėti išgelbėti šią šeimyną. Kačiukai nėra visai maži, bet dar nedideli, apie 3 mėn. Labai dailūs, du balti (vienas iš jų tikrai patinėlis, drąsesnis, kitas turbūt patelė), viena plonakailė juodukė su baltom kojytėm ir vienas toks pats ar tokia pati, tik pūkuotas.

Daugiau...

Nuotrauka:

Katė Misisipė - kiek graži, tiek ir gerutė

Nuostabaus grožio ir nuostabaus būdo katulė savo šeimininkui (?) tapo nereikalinga ir įmetimo būdu atsidūrė prieglaudoje.

Nenorim net gilintis, kodėl, kas jam su galva pasidarė, nes katė tiesiog puikenybė. Matyt, šiaip nemylėjo...

Katytei jau buvo pradėjusi ašaroti akis, todėl iškart vyko į kliniką, kur buvo apžiūrėta, paskirti vaistai, padaryti reikiami testai, o taip pat atlikta sterilizacija. Visa tai kainavo 72.30 euro. Būsim dėkingi, jei galėsite bent kažkiek padėti padengti skolą: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/

Taigi, ši akį glostančių spalvų rainė atvyko į Akropolio "SOS gyvūnų" namelį laukti naujo šanso.

DSCF2791.JPG

Pavadinome ją Misisipe, o galima tiesiog Mis:) Galų gale, nauji šeimininkai galės sugalvoti jai tūkstantį kitų vardų, svarbu, kad jie būtų patikimi ir mylintys.

Daugiau...

Nuotrauka:

Kalytei Amajai lūžęs dubuo, reikalinga parama operacijai

Kalytė Amaja naktį 2015-05-23 d. buvo atvežta į Vilniaus gyvūnų sanitarinę tarnybą UAB „Grinda“ partrenkta mašinos. Atvažiavus jos pasiimti,  kalytė gulėjo narve ir negalėjo atsistoti, jos galinė kojytė buvo visiškai nevaldoma:(. Į mašiną teko ją nešti įvyniojus į antklodę.
Kalytė buvo nuvežta į Jakovo vet. gydyklą, jai buvo suleisti vaistai, padaryta rentgeno nuotrauka, iš kurios paaiškėjo, kad avarija turėjo rimtas pasekmes: jai lūžę dubens kaulai ties guzduobe (prieš ir po), dėl ko ji ir nevaldo užpakalinės kojos.


unnamed.jpg

Naujiena nedžiuginanti, bet, laimė, daugiau lūžių nėra, vidinio kraujavimo irgi. Norint, kad kalytė galėtų vaikščioti, reikalinga operacija.

Deja, vet. gydykloje kalytė negalėjo atsistoti net ant sveikų kojyčių ir tai mus labai išgąsdino. Gydytoja pasakė, kad tai gali būti nuo šoko ir reikia porą dienų jai atsigauti.  Jeigu ji nevaldys sveikų kojyčių, jos operacija bus neveiksminga, todėl kalytė bus turi būti stebima iki trečiadieno "Sos gyvūnų" prieglaudoje. Laimė, atvežus Amają į prieglaudą, ji atsigavo, atsistojo ant sveikų kojyčių, noriai valgė ir lakė vandenį. Tai geras ženklas. Dabar ji ilsisi prieglaudoje, jai bus leidžiami vaistai ir trečiadienį bus padaryta operacija.

028.JPG

Ir ji tikrai nebus pigi...Ši kalytė neturi šeimininkų, kurie galėtų sumokėti bent dalį sumos. Padėkime Amajai atsistoti! Ji nuostabi, miela kalytė, pažiūrėkite, kaip šypsosi, tik jai nepasisekė gyvenime sutikti gerų šeimininkų, kurie pasirūpintų, kad ji nelakstytų viena per gatvę.

Neabejingų žmonių labai prašome už kalytės gydymą ir operaciją prisidėti finansiškai, ji bus rimta ir gali kainuoti net apie 500 eurų.  Pinigėlius pervesti galite į "SOS gyvūnų" sąskaitą LT837300010106209100, paskirtyje nurodant „kalytei Amajai“. Taip pat per paypal: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/

Pasiteirauti apie kalytės sveikatos būklę galite tel. 860263641.

Šaunusis ketvertukas miauksių ieško naujo žaidimų poligono!

Mažųjų išdykėlių komanda ieško naujų namų, kur galėtų dūkti, smalsauti, tyrinėti ir būti labai labai mylimi:)

Pateko jie pas mus visai mažuliai, 3 savaičių, šaunųjį ketvertuką namie išglobojo "SOS gyvūnų" savanoriai. Kiek pienelio išlakė, net baisu skaičiuoti - 6 Kitty milko dėžutes patvarkė, o paskui, kai ėsti pradėjo, kokybiškiems konservams teko "pasipurtyti"... Jei padėsite padengti ketvertuko skolelę bent kiek, o ji sudaro net 62 eurus, būsime labai dėkingi. Rašykite pavedimo eilutėje "šauniajam ketvertukui":)

Nepardavinėjame kačiukų, neprašome iš būsimų šeimininkų mokesčio, bet prieglauda išsilaiko iš 2 proc. ir žmonių paaukotų pinigų, taip pat iš savanorių kišenės, todėl mums labai svarbi jūsų parama ir tokiais "neekstriniais" atvejais...

O dabar pristatome mazgius po vieną.

Karlas. Šaunus d'Artanjanas išaugs iš šio 1,5 mėn. mažyliuko, anava, kokia barzdikė;)

karlas2.jpg

Daugiau...

Nuotrauka:

Švelnioji "pekinukė" Bela

Belos kažkodėl nebereikėjo. Gal todėl, kad ji kalytė? Gal todėl, kad šeimininkai prisiminė turį kitų reikalų? Gal todėl, kad... na, "nelimpa man tas šuo"? Būna ir taip. O iš tiesų galima tik spėlioti, nes ji atkeliavo su trim savo šuniukais kartoninėje dėželėje...

Tegu likimas užsiima su tais, kas lengva ranka atsikratė savo augintiniais, o mes užsiimsim naujų, geresnių namų paieška. Belos šunyčiai jau turi šeimininkus, tikimės, kad jie niekad taip beširdiškai nesielgs.

Ir štai liko rasti namus mamytei. Pekinų mišrūniukė Bela - gražutė, gerutė, rami kalytė, idealiai tinka sočiam ir komfortiškam gyvenimui ant pagalvėlių:)

DSCF2722.JPG

Toks stebukliukas taptų gyvenimo džiaugsmu ir tikru draugu. Ji neisteriška, neagresyvi, nėra visiška bailė. Ji tiesiog puiki mažylė. Turint tokį šuniuką nereikės ilgų valandų treniruočių, ji ne iš tų lakstančių iki nukritimo, - vaikšto netempdama, tiktų ir ramiems žmonėms.

DSCF2726.JPG

DSCF2721.JPG

DSCF2731.JPG

DSCF2725.JPG

Kalytė jauna, jau sterilizuota ir paskiepyta. Galite susipažinti ir įsimylėti "SOS gyvūnų" Akropolio namelyje - antra Vilniaus Akropolio pusė, greta autoplovyklos. Pasiskambinti dėl platesnės informacijos galima 860039525, info@sos-gyvunai.lt

Dovanojama suaugusiems žmonėms, kurie turi galimybes prižiūrėti šunį, šerti jį normaliu maistu, ne atliekomis, skiepyti, rūpintis priemonėmis nuo erkių ir kitų parazitų, o jei susirgtų ar gautų kokią traumą, neduokdie, - gydytų, o ne išmestų, nes "ai, čia prieglaudinis šuo"... Taigi, laukiam atsakingų šeimininkų:)

Kodėl mano katė daro ne vietoje? Patarimai

Viena iš dažnų priežasčių, kodėl žmonės nori kam nors atiduoti katę arba ją tiesiog išmeta – šlapinimasis arba tuštinimasis ne vietoje. Išskyrus retus atvejus tai yra katės blogos savijautos arba sveikatos bėdų požymis, o šeimininkas ją tiesiog išgrūda iš namų – valio, jis problemą išsprendė!! Bet katei problema liko... Ir galbūt labai skausminga...

Pabandysime pagrindinius dalykus sutraukti į šį tekstą. Tikimės, kad tai padės tiems, kam vienintelė kilusi idėja nėra  augintinio atsisakymas.

Kartais gali tekti patikrinti visus variantus, nes, deja, katės pasiklausti, kas jai yra, negalime...

Jei katė atsisako eiti į dėžę, gali būti kelios priežastys, ir nei viena jų nėra „o va dabar jūs man pamatysit“.

1. Katė ar kačiukas – naujokai, prieš tai gyvenę gatvėje ar kaime

Tokiu atveju katė gali nesuprasti, kas yra kraiko dėžė, ypač jei pasiūlysite visai į smėlį nepanašų silikoninį kraiką. Geriausia parinkite kraiką, kuris labiausiai panašus į gruntą (bentonitinį, molinį). Palengvinsite katei uždavinį, jei pradžiai užbersite ant kraiko saują žemių. Iš kur gauti tokio dalyko žiemą arba kur pasikasti švaraus smėlio mieste?.. Ogi nusipirkite sodininkų parduotuvėje žemės ar durpių maišiuką. Apskritai katės greitai supranta, kam reikalinga kraiko dėžė, nes turi instinktą kapstytis žemėje darydamos savo reikalus.

Labai svarbu, kad dėžė nebūtų nugrūsta į tolimiausią buto kampą, ypač jei katė pirmomis dienomis slapstosi. Ji tikrai nesugalvos, kad turi eiti per visą butą ir ieškoti, kur čia jūs padėjote jos dabartinį tualetą... Pastatykite dėžutę kuo arčiau, net jei jums nepatinka jos dabartinė vieta. Paskui, kai katė apsipras, ištyrinės butą, pamažu ją galėsite perstumti kitur.Galbūt mažas kačiukas dar nepajėgia įlipti į dėžutę, padėkite jam kokį laikiną savadarbį tualetuką...

DSCF3315.JPG
[B]

Daugiau...

Pūkeliai prašo pienuko

Vakar „SOS gyvūnų“ vadovė sulaukė vienos senjorės skambučio, kad Vilniuje, Minties g. „Maximos“ kiemelyje, duobėj tarp šiukšlių įsikūrusi katytė su mažyliais... Patyrusios katės bent jau pasislėpti moka, įsitaiso su šeimynomis kur saugiausia, susineša mažylius, kad ir norėdamas neištrauksi! O ši vargšiukė visai netinkamą vietą susirado...

maziukai2.jpg

Pavyko surankioti tris mažučius gražuolius, bet katytė, nors ne visai laukinė, visgi apsigalvojo ir kartu su jais į saugų prieglobstį važiuoti nepanoro:( Dar bus bandoma pagauti ją ir vieną likusį katiniuką iš plyšio, kur pasislėpė.

Labai esam dėkingi Dainai, kuri paėmė mažylius į namų globą, nes šitie žirniukai dar tik specialiu pieneliu maitinami, kol nėra mamytės.

maziukai.jpg

maziukai3.jpg


Jei galite padovanoti mums specialaus pieno kačiukams (Kitty milk, jei praimtas, svarbu, kad būtų galiojantis), plastikinių švirkštukų, o taip pat, netolimai ateičiai, „Animonda baby pate“, „Hills“ arba pan. kokybės konservų (paštetų), užneškite į Akropolio „SOS gyvūnų“  namelį, pasakykite, kad čia maksimiukams... Ačiū, kad padėsite užauginti naujokėlius!

Įspūdingasis katinas Fanfanas ieško savo fanų!

Fanfanas - meilus, žaismingas, įspūdingas katinas rrryškiai oranžinėmis akimis. Rastas prie Vilniaus Akropolio, bet aiškiai ne vietinis, turbūt atvežtas ir išmestas... Tai, vargšas, susirado kur "gyventi" - lauko baldų ekspozicijoje. Dieną ant baldų patupėti ateidavo (aiškiai ŽINOJO, kokia baldų paskirtis:)), naktį nuo šalčio pasislėpdavo į kokią dėžę ir kai ryte ateidavo tų dėžių darbuotojas krauti, staigiai iš ten šokdavo - BŪ!

Gerai jam ten baigėsi dar.

Štai taip tupėdavo ir šaukdavosi pagalbos, kol gyvūnų mylėtojai "bevieliu telefonu" (o iš tiesų tai internetu) pradėjo ieškoti pagalbos.

pilkius akre.jpg

"SOS gyvūnų" savanorė įviliojo katiną į gaudyklę, tada jis buvo nuvežtas į veterinarijos kliniką, ten apžiūrėtas, testuotas, kastruotas. Šiuo metu jis namų globoje. Iš pradžių dairėsi į pasaulį per grotas, nes nebuvo aišku, kaip reaguos į čia gyvenančią kalytę.

fanfan1.jpg

Jau tada paaiškėjo, kad yra smalsus ir mėgsta žaisti su žaisliukais:)

O kai suprato, kad niekas neskriaus, pasidarė labai meilus prielipa, kartu televizorių žiūrėti mėgsta, net naktį pamurkti ateina. Bute gyvenančios kalytės nevaiko ir nebijo, ji jam labai įdomi. (pretty)

SDC14511.JPG

SDC14512.JPG

Fanfanas žaismingas, tampo visokius žaisliukus ir ne žaisliukus, matosi, kad atsigavo. Todėl norintys katino - statulėlės, nesikreipkite, jis judrus, jaunas katulis, ieško šeimininkų, kurie nepiktas išdaigas atleis ir patys ne prieš bus pažaisti, pasiniurkyti ir pasiūlyti savo glėbį šiam murkliui.

SDC14509.JPG

Skambinkite 8 683 69502, rašykite info@sos-gyvunai.lt. Fanfanas gyvena NAMŲ GLOBOJE Vilniuje, tad jei jūsų ketinimai rimti, jei suprantate, kad gyvūną reikia prižiūrėti ir mylėti, jis neturi būti paskutinėj vietoj svarstant gyvenimo, gyvenamosios vietos ar kt. pokyčius, kreipkitės, susitarkite susipažinti. Pasirašoma dovanojimo sutartis.

Sparta ir Milka: didulė ir mažulė

Šiaip Sparta yra truputį jaunesnė už Milką... Bet jau dvigubai didesnė:) Tad jei ieškote šunelio, kuris išaugs į didelį, gražų, aktyvų, sportišką šunį - rinkitės Spartą. Jei ieškote šunelio, kuris bus žemagrindis, drovesnis, nors ir judrus, ir jūsų neerzins, kad kai kurie aplinkiniai manys, jog tai "senas šuo" vien dėl to, kad turi žavią barzdikę, - rinkitės Milką. Jos jau skiepytos.

DSCF2513.JPG

Abi šios šunytės gyvena mūsų Akropolio namelyje, antra Vilniaus Akropolio pusė, greta autoplovyklos. Namelis dirba kasdien iki 21 val. su nedidelėm pertraukėlėm, užsukite, jei norite susipažinti, pavedžioti, padovanoti kokį skanėstą (o dar geriau - didesnes petnešas Spartai...), paskambinti galite 868369502, parašyti info@sos-gyvunai.lt.

Daugiau...

Nuotrauka:

Šunelių prašymas aplankyti

Nėra mūsų šuneliai raštingi, o ir kalbėti žmonių kalba nemoka... Bet nuolat bendraudami imam nutuokti, ką jie galėtų pasakyti, ką jie mąsto, žiūrėdami ištikimai ar smalsiai į akis. Juk šuo tiek tūkstantmečių su žmogumi gyvena, kad net mimikos supanašėjo!

Tad paklausykite, ką "SOS gyvūnų" kaimelio globotiniai pasakytų, jei galėtų, pasakytų atbėgdami, atlapatuodami pasiglaustyti ar laukdami, kol prieisim patys.

Cezarijus, jaunas ir išdykęs šunelis: atbėgu, pažaiskim, pakvailiokim!

DSCF2333.JPG

Daugiau...

Nuotrauka:

Kai širdyje dar ne žiema

"SOS gyvūnų" prieglaudoje gyvena ne vienas garbaus amžiaus šunelis. Liūdna, kai ilgai kažkam meilę atidavę keturkojai tampa nereikalingi, bet... Čia jie bent jau mylimi, sotūs ir paglostyti.

Daugiau ir stipriai daugiau nei 8 metų - Mingas, Niūra, Lupita, Alatėja, Vaidutė, Senjoras (Senis), naujokas Kudlius iš Grindos, na, ir Dorotė. Tai va dabar apie ją. O kodėl? O todėl, kad taip nuvilia neretai žmonių tingumas, nuobodumas, bambėjimas, net ir nesenų, - kai visur matomi tik blogi dalykai, kai niekas nedžiugina, nebent kai kam "nusiunrbi energiją".

Tai štai, Dorotė - ne tokia:)

Ji - mūsų prieglaudos linksmoji senjorė :) Ji džiaugiasi saulute ir sniegu, pasivaikščiojimais ir dėmesiu. Nepaisant savo metelių, ji žaisminga ir su charakteriu, o gal net koketiška.(yahoo)

Sunku patikėti, kad 2011 metų pabaigoje ši kalytė buvo perimta iš "Grindos" štai tokios būklės:

dorote seniau.jpg

Daugiau...

Nuotrauka:

Laiškai iš namų: pavasaris įsibėgėja

Geros naujienos tokios jau yra, kad kartais stringa... Be to, pasitaiko, kad su džiaugsmu išsirinktas augintinis po kelių dienų ar savaičių grąžinamas, tad neskubame džiaugtis. Bet... Laimingų padovanojimų vis tiek daugiau nei nesėkmių, tad et, tebūnie gerasis dienoraštis be eilės!

Nuo balandžio pabaigos rado namus:

šuniukai Mailo, Beta, Puška, Mėta, Petra, Bigas.

IMG_4887.JPG
Petra namo

Daugiau...

Nuotrauka:

Katinas-karviukas Bešamelis ieško namų

Katinai būna paprasti juodmargiai ir būna... nerealiai juodmargiai! Tokio dėmėtumo katiną kaip Bešamelis retai tepamatysi, net nesinori tikėti, kad jis ne padažytas. O tikrai ne padažytas, net pirštukai jo natūraliai margi.

DSCF2282.JPG

Daugiau...

Nuotrauka:

Reikia pagalbos aštuoniems naujokams

Gegužės dieną 8 "SOS gyvūnų" prieglauda praturtėjo 8 šuneliais-siurprizais... Keturi buvo rasti pririšti prie stulpo greta
tvoros laidais, - naminiai, išsigandę 4-5 mėnesių jaunikliai. Kad nepasismaugė besitampydami - tik atsitiktinumas.

nam.jpg  

Daugiau...

Nuotrauka:

Jei pasiilgote ramybės ir prieraišumo - susipažinkite su Amūra

Eime pasivaikščioti Amūra! Taip, kiemelyje yra daug labiau besiveržiančių prisivizginti tavo dėmesio, jei išsitrauki pavadį, bet turi turėti šansų ir ramieji! O ji kaip tik tokia.

DSCF2301.JPG
Nepamenu, kada paskutinį kartą vedžiojau tokį ramų šunį: galima buvo metro pavadį imti:) Jei einam, tai einam, jei stojam ir pozuojam, vėlgi ok. Nelenda į kiekvieną krūmą, nekvailioja, o kiemelyje neskalija, nelipa ant galvos. Nežinia, ar daug to malonumo turėjo  gyvenime, bet šukuotis irgi visiškai be stresų leidosi. Viena nulėpusi ausis suteikia jai šelmišką išraišką.

Daugiau...

Nuotrauka:

Vincas - šiurkščiavilnis princas

Na ką daryti su Vincuku, net nežinau. Niekaip jis gražiai neišeina, nefotogeniškas nors tu ką. O būdo juk nuotraukose neparodysi. Pabandysim bent jau aprašyti:)

DSCF2253.JPG

Daugiau...

Nuotrauka:
Pages: Prev. | 1 | ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ... 25 Next

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS