lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 5011938
Šiandien: + 8377
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

"SOS gyvūnų" dienoraščiai

 • Archyvas

  «   Spalis 2019   »
  P A T K P Š S
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

2012-ieji: prisiminkime laimingas šunelių istorijas

Kuo pasižymėjo 2012-ieji? Visų pirma, prieglauda išsikraustė į Minsko plentą. Savo teritorija, savas rūpestis, amžinos statybos:) Tuo pačiu atsisveikinta su "Ozo" gyvūnų pievele. Šis projektas labai daugeliui katinėlių, taip pat ir šuneliams padėjo rasti namus, prisidėjo prie "SOS gyvūnų" žinomumo didinimo. Bet gyvenimas juk nestovi vietoje, viskas juda, mainosi, eina pirmyn, atsiranda naujų idėjų, draugų, rėmėjų, džiugu, kad išlieka ir senieji - jiems visada padėka ir pagarba.

Buvo per tuos metus visokių dalykų, apie liūdnus nesinori kalbėti.

Pakalbėkime apie linksmesnius, prisiminkime kai kuriuos šunelius, kurie rado namus per 2012-uosius. Ak, tiesa, iš karto ir kalėdiniai sveikinimai nuo Gordžio, vieno iš "statybų šunelių" ir jo šeimininkės Adelės:

"Mes kartu su Gordžiu siunčiame šventinius sveikinimus :) Linkime gerų metų, kad visi jūsų globotiniai surastų šiltus namus! :)"

DSCF4515.JPG

Atsimenu miniatiūrinį šunytį, o čia jau visas didelis šuva:) Na, tiek to, gal ir nelabai didelis;))

Namus rado ir kur kas didesni. Ir senesni. Ir ne visai sveikutėliai. Būtent tokias istorijas noriu priminti.

Akliukas arba Juodis.

juodis.jpg

Geras ir santūrus šuo, kuris pasaulį mato širdimi. Rado namus, kur gali vaikščioti po aptvertą kiemą ir nėra pavojaus, kad kur nuklys. Plačiau apie Juoduką: http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/naudotojas/3580/dienorastis/juodukas-arba-graiausi-dalykai-juk-matomi-ne-akimis/

Šiemet namus rado senjora Marta. Ši kalytė gyveno po balkonais ir nepasidavė net esant minus 30. Vėliau buvo atvesta į zooparduotuvę ir palikta. Tada atkeliavo pas "SOS gyvūnus"... Gyveno čia ne vieną mėnesį, kol sulaukė savo laimės valandos, kai atvažiavo pasiimti būtent jos.

38marta.jpg

Toiterjerytė Kruopa, kuri atiduota iš namų, ir naujuose irgi negalėjo pritapti dėl nemokėjimo atlikti reikalų lauke. Bet visgi atsirado žmonės, kurių tai neišgąsdino, - su labai kantriomis šeimininkėmis mažylė pagaliau aprimo:)

64toiterjere.jpg

Buvo ir keliauninkų. Čikė, šunytė, paimta iš Marijampolės prieglaudos, rado namus... Rusijoje.

chika.JPG

Dičkis Žukas. Šuo, kuri išvaizda gąsdino ne vieną. Šuo, kuris smarkiai prisirišo prie Ilonos, o ji prie jo, ir pretendentams į šeimininkus teko ilgai įkalbinėti, kad jie tinkamai mokės pasirūpinti nulėpausiu:)

70zhukas.jpg

Kai jau niekas nesitikėjo, į namus grįžo šarpėjaus mišrūnas Speigas. Plačiau: http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/naudotojas/5558/dienorastis/5557/

81speigas.jpg

Runė. Kalytė rasta Mickūnų gyvenvietėje. Jos kailiukas buvo liūdnos būklės stovyje, o ten kur jo nėra, siaubingos žaizdos. Pradžioje atrodė, kad kalytė serga kokia nors odos liga, bet kai ją apžiūrėjo veterinarijos gydytojai, pasakė, kad kažkas žiauriai pasityčiojo iš gyvūno. Ji buvo apipilta ėdančiais skysčiais.

Plačiau: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/naudotojas/1752/dienorastis/5358/?sphrase_id=493292

Štai kaip Runė atrodė tada ir kaip vėliau:

rune.jpg

rune.jpg

Kalytė krito į akį geraširdei moteriškei, ir ką gi, ji jau turi namus:)

O štai ir Pupa-Pipa, kalytė, kuri nespėjo pabuvoti prieglaudoje, nes padovanota iš laikinos globos. Gražuolė buvo išmesta, o nuo sumušimo viena jos akytė nemato. Bet, laimė, yra pasaulyje vietos ir tokiems šuniukams.

P1160752.JPG

Na, ir niufaundlendiškasis Maksas. Vadinkime jį šiuo vardu, nes į jį jisai atsišaukia. Jo odisėjos nepavydėtinos, kur tik nepabuvo, bet galiausiai, atrodo, rado stotelę, kurioje mėgausis savo gyvenimo rudeniu.Tai tik keletas iš labiau įsimintų istorijų, nors vienas gali įsidėmėti vieną, kitas kitą, ir kiekvieno gyvūnėlio susitikimas su savo žmonėmis ypatingas. Mes nežinome, kaip kada gali susiklostyti aplinkybės jų bendrame gyvenime. Mes suprantame, kad nėra tokios draudimo bendrovės, kuri draustų ir gelbėtų nuo visokių netikėtų ir nenorimų atsitikimų, kurie gali išardyti darnią žmogaus bei augintinio draugystę ir bendrabūvį. Bet tikime, kad ta meilė, kurią suteikia jie vieni kitiems, neišnyksta be pėdsakų, o turtina, taurina jų gyvenimus ir nebus pamiršta dar daugelį metų.

Ačiū, kad esate su mumis, kad nepamirštate labiausiai nuskriaustų. Ačiū, kad nebijote atsakomybės.

Laimingų šv. Kalėdų!
Nuotrauka:

Prieglaudos dienoraštis: ilgėjančių dienų belaukiant

Prieglaudoje, atrodo, tylu ir ramu... Balta ir šalta. Kurgi visi dingo?

DSCF7176.JPG

Ogi niekur nedingo, matote, kiek sniegas pripėduotas žmonių batų ir šunų letenėlių:)

Šventės ar ne šventės, o prieglauda nei dienai neužsidaro. Duonos kepykla gali sustoti, įstaiga užsidaryti, laikraštis neišeiti, o prieglauda kasdien turi veikti, nes joje dešimtys beglobiukų, kurie laukia ir karšto maistelio, ir dėmesio, vaistukų, ir pasivaikščioti, ir, galų gale, kad kas kraiko dėžes sutvarkytų. Todėl didelės sveikatos ir kantrybės savanoriams, kas lankosi prieglaudoje: tiek kiekvieną mielą dienelę, tiek tiems, kas savaitgaliais atvyksta šunelių pavedžioti:)

Pasidairykime, kas įdomaus čia vyksta net ir šaltą žiemą, kai trumpiausios dienos ir ilgiausios naktys.

Mus veda pasivaikščioti dičkis Karalius. Esu visiškai tikra, kad jei Karalius būtų jaunas šuo, jį greit nusičiuptų kas nors. Didžiulis, protingas, nepiktas. Gražus.

DSCF7122.JPG

Nepaisant to, kad užpakalinės kojelės netvirtos, jis mielai eina pasivaikščioti, jei tik nepusto, aišku, geriausiai risnoja lygiu, neslidžiu keliu.

DSCF7114.JPG

Karalius nėra visiškai aklas, bent jau šviesą atskiria, vedamas pasivaikščioti, patikrina visas namelio duris:)

DSCF7113.JPG

Šis dičkis išmokintas tūptis, kai šukuojamas, nesipriešina, va ateis pavasaris, saulutė užkaitins, galima bus jį išvaduoti nuo šiltos pavilnės.

DSCF7121.JPG

Pabėgioti ištrūko ir Alytukas, bet neilgam, užpakalį sušalo - ir atgal į namelį:)

DSCF7123.JPG

Namelyje šilta, gera...

DSCF7169.JPG

DSCF7168.JPG

Bet lauke irgi įdomu. Štai Reksas tikrina teritoriją.

DSCF7135.JPG

O Titas tikrina, ar Reksas tinkamas pasiremti...

DSCF7130.JPG
(Reksas nebuvo tuo patenkintas, kai atsipeikėjo:D)

Štai persekiojimo estafetė:)

DSCF7138.JPG

Truputį naujoko veltiniai patrumpinti, bet rimti šukavimai ir skalbimai turės palaukti, kol atšils ir pažinsim Tito charakterį geriau, o jis klausys besąlygiškai.

DSCF7148.JPG

Prieglaudoje atsirado dar vienas naujokas, šunelis Bičiulis, kurį, priklydusį ir visai sušalusį, paprašė priimti krašto apsaugos pareigūnai. Bičiulis greitai atsigavo. Tai jaunas, gražus šuva, tik nemėgėjas kitų patinų. Nelabai norėjo pozuoti, tad kol kas foto tik tokios...

DSCF7143.JPG

Gyventi lauke jo kailis per trumpas, bet palakstyti - mielai.

DSCF7177.JPG

Du draugai, Aika ir Reksas, vėl kartu. Vieną dienelę Aika bandė naujus namus, pasak trumpalaikių šeimininkų, prišildytam bute jai buvo per karšta, prastai jautėsi.

DSCF7160.JPG

Ką gi, guminis namelis dar talpina gyventojus, tad sveika sugrįžus, Aika! Pasiseks kitą kartą:)

DSCF7162.JPG

Jau tuoj tuoj dienos pradės ilgėti, naktys trumpėti, o sinoptikai žada bent laikiną atlydį. Viskas bus gerai.

Naujokai: mažylė Eglutė ir kudlius Titas

Kalėdos neprasidėjo, o prieglauda jau gyvą dovanėlę gavo. Suvyniotą į medžiagėlę, dailią ir... drebančią. Tai mažylė kalytė, dar greičiausiai 2 mėn. neturinti. Eglutė panaši į šiurkščiaplaukį taksiuką, bet apie tėvus nieko nežinome.

P1180036.JPG

P1180041.JPG

Hmmm, o kas čia padarė?..

P1180046.JPG

Kalytė viena ranka apglėbiama, ji tikrai neaugs didelė, bet ieškome šeimininkų, kurie bet kokiu atveju ją mylėtų tokią, kokia užaugs - su stačiom ausytėm ar nulėpusiom, drąsi ar atsargi, iki pusės blauzdų ar iki kelių... Kurie gražiai auklėtų, negąsdintų, neskriaustų (dabar vargšiukė gūžiasi, kai link galvos tiesiama ranka:( Laimė, šiaip nėra įgąsdinta). Kurie turėtų kantrybės, nes su mažais šuneliais jos reikia. Kurie neimtų jos kaip kalėdinės dovanėlės, kuri po švenčių neaišku, ar bus reikalinga, o išsirinktų kaip draugytę ilgiems metams.

Ir dar vienas naujokėlis, Titas.

Titas gyveno pas "pusiau asocialius" asmenis Viršuliškėse. Nelabai jie jį prižiūrėjo, bet lauk nevarė. O galų gale patys išsikraustė ar buvo iškraustyti, ir šuo liko. Tai viduj priglaudžiamas, tai kieme nakvojo. Paėsti iš geros moters gaudavo. Su benamėm katėm draugavo, kartu miegodavo po balkonais. Žodžiu, gyveno kaip įmanoma tokį gyvenimą gyventi, niekam į akis nešoko. Bet per Kalėdas moteriškė išvyksta, ir šuo lieka be užnugario ir be maisto... Alio, čia "SOS gyvūnai"? Ką daryti, gal paimsit?

Ir ką gi, jau važiuoja kudlius Titas į prieglaudėlę. Neaišku, ar dažnai važinėdavosi, bet į mašiną įlipo kaip patyręs turistas. Jokių problemų čia jam, cha!:)

P1180025.JPG

Dairėsi per langą, gražiai tupėjo, beje, labai supratingai: atsistodavo pasidairyti, kai mašina sustodavo. O kai žalia šviesa - Titas vėl gulasi, kad nesiūbuotų:))

P1180024.JPG

P1180029.JPG

Išlipęs prieglaudoje apsiuostė su Reksu, su Karaliumi (ooo, tą tai norisi man Milžinu vadinti), užsuko į kačių namelį, visiškai šaltai į katulius reaguodamas. Tačiau ilgam viduj pasilikti nelabai norisi jam, norisi pasibastyti, tad jam režimą dar reikės nustatyti:)

P1180034.JPG

Šunėkas nėra jauniklis, gerokai apleistas, kudlas vargu ar iššukuoti galima, teks bent dalį kirpti, bet juk žiema už lango... Sušals paskui Titas. O gal kas galėtų jį kokioj malkinėj ar šiltoj pastogėj priglausti - laikinai ar suvisam? Jis pakankamai išlaikytas šuneliokas, nepiktas (į nasrus rankos nekišau, jei ką:)), keliauja su pavadėliu visai pusėtinai. Galėtų gyventi prie namo, su vietinėm katėm draugautų;)

Norintys pagelbėti vienam ar kitam, kreipkitės tel. 8 683 39826. Turintys nebereikalingo maistelio mažiems šuniukams arba suaugusiems, galite paaukoti naujokams ir senbuviams - palikti mūsų stende "Akropolyje" arba pamėtėti į prieglaudą:) Jei nieko nebus, paslėpkit kur nors lentynose lauke:)) Ačiū!

Draugystės namelis

Garsusis, senasis, "guminis" žalias namelis...

Kažkada tai buvo pats pirmas "SOS gyvūnų" turtas ir per penkerius gyvavimo metus tapo nepakeičiamu ir neatsiejamu pagalbininku, o ypač, kai ateidavo žiema.
namelis.JPG

Štai ir dabar, kai šąla vis labiau, savanoriai pradedi galvoti, ką čia dar išradus, sugalvojus, kad kuo daugiau gyvūnų turėtų šiltą prieglobstį. Ir į pagalbą atskuba senasis žaliasis draugas, ne, neprasiplečia, neišaugina antro aukšto, bet sutalpina dar daugiau.

namelis2.JPG

Taigi, didžiajam katulių kambaryje apsigyveno dar ir Aika su Reksu, o savo greta buvusius įrengtus tam pačiam namely šildomus apartamentus perleidžia lauko voljeruose gyvenantiems šuneliams, kurie mielai naktis leis šiltai, ir žiemos speigas liks už lauko durų:)

Katinėliai mielai priėmė naujokus:) Prie jų dar ir pasišildyti galima!

Dėmesio, žiemos radijas praneša:)

Šalčiai prieglaudoje sukelia nemažai rūpesčių, ir štai ką rašo Ilona:

"Kaip reikalas paspirgino žiemužė ir kad "SOS gyvūnų" globotiniai jaustųsi šiltai, iš visų jėgų kasdien stengiamės pagerinti sąlygas ir, žinoma, išgyventi. Kačių namelyje labai smagu, kai kūrenasi pečiukas, o jis kūrenasi, kol vis padėlioji malkutes ir dabar net naktį atvažiuojam pakurti krosnį, kad senbuvėliai katinėliai nenušaltų uodegų:), o tada 6 ryto "jarangoj vėl dega ugnis". Teko nusipirkti už jūsų paaukotus pinigėlius dar ir toną briketų, nes nakčiai jie ilgiau išlaiko šilumą.

briketai.JPG

Užsakytas ir jau užpiltas smėlis ir į sekanti voljerą, kuriame jau taip senokai net ir nesvajojo apsigyventi mūsų laukinukų - "Grindinukų" kompanija: Raulis, Pieva-Muka ir Uoga.

grindinukai2.JPG

Kad šuneliai nepaspruktų pakeliui, jiems teko patupėti "inkiluose".

grindinukai3.JPG

budos.JPG

grindinukai.JPG

Šie šuneliai dar pavasarį atvyko pas mus antrą saulėtekio sulaukti ir visą tą laiką glaudėsi ankštam voljere, nes pasivaikščiojimai ir kiti malonūs dalykai jiems buvo baugūs ir kiekvienam čia ateinančiam savanoriui skaudėjo širdį į juos žiūrint, o ką jau kalbėti, kai atėjo žiema. Ir štai šiandien atėjo ta diena, kai jie buvo perkelti į naują ir erdvią vietą:)"

Ir ačiū visiems už pagalbą, šiaudus, dovanėles!

Ieškome pagalbos Rojui

Rudenį į prieglaudą atvyko jaunas šunelis Rojus. Su žmonėmis tarsi ir draugiškas, bet su gyvūnais ne. Prastai auklėtas, karštakošis. Stiprus. Bet jis dar labai jaunas, gimęs birželio pabaigoje, tad auklėti, dresuoti, mokyti - galima. Bėda ta, kad prieglaudoje nėra kada ir kam tuo užsiimti.Rojus jau pabuvojo dviejuose namuose, deja, iš abiejų grįžo. Vienur nesutarė su jau esančiu panašiu šunimi, kituose gąsdino močiutę.

Kaip galite suprasti, prieglaudoje, kur daugybė kitų gyvūnų, už kuriuos visus esame atsakingi, su juo nėra saugu, o visą laiką laikyti uždarytą taip pat negerai - jam reikia bendravimo, reikia žmogaus dėmesio, galų gale, fizinio krūvio, o trumpi pasivaikščiojimai to nesuteikia.

Kokias problemas turi Rojus?

Jis puola kitus šunis, jei jie arti pasirodo, o kates vaiko, laiko grobiu. Kraujo, laimei, nebuvo, bet vaizdas, kai jis cypina pribėgusią jauniklę kalytę ar vambrydamas lipa ant sprando Reksui, nėra geras. Dėl močiutės atvejo pasakyti sunku, kai patys nematėme, ar tai buvo daugiau baimės, ar realus gąsdinimas (loti juk daugelis šunų mėgsta, ypač pajutę, kad jų bijo). Patys agresyvumo žmonėms nepastebėjome.

Kokius privalumus turi Rojus?

Vaikščiodamas su pavadžiu, netempia žmogaus kaip rogių. Jis nepiktai sutinka nepažįstamus žmones, pasidairo, pasiklauso ir tada jau lenda draugauti, puola uodegą vizginti. Jis tikrai nori žmogaus dėmesio, nėra "asocialus", nebijo antkaklio ir pavadžio, netgi pats įsikandęs atneša virvės galą, kad greičiau išvestum. Yra gražiai nuaugęs, gerai įmitęs, jaunas šunėkas, kas be ko, gražus.

Kokios pagalbos reikia Rojui?

Rojui reikia žmogaus, kuris jį imtų mokiniu. Žmogaus, kuris netingėtų atvažiuoti kartą ar kelis per savaitę ir nusivežtų jį į dresūros kursus, parodytų specialistams, užsiimtų su juo, o nakvoti gali parvežti atgal. Pats laikas rauti tą aršumą su šaknimis ir leisti atsiskleisti gerosioms jo savybėms.

Ką suteiks prieglauda?

Rojus bus kastruotas, kad sumažėtų noras dominuoti. Tai jau suplanuota, greit žinosime datą. Priklausomai nuo dresūros pamokų kainos, "SOS gyvūnai" sumokės bent dalį jos, o taip pat paprašys prisidėti visus Rojuko gerbėjus, kurie supranta, kad taip negali toliau tęstis.

Ko tikimės?

Kad viskas baigsis gerai:)

Skambinti tel. 860039525
Nuotrauka:

Vilkšuniukų derlius

NAMŲ DAR LAUKIA DVI VILKŠUNIUKĖS! JUODUKĖ IR KAKAVINUKĖ.

Gyvenant netoli miško, kaimuose, daugeliui drąsiau, kai kiemą saugoja šuo . Vokiečių aviganio mišrūnė saugo ir ponios Nelli kiemą Valų kaime. Šį rudenį, atėjus rujos metui, kalytę, atrodo, patikimai uždarė, bet gamta yra gamta, ir šuniukai vis vien "iš kažkur" atsirado. Kaimynų vilkšunis, stačiaausis gražuolis, aišku, tėvystės nepripažįsta, bet užtenka pažiūrėti į storulius kukulius...

O jų gimė net septyni.

Kadangi prieglaudoje tokiam kiekiui mažylių neturime vietos, p. Nelli juos dar paglobos, o norintys užsiauginti sargų arba nesargų, o kaip tik draugišką vilkšunį, kreipkitės tel. 860364999 (geriausia rusiškai).

Mažyliai gimė spalio 17 d., patys jau moka ėsti, gauna varškės, kiaušinio ir t.t. Gyvena ne namie, taigi, gali priprasti prie tokio gyvenimo. Nors mama - sargė, bet vaikai dar spirgai, tad ką užsiauginsit, tą ir turėsit.

Valų kaimas nėra toli nuo Vilniaus - už Grigiškių (http://www.maps.lt/map/default.aspx?lang=lt#obj=567948;6064510;Pa%C5%BEym%C4%97tas%20ta%C5%A1kas;&xy=567928,6064430&z=50000&lrs=vector,stops,zebra).

Iš tiesų iš nuotraukų sunkoka išsirinkti, o ir vardų jie dar negavo, turbūt geriau pamatyti šituos vizgiukus gyvai ir patį smagiausią išsirinkti:)

Juoda mergytė su balta dėmele.

DSCF6985.JPG

Rusva gauruota mergytė su baltu uodegos galiuku - Kleopatra. Vienintelė su vardu ir gerai žinanti, kad ji labai graži.

DSCF6967.JPG

DSCF6966.JPG

Juodas Berniukas su balta juostele. Rimtuolis.
DSCF6958.JPG

DSCF6952.JPG

Rusva gauruota mergytė. Labai miela.
DSCF6972.JPG

Kakavinė mergytė. Elegantiška.

DSCF6961.JPG

DSCF6981.JPG

Juodas berniukas su kryžiuku ant krūtinės. Meškinukas:)
DSCF6948.JPG

DSCF6947.JPG

Berniukas su įrūdžiu.
DSCF6944.JPG

Kol kas jie dar maži, bet turėtų gerokai paaugti. Jei ieškote būsimo didelio šuns, visai nebloga išeitis:)

P.S. Kalytę planuoja sterilizuoti.

Naujokai: iš duobės, iš sniego, atvežti migdyti...

Sako, kad sniegas akina. Šio seno šuns sniegas neakino, jis jau apakęs. Jo kojelės sunkiai remia. Jį Lentvario apylinkėse rado įkritusį į "šulinį" - metro gylio duobę, iš kurios jis nesugebėjo išlipti. Greičiausiai joje prabuvo keletą parų. Ar iš namų išvarytas, ar "išėjęs numirti", kaip dažnai galvoja žmonės, o greičiausiai seni šunys ar katinai tiesiog pasiklysta... Pastogės jam niekas pasiūlyti negalėjo. Ir jis atkeliavo į "SOS gyvūnų" prieglaudą. Didžiulis. Geras. Jau nebestiprus, bet įspūdingas. Gavo Karaliaus vardą.

karalius1.JPG

Pagal jo būdą matosi, kad visą gyvenimėlį kažkam ištikimai tarnavo, kol galiausiai akelės nustojo matyti saulės šviesą, o galinės kojos vis labiau pradėjo neklausyti. Kai tokiam gyvūnui reik pasitikti žiemą, nebetinka būda ir sniegas aplink, jis taip pat, kaip senas žmogus, nori šilumos, poilsio ir ramybės. Karalius gavo atskirą kambarį, kur galės ramiai peržiemoti ir į lauką išeiti tik pasivaikščioti: gulėjimas ant sniego tiesiog pagreitintų sąnarių sunkią ligą ir mirtį. Karalius sutaria su Aika ir Reksu, nereikia rūpintis, kad nepasidalins kiemu.

karalius.JPG

Aika ir Reksas mielai ji priėmė į savo gretas ir net noriai bendrauja, lyg pasakydami, kad ir tau čia vietos užteks. Sužinojus Karaliaus bėdas teko rinktis, ar šuniukui užmigti visam laikui, ar vis dėlto prisiimti atsakomybę ir suteikti vilti laukti naujo rytojaus. Kai žiemos metu augintinių daug, dažnai susimąstom, ar sugebėsim tinkamai pasirūpinti ir nepadaryti dar blogiau... Laikas šaltas ir sunkus, o taip norėtųsi, kad kiekvienas turėtų šiltą, jaukią ir saugią vietą.

Kaip ir Meškutis. Kažkur matytas? Taip, jis labai panašus į buvusį "SOS gyvūnų" globotinį Miauksį.

meshkutis2.JPG

Rastas Vilniuje, daugiabučio kieme. Tupėjo sniege ir šalo. Pakviestas žmogaus tuoj pat parodė, kad jis nėra laukinis katinas, jis naminis, bet kur tie namai dingo?.. Tik dėl laimingo sutapimo senajame žaliajame kačių namelyje atsirado laisvas narvas tuo metu, kai Meškučiui reikėjo labiausiai, juk tai ne toks katinas, kuriam gali pritaikyti PSP programą, jis neišgyvens lauke.

Meškutis - gražuolis, pūkuotas, prabangus katinas, labai draugiškas, jaukus, mėgsta kasymą. Kol kas nekastruotas, bet problemų nekelia, yra pedantiškai tvarkingas. Tikimės jam rasti gerus namus pas žmones, kurie vertina brandų meilumą.

Džiugas.

dzhiugas.JPG

Džiugo šeimininkas iškeliavo anapilin, palikdamas savos tris gražiai išaugintus katulius. Likę šeimos nariai nesurado geresnio sprendimo, kaip tik juos atvežti į klinika užmigdyti.

Dabar jie vis dėlto gyvi, "SOS gyvūnų" kaimelyje ir neprarado vilties, kad naujas, geresnis rytojus išaus, kad jie galės šildytis prie šono savo žmogui savo namuose. Džiugui 3 metai, poilgio plauko. Jis kastruotas ir paskiepytas, nėra glaustūnas, bet kai nori, ir ant kelių užsirangys. Kad tik keliai būtų:)

Benas ir toliau "laiko pozicijas". Kietuolis karaliauja namelyje, išeidinėja į kiemą pasirodyti ir ten, paglostyti leidžia, kai gera nuotaika, bet geriau gal tu jam dešrytės duok..:)

benas.JPG

Buvo laikas, kai Benas tupėjo "Grindoje", bet tas juodas metas ėjo ir praėjo, dabar Benas visai patenkintas gyvenimu, tik norėtų, kad aplink būtų kažiau konkurentų. Jei ieškote savarankiško, "nelipnaus" katino sodybai - Benas sako MIAU, tai AŠ!

Aika ir Reksas.

aikareksas.JPG

Du draugai - naktį namelyje, dieną kiemelyje. Pasitiks, apuostys, pasveikins, pakaulys skanėstų, jie tikri kiemo komendantai, bet visai negriežti, draugiški.

Puikus tandemas ir kaip kažkam pasisektų, jei paimtų juos abu... Meilūs, draugiški, ištikimi, kai reik, net sargūs, prie žaizdos pridėk, ir ji užgis. Aika ir Reksas nebus dovanojami prie lenciūgų ir būdos, čia jie atrado, apie ką gal visą gyvenimą svajojo, tai draugystę ir laisvę. Juk kartais žmonės ieško būtent tokio keturkojo draugo, bet bijo, o gal nepripras, juk jau gerokai suaugęs, patikėkit, - pripras. Jei tik sąlygos bus geros, tikrai pripras!

Linkėjimų siunčia kačių senelė Braškė:)

brashke.JPG

Ji visai sukatėjo, jei kas nori katės, bet joms alergiškas, užsukit, įteiksim jums Braškę:D Tai kas, kad pagyvenusi, kad ilgų kelionių nepakeliautų, kad pakosėja. Senatvė - tai ne visada liūdesys, tai ir džiaugsmas, kai aplink pažįstami, patikrinti, mylintys žmonės. Na, dar kartais katinai:). O juos Braškė prižiūri, paprausia, kitus pagąsdina (nesvarbu, kad nelabai kas bijo), žodžiu, tikra matrona:)))

860039525 Ilona.

Atsargiai, šventės!

 Šventės artėja, jau čia pat, jau greitai...
P1170882.JPG
Viena vertus, visi tikisi kalėdinių stebuklų, kita vertus, prieglaudos ir zooparduotuvės gerai žino, kad po Kalėdų ateina atsikratymo metas. Nereikalingi siurprizai keliauja iš namų, ir tie siurprizai neretai būna gyvi. Perrištas kaspinėliu šunelis po eglute žavus, kol šunelis nesugraužia eglutės ir kaspinėlio, pažymėdamas kelią balutėmis... Jei šeima tam nepasiruošusi, ji skuba išvalyti namus nuo svečio, kuris pasirodė ir judrus, ir dar neišauklėtas, ir zyzla, ir apskritai - gyvas.
Kviečiu visus, norinčius dovanoti gyvą dovanėlę, sustoti ir pamąstyti: net jei žmogus sakė, kad norėtų katės, šuns, triušiuko, nereiškia, kad nori jų dabar pat ir tokio, kokį jūs išrinksite. Leiskite išsirinkti pačiam, o jei manote, kad reikia nedidelio postūmio - geriau padovanokite gultą, draskyklę ar pavadėlį. Net jei juos grąžins į parduotuvę ar padovanos kam labiau reikia, niekam neskaudės širdies, kaip skauda namų šilumą pajutusiems ir po kelių dienų vėl išmestiems lauk gyvūnams...

Kviečiu ir visus globėjus atidžiai pasiklausinėti, ar gyvūnas nebus tik siurprizas, netikėta dovana kam nors, kad ir artimam šeimos nariui.
Labai prašau pasidalinti šia žinia savo bloguose, FB, tinklalapiuose. Labai džiaugsiuos, jei naudodamiesi šiais šūkiais ar sugalvoję savo įfotosesinsit savo globojamus ar auginamus gyvūnėlius ir pasidalinsit su mumis :)
P1170845.JPG
P1170850.JPG
P1170896.JPG
P1170889.JPG
P1170860.JPG
P1170854_gimp.JPG

 Kas norėtų didesnių foto: https://picasaweb.google.com/112131207581564146268/AtsargiaiSventes?authkey=Gv1sRgCMWmrPbJu-jC0AE#

Laiškai iš namų - gruodis

Pora laiškų iš namų. Nustojo mus lepinti atsiliepimais šeimininkai, o be reikalo, juk kiekvienas toks laiškas - didelė paskata tolimesnei veiklai:)

Katytė Raganiukė, padovanota rugsėjį, dabar yra Safyra-Kipšė. Sirguliavo, bet jau pasveiko, gyvena puikiai. pasak šeimininkės, labai meili ir protinga katytė, turi savo žaislų, darbo stalą ir net nuosavą šunį:)

safyra1.jpg

sayra2.jpg

Niufas, Maksas, Maksis... Neeilinis šuva. Su juo nėra lengva, ypač laiptais laipioti, bet nauji šeimininkai tvarkosi:) Maudo, švarina, peni skaniais maistais, vedžioja pas vetus ir vežioja mašinoj, kur jam, kaip žinia, labai patinka:)


maksas3.jpgmaksas2.jpg

Gal užsiliko pas jus nereikalingų..?

... kartonų? Gal išpakavote baldus ir liko dėžių? Gal klijavote tapetus ir liko nebenaudosimų rulonų? Gal laikraščių prisikaupė?

Gal prieš šventes švarindamiesi nutarėte, kad kai kuriuos rankšluosčius jau laikas išmesti, o apklotus irgi gėda betiesti, kad visgi nieko nepasiūsite iš išardytų kailinių ar megztinių?

Gal pastebėjote, kad pas jus du žarstekliai, o užtenka vieno?

Gal nupjovėte kelis medžius sode, bet kūrenti židinio neketinate ir nėra kur tų kaladžių dėti?

Gal jūs ūkininkas ir turit šiaudų? Karvių nelaikome, bet šunims į būdas jų labai reikia.

Gal važiuosite netyčia Minsko plentu su visomis šiomis gėrybėmis?.. Užsukite į prieglaudėlę. Čia sunaudosime ir tuos kartonus, ir apklotėlius, o jau žarsteklį kaip naudosime!:) O gal patogiau pro "Akropolį" prasukti? Mažesniems daiktams palikti galite jame susirasti mūsų stendą.

Žiema, balta už lango, bet šilta, kai kūrenasi židinys ir žinai, kad tavęs nepamiršo.

DSCF7022.JPG

Labanakt.

Balta žiema atėjo - balti šuneliai atbildėjo

Kas dieną - po naujieną:)

Gruodžio 5 d. naujokas - baltas laikos patinėlis. Pats kaip meškutė, o nosis kaip paršiuko;)

DSCF6990.JPG

Ir riesta uodegėlė kaip tikro paršelio;)

DSCF7002.JPG

Daugiau...

Nuotrauka:

Pasigrožėkime Dinukais!

Jei pamenate, prieš kurį laiką ieškojome pagalbos nugabenti Diną - pekino mišrūniukę - į Stakliškes, kur jos laukė namai, o jos trijų kelių dienų kukuliukų - globa. Tai štai, šiltuose Vitalės namuose kukuliukai paūgėjo, jiems jau mėnuo be trijų dienų. Dovanojami bus po kelių savaičių, bet išsirinkti savo "širdžių valetą" jau dabar. Nes "širdžių dama", juoduliukė, jau išsirinkta ir laukiama naujuose namuose:)

Visa šeimynėlė:
DSCF8122.jpg


Vienas bernelis - rimtuolis su žavinga kojinyte.

DSCF8096.jpg

O kitas laabai gudrus atrodo. Beje, šis kukulis kažkur pakeliui į šį pasaulį pametė uodegytę, turi tik fainą stimburiuką, kuriuo mokosi makaluoti:)

DSCF8109_1.jpg

DSCF8107.jpg


Mergička - rezervuota.

mergyte.jpg

Dėl šunelių skambinti 865247680. Jie globojami Stakliškėse, bus dovanojami su "SOS gyvūnų" sutartimi.

Ačiū Vitalei už šaunią globą ir "transporto komandai", be kurios šeimynėlė nebūtų pasiekusi Stakliškių:)
Nuotrauka:

Biglis, vokietukė ir... Palanga voljere

Pirma žiemos diena - ir su sniegu, ir su saule. Ir su naujokais...

Turim biglį. Gražus šuva, tikėkimės, atsiras šeimininkas.

DSCF6909.JPG

DSCF6903.JPG

Į prieglaudą atklydo vokiečių aviganio kalytė. Gana liesa, draugiška. Rujojanti...

Iš dosnių merginų gavo būdą ir bliūdą:)

DSCF6914.JPG

DSCF6915.JPG

Rudolfas, užleidęs būdą, persikraustė į voljerą. Bet jūs tik pažiūrėkit, kaip čia dabar gražu - smėliukas kaip Palangoj, būdos įvairiausio dizaino... Beje, nemanykit, kad viskas atsirado burtininko lazdele pamojus, savo akim mačiau, kaip nakčiai artėjant prožektorių šviesoje merginos kastuvais smėlį iš kalnų po voljerą skirstė... Taip va tie stebuklai ir gimsta;)

DSCF6889.JPG

O čia kas per gražuolis per grotas dairosi? Aū, sako Marlis, brangūs naujieji šeimininkai, gal pagaliau atvažiuojate, gal jau mane išsirinkote?

DSCF6900.JPG

Juk mano tokia daili nosis, tokios fainos minkštutėlės nulėpusios ausys, toks lieknas stotas, blizgantis kailiukas, protingos akytės irrr superletenos! O jei mergytės norės, tai Mausę pasiūlysiu, tokia graži blondinukė, taip petnešos jai tinka - kaip galima jos nepamilti...

DSCF6899.JPG

Stafukas Rojus tyrinėja apylinkes: žalia žolė, baltas sniegas, o manęs nenori niekas:(

Nori nori, bet ne visi, kas nori, gali:) Dar atsiras Rojui gera partija, tikimės ir laukiame.

DSCF6882.JPG

Gražuolė Aika prašo apie ją nepamiršti. Iš kiekvieno pribėga atsiimti porcijos pagyrimų ir paglostymų.

DSCF6887.JPG

Na, ir tradiciškai - saldžių sapnų su Braške, Liūtu, Irenute ir neatpažintu rainium;)

DSCF6893.JPG

Naujokai: jagterjeras ir "beveik labradoras"

Naujokai.

Jagterjeras, rastas Vilniuje. Tikimės, atsiras šeimininkai, - ausy galima įžiūrėti tatuiruotę. Kol kas pavadintas Rubliu. Jaunas, protingas, ramus. Kupiruota uodega.

P1170520.JPG

Nemėgstantis blico..:)
P1170521.JPG

Ir šunelis, panašus į labradoriuką, kurį radę žmonės nukirmino, paskiepijo, karantinavo, ir štai jis čia prieglaudėlėje, gražus, kelių mėnesių amžiaus, sveikas, blizgančiu kailiuku ir išsigandęs... Foto narvuky, nes lauke jau buvo tamsu, o noro kažkur bėgti jis nerodė. Jam reikia mylinčios šeimos, tikrų namų ir išaugs puikus šuva. Dovanojamas tiems, kurie mylės, net jei užaugęs nebus "kaip labradoras";) Gavo vardą Marlis.

P1170525.JPG
Nuotrauka:

"Nepalik manęs tuščioje sodyboje!"

nepalik sodyboje.jpg

Ruduo, atrodo, jau užleidžia savo pozicijas žiemai. Žmonės vis rečiau lankosi užmiesčio sodybose, vasarnamiuose, kaimuose. Išvažiuodami neretai pamiršta ne vien į šiltnamio kampą atremtą kauptuką, neužklotą rožių kerą, bet ir juos - miaukiančius ir amsinčius keturkojus. Tyčia pamiršta. Vasarą prasargavę arba gaudę peles, džiuginę savo šeimininkus, jie tiesiog tampa nebereikalingi ir paliekami, nes "kaip nors pramis".

Nepramis. Valkatauti priversti buvę naminiai šunys ir katės turi labai mažai šansų. Prašome visus neabejingus žmones paplatinti šį skelbimą, plakatą, šią idėją - savo bloguose, tarp giminių, gal net savo sodų bendrijoje. Turime būti atsakingi ne vien "sezono metu".

Jei kalytė ar katė nuolat atsiveda jauniklių, kurie niekam nereikalingi - reikia pasirūpinti ją sterilizuoti, bet nepalikti mažylių vargti vargo prie užvertų sodybos durų.

Jei šuo senas, nebesargus, tai nereiškia, kad jis nusipelnė tik žvarbti patvory, o ne ramiai ir šiltai pragyventi savo gyvenimo mėnesius ar metus su savo žmonėmis.

Mes juk atsakingi už tuos, kuriuos prisijaukinome.

Prieglaudos dienoraštis: apie viską po truputį

Trumpai reziumuojam.

Dienos rezultatai tokie: šauni jauna pora nutarė pasirūpinti Maksu, mūsų niufaundlendo mišrūnu, ir jei jiems seksis, jis ten ir liks.

Padovanota viena iš laiptininukių, Mažylė. Dabar bus Aza, gyvens su žmonėm, ne prie būdos, ir bus šeimos narys. Kantrybės su šiuo energijos kamuoliuku:))

DSCF6814.JPG

Atvyko pasirodyti vienas iš vievinukų, dar vasarą paimtų, ilgai gydyta. Tiesa, paimtas kaip vievinukė, bet paaiškėjo, kad nevisai;)

Šniūras su jaunąja šeimininke:

DSCF6822.JPG

Šunų voljere atsirado kopos. Gal jos ir laikinos, bet šunys, atrodo, nebūtų prieš nuolatines;)

O jūra, jūra kur??
DSCF6817.JPG

Ankšta šlovės viršūnėje...
DSCF6819.JPG

Galų gale nugalėjo Atas.
DSCF6820.JPG

Kyla nauji voljerai.

DSCF6828.JPG

O dabar spėkit... Kuris ne į temą?;)
DSCF6823.JPG

Reikalinga skubi globa Maksui-Niufui!

Pamenate mūsų gigantą niufaundlendo mišrūną? Vasarėlę prauliojęs laikinoj globoj, jis rudeniui įsibėgėjus lyg ir rado namus. Bet ne viskas buvo numatyta ir apskaičiuota su šio šuns atsiradimu namuose, tad jam teks grįžti atgal.

P1150783.JPG

Tačiau mes žinom, kad Maksas (jis atsiliepia į šį vardą), kad ir aklas, moka išsprukti iš voljero, o rišamas jis nebuvo, niufai ne sarginiai šunys. Kad ir būdamas dičkis, geriausiai jaučiasi patalpoj, kelis kartus per dieną pavedžiojamas.

Todėl labai ieškome jam laikinos globos, bent porai savaičių. Bet labai skubiai, jau nuo rytoj! Po šio laiko jis grįš į prieglaudą, kuri bus parengta tokiems svečiams, be to, grįš ir Ilona, kuri tam laikui išvyksta, ir galės su juo užsiimti. Gal svajojate apie tokį šunį, bet bijote įsipareigoti ilgam? Pagelbėkite nors laikinai! Maksas - nuostabus šuo, mėgsta pasivaikščiojimus, nepiktas, leidžiasi glostomas vaikams, taip pat ir nepažįstamiems, mėgsta bendrauti, smalsus, žaismingas - nepasakytum, kad tinginys senjoras, ne... Kažkokių ypatingų poreikių neturi, bet kadangi aklas, laiptais jam lipti sudėtinga, tad liftas arba pirmas aukštas - privalumas.

Skambinti 8 683 69502, rašyti info@sos-gyvunai.lt

Ruošiamės žiemai ir - didelė padėka!

Ši savaitė pasižymėjo... malkomis.

malkos1.JPG


Jų atkeliavo didelis sunkvežimis, ir tai padės ištverti artėjančią žiemą. Nenusakoma padėka Romanui ir Liubašai už padovanotas penkias tonas sausų kokybiškų malkų. Maža to, dar ir suorganizavo atvežimą, ir iki pat gilaus vakaro Romanas jas kapojo.

Daugiau...

Nuotrauka:

Laiškai iš namų - lapkritis

Žadėtosios istorijos, trumpos ir ilgesnės.

Pagaliau namus rado rotveilerės mišrūnė Lita, dabar tapusi Lota. Šeimininkai ją labai giria, o mes laukiame platesnio pasakojimo ir gal net iliustruoto.

Žinios iš kitų namų, rašo šeimininkė Milda:

"Rugsėjo mėnesį Jūsų dovanota katytė Safyra-Kipšė (senas vardas Raganiukė) jau pasveiko, gyvena puikiai. Jau važiuosim skiepytis.Labai meili ir protinga katytė :)

 
safyra2.jpg

safyra.jpgTurim savo žaislų, darbo stalą ir net nuosavą šunį:)"

Videoįrodymo su šunim neįkelsiu, bet galiu paliudyti - santarvė:)

Žinios iš balto katinuko Cukriuko namų, rašo šeimininkė Virga:

"Nemoku apsakyt, kiek gyvybės į mūsų namus namus šitas trupinukas įnešė, kiek džiugesio, laimės, energijos....
nuo vasaros vidurio nemačiau savo kates džiaugsmingos, o dabar... atjaunėjo, palengvėjo, laižiakus tik dalina, kantriai laukia, kol mažylis išsimiegos, tiesiog jauna mamyte patapo:)))) Apie save jau nebekalbu, jaučiuosi lyg išlošus milijoną:))"


Žinios iš kalytės Chanel, paimtos vasarą visai mažiuke iš gausios šunyčių kompanijos, namų, rašo šeimininkė Ania:

"Ji pas mus jau beveik 4 mėn. Ji mums yra šeimos narys:)"

chanel3.jpg

Chanel.jpg

chanel2.jpg

Prieš kelias savaites prieglaudoje po nakties atsirado nedidelis žavus šunelis, panašus į lapę, štai žinios iš jo naujų namų:

"Iš jūsų pagyvenęs žmogus kartu su anūke pasiėmė šunį, kuriuo labai džiaugiasi ir yra be galo dėkingi jums už pagalbą. Persiunčiu keletą foto prisiminimui. Buvo malonu jus pažinti.:)"

Lappy, matom, turi daug įdomaus darbelio naujuose namuose:D

lapiukas.JPG

lappy2.jpg

O pamenate kokerspanielę Megę? Dabar ji Margo ir gyvena puikiai!

Pasak Ilonos, Margo buvo atvykusi į svečius su lauktuvėm visiems likusiems broliams, ji labai mylima. Pakirpta, išmaudyta ir gerai prižiūrėta. Margo šeimininkas dalinosi savo įspūdžiais, pasakojo apie ją pačius gražiausius dalykus ir dėkojo už šį stebuklą ir puikią draugę:)

margo.JPG

Linkime, kad visiems globotiniams pasisektų rasti gerus namus ir atsakingus, mylinčius šeimininkus! Jei jums gyvenime trūksta šilumos - atvykite į "SOS gyvūnų" kaimelį, Minsko pl. 33a, kur savo laimės laukia tiek šunelių ir katinėlių.

Dalinantis širdies šiluma, jos tik daugėja;)

Jaunas šunelis Rojus ieško tikro šeimininko

Gyveno sau jaunas rudai baltas šunelis Grasas, žvalus ir prieraišus. Kartais gyveno nelabai gerai, šeimininkų norai ir komandos nelabai buvo suprantami, bet maitino jį sočiai ir šunelis augo kaip ant mielių. Kol vieną kartą...

rojus03.JPG


Kol vieną kartą Graso šeimininkai nutarė, kad šuns jiems nebereikia. Bandė parduoti, parduoti nepavyko, tad vieną vėlų vakarą paskambino į „SOS gyvūnų“ prieglaudą ir pasakė, kad atveš. Sanitarinė tarnyba nepriėmė, o jie jau išvažiuoja. Jau šiandien va ir išvažiuoja. Na, visai nėr kur dėti!

Prieglaudoje jam atsirado vietelė nešildomose patalpose. Šunelis pasirodė draugiškas žmogui, netgi kiek drovus, ir nesiginčydamas sutiko. Aišku, jam buvo liūdna, bet... Jo šeimininkai sėdo į mašiną ir išvyko. Nepaliko jam net priprasto ėdalo ar žaislo.

Jis liko vienas ir labai ieško, prie ko galėtų prisirišti ir kam ištikimai žiūrėti į akis.

Taigi, pusės metų šunelis Rojus (pradedant naują gyvenimą jam duotas ir naujas vardas) ieško naujų namų. Glotnus ir stamantrus, dailus, draugiškas su žmonėmis – štai toks jis yra. Gavęs tris skiepus, o sprendžiant pagal pasą, prieš mėnesį turėjo gauti dar vieną, bet turbūt jau buvo nusibodę rūpintis...

Deja, su kitais gyvūnais jis kol kas nėra draugiškas, pasireiškia neprotingo auklėjimo pagrindai. Kates laiko medžioklės objektu, o ant arti esančių šunų smarkiai loja. Jei ne tas nenoras pripažinti kito gyvūno tuose pačiuose namuose, jis jau turėtų namus, tačiau, deja, su kitu jaunu šuneliu visai nenorėjo sugyventi. Todėl Rojui ieškomi namai, kur jis bus vienas šeimininkų numylėtinis ir gaus daug dėmesio bei dresūros, pasivaikščiojimų ir žaidimų. Žmogui jis labai geras draugas, net pirmą kartą matomam, jei jis ne priešiškai nusiteikęs. Sargus, pajutęs, kad reikia saugoti teritoriją, tikrai tą pademonstruos. Bet, aišku, ne prie būdos jis turi gyventi ir ne voljere, trumpas kailiukas, visai ne toks pašaukimas...

rojus02.jpg

Šiam šuniui reikia ne vien meilės, bet ir tvirtos valios, tad ieškomi labai geri ir atsakingi šeimininkai, kurie galės jam daug duoti fizinio krūvio ir išmano tokių šunų laikymo taisykles ir jų būdą. Kaip matyti, jis turi daug amerikiečių stafordšyro, o gal pitbulio kraujo. Žinom, kad tai gali masinti ir neaiškius asmenis, tad primename, kad prieglauda pasilieka teisę tikrinti, kaip sekasi padovanotam gyvūnui.

rojus04.JPGRojus bus dovanojamas su „SOS gyvūnų“ dovanojimo sutartimi sutinkantiems kastruoti.

Teirautis plačiau: info@sos-gyvunai.lt, tel. 8 683 69502, Ilona.

Šiuo metu gyvena „SOS gyvūnų“ prieglaudoje, Minsko pl. 33a.

Jei norėtumėt patikrinti, ar sutariate, labai prašytume nors poros savaičių globos, nes prieglaudoje šalta:(
Nuotrauka:

Katinėliai į laikiną globą

Ačiū visiems, atsiliepusiems dėl laikinos globos, kol namukas bus tvarkomas. Iškeliavo pas globėjus Panteriukė, štai kaip gražiai pozuoja:)

panteriuke1.jpg

Taip pat dičkis Arnis-Arnoldukas iškeliavo į globą, o Šermuonėlis ir Bleki turės nuosavam name atskirą jiems paskirtą kambariuką. Dvi vievinukės, rainė ir juoduliukė taip pat iškeliavo į namus laikinai globai.

Ačiū Larisai, Sigitui, Viktorijai, Dianai ir Jovitai:)

Atsiprašau, jei ką supainiojau, o jei yra norinčių dar pagelbėti - info@sos-gyvunai.lt!

Lakpričio vidurys: kaip gyvenam?

Norėčiau paporinti, kas naujesnio prieglaudėlėj. Vyksta darbai voljeruose, nameliuose, tykšta suvirinimo kibirkštys, atsiranda angos ventiliacijai, kyla kaminai... Taip taip, virš senojo katinų namelio, kurį jie dabar dalinasi su šuneliais, iškilo kaminas. Nes... katinėliai turi židinį:) Pasidemonstruoti nepanoro, bet Ilonos liudijimu, rytais visi susirenka aplink ir miega pilvus išvertę:D

O štai kaip draugiškai su miaukliais įsitaisiusi Braškė.

P1170377.JPG
Šapokliak (kairėje) naujose patalpose išdrąsėjo, jau nešasteli nuo žvilgsnio į kitą kampą, atbulai, netgi šalia vaikštinėja.

P1170390.JPG
Sesulė tingiai prausiasi...

Pietų metas!

P1170376.JPG

Ir vėl pokaičio metas...
P1170425.JPG

P1170387.JPG

Ei tu, su fotiku, ateikš arčiau...Žaliojo namelio duris uoliai saugo Bardas. Tiksliau, tebūnie Bartas - nes jis tikrai kartais primena Bartą Simpsoną:) Pašėlęs paauglys, pilnas energijos ir smalsumo.

P1170374.JPG

O štai Bevardukė, Mažylė ir Nykštė. Ei, ei, mes irgi didelės, paimkit ir mus!
P1170391.JPG

Kurgi, didelės... Didelis tik entuziazmas. Dėdė Reksas praktiškai paskui jau nespėja:))

P1170397.JPG

Per langą į mažylių linksmybes liūdnai žvelgia Rojus.
P1170404.JPG

Mes lengvų kelių neieškom...

P1170407.JPG

Ausytės greit jau atsistos:)
P1170423.JPG

Ir letenytės baltos, ir uodegos galiukas baltas...
P1170398.JPG

Naujasis namelis. Nors ir šildoma patalpa, bet būryje vis tiek geriau. Tik Alytukas eksLaukinukas sau vienas žingsniuoja, su mažyliais nesideda į krūvą.

P1170379.JPG

O čia gražuolis Arnis. Jam dar gyja operuota letena, o geriausiai gytų naminėj globoj.

P1170364.JPG

"Paimkit mane į šiltus namučius, kur būčiau pats sau ponas be kitų uodeguočių, a?"

P1170371.JPG


Norintys padėti laikina globa, aplankyti ar pasiteirauti dėl dovanojamų gyvūnėlių, kreipkitės 8 683 69502 arba info@sos-gyvunai.lt

Penketas kačiukų gražuoliukų ieško namų

Viens už kitą gražesni, puraus kailiuko, didžiaakiai. Toks derlius globojamas vienos vilnietės namuose, bet pats laikas kačiukams keliauti pas nuolatinius šeimininkus. Jie trijų mėnesių amžiaus, tvarkingi, švarūs, draugiški, žodžiu, naminiai, tik imk ir nepaleisk.

Dovanojami žmonėms, suprantantiems, kad kačiuko pasiėmimas – tai ne akimirkos užgaida, o rimtas sprendimas.

drugelis.jpg
Katinėlis Drugelis. Žiū, kokia rausva nosytė:)

Lelija.jpg
Katytė Lelija. Pilkas kamuoliukas.


sakura.jpg
Katytė Sakura. Galėsim spėlioti, ar "kepurytė" išnyks augant, ar liks kaip ypatinga žymė:)

perliukas.jpg
Katinėlis Perliukas, labai protingo žvilgsnio katukas


Vysniuke.jpg
Katytė Vyšniukė. Nuostabaus sidabriško rašto, ilgų ilgėliausių ūsų...

Dėl jų skambinti tel. 8 683 69502, Ilona, rašyti info@-sos-gyvūnai.lt

Labai tikimės, kad kačiukams pavyks namus rasti tiesiai iš namų ir nereikės keliauti į prieglaudėlę. Su dovanojimo sutartimi - nuolaidos skiepams, sterilizacijai. Globojami Vilniuje, bet jei dėl tokių grožių ir iš tolėliau kas atvyktų – nenustebtume!..:)

Katinai ir katinėliai nori pasisvečiuoti!

Sveiki visi, kas nepamiršo mūsų net ir tuo metu, kai svetainė buvo tvarkoma:)

Ir štai, ko norime paprašyti... Vyksta remonto darbai mažųjų katulių namelyje. Vaikščiojantys pirmyn atgal darbininkai, atidarinėjamos durys ir taip toliau - tokioj situacijoj išsaugoti šilumą, švarą ir ramybę neįmanoma.

Ieškome žmonių, kurie galėtų laikinai pagloboti po vieną ar keletą katinėlių!
Kokioms trims savaitėms, bet jei galite tik trumpiau, tarkimės ir dėl trumpiau. Vėliau jie grįš į prieglaudą. Visi jie skiepyti, tik kai kurie jau čiaudo:( Namų sąlygomis savaitė, kita, ir pasveiks.

Turim mergyčių ir berniukų, didesnių ir mažesnių, pūkuotų ir trumpaplaukių, baltų, baltmargių, juodulių, ir... juoduliukų:))) Ir netgi pilkę Vilkę. Jie visi pratę ir prie mažų šunelių.

SOS prieglaudoje

Konsultuojam, įdedam maisto ir kraiko, jei reiks, vaistukų. Labai dėkojam ir palaikom:)

Jei nežinote, ar esat pasirengę auginti katiną, ar kartais nesate alergiškas, tai puiki proga pasitikrinti.

Susisiekite su Ilona 8 683 69502, info@sos-gyvunai.lt ir atvykite į prieglaudą. Savaitgalis kaip tik jau čia pat! Manau, tuščiomis negrįšite:)
Pages: Prev. | 1 | ... 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS