lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 5011938
Šiandien: + 8377
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Statybos tęsiasi! Prašome padėti įsigyti duris

Statybos tęsiasi! Prašome padėti įsigyti duris

Mes stumiamės į priekį, bet... Padėkite mums!

"SOS vilties apartamentų" statybos sėkmingai  tęsiasi ir jeigu viskas klostysis palankiai, sausio viduryje dalinai  pabaigsime (be išorinės apdailos) naujos prieglaudėlės statybas. Čia  bus šilta ir jauku. Patalpose bus 10 kambariukų su atskirais išėjimais į  lauką. "SOS vilties apartamentai" bus skirti mūsų senukams, luošiukams,  gausioms šuniukų ir kačiukų šeimynoms.

Šią  savaitę išbetonuotos grindys, kasdien verda darbai.

statybios.jpg

Naujam pastatui užsakėme duris (iš viso 20 durų: 10 vnt įprastų ir 10 vnt su  mažyčiu langeliui į lauką) sąmata siekia 5600 Eur.

Vidutiniškai vienos durys kainuoja 280 eurų. Tokios dabar kainos:( Taip, tai mums didžiuliai pinigai, bet be durų juk negyvensime!

1660 Eur jau  sumokėjome avansu, liko 3940 Eur.  

Raginame visus žmones, kurie rūpinasi beglobiais gyvūnais ir prijaučia  "SOS gyvūnų" vykdomai veiklai prisidėti finansiškai. Vieni tokių sumų  mes neįveiksime, o labai norisi pabaigti pradėtus darbus. Juk ne dėl  mūsų, savanorių, o dėl gyvūnų, kurie kasdien traukia į mūsų kiemelį kaip  į kokį Nojaus laivą. Ir kiekvienam sutvarkyti ir parengti dovanojimui reikia dar po 50-100 eurų... Deja, gelbėjimas - tai ne vien meilės suteikimas.

Todėl prašome neabejingus žmones prisidėti prie mūsų statybų! Tai taip pat svarbu, kaip skiepas, kaip vaistai: juk naujos patalpos tai dar daugiau išgelbėtų gyvybių, saugesnė priežiūra.

Prisidėti raginame ne tik fizinius asmenis,  bet ir įmones bei kolektyvus. Jei norite aplankyti prieglaudą ir savo  akimis pamatyti kaip atrodo "SOS vilties apartamentų" statybos,  skambinkite Ilonai 860039525, arba užsukite šeštadienį-sekmadienį nuo  11h iki 15h į Minsko pl. 33A. Geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą  kartą išgirsti :)

Kaip paaukoti rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/rekvizitai/. MOKĖJIMO PASKIRTYJE BŪTINAI NURODYKITE, KAD JŪSŲ AUKA SKIRTA "DURIMS".

Daugiau apie "SOS vilties apartamentus" skaitykite čia:
http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apartamentai/apie/

staty.jpg

Visada  atsiranda skeptikų, kurie į finansinius prašymus žiūri su  nepasitikėjimu, tad norime užbėgti tam už akių. Neseniai gavome 2%  paramą, jūsų dėka surinkome 82 tūkst. eurų. Už šiuos pinigus prieglauda  turės verstis visus metus (atlyginimai darbuotojams,  mokesčiai, komunaliniai mokesčiai, milžiniškos išlaidos vet. klinikoms,  maistas, vaistai, buitinės ir ūkinės išlaidos ir t.t.). Didžioji dalis  gautų pajamų jau pravesta vet. klinikoms padengti per metus  susidariusias skolas ir už kitas skolas. Taigi, neturime jau net pusės to, kas buvo, ir kiekvieną mėnesį pinigai tirpsta kosminiu greičiu.

Statybas po truputį vykdėme visus metus. Dalį  sumos suaukojo žmonės ir įmonės, bet didelę dalį pinigų skyrėme mes  patys iš savo turimo fondo. Jei kas statėtės bent nedidelį statinuką,  turbūt žinote kokios šiandien yra kainos. Bet nepaisant visko, "SOS  vilties apartamentai" yra skirti BEGLOBIAMS GYVŪNAMS. Kasdien sulaukiame daugybės skambučių ir laiškų su prašymais priimti, priglausti, padėti. Kasdien  tenka atlaikyti lavinas priekaištų, kad ne visiems galime pagelbėti, nes trūksta vietos karantinavimui, ir apskritai - trūksta vietos ir pajėgumų. Stengiamės kiek  galime, bet jūs irgi galite mums padėti. LABAI TIKIMĖS, KAD NELIKSITE  ABEJINGI.

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS