lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 5011938
Šiandien: + 8377
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Kai į prieglaudą grįžtama sirgti...

Kai į prieglaudą grįžtama sirgti...

 Daili šnypštukė pilkanosė, pūkuotu švelniu kailiuku - tai Maira.

maira.jpg

 Ir išsekusi, dehidratavusi, nusividuriavusi, nelaikanti išmatų ir  šlapimo, iššutusia oda, išsigandusi ir nelaiminga - tai irgi Maira.  Tiesa, trumpą laiką ji pabuvo Grėja... Bet tas laikas jau, atrodo,  baigėsi.
Papasakosime neilgą istoriją apie tai, kaip svarbu laiku pastebėti blogus simptomus ir paprašysime trupučio pagalbos.
 Maira pateko pas mus su broliuku, kuris greitai rado namus, nes buvo  drąsesnis. O ši gražuolė, ~7 mėn. katytė žmogaus prisibijo, nors nemuša,  bet apšnypšti nevengia:) Tačiau visgi ji sužavėjo vieną mūsų lankytoją  ir iškeliavo Maira į namus... Ir sustresavo. Ir susirgo. Nes jei katė  nelaiko šlapimo ir išmatų, mieli žmonės, mieli potencialūs kačių  turėtojai - tai ne „gal praeis" - tai „skambinu į veterinariją ir  užrašau tyrimams"! Po pirminės apžiūros tyrimai nebuvo užsakyti, tad  paskirtas tik simptominis gydymas, kuris reikalų smarkiai pagerinti  negalėjo. Na, ir po neilgo svarstymo Maira grįžo į mūsų globą...
 Mes turime daugybę gyvūnų ir nykstamai mažai laiko, krūvas skolų, bet  mums rūpi globotiniai, net šnypštukai. Maira nuvežta į veterinariją,  paskirti antibiotikai, bet tai tik pradžia. Kad sužinotume, kas jai yra,  reikia padaryti koprologinį tyrimą, kraujo tyrimą. Tikimės, kad jie  atsakys į klausimą, kas šiai jaunai katytei atsitiko ir kaip su tuo  tvarkytis. Nes atvejis tai tikrai nedažnas, mūsų praktikoje pirmas.  Padėkite sužinoti, kaip pagelbėti vargšei Mairai!
Koprologinis  tyrimas kainuos apie 11 eurų, kraujo tyrimai apie 50. Tai nemažai. Už  tiek galime paskiepyti visą vadą naujokų kačiukų... Bet to juk  nepasakysi Mairai, tiesa? Jei galite pagelbėti, http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/rekvizitai/ rasite mūsų rekvizitus. Nepamirškite parašyti, kad skiriate Mairai. Ačiū!

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS