lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 5011938
Šiandien: + 8377
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Nykštukai, kurie ne nykštukai

Nykštukai, kurie ne nykštukai

i buvo du maži nykštukai, rasti prie  šiukšlių konteinerių, jie voliojosi kaip du murzini pūkų kamuoliukai ir  gailiai verkė, laukdami savo mamos... Ne, čia ne pasaka, čia realybė,  tad ten buvo ne nykštukai, o du maži kačiukai. Vienas oranžinis ir viena  trispalvė. Ir jie cypė plonais kačiukiškais balseliais, nesvarstydami,  ar aplink yra kas nors, kas gali išgirsti...

Jiems pasisekė.  Juos radusi moteris susisiekė su mūsų prieglaudos vadove Ilona, ir  nykštukai jau po pusvalandžio buvo jos mašinoje.

IMG_8316.JPG

„Su vėjeliu lėkėm pas  mūsų gerulę Dainą, kuri jau laukė mažylių ir buvo pasiruošusi tapti  jiems mamyte. Mūsų broliukas ir sesytė buvo silpnučiai ir dar patys  nemokėjo valgyti. Todėl ir išties ant Dainos pečių uždėjom didelę  atsakomybę ir mamos dalią.
Po kelių dienų jau buvo aišku, kad  broliukas (Jacekas) labai labai silpnutis ir išgyventi vilties lieka vis  mažiau. Žinau, kad dieną naktį Dainą jį nešiojo prisiglaudusi prie  širdies, šildė, kalbėjo maldelę, leido palaikančius organizmą  tirpaliukus, masažavo kūnelį.
Sunku, išties sunku, supranti, kad  daug ką galėtum atiduoti, kad tik mažylis išsikovotų ir liktų gyvent,  bet vieną rytą jis paskutinį kartą pasakė nebylų sudie. Iškeliavo  mažylis, bet bent jau ant mylinčio žmogaus rankų, sušildytas ir  išbučiuotas...

Liko pas Dainutę sesytė Karolinka, kuri  kabinosi į gyvenimą ir šiai dienai jau paruošta keliauti į naujus  namučius. Jei norite susipažinti su ja, skambinkite 867311030, arba  rašykite dainuzhe@inbox.lt.

IMG_8543.JPG

IMG_8550.JPG

IMG_8544.JPG


Tik su sąlyga – šią mažą margutę turėsite mylėti dvigubai. Ir už broliuką."

Dovanojama su „SOS gvūnų” sutartimi. Vilnius. Namų globa.
0
iks
2016-08-09 20:37:27
Karolinka padovanota.
Atsakyti Nuoroda 0

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS