lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 5011938
Šiandien: + 8377
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Kalytė Bella - už ką mane norėjote užkasti?

Kalytė Bella - už ką mane norėjote užkasti?

Atrodo, matėme jau viską, visokių nužmogėjimo atvejų, atsigriebiant dėl sunkaus gyvenimo, blogos nuotaikos ar šiaip necivilizuotumo ant gyvūnų, kurie negali atsiginti.

Bet Bellos atvejis pasiekė naujas baisumo ribas.

Silpnų nervų arba skrupulingai tausojantiems savo ramybę siūlom neskaityt ir apsimest, kad nieko nematėt ir negirdėjot. Tada širdies  neskauda. O tie, kas žino, jog ant šio svieto ne tik gėris, bet ir  blogis vaikšto, paskaitykit... Nuotraukose matote kalytę,  kuri buvo rasta vidury pievų užkasta žemėje, išorėje kyšojo tik jos  galva, šalia buvo padėta plyta. Greičiausia plyta liko nepanaudota, nes  Bella laigytų amžinuosiuose medžioklės  plotuose.

Geri žmonės užmatė, iškasė ją, iškvietė Grindą, o iš Grindos  nelaimėlė pateko į "SOS gyvūnus". Po žeme kalytė prabuvo kokias 3-4  dienas. Dehidratavusi, nusilpusi, sunkiai paeinanti. Kūnelis pradėjęs  pūti, šiandien merginos iš odos saujom traukė musių lervas... Kalytė neseniai  susilaukusi šuniukų. Kur jie, vienas dievas težino...

bella.jpg


Šitaip išniekinto  šuns seniai nematėme. Visa "SOS gyvūnų" savanorių komanda šoke. Turime siūlo galą ir ieškosime  žmogaus, šitaip pasielgusio su Bella. Dėkui visiems, kas prisidėjo prie veterinarinių paslaugų apmokėjimo.

bella2.jpg

bella3.jpg


Apsilankėme pas medikus. Bella net 4 valandas kantriai ir nuolankiai pragulėjo ant procedūrinio  stalo veterinarinėje klinikoje. Buvo nuskusti plaukai, išvalytos  žaizdos, pašalinta mirusi oda, galutinai pašalintos kirmėlės. Kalytės  makštis labai ištinusi ir paraudonavusi, labai baiminomės didesnių  sužalojimų, bet buvo padaryta echoskopija, nustatytas stiprus makšties  ir aplinkinių audinių uždegimas, paskirtas gydymas dviejų rūšių  antibiotikais. Sulašinta lašelinė. Suleisti  vaistai nuo skausmo. Viso kūno oda raudona, sunku nustatyti priežastis -  ar oda sušutusi, ar alergija, ar sumušimai. Ant nugaros žioji kirstinė  žaizda, kuri jau pradėjusi gyti. Taip pat nustatytas stiprus kairės  ausies uždegimas. Žodžiu, kantri, nedidukė kalytė buvo ir sužalota, ir apleista, ir išvis norėta ją sunaikinti visiškai barbarišku būdu.

Sekite jos naujienas mūsų Facebook. Kol kas ji laikinoje globoje, vėliau ieškosime tikrų namų.


0
2016-07-21 15:56:51
....nes  blogėja žmonių psichinė sveikata
Atsakyti Nuoroda 0
0
Laura
2016-07-25 13:50:01
Visu pirma nuosirdus aciu visiems kurie rupinasi tokiais nelaimeliukais.... Tikrai ir sirdis plysta ir asaros byra ziurint is toki nekalta padareli... Norisi Bella priglausti ir suteikti jei meiles kurios gal dar jos gyvenimelyje nebuvo...Praneskite, kai bus ja galima aplankyti ir gal but suteikti jai namus
Atsakyti Nuoroda 0

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS