lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 5012027
Šiandien: + 8466
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Dažniausiai užduodami klausimai Akropolio namelyje

Dažniausiai užduodami klausimai Akropolio namelyje

Jūsų dėmesiui - DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI "SOS gyvūnų" Akropolio namelyje, ir, žinoma, atsakymai :)

13432170_10154244581068767_285302392876542646_n.jpg

Kas čia per namelis?

 Tai prieglaudos „SOS gyvūnai“ nedidelis filialas, kuris įsikūręs Vilniuje, antroje PC "Akropolis" pusėje, lauke, greta autoplovyklos. Čia gyvena ir laukia  namų neturintys šeimininkų naminiai gyvūnai. Pagrindinėje prieglaudoje  gyvena dar virš šimto, ir dar turime globotinių pas globėjus-savanorius.

Ar jūs dirbat kasdien?

 Gyvūnams priežiūros, maisto reikia kasdien, taigi, ir mes kasdien čia  būname, 7 dienas per savaitę. Veikia 10-21 val., bet dėl ilgesnių  pokalbių apie gyvūnus kviečiame geriau apsilankyti 11-20 val., nes  dovanojimas – netrumpas procesas. Galite pasiskambinti 868369502, pasiteirauti, ar jus dominantis gyvūnas nerezervuotas. Dėl apsilankymo darbo dienomis Minsko  33a esančioje prieglaudoje reikia tartis tel. 8 683 39826 arba  telefonais, nurodytais prie skelbimų.

Ar čia gyvūnus kas nors ima?

 Taip, gyvūnai randa namus, nors dažniausiai ne taip greitai, kaip  norėtųsi. Eilė į prieglaudą visada ilgesnė nei yra galimybių –  finansinių, vietos, savanorių rankų. Nors yra ir labai užsibuvusių:(

Kaip jie čia atsiranda?

 Į prieglaudą gyvūnai patenka įvairiais keliais: paliekami miške,  pririšami prie medžių, išmetami į kiemą, priduodami iš namų, atsikratoma  nereikalingomis vadomis, kartais gyvūnai pasiklysta ir jų nieks  neieško, o kai kurie jau ir atvedami gatvėje. Apie kiekvieną esantį  namelyje globotinį galite rasti aprašymą, priklijuotą ant sienos.  Namelyje NEGALIME iškart priimti atnešto gyvūno, tik susitarus iš  anksto, atlikus procedūras.

O kas būna, jei neranda namų?

Ieško, kol randa, kartais keliauja į pagrindinę prieglaudą ar į namų globą. Nemigdome gyvūnų, kad atlaisvintų vietą.

Aš noriu savanoriauti, galima?

 Parašykite laišką adresu rasa@sos-gyvunai.lt savanorei, kuruojančiai  savanoriavimą. Prieš tai apsispręskite, ką jūs galite daryti ir kokiu  dažnumu. „Viską“ netinka:) Jei patiks, lankysitės reguliariai,  pareigingai žiūrėsite į užduotis, tada į savanorių būrį įsiliesite  natūraliai. Reikalavimai: 18 ir daugiau metų, savarankiškumas,  sugebėjimas klausytis ir mokytis, kantrybė, noras padėti gyvūnams  nepaisant neigiamų emocijų, kurių irgi pakanka.
 
Kaip čia galima paimti gyvūną? Ar jie už pinigus?

 Gyvūnai dovanojami po išsamaus pokalbio su savanoriu. Savanoris turi  teisę ir nedovanoti gyvūno. Pasirašome dovanojimo sutartis, su jomis  keliose Vilniaus veterinarijose nuolaidos daliai paslaugų.
Į rankas kačių neštis neduodame (turi būti transportavimo krepšys).
Jauni gyvūnai turės būti vėliau sterilizuoti/kastruoti šeimininko lėšomis, kasmet skiepijami.

 Mokesčio nėra, bet džiugu, jei kas nori paaukoti bent už atliktus  skiepus ar pan., juk visos procedūros, atliktos jūsų naujam augintiniui,  kainavo, kažkas joms aukojo... Kartais ne vieną dešimtį eurų;)

Prieglauda negauna jokio finansavimo iš valstybės ar savivaldybės, išsilaikome tik iš 2 proc. nuo GPM ir žmonių aukų.

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS