lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 5012027
Šiandien: + 8466
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Trys kojos - ne kliūtis draugystei

Trys kojos - ne kliūtis draugystei

Grikis - iš tų šunų, kuriems tinka antraštės „Pamatę sužalotą šunį, apstulbo net patyrę savanoriai", „Šeimininkai paliko sužalotą šunį pūti gyvą" ar „Iš skausmo šuo bandė nusigraužti leteną - štai kaip jis atrodo dabar"... Bet mes norėtume pasirinkti pozityvią, nes Grikis juk tikrai nusipelnė rasti naujus, gerus namus.

DSCF0368.JPG


Jo patekimo į „SOS gyvūnus"istorija paini. Sulaukėme skambučio, kad priemiestyje kamuojasi partrenktas šuo, savanorės kelionė į kažkokius užkaborius, kur jos laukė ne itin blaivus žmogus su ryšuliu skudurų. Iš jų kyšojo nedidelio barzdoto šuns galva. Kol skudurai nebuvo praskleisti, viskas atrodė pusėtinai, o tada... Šuo buvo jau tikrai ne pirma diena kaip sužalotas, atviri lūžiai, mėsos, puvimo tvaikas...

Drebančiom rankom ir kojom savanorė važiavo į kliniką, ypač to po, kai pamatė, jog šuo bando nusigraužti beveik nulūžusią koją. Buvo aišku, kad visų galūnių išsaugoti nepavyks. Trikojai paprastai gerai prisitaiko, bet jei teks amputuoti dvi?? Kaip prieglaudoje šuo gyvens tada, kas jam pajėgs skirti individualų dėmesį, kai aplink dar vos ne šimtas šunų?..

Laimė, veterinarų pastangomis Grikiui pavyko išsaugoti tris letenas. Šios sunkios dienos jau praeityje, Grikis jau laksto su kitais po mūsų kiemelį. Nustebsite, bet pasirodė, kad jis nebuvo partrenktas, jis nebuvo rastas atsitiktinio žmogaus... Pagal traumas veterinarai pasakė, kad tai kito, stambaus šuns padaryti sužalojimai. Na, ir pabaigai - paskambino į prieglaudą ir sukūrė istoriją, pasirodo, patys šeimininkai, kurie kelias dienas turbūt laukė, kad šuo savaime užsigydys atvirus lūžius... Grikis pas juos negrįžo. Meilė (?) meile, o atsakomybė turint gyvūną privalo būti.

DSCF0373.JPG

DSCF0365.JPG


Grikis, nors daug patyręs, nėra priešiškas žmonėms, jis santūrus mažaūgis barzdotukas, kuris mielai ateina pasiglaustyti, džiaugiasi kalbinamas, kasomas ir mataruoja uodegyte. Pats laikas jam rasti gerus namus, kur nesigėdys, kas jis trikojis, kad jis neveislinis, prieglaudinis... Jis toks vienintelis, unikalus! Jei norėtumėte tapti šeimininku šio draugiško ir kompaktiško šunelio, kreipkitės tel. 8 683 39826.

O taip pat galite pamatyti trumpą video (prisegtas).

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS