lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 5011938
Šiandien: + 8377
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Stafis ieško ramaus uosto

Stafis ieško ramaus uosto

Esi senas ir nebežvalus, tavimi jau negalima girtis ir demonstruoti tavo muskulų? Keliauk į sanitarinę tarnybą... Gal buvo būtent taip, gal ir ne, bet Stafis rastas prie „Grindos". Tai pagyvenęs šuo, smarkiai pagyvenęs, apie 15 metų. Išgelbėjome jį pagal "senjorų programą":)


DSCF0381.JPG

Gal ir nebuvo jo gyvenimas blogas, nes šuo neblogos būklės, tik sulysęs. O ir charakteris jo minkštas, net drovus. Kaip ten būtų, vilties surasti senuosius šeimininkus (gal jis tiesiog pasimetė?) truputį yra, bet nedaug, todėl ieškome Stafiui ramaus uosto, kur jis galėtų saugiai ir šiltai pagyventi. Jis to vertas, jis gerietis, jis protingas šuo. Net katės ant jo šnypšti gali, o jis nei neurzgia. Tikras auksas!:)


DSCF0409.JPG

Mūsų prieglaudėlėje tikrai ne vienas senjoras - gyvena jie šiltai ir sočiai, tačiau jei tik atsiranda geri namai, kad ir ašarą braukdami, bet su džiugesiu išleidžiame, nes nieko šuniui nėra svarbiau, kaip galimybė prisirišti prie savo žmogaus, savo namų ir šeimos.

DSCF0382.JPG

Stafiui tereikia sotaus kąsnelio ir ramaus kampelio, jis nereiklus, į ilgus pasivaikščiojimus jūsų netemps, bet neilguose mielai dalyvaus. Jis labai norėtų sulaukti savo žmogaus ir tapti tikru šeimos nariu :).

DSCF0388.JPG

Žinoma, rišimui prie būdos ar voljerui dovanojamas nebus. Skambinkite tel. 8 683 39826 arba 8 606 16255 dėl susipažinimo.

P.S. Vyresnio amžiaus šunų žmonės nenori imti dažnai ne vien todėl, kad su jais daugiau rūpesčio (nors čia kaip pažiūrėsi), o todėl, kad reikės greitai išsiskirti. Tačiau juk visada skirtis sunku, ar po daugelio metų, ar po keleto! O suteikti namus tokiam šuniui -

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS