lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 5011838
Šiandien: + 8277
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Arabeskos magija

Arabeskos magija

Ar žinote žodžio "arabeska" reikšmę? Jei ne, galime supažindinti. Arabeska - tai sudėtingo piešinio ornamentas iš susipynusių augalinių arba geometrinių motyvų. Arabeska susiformavo islamo šalių mene, ja dekoruojamos mečetės, mauzoliejai ar rūmai. Tikrai esate matę šią, galima sakyti, meno rūšį, kuri dvelkia rytais, paslaptimi, žavi raštų vingrybėmis ir kruopštumu.

Tai tiek apie arabeską, dabar pakalbėkim apie Arabeską...

Beveik prieš metus ši nepaprasto grožio ir kuklumo katė (numirus šeimininkei) kartu su senbuviu šuneliu Žirniu pateko į sanitarinę tarnybą "Grinda". Šuns būta visiško senuko, tad suskubome jo iš Grindos pasiimti. Sužinoję, kad šunelis atvyko su katule, priglaudėme ir ją.

image.jpg

Kelis mėnesius katulė, kurią pakrikštijome Arabeskos vardu, slėpėsi kur tik galėjo - po baldais, už dėžių, neišlįsdavo pabendrauti, paėsti. Buvo labai gaila jos, bet tokia yra realybė - drovesniems gyvūnams gyventi prieglaudoje būna sunku, ypač pradžioje, kuomet patenkama į visiškai svetimą aplinką. O kai aplink zuja kiti katuliai, kai kurie iš jų itin drąsūs, kai kurie išdykę, tada dar sunkiau, trūksta ramaus kampo, trūksta to vienintelio žmogaus rankų...

Laikas bėgo, Arabeska šiek tiek nurimo, apsiprato. Kailiukas vėlėsi, kontakto prieglaudos aplinkoje taip ir nepavyko užmegzti... Arabeskai apsirgus kaip tik atsirado pas mane laisva vieta namų globos kampelyje. Nieko nelaukus čiupau Arabeską ir parsivežiau namo. O tada prasidėjo didžioji magija. Ši nuotrauka padaryta paskutinę gyvenimo prieglaudoje dieną:

image.jpg

Atvyko Arabeska į mano globą ir vėl tas pats - slėpėsi kur galėjo, bet po kelių dienų neapsikentus tų slėpynių iš kambariuko išnešiau visus daiktus, kuriuose ji gali pasislėpti. Pradėjom daug ir intensyviai bendrauti. Pradžioje Arabeska nepaliaujamai ėdė, o ko neėsti, kai niekas netrukdo, kai nereikia brautis prie dubeniuko? Vėliau pradėjom šukuotis, gražintis, valytis ausytes, karpytis nagučius. Katulė darėsi vis meilesnė ir gražesnė kas dieną, kas valandą.

image.jpg

Dabar Arabeska nei kiek nepanaši į tą kuklią bailiukę. Drąsiai šmirinėja po savo "apartamentus", pati pasiprašo būti glostoma, ropščiasi ant kelių, niurkoma murkia, ritinėjasi. Priaugo šiek tiek svorio, šoniukai dailiai suapvalėjo. Be galo graži ir tvarkinga. Kasdien šukuojama ir rezultatas pranoksta visus lūkesčius.

image.jpg

Arabeska yra rami katė, jai nereikia daug veiksmo ir šėlionių. Mėgsta ramiai pasnausti, pasnaudus mielai bendrauja su manimi, sekioja, murkia, smalsauja. Katytė yra sterilizuota, paskiepyta. Idealiai tiktų ramiems žmonėms, arba tokiems, kurie ištroškę ramybės. Arabeska yra magiška katė, ji turi išskirtinę energetiką.

image.jpg

Globojama Vilniuje, kreipkitės tel.nr. 861626728, rašykite linksme@sos-gyvunai.lt.
0
iks
2016-02-02 22:38:08
Arabeska persikraustė į "SOS gyvūnų" Akropolio namelį, Vilnius, antra Akropolio PC pusė, tarp ledo arenos ir Verslo centro išėjimų, LAUKE, dirbam kasdien 10-21 val.
Pasiteirauti info@sos-gyvunai.lt arba 8 68369502
Atsakyti Nuoroda 0

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS