lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 5011838
Šiandien: + 8277
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

"SOS gyvūnų" dienoraščiai3

 • Archyvas

  «   Spalis 2019   »
  P A T K P Š S
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

Šiukšlynų gražuoliai

Kviečiame susipažinti su mažiausiais mūsų bėduliukais sesute ir broliuku, rastais vieną šaltą vakarą vos krutančius ant šaligatvio prie šiukšlių. Savanorė eidama namo juos pastebėjo, nieko nelaukusi čiupo ir namo parsinešė. Mažyliai vos laikėsi ant kojyčių - pilni blusų, plaukagraužių, stipriai peršalę. Štai kaip atrodė sesulė rainiukė:

image.jpg

Be šių bėdelių mažyliai dar ir kalciviroze serga. Liga išgydoma, bet tam reikalingi spec vaistukai ir tinkama priežiūra. Savanorė laikiną namų globą suteikė, apgaubė meile, rūpesčiu, palepina skanėstais, bet be finansinės paramos neišsiversime. Vaistai nuo blusų, kirmėlių, antibiotikų kursas atsieis apie 30 Eur + mažylius reikės paskiepyti (18 Eur abiems).

Kačiukams apie 2,5 mėn amžiaus, šiek tiek atsigavę pavirto į tikrus gražuoliukus. Kol kas dar gydomi, bet visiems siunčia šiltų linkėjimų:

image.jpg

Raina katytė, šviesus kačiukas berniukas. Dėl kačiukų teiraukitės tel.nr. 868369502, Vilnius.

O jei norite paaukoti bėduliukų gydymui spauskite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/rekvizitai/, ačiū!

Tarzanas iš betoninių džiunglių

Susipažinkite su dar vienu "SOS gyvūnų" naujokėliu bėduliu Tarzanu. Didelis, be galo mielas, draugiškas, įstabios išvaizdos ryžiukas dėl kažkokių priežasčių atsidūrė gatvėje. Už ką, kada ir kodėl? Išmestas, pradingęs ir neieškotas? Kaip buvusiam naminukui išgyventi šaltyje, be maisto, be užuovėjos? Kaip įveikti betonines džiungles, kai esi nuo pagalvės ant akmens atsidūręs? Dar truputis, ir betoninės džiunglės būtų įveikusios jį, o ne atvirkščiai...

Štai taip atrodo betoninių džiunglių Tarzanas - purvinas (purvinas tiek, kad tiesiog dvokia), peršalęs, apšąšęs, kailis susivėlęs į neįveikiamus kaltūnus ir išbadėjęs.

image.jpg

Ryžiukas buvo aptiktas Juozapavičiaus gatvėje prie vienos mokyklos. Tarzanas glaudėsi po betoniais mokyklos laiptais. Labai ačiū p.  Dainai, kuri užuot pietavusi, per pietų pertrauką lėkė į "įvykio vietą" ieškoti nelaimėlio. Katinas nekastruotas, neturi priekinių dantukų, bet neatrodo pagyvenęs, greičiau 4-5 m.

Tarzano būta neįtikėtino meilumo, visiškai "rankinis" katinas. Nuolankiai leidžiasi visoms procedūroms - apžiūrai, ausų, užpūliavusių akių valymui, vaistukų sudavimui. Suduoti vaistai nuo kailio parazitų, paskirtas antibiotikų kursas peršalui gydyti.

image.jpg

Kaip matote, šis Liūdnojo vaizdo riteris neilgai trukus turėtų pavirsti į įstabų gražuolį (pažiūrėkit į šiuos ilgus karališkus liūto ūsus...:) ). Greitu metu Tarzanas bus kastruojamas, tuo pačiu gali tekti nuskusti susivėlusį kailiuką. Labai labai ieskome šiam gražuoliui laikinos namų globos iki padovanojimo, kur Tarzanas galėtų ir sėkmingai sveikti, ir jėgas atgauti, ir svorį užsiauginti.

Kol kas būtiniausios Tarzano sveikatinimo procedūros mums kainuos apie 40 Eur (nublusinimas, nukirminimas, antibiotikai, kastracija, skiepas), tikimės, kad didesnių sveikatos bėdų Tarzanas neturi. Jei galite paremti - būtinai paremkite: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/rekvizitai/. Juk tik jūsų dėka galime padėti beglobiukams. Mokėjimo paskirtyje nurodykite, kad jūsų pinigėlis skirtas Tarzanui. Büsime be galo dėkingi!

Jei norite suteikti Tarzanui namus arba laikiną namų globą, skambinkite tel.nr. 861626728, rašykite linksme@sos-gyvunai.lt.

Charizmatiškoji Džera ieško namų

Norime supažindinti jus su dar viena katule iš Šnipiškių kačių kolonijos. Tai - margakailė Džera. Ir juoda, ir raina, ir "vėžlinė" - Džera yra unikalaus kailiuko išmarginimo :)

image.jpg

Daugiau...

Nuotrauka:

Kviečiame tapti laikinu globėju

Ką ketinate veikti ateinančius du ilgus žiemos mėnesius? Gal norite išbandyti kažką naujo, įdomaus ir be galo naudingo? Jei taip, tada kviečiame tapti laikinu globėju beglobiui gyvūnui!

Ką veikia laikinas globėjas? Laikinas globėjas savo namuose suteikia laikiną prieglobstį beglobiui gyvūnui iki kol randami jam nuolatiniai namai.

image.jpg

Laikino globėjo pareigos: tinkamai pasirūpinti savo globotinio gerove. Užtikrinti, kad globotinis būtų sotus, sveikas, saugus, suteikti jam gydymą apsirgus, padaryti gerų nuotraukų, kad kuratoriai galėtų sklandžiai ir efektyviai reklamuoti gyvūniuką ir ieškoti jam nuolatinių namų, užsiimti gyvūniuko socializacija, mokyti jį tinkamų įgūdžių gyvenimui namuose. Globėjas privalo bendradarbiauti su savanoriais bet kokiais klausimais, kurie liečia globotinio ateitį, saugumą ar sveikatą.

image.jpg

Laikino globėjo teisės: laikinas globėjas turi teisę pamilus savo globotinį jį pasilikti sau :) Taip pat laikinas globėjas turi teisę dėl rimtų priežasčių atsisakyti savo globotinio. Laikina globa namuose yra šaunus nuotykis ir įdomi patirtis, o ne nyki prievolė.
Prireikus galime aprūpinti laikiną globėją tam tikrai daiktais (kraiko dėže, indeliais, pavadėliais, maistu). Globėjui neteks padengti savo globotinio gydymo ar sveikatinimo išlaidų (nebent pats to norės).

image.jpg


Jums nebūtina apsispręsti čia ir dabar. Laikinai globai namuose turi pritarti visi šeimos nariai, nes bet koks pokytis atneša į namus šiokios tokios sumaišties. Globotinį parenkame pagal globėjo gyvenimo būdą ar pageidavimą - vieniems norisi globoti seną gyvūną, kiti nori slaugyti ligoniukus, tretiems patinka jauni ir aktyvūs. Tad, bičiuliai, jei susigundysite išbandyti laikiną globą namuose, parašykite laiškutį adresu linksme@sos-gyvunai.lt arba skambinkite tel.nr. 861626728. Globėjai ieškomi Vilniuje.

P.S. Visos šios muotraukos yra užfiksuotos akimirkos iš laikinos namų globos. Kai kurios linksmos ir džiugios, kai kurios graudžios ir pilnos nerimo. Bet visos jos yra be galo brangios globėjo širdžiai. Tapkite laikinu globėju - praturtinkite savo širdis!

image.jpg

Kačių šeimynėlė iš vežimuko (ieškom namų ir prašom paramos)

Pastarosios dienos pilnos nerimo ir skambučių su pagalbos prašymais... Juk už lango žiema, spaudžia šaltukas, visiems gaila benamių bėdulių. Mums irgi jų gaila, bet tam, kad galėtume padėti, privalome suktis kaip vijurkai: juk reikia suorganizuoti bėdulių pagavimą, atgabenimą, tenka pasukti galvą kur saugiai padėti, kaip sutalpinti, kad gelbėjimas vyktų sklandžiai. Be visų šių rūpesčių didžiausias rūpestis yra finansai. Juk žieminiai bėduliai kaip taisyklė būna ligoniukai (peršalimai, sužeidimai ir t.t.), tenka gydyti, suduoti vaistų nuo parazitų, mažyliam reikia spec maisto, ligoniukams vaistų ir klinikos priežiūros, suaugėlius prieš vežant į prieglaudą sterilizuoti/kastruoti bei paskiepyti. Nesvietiškos išlaidos...

Pristatome vakarykštį mūsų "laimikį" - kačių šeimynėlę vaikiškame vežime... 5 mažyliai, visiškai jauna mama katė ir sustiręs tėtis katinas glaudėsi viename Vilniaus rajono kiemų. Neabejingi gyventojai pastatė vaikišką vežimėlį, kad šeimynėlė galėtų bent šiek tiek apsisaugoti nuo šalčio ir ėmėsi rimtos pagalbos ieškoti.

image.jpg

Mama katė liauna ir smulki juoda katė, visiška naminukė, jauki ir draugiška. Tėtis katinas rusų mėlynojo mišrūnas pasak gyventojų taip pat neturintis nei namų, nei šeimininkų. Abu draugiški ir mieli, puikiai pritaptų namuose. Kačiukai apie 2mėn. amziaus, lytys mišrios, yra du juodi, du pilki ir vienas rainas. Kačiukai globojami organizacijos vadovės namuose, laukiame kuomet bus pagautas paskutinis mažylis su mama kate, visi prisiglaus pas Iloną. Tėtis katinas bus vežamas kastracijai ir ruošiamas dovanojimui.

Dėl kačiukų skambinkite Ilonai tel.nr. 860039525.

Labai prasome paremti finansiškai. Laukia nuparazitinimo procedūros, katiną reiks kastruoti, katę sterilizuoti, abu skiepyti. Skaičiuojame, kad viskam prireiks mažiausia 50 Eur. Tikimės, kad nepaliksite mūsų bėdoje. Kaip paaukoti rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/rekvizitai/. Mokėjimo paskirtyje nurodykite, kad jūsų auka skirta Šeimai iš vežimėlio. Ačiū!

Markas: gerietis su trupučiu spygliukų

Geras, didelis, baltas šilto sniego gabalas. O jau akys... Išvis nepaprastos spalvos, šviesios kaip vanduo. Šoniukai apvalūs, snukis apvalus, - Markas Aurelijus toks tikras katinas... Mėgsta tupėti ant kelių, miegoti, bet mėgsta ir žaisti su plunksnele ant pagaliuko, o kai nori dėmesio, prisitraukia žmogų su letena per grotas... Jis nėra pliušinis lepšis katinas, jis turi savo charakterį, savo įpročius, bet jis gerietis, puikiai naudojasi kraiko dėžute, - normaliuose namuose tikrai pritaptų.

image.jpg

Markas šių metų kovą priklydo į Panerių 56 krovinių pervežimo stotį. Būtų už poros valandų jau metę lauk... Jam apie 4 metus. Turėtų būti vienintelis katinas namuose ir negali būti leidžiamas lakstyti po laukus. Ilgą laiką Markas kiūtojo narvelyje Akropolio namuke, bet jam nusišypsojo laimė ir jis iškeliavo į šiltą Justinos namų globą. O štai iš čia mes sužinojome pikantiškų detalių apie Marką:


"Markas  gana ramus, bet labai netoleruoja triukšmų. Jei mano panelė (globėjos dukrytė) ima pūsti dūdą ar skambinti ksilofonu, jis ištaiko momentą ją paauklėti :)  Prikaupėm ir žaisliukų Markui. Kai siūlom gaudyti pelytę mieliau stveria "meškerės"kotą arba žaidžiančio pėdas :))) Žodžiu vyrukas su asmenybe.

image.jpg

Bet labai mėgsta būti draugijoje. Niekada mūsų nepalieka, sekioja po kambarius. Jei mes su panele piešiam, jis įsitaiso ant šalia esančios kėdės ir ten parpia, bet užtenka išeiti į vonią nusiplauti rankų ar pakeisti vandenį, iš karto lekia tikrinti, kur gi mes...įdomu, bet tai negalioja, kai einam maudytis ;)))) kažkaip susigaudo.
Vis dar nesupranta, kaip mes galim maitintis vaisiais ir daržovėmis. Šiandien pats savimi išdidus nugvelbė šakočio gabaliuką, bet apgraužęs susigriebė, kad tai ne plėšrūno maistas... Šiaip toks draugiškas bičiukas, kuris nemėgsta didelių glamonių.

image.jpg

Visada man padeda užkrauti židinį, pakurti pečių. Į argumentus "Markai, atsargiai  karšta", kaip tikras vyras atsako murkimu, iš serijos "man nepanašu, kad tai pavojinga".
Didžiulis pliusas, kad neisveržia į lauką ir net nuvytas nuo stalo ar išprašytas nuo kelių už draskymąsi, nepuola kenkti. Nemėgsta parduodamo maisto sterilizuotoms katėms. Geriausiai ėda, kai sausiukai maišomi:  dieną pvz purina one sterilised, kitą, friskies indoor, kas antrą dieną pavakary duodu konservų.
Turbūt du šaukštai duoda kiek daugiau judesio, nes Markas kiek grakštesnis. Tiesa, nežinau ką su vandeniu veikti, nes iš puodelio laka, o iš dubenėlio ne :))) Aristokratas, ne kitaip :)))))".

Štai toks tas mūsų Markas Aurelijus - didelis, riebus, gerietis, turintis truputį savų spygliukų :) Idealiai tiktų vyresnio amžiaus žmonėm į kompaniją, kur nebūtų daug mažų vaikų keliamo triukšmo ir dirgiklių. Globėja minėjo, kad žaisdamas Markutis nesibodi nei dantukus, nei nagučius panaudoti, bet tai daro neskaudžiai, tikrai ne iš agresijos, o iš mandrumo (būsimiems šeimininkams tai turėtų būti priimtina). Markas skiepytas, kastruotas.

image.jpg

Jei susidomėjote Marku (o jos tikrai vertas dėmesio), rašykite linksme@sos-gyvunai.lt, skambinkite tel.nr. 861626728, Vilnius.  

Jaukios katės, kurioms verkiant reikia laikinos namų globos

Žiema - itin sunkus metas benamiams gyvūnams. Ypač tiems, kurie nėra pristaikę išgyventi lauko sąlygomis, yra imlūs ligoms, sunkiai išgyvena šaltį ir drėgmę. Laukinės, neprijaukintos katės būna atsargesnės, labiau prisitaikiusios, o štai jaukiems buvusiems naminukams šis metas pražūtingas...

Pastaruoju metu prieglaudos globotinių gretas papildė būrelis neįtikėtinai jaukių ir meilių beglobių kačių. Didžioji dalis yra iš šiuo metu globojamos Šnipiškių benamių kačių "kolonijos". Kol neprasidėjo šalčiai, norisi iš gatvės ištraukti kuo daugiau varguolių, bet be laikinos namų globos negalėsime padėti. Priglauda perpildyta gyvūnais, tad vienintelis kelias priimti naujokus yra rasti jiems laikiną namų globą, kurioje katuliai atsigautų, sustiprėtų, praeitų karantino laikotarpį ir iš globos keliautų į naujus namus.

Laikinos namų globos laukia trys nuostabūs katuliai - baltukai broliukai Stefanijus ir Mauricijus, bei rainiukas Maklaudas. Rainiukas ypač mielas ir drąsus jaunas katinėlis. Visi kastruoti, nublusinti, gavę vaistų nuo kirminų ir laukia skiepo. Katinėliai apie 1m. amžiaus, smulkučiai, tvarkingai naudojasi kraiko dėže.

image.jpg

Stefanijus šiuo metu pas savanorę globoje, bet labai laikinoje. Namų aplinkoje kačiukai ir atrodo gražiau, ir sveiksta greičiau, net nepasakysi, kad toks gražuolis dar prieš savaitę buvo apleistas benamis.

image.jpg

Namų globos labai laukia ši smulki daili katytė Dilaila. Dar visai jaunutė, apie 8 mėn.. amžiaus, be galo meili glaustūnė, kuri pati tiesiog prašyte prašėsi būti išgelbėta, lipo ant rankų gailiai kniaukdama. Šiuo metu gydoma antibiotikais, greitu metu bus sterilizuota. Gavusi vaistų nuo blusų ir kirminų. Švarutė, gražutė, tikra namų puošmena. Dilaila dėl savo nuostabaus charakterio ir kerinčios išvaizdos greitai rastų namus.

image.jpg

image.jpg

Rubuilė Pupa buvo tiesiog išmesta iš namų... Katyte pasirūpino jos likimo liudininke tapusi moteris. Pupa dar jauna, virš metų amžiaus katė, jau sterilizuota, gavusi vaistukų nuo blusų ir kirminų. Draugiška, jauki, tikra naminukė.

image.jpg

image.jpg

Tai štai, visi šie bėduliai laukia laikinos namų globos pasiūlymų, žinoma, idealu būtų sulaukti tikrų nuolatinių namų pasiūlymo :) Visi katuliai patikrinti veterinarų, jūsų prašome tik šilto savo namų kampelio, iš kurių bėduliai galėtų keliauti į tikrus namus. Jei norite tapti laikinu globėju arba pasiūlyti namus, skambinkite tel.nr. 861626728, rašykite linksme@sos-gyvunai.lt.

Kviečiame aplankyti "SOS gyvūnų" Akropolio namelį!

Norime visiems priminti, kad visai šalia Vilniaus Akropolio pūpso nedidelis, bet jaukus "SOS gyvūnų" filialas, pavadintas "SOS gyvūnų" Akropolio nameliu. Nuo šių metų sausio 1 d. iš Akropolio namelio į naujus tikrus namus iškeliavo netoli 160 kačių ir 50 šunų. Įspūdingi skaičiai, ar ne?

d90b121b-5647-4be1-af02-bc927fdfbd40.jpg

Darbštieji namelio savanoriai pasistengė iš visos širdies ir Kalėdom pasiruošė kaip reikiant - kambariukuose šventiškai žiba lemputės, kampuose kabo kalėdinės dovanų kojinės, o centre, kaip ir pridera, stovi papuošta eglutė, kuri džiugina ir kuria nepaprastą atmosferą.

Daugiau...

Nuotrauka:

Kaip "Kikoje" katytės namų dairosi

Nuo šių metų spalio pradžios labai gražiai bendradarbiaujame su gyvūnų prekių tinklu "KIKA", kuris suteikė mums unikalią galimybę savo globotiniams namų ieškoti iš PC "Panorama" esančios "Kika" parduotuvės. Nuo projekto pradžios namus iš "Kikos" rado netoli 20 mūsų globotinių.
Štai nuotraukose matote dvi nuostabias jaunas katules, kurios šiuo metu savo šanso laukia "Kikos" suręstuose jaukiuose laikinuose "namuose". Rainoji katulė vardu Pepė, juodai baltu kailiuku Murkė.

image.jpg

Murkulė:

image.jpg

Abi katytės be galo mielos, šaunios, drąsios ir smalsios, skiepytos, suženklintos, visiškai sveikos. Bus dovanojamos su "SOS gyvūnų" dovanojimo sutartimi, su kuria gausite dideles nuolaidas būsimai sterilizacijai.

image.jpg

image.jpg

image.jpg


Ateikite aplankyti ir susipažinti su katytėmis į "KIKA" parduotuvę PC "Panorama". Daugiau informacijos teiraukitės tel.nr. 861626728.

www.kika.lt

Prisistato šuniukų darželio grupė "Žavusis aštuntukas"

Vasarą turėjome mažų kačiukų nesibaigiantį lietų, sakyčiau, gal greičiau liūtį, o štai arčiau žiemos pildomės mažų šuniukų atsargomis. Vienos įmonės teritorijoje gyvena kalytė, kuri į šį pasaulį atsivedė net 8 žavius meškučius. Šunyčiai pateko į mūsų globą, išsibarstė pas keletą globėją, ir iš jaukios aplinkos dairosi sau tinkamų namų. Už globą labai dėkojame Aistei, Tomui, Justinai ir Ievai. Ir ačiū sau pačiai :)

Šeimynėlės foto iš senųjų "namų":

12108024_10206242745605419_3472607987363540642_n.jpg

Daugiau...

Nuotrauka:

Prašome paramos Šnipiškių bėduliams

Bičiuliai, iš vieno žmogaus gavome SOS signalą dėl Šnipiškių benamių kačių gelbėjimo. Katės glaudžiasi viename iš Šnipiškių kiemų, turi kelis šiltus namukus, yra reguliariai šeriamos gerų žmonių, bet trečdalis jų yra jaukios, kol kas sveikos katės, kurios laisvai rastų namus. Nuvažiavome, apžiūrėjome, suskaičiavome, kad kačių skaičius siekia 30. Ateinančią vasarą tas skaičius padvigubės, jei katės nebus sterilizuotos. Tad visų Jūsų prašome finansinės paramos Šnipiškių benamių kačių sterilizacijoms. Jaukiausioms katelėms ieškosime namų per Akropolio ir Kikos projektus, laukinukus teks paleisti atgal į jų gimtąjį kiemą. Yra keletas rimtų ligoniukų, tad išlaidos nusimato išties labai didelės. Be visų Jūsų pagalbos padėti šiems bėduliams negalėsime.

Kaip paaukoti, rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/rekvizitai/. Svarbus kiekvienas euras, o mokėjimo paskirtyje nurodykite, kad auka skirta "Šnipiškių katėms".

de320267-bbc5-406b-a8ef-e18f561c42bf.jpg


Vieną katę sterilizuoti kainuos apie 15 Eur, katiną kastruoti apie 10 Eur. Visus katulius reikės nublusinti, suduoti vaistų nuo kirminų (10-20 Er, priklausomai nuo to, ar reikės kartoti lašus), tuos, kurie keliaus ieškoti namų, privaloma bus paskiepyti, skiepas kainuoja 9,60 Eur. Viena diena stacionare kainuoja 3 Eur. Kai kurioms katėms, kaip ir minėjome jau dabar reikia gydymo. O kaip pradėti, neturint net pradinio įnašo?..

Jei norite prisidėti prie šio gelbėjimo "projekčiuko" ir suteikti bent vienam bėduliui namų globą pooperaciniam laikotarpiui arba iki padovanojimo? Tada rašykite linksme@sos-gyvunai.lt, skambinkite tel.nr. 861626728.


Neturinčius patirties pakonsultuosime, papasakosime, kaip jaukinti kačiuką ar katę, į ką kreipti dėmesį dėl sveikatos, kaip atrinkti normalius gyvūno norėtojus. Jei globotiniui numatyta vietelė viename iš mūsų projektų, reikės laikyti daug trumpiau, kol susidarys imunitetas po skiepo (2 sav.), kol jis ar ji labiau pripras prie žmonių ir matysite, kaip elgiasi namie.

Perlaikymas po sterilizacijos netruks ilgai, iki savaitės, o už sutaupytas stacionarui lėšas galėsime ir dar kažką sterilizuoti, juk euras prie euro ir susidaro nemažos sumos.
Katėms tiks ir mažai lankomos, vėsesnės patalpos, kad per daug nepriprastų prie šilumos, juk jos gyvena lauke. Katės bus švarios. Jei jūs mielai priimtumėte, bet sčlygos tokios, kad ramiau būtų laikyti narve, ieškotume narvo. Nebijokite perlaikymų, jie kaip tik sudaro mažiau rūpesčių nei laikina globa iki padovanojimo. Net jei katė miauksės, tai juk truks tik keletą dienų. Jums reikės tik keisti kraiką ir duoti ėsti, tvarkyti gyvenamąją vietą, nes gyvūnas gali ją sukuisti:). Jei neturite kraiko dėžės - duosime, pasistengsime bent jau maisto skirti.

Kibirkštėlė: gimusi gyventi

Mano, kaip beglobių gyvūnų globėjos patirtis liudija, kad žmonės, skaitydami dovanojimų gyvūnų istorijas, nemėgsta ilgų tekstų. Bet šis pasakojimas skirtas tiems, kam patinka ilgos istorijos...

Vieną vėjuotą spalio dieną sulaukėme skambučio, kad krūmuose rastas vos kelių dienų kačiukas. Kačiukas dar nebuvo nė atsimerkęs, papilvėje kabojo virkštelė. Tuo metu organizacija globojo maitinančią katę su kačiukų šeimyna, tad radinuką perėmėme, vildamiesi, kad nelaimėlį priglaus mama katė.

image.jpg

Tačiau viskas buvo ne taip paprasta, kaip tikėjomės - mama katė nepriėmė kačiuko, o gerokai didesni katės vaikiukai grasinosi prispausti vos kelių dienų įbrolį. Taip kačiukas pateko į mano namus - pasiryžau kačiuką pasiimti ir bandyti jį išmaitinti dirbtiniu būdu. Po kelių dienų į pagalbą parsivežiau dar pieningą katę Rėją, kuri buvo tik tik išlydėjusi savo kačiukus į naujus namus.

image.jpg

Pradžioje buvo viskas gerai, buvau labai laiminga, kad atsirado katė, kuri pasirūpins mažuoju pūkų kamuoliuku. Tačiau ramybė truko tik savaitę, nes Rėjai baigėsi pienas ir teko mažylį, kurį buvau pavadinusi Bambino, vėl kas kelias valandas maitinti specialiais mišinukais. Taip Bambino tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi: mišinukai, karšto vandens buteliukai, kėlimasis naktimis, visai kaip mažas lėliukas :) Bambino lydėdavo mane net į darbą!

image.jpg

Bambino paaugo, tapo šiek tiek savarankiškesnis, paaiškėjo, kad mano Bambino yra Bambina. Bet lapkričio 1-ąją dieną katytė tiesiog akyse nusilpo ir išglebo. Po pusryčių radau katytę gulinčią atmerktom akytėm, sunkiai alsuojančią. Esu šiek tiek jau mačiusi, bet tą kartą ašaros tekėjo upeliais. Griebiau katytę ir puoliau ieškoti pagalbos. Labai ačiū Tarandės veterinarinės klinikos veterinarei Rasai, kad priėmė mus nedarbo dieną. Į kliniką Bambina atvažiavo su pajuodusiom akytėm, vos plakančia širdele. Tąkart kūno temperatūra tesiekė 37 laipsnius, kai turėtų būti gerokai virš 38... Gydytoja suleido skysčių, antibiotikų, įdavė vaistų lauknešėlį į namus ir palinkėjo sėkmės, nes išgyventi Bambinai šansų buvo labai nedaug.

Vakare katytė atsigavo ir suteikė vilties, kad viskas bus gerai, bet kitą dieną vėl krizė - vėl vizitas pas veterinarą, vėl arkliškos dozės skysčių, papildoma dozė antibiotikų. Nuo tos dienos sąžiningai kas 2-3 valandas maitinau katytę, kasdien po kelis kartus į mažą ir silpną jos künelį leidau skysčius ir antibiotikus.

Bet visos pastangos ir atsidavimas atsipirko su kaupu. Mano mažoji rausvanosė Bambina, kuri turi didžiulį būrį gerbėjų, pradėjo augti ir stiprėti kaip ant mielių.

image.jpg

Draugai, kolegos, kaimynai - visi pamilo Bambiną ir kiekvienas savaip ją vadina, pagal savo širdį. Kai kam ji Pupa, kai kam Sipa, kai kam Kibirkštėlė, o man ji mano mažoji Bambina, dėl kurios ne vieną ašarą išspaudžiau, dėl kurios jau mėnuo kaip neturėjau ramios nakties :)

image.jpg

Po truputį ateina laikas Bambinai naujų namų dairytis ir tai bus turbūt didžiausias iššūkis man. Bet tikrai tikiu, kad kažkur yra geras žmogus, kuris pamils Bambiną taip, kaip aš pamilau, ir rūpinsis ja taip, kaip aš rūpinaus, nes galų gale čia joks ne stebuklas. Tad šiai Kibirkštėlei, kuriai buvo lemta gyventi, ieškau geraširdžio žmogaus, kuris gali būti rimtas, bambeklis, knygų graužikas ar nuoboda, arba kompanijos siela, nenuilstantis keliautojas, nuotykių ieškotojas ir ekstremalas. Vienintelis reikalavimas - besąlyginė atsakomybė. Atsakomybės jausmas gimdo nuostabius dalykus - atsiranda pareigos jausmas, prabunda sąžinė, gimsta meilė, įsivyrauja šiluma, stoja jautrumas. Atsakomybė turi būti visur - savo artimui, pačiam sau ar naujam keturkojui šeimos nariui. Atsakomybė neleidžia išsiginti, atsisakyti, numesti ar pamiršti.

image.jpg


Jei paskaitėte Bambinos Kibirkštėlės istoriją iki pabaigos, sužinojote, kad ji nuostabi katytė :) Dovanojama su SOS gyvūnų sutartimi, su kuria gausite nuolaidas skiepams, bus privaloma ateityje katytę  sterilizuoti. Jei įžiebė Bambina jūsų širdyje kibirkštį skambinkite tel.nr. 861626728, rašykite linksme@sos-gyvunai.lt, Vilnius.

Rubuilis Markas Aurelijus ieško namų

Geras, didelis, baltas šilto sniego gabalas. O jau akys...!  Išvis nepaprastos spalvos, šviesios kaip vanduo. Šoniukai apvalūs, snukis apvalus, - Markas Aurelijus toks tikras katinas...

unnamed (3).jpg

Mėgsta tupėti ant kelių, miegoti. Kai pavargsta miegoti, tada įninka į žaidimus, mėgsta žmogaus dėmesį ir moka į save atkreipti dėmesį :)

unnamed.jpg


Jis nėra pliušinis lepšis katinas, Markas turi savo charakterį, savo įpročius, bet jis gerietis, puikiai naudojasi kraiko dėžute, yra tikras žmogaus draugas. Šiuo metu globojamas laikinoje namų globoje. Globėja Eglė negaili Markui gerų žodžių - katinas labai draugiškas ir mielas, greitai pritapo namų globoje, yra nuosaikaus charakterio, nekrečia išdaigų, o džiugina ir šildo savo draugyste.

Argi Markas ne mielas? :)

unnamed (15).jpg


Jam apie 4 metus. Turėtų būti vienintelis katinas namuose ir negali būti leidžiamas lakstyti po laukus. Štai koks gražuolis ir gerietis tas mūsų Markas. Labai linkime jam gerų namų ir mylinčių šeimininkų! Markas kastruotas, paskiepytas.

j5aZoJKQm4qTmqCYnpOTmo2Gg5mQi5CgzIPIycfIzAMf8Mf8_1000x1000.png

Jei susižavėjote Marku, skambinkite tel.nr. 861626728, rašykite linksme@sos-gyvunau.lt, globojamas Vilniuje.
Nuotrauka:

Klinikos stacionaro kronikos. Prašome paramos.

Bičiuliai, norime supažindinti ar priminti jums apie tuos, kurie yra gydomi/karantinuojami veterinarinės klinikos stacionare ir kuriems labai reikia finansinės paramos. Juk neužtenka beglobį gyvūną paimti iš gatvės. Dažną bėdulį tenka gydyti, visiems be išimties reikalingi vaistai nuo išorės ir vidaus parazitų, visus tenka skiepyti nuo ligų, atsižvelgiant į amžių sterilizuoti. Neduok dieve, kokia rimta trauma ar liga, tada gydymas ne tik ilgai užtrunka, bet reikalauja didelių išlaidų. Vieni jų padengti negalime, todėl kreipiamės į jus paramos.

Susipažinkite su mūsų naujoku Liudviku. Katinėlis porą savaičių valkatavo Karveliškių kapinėse. Nuo vakar Liudvikas tupi klinikoje, gavo vaistų nuo blusų, kirminų, greitu metu bus kastruotas ir paskiepytas. Kreminio Liudviko išlaidos sieks apie 30 Eur.

WP_20151027_019.jpg

Čia primename apie visą pulką mažylių iš Elektrėnų. Kačiukai net 5, visi serga grybeliu. Jau porą savaičių jie leidžia stacionare, gydymas užtruks dar 2-3 savaites. Jų gydymas ir stacionaro išlaidos tikrai sieks 100-120 Eur, jeigu ne daugiau. Nes klinikoje bus praleidę daugiau nei mėnesį. nebent įvyktų stebuklas ir kas nors pasiūlytų namų globą, bet kas ims grybeliu sergančius kačiukus į namus?

12107795_10153676584473767_5299066544530088131_n.jpg

Čia dar viena naujokėlė Karamelė. Karamelė be galo graži katytė iš Žirmūnų gatvės. Dar jaunutė, gavusi vaistų nuo kirminų, vakar paskiepyta, laukiame grybelio pasėlio rezultatų. Karamelei jau paaukota 20 Eur, ačiū Skaidrai. Katytės laukia sterilizacija, tad kol kas trūkstama minimali parama Karamelei yra apie 30 Eur (už sterilizaciją ir stacionarą).

WP_20151027_042.jpg

Dar vienas ryžiukas aklas katinas Lapius. Lapiukas daug vargo matęs, šiuo metu klinikos stacionare karantinuojamas, gaus skiepuką, bus kastruojamas. Reikiama parama apie 30 Eur.

WP_20151027_030.jpg

Jauki rainiukė Rėja jau Akropolio namelyje laukia savo žmogaus, bet liko net 40 Eur skola klinikai už jos sterilizaciją, trijų sugedusių dantų ir auglio nuo dantenų pašalinimą.

12140871_10153683960873767_786502020325712642_o.jpg

Dar viena naujokėlė Meilutė - skriausta jauna katytė, kuri stebina visus savo meilumu ir pasitikėjimu. Meilutė klinikos stacionare karantinuojama, bus skiepijama bei sterilizuojama. Skaičiuojama, kad Meiluytei prireiks apie 35 Eur paramos.

WP_20151027_050.jpg

285 Eur - tiek kainuoja išgelbėti ir sutvarkyti šiuos 10 beglobių gyvūniukų. Veterinarinės paslaugos yra brangios, bet būtinos. Juk visi šie gyvūnėliai iš stacionaro turės keliauti laimės ieškoti. Kas į gyvūnų prikimštą prieglaudą, kas į Akropolio namelį, kam labai pasiseks gal atsiras laikina namų globa, bet kad ir kur nukeliautų, gyvūniukas privalo būti paskiepytas nuo ligų, jei yra tinkamo amžiaus sterilizuotas.

Labai prašome paremti šiuos bėdulius. Kaip tai padaryti rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/rekvizitai/. Mokėjimo paskirtyje nurodykite, kad jūsų auka skirta konkrečiam gyvūniukui (parašykite vardą). Iš anksto dėkojame, kad padeda mums padėti jiems!

Liudvikas fon Kreminis Pyragėlis

Norime supažindinti visus su nerealiu gražuoliu, kurį pakrikštijome skambiu vardu ir skania pavarde :) Gražusis Liudvikas fon Kreminis Pyragėlis! Nežinia ką šis jaunas, be galo gražus, jaukus, riebus glaustūnas net kelias savaites veikė Karveliškių kapinėse. Vargiai, ar savo noru ten atsidūrė, juk visiškas naminukas, žmogaus rankų ir šilumos išsiilgęs katinas. Geros valios moterys pamaitindavo katinėlį, o supratusios, kad rubuiliui bus sunku išgyventi tokiomis sąlygomis, susukubo pagalbos ieškoti. Štai taip kapinių "prižiūrėtojas" pateko į mūsų globą.

WP_20151027_011.jpg

Liudvikas dar visai jaunas, apie metų amžiaus katinas. Šiuo metu Liudvikas klinikos stacionare, kur gaus vaistų nuo blusų, kirminų, bus paskiepytas ir kastruotas. Šiam gražuoliui labai reikia finansinės paramos ir žinoma ieškome jam gerų šiltų namų arba laikinos namų globos.

WP_20151027_019.jpg

Visos procedūros atsieis apie 30 Eur. Po kastracijos oprecijos labai notrėtume Liudviką išlydėti į laikiną namų globą, kur galėtų sulaukti skiepuko.
Kaip paremti finansiškai Liudviko vet. procedūras rasite čia:http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/rekvizitai/. Mokėjimo paskirtyje nurodykite, kad jūsų auka skirta Liudvikui. Ačiū!
Jei susižavėjote Liudviku ir norite jam pasiūlyti namus arba laikiną namų globą skambinkite tel.nr. 861626728, Vilnius.

Švelnioji Rėja prašo paramos ir ieško namų

Rėja yra niekuo, rodos, neišsiskirianti nuo kitų lietuviškų rainių... Tokios pat žalios akys, toks pats rainais raštais margintas kailiukas, bet už tipinės išvaizdos slypi reto meilumo širdis. Širdis, pasiryžusi dovanoti visą save žmogui, kuris Rėjai bus geras, švelnus ir rūpestingas.

Rėja yra apie 5 m. amžiaus katė. Į prieglaudą pateko kartu su savo vaikučiais, kurie labai greitai rado namus. Išlydėjusi savo vaikelius atkeliavo į savanorės namų globą kaip įmotė gatvėje rastam katės naujagimiui.

IMG_1923.JPG

Beveik 2 savaites Rėja rūpinosi mažyliu, šildė, maitino, bet vieną dieną pienelis dingo ir Rėja nebegalėjo rūpintis našlaitėliu. Šiandien Rėją nuvežėme į kliniką sterilizacijai. Klinikos stacionare katulė pabus kelias dienas, kol atsigaus, bet po stacionaro Rėja nebeturi kur eiti... Prieglaudoje kur daug kitų kačių jai bus labai sunku priprasti, ji nemėgsta kitų kačių draugijos, yra jautri ir subtili. O juk reikės ir už šiltesnę vietelę, skanesnį kąsnelį pakovoti. Kova už būvį ne Rėjai, jai reikia ramių namų, kur galėtų jaukiai leisti dieneles.

IMG_1917.JPG

Rėja yra jauki ir miela katė, namų aplinkoje elgiasi nepriekaištingai, yra labai tvarkinga, mėgsta snausti ant palangės ir žiūrėti pro langą. Rėja rami, subtili, išdaigų nebekrečia, labai mėgsta glostymus ir žinoma visokius katiniškus skanėstus :)

IMG_1924.JPG

Labai labai prašome atsiliepti žmogų, norintį namuose turėti ir atsakingai auginti tikrą draugę, nuostabią katę. O gal galite suteikti Rėjai laikiną namų globą? Jei galite padėti, skambinkite tel.nr. 861626728, rašykite linksme@sos-gyvunai.lt.

Rėja yra paskiepyta, turi mikroschemą.
Taip pat labai prašome Rėjai paramos apmokėti sterilizaciją ir poros dienų stacionarą. Išlaidos sieks apie 20 Eur. Kaip paaukoti rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/rekvizitai/. Ačiū !

Dėkojame UAB "DPS Advertising"!

Norime padėkoti mūsų draugams UAB „DPS Advertising“ už reklaminę medžiagą renginiams. Nuo šiol savanoriai ir keturkojai globotiniai renginiuose dalyvaus kur kas geriau matomi ir pasipuošę, nes UAB „DPS Advertising“ mums pagamino gražius ir spalvingus reklaminius stovus, staliuką, tentus ir kitą atributiką. Daugiau informacijos apie UAB „DPS Advertising“ galite rasti www.dpsa.lt

12116016_10153667260388767_8034488243537215352_n.jpg

Ačiū ir lauksime Jūsų mus aplankant renginiuose!

Ryžiukas be kojytės prašo pagalbos

O štai tokią dovanėlę šiandien rado prie tvoros savanorė. Tiesiog paliktas sėdėti ant šalto grindinio be jokios dėžutės, be pakloto, prie judraus kelio...O dar ir nežinia kada ir nuo ko nukentėjęs mažas, apie 2 mėn. kačiukas su nutraukta galine kaire kojyte... Purvinas, apleistas invalidukas...

12079328_10153671218108767_3212104537472587779_n.jpg

Privalėjome jį kuo skubiau paimti nuo grindinio ir vežti pas veterinarą apžiūrai kojytės, ausyčių, testui nuo virusinių ligų ir šiaip bendrai apžiūrai. Kačiukas šiuo metu liko veterinarijos klinikos stacionare, gydomas, apžiūrimas bei prižiūrimas.

12079328_10153671218108767_3212104537472587779_n.jpg


Neturime jėgų pykti, kad kažkas taip beširdiškai pasielgė, nes kačiukui nuo to geriau nebus. Dabar turime pasirūpinti, kad ir taip skriaustas mažylis išgyventų ir susirastų mylinčius šeimininkus.
Tačiau iki namų dar ilgas kelias. Tad norime kreiptis į jūs, mūsų draugai, kad nepaliktumėt mūsų su skolomis klinikoje (jų ir taip per akis) ir prisidėtumėt prie šio mažylio gelbėjimo.
Galintys padėti, rekvizitus ras štai čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/rekvizitai/
Dėkojame už jūsų neabejingumą šiam mažyliui. Kontaktai pasiteiravimui: 861626728, 860039525. Jei galite suteikti kelių savaičių globą (nuo spalio 16 d.) arba nuolatinius namus, nesidrovėkite, kreipkitės.

Padėkite išgelbėti blusų ėdamus patvorio varguolius

Vakar vakare besėdint su drauge kavinėje, sulaukiau pažįstamos moters skambučio apie dvi varguolių šeimas šalia Kalvarijų gatvės. Dažnu atveju tenka ignoruoti visus "negalime", "nebėra vietos", "neturime resursų", nes kiekviena minutė trapioms gyvybėms gali būti paskutinė.

Atvykus į nurodytą vietą radau prie trobos gausią benamiukų šeimyną - mama katė su trimis 6 sav. katyčiais, mamos katės mama (taip sakė šalia gyvenantys žmonės), o už 50 metrų šiukšlyne patvoryje 3 vienišus ugtelėjusius ir apsirgusius rainiukus.

IMG_9974.JPG

IMG_9979.JPG

Nesterilizuota mama katė - jauki, meili, be galo graži katulė, kuri akivaizdžiai yra išmestinukė, nes desperatiškai siekia žmogaus meilės ir dėmesio.

IMG_9969.JPG

Mamos katės mama. Šiek tiek baikštesnė, bet nėra laukinė, leidžiasi imam ant rankų ir glostoma. Nesterilizuota.

IMG_0011.JPG

Mažylė Pompidur:

IMG_9985.JPG

Mažylis Aladinas:

IMG_9990.JPG

Mažylė Anuksanamun:

IMG_9995.JPG

Mažyliams apie 5-6 sav. Jaukūs, meilūs murkliai, bet per savo gyvūnų gelbėjimo "karjerą" tokių blusų suėstų kačiukų dar neteko matyti.... Namie globoju 4 katinus ir 2 šunis, bet susipakavau mažiukus ir lėkiau namo šiltai juos įkurdinti.

IMG_0018.JPG

Už keliasdešimt metrų savo eilės laukti liko trys apie 3mėn. rainiukai, jau spėję apsirgti.

IMG_9956.JPG

Savaitgalį gelbėsime ir šią trijulę, bet mums labai labai reikia jūsų visų pagalbos.
Mažajai trijulei reikia: kokybiško sauso ir šlapio maistuko, vaistų nuo kirminukų (pradžiai apie 10 Eur). Abi suaugusias katules reikia sterilizuoti, suduoti vaistų nuo blusų (apie 40 Eur). Rainiukų trijulę reikia vežti į vet. kliniką, paskirti peršalimo gydymą, suduoti vaistų nuo kirminų, blusų, paskiepyti, iš klinikos rainiukai keliautų į Akropolio namelį (trijulei reikėtų apie 30-40 Eur).

Reziumė toks, kad šiems varguoliams išgelbėti ir sutvarkyti mums reikia 80-90 Eur paramos. Labai prašome prisidėti, vieni mes nepajėgsime - prieglauda pilna gyvūnų, savanorių namai jau braška nuo mažųjų globotinių, organizacijos pajėgos ir resursai senka, o prašančių pagalbos nemažėja.

Kaip paaukoti rasite čia:  http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/rekvizitai/, mokėjimo paskirtyje nurodykite, kad aukojate Kalvarijų kačiukams. Ačiū!

Už "SOS apartamentų" reklaminę fotosesiją dėkojame...

Pastaruoju metu gyvename "SOS apartamentų" statybų nuotaikomis. Rimtas projektas reikalauja rimto pasiruošimo: generuojame idėjas, ieškome rėmėjų, reklamuojamės, stengiamės paskleisti šią žinią kuo plačiau, nes labai gerai žinome, kad vien savo jėgomis "SOS apartamentų" nepastatysime.
Tad viešieji "SOS apartamentų" ryšiai prasidėjo nuo profesionalios fotosesijos, už kurią esame labai labai dėkingi fotografui Igoriui Petinui. Visą mūsų komandą sužavėjo fotografo geranoriškumas, atsakingas požiūris į darbą bei aukščiausio lygio profesionalumas. Nuotraukos nebūtų buvusios tokios žaismingos, jei ne "DSP plius" dosnumas - įmonė fotosesijai visiškai nemokamai paskyrė naujut naujutėlius šalmus.

Daugiau apie "SOS apartamentų" statybas skaitykite čia:
http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/naujienos/22772

Skaitykite apie fotografą Igorį Petiną čia:
http://www.fotografas.name/

Darbo saugos priemones "DSP plius" rasite čia:
http://www.darbosaugospriemones.lt/lt

Kviečiame pasigrožėti fotosesijos rezultatu!

IMG_0743.JPG

IMG_0756.JPG

IMG_0763.JPG

IMG_0769.JPG

IMG_0799.JPG

IMG_0816.JPG

IMG_0833.JPG

IMG_0851.JPG

IMG_0862.JPG

IMG_0884.JPG

IMG_0898.JPG

Ačiū, kad padedate mums padėti jiems!

Neramioji širdelė Džiuginta

Norime papasakoti išskirtinę nepaprastos kalytės Džiugintos istoriją. Dar praėjusių metų vasarą ši kalytė atklydo į gerų žmonių kiemą viename Vilniaus mikrorajonų, kur ne tik prisiglaudė,bet ir pulką vaikelių atsivedė. Pagailėjo žmonės kaliukės, maitino, rūpinosi, pakrikštijo kalytę Lėjos vardu ir ėmėsi ieškoti mažyliams namų.

Čia matome Lėją su savo mažyliais:

image.jpg

Gerieji žmonės dėl neramios Lėjos dūšios ir audringo temperamento nebegalėjo toliau jos laikyti, tad lapkričio mėnesį kalytė buvo perduota Grindai. Iš ten Lėja iškeliavo į saugią ir rūpestingą vienos moters namų globą, kur atsigavo, sustiprėjo.

image.jpg

image.jpg

Globoje Lėja buvo pervadinta Aina, iš ten kalytė iškeliavo rodos į visai neblogus naujus namus. Tačiau laimė truko neilgai. Kalytė yra neramios dūšios, mėgstanti laisvę ir nuotykius. Jai nėra neįveikiamų tvorų ar sienų - kalytė vis pabėgdavo iš savo kiemo, kol galų gale dingo kaip į vandenį.

Ir štai per pačius šios vasaros karščius neramioji širdelė buvo rasta pririšta prie vienos įmonės vartų visai netoli prieglaudos. Į mūsų kiemelį įstraksėjo "kūdekšlė haskytė" ir matydami jos temperamentą pavadinome ją Džiuginta.

image.jpg

Džiuginta neilgai mus džiugino savo draugija, nes peršokus prieglaudos teritoriją juosiančią tvorą ji išbėgo į judrų Minsko plentą ir jos mėginimas pabėgti baigėsi labai liūdnai. Džiuginta buvo stipriai kliudyta važiuojančio automobilio - viso kūno sumušimas, sutraiškyti šlaunikaulio kaulai, tad Džiugintai prireikė skubios ir labai rimtos operacijos. Po to automobilio smūgio, mes akis užvertę į dangų dėkojome, kad Džiuginta liko gyva....

image.jpg

Dabar Džiuginta jaučiasi daug geriau, kol kas ji dieneles leidžia uždarame kambariukyje, kur atgauna jėgas. Į lauką išeina tik su savanorių priežiūra, nes niekas nežino, ką gali iškrėsti mūsų neramioji širdelė...

Labai greitai atsekėme Džiugintos preišistorę ir sužinojome, kad buvę  šeimininkai kalytės neketina atsiimti, nes nebeturi sąlygų jos laikymui. Tad šiai nuostabiai patrakėlei ieškome naujų namų. Tikimės, kad naujasis vardas Džiugintai atvers visiškai naują gyvenimo puslapį, kad atneš jai laimę. Juk Džiuginta yra nuostabi - judri, mylinti, draugiška, jai reikia daug ervės išsilakstyti ir padūkti, puikiai tiktų gyvenimas sodyboje su didele teritorija. Tikrai tikime, kad patekusi į tinkamas rankas Džiuginta taptų puikiu namų šunimi, ištikima žmonių drauge. Dėl kalytės skambinkite tel.nr. 860039525, prieš tai susitarę telefonu galite atvykti Džiugintos aplankyti į mūsų prieglaudą Minsko pl. 33A, Vilnius. Kalytė yra sterilizuota ir paskiepyta.

Už Džiugintos operaciją Jakovo klinikai likome skolingi beveik 200 Eur., tad būtume labai dėkingi, jei Džiugintos gerbėjai ir ją palaikantys žmonės padėtų mums padengti jos gydymo išlaidas. Kaip paaukoti rasite čia : http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/rekvizitai/. Mokėjimo paskirtyje nepamirškite nurodyti, kad jūsų auka skirta Džiugintos operacijai. Ačiū!

Loidas ir Dora siunčia bučkius iš namų

Labai labai džiugu, kad pastaruoju metu sulaukiame nemažai savo buvusių globotinių linkėjimų iš namų. Štai kaip gyvena mūsų buvę globotiniai mažasis Loidas ir rotveileriukė Dora.

Laiškas nuo Loido šeimininkų:

"Laba, ar atsimenat Lojda? Gyvena jis pas mus nuo Sausio :))) nuo tos Dienos mes jam padovanojom naujam gyvenimui naja varda, RUFAS smile emoticon (Rufis) jam patiko sis vardas ir su malonumu atbega kai pasaukiam ji. Daug pridirbo isdaigu, isdraske plintusus, sukramte naujus ir ne naujus batus, tapkes, pleda, sisiojo ant grindu, iskapste geles, silauoges, voge is darzo braskes grin emoticon ir norim pasigirti, siai dienai Rufis pasitaise, nebekrecia tu isdaigu, ismoko nesti kamuoliukus, sakeles, pasaukiamas atbega, sveikinasi, pasitinka visada taip lyg nemates amzinybe :)) perkope savo vandens baime ir ismoko plaukti, isradingai ispraso skanestu, labai sargus ir protingas musu draugas :)) Štai pora nuotraukų iš jo gyvenimo."

11880819_1019908558032014_1374323685_n.jpg

11850825_1019908421365361_661857518_n.jpg

11844057_1019908268032043_2060834235_n.jpg

Džiaugiamės už tave, Loidukai - Rufi!

O čia iš namų pasirodo gražioji mūsų rotveileriukė Dora. Doros šeimininkai sako, kad kalytė labai gera, visi ja rūpinasi ir myli. Štai kaip smagiai Dorytė laiką leidžia savo kieme:

dora.jpg

dora2.jpg

dora3.jpg

Ech, kaip smagu gyventi namuose ir turėti mylinčius šeimininkus. Linkime visiems mūsų globotiniams rasti savo laimę!

Pristatome fantastišką trejetą

Mielieji žmonės, gyvūnų ir gamtos mylėtojai, raginam nesnausti ir atkreipti dėmesį į šį fantastišką trejetą! Trijulė išskirtinė ne tik savo egzotiška ir akį glostančia išvaizda, bet ir charakteriu - kiekvienas katukas skirtingas ir savaip be galo žavus.
Kurį laiką keturiems (vienas jau padovanotas) išmestukams pagalbos ranką ištiesė "SOS gyvūnų" prieglaudos kaimynystėje gyvenantys žmonės, kuriems esame labai dėkingi už jų pagalbą. Agatos šeima priglaudė kačiukus savo namuose, nes tiesiog neturėjome kur bėdulių dėti - savanorių namai perpildyti globotiniais, o neskiepytiems jaunikliams būtų prapultis sausakimšoje prieglaudoje. Bet kačiukai auga, juos reikia skiepyti, aktyviai reklamuoti, tad atsilaisvinus vietai katukai persikėlė į savanorės namų globą, iš kurios aktyviai ieškos namų.

O kol kas paskaitykite, kas per "įdomumai" čia auga!

Juodukė Kipšiukė. Išskirtinė katulė, mokanti urgzti kaip šuniukas :) Meili, lipšni, tikra išdykėlė, be galo azartiška ir atkakli.
Retai  kokį katinuką galima taip apibūdinti, bet Kipšiukė tokia pusiau katė, pusiau šuo.

image.jpg

Juoda kaip smala, ausytės papuoštos plunksniniais "peisiukais", kailis pusilgis ir labai švelnus. O pati Kipšiukė yra nerami siela :)

image.jpg

Plunksnelė yra kažkas tokio. Įsikabina iš visų jėgų ir nepaleidžia (visai kaip šuo). Be viso to dar urzgia ir prunkščia, galinėjasi iki paskutinio :)

image.jpg

Jūs tik pažiūrėkit, kokia ji juokinga!

image.jpg

O čia Kipšiukės sesutė bengalinė gražuolė Vilkutė. Tobulas grožis ir taurus subtilumas viename. Meili, jauki katytė, žaisminga, bet kur kas subtilesnė už brolį Kipšių :)

image.jpg

Stebi Vilkutė brolio šėliones ir galvoja turbūt, kad jam ku-kū :)

Čia Vilkutė poilsiauja su trečiuoju broliu Kauku. Baisus vardas?  Tai kad nelabai :)

image.jpg

Kaukas pats ramiausias, savarankiškiausias, tikras inteligentas. Žaidimus mėgsta stebėti iš šalies. Labai norėtų išeiti į kiemą paslampinėti, tad idealiai tiktų gyventi name ar sodyboje su saugiu kiemu.

image.jpg

Kaukas labai mėgsta būti glostomas, yra jaukus, bet visai ne "dūkalius", tad puikiai tinka ramesnio katulio trokštantiems žmonėms.

image.jpg

Katuliams apie 4mėn., visi nuparazitinti, naudojasi kraiko dėže. Dovanojami iš namų Vilniuje , tel.nr. pasiteiravimui 861626728, linksme@sos-gyvunai.lt.
Nuotrauka:

Mažylis Beuodegis ieško namų globos!

Mūsų mažasis bėdulis - tai kovotojas iš "nesvetingų" daugiabučių kiemų, kuriuose kažkas žiauriai sužalojo nabagą. Su jo dvejais broliukais greičiausiai buvo pasielgta dar baisiau - prieš savaitę jie paslaptingai dingo. Po ilgų gaudynių šį pagaliau pavyko sugauti. Kiemuose kažkas žiauriai dorojasi su beglobėmis katėmis: prieš mėnesį, pasak kates šeriančių moterų, buvo užmušta maitinanti katė ir palikta šalia savo kačiukų. Vėliau kačiukai nugaišo...

Štai kaip Beuodegis atrodė pirmosiomis dienomis klinikoje - kraupiai sužalotas ir iki širdies gelmių išgąsdintas.

11855779_10153532565858767_8254355612741835787_n.jpg

Šiuo metu Beuodegis yra Tarandės vet. klinikoje. Savanorė užsuka mažylio aplankyti, pakalbinti, Beuodegio žaizda jau nebeatrodo taip baisiai, bet katulis stresuoja klinikoje, jam labai trūksta žmogiško švelnumo ir dėmesio.

WP_20150817_005.jpg

Pagrindinės medicininės procedūros jau atliktos, Beuodegiui dabar paskirtas 10-ties dienų antibiotikų kursas, kuris drąsiai gali būti suduodamas namų aplinkoje, o ne uždarame stacionaro narvelyje.
Tad labai labai kviečiame suteikti šiam bėduliui namų globą. Aprūpinsime vaistais, jei reikės maistu ir kraiku, parodysime kaip suleisti vaistukus, nepaliksime nežinioje. kai katukas pagis, intensyviai padėsime su kačiuko reklamavimu bei dovanojimu. Labai prašom atsiliepti visus geros valios žmones!

Rekvizitus Beuodegio gydymo išlaidoms paaukoti rasite čia:http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/ Paskirtis: Beuodegiui.


Dėl kačiuko globos arba priėmimo į savo namus visam laikui kreiptis: 860039525, ilona@sos-gyvunai.lt

Linkėjimai iš namų!

Pati mieliausia ir nuostabiausia gyvūnų gelbėjimo dalis yra sulaukti gerų naujienų iš naujų namų. Tada širdis labiausia džiaugiasi, o visos pastangos būna įprasmintos.

Linkėjimus šį sykį iš namų mums siunčia varguolės katės dukrytė Tartaletė, kuri šiuo metu yra Brokolis, nes laikui einant paaiškėjo, kad katytė yra kačiukas :) Laiškelis iš namų:

"Na papasakosiu kaip sekasi musu Brokoliui, vardas gal kiek keistas bet laikui begant paaiskejo kad tai berniukas;))) Labai linksmas, visi kruvini nuo jo vaikstome bandome aukleti bet toks padukes nepasiduoda niekam:) aisku buna ir ramiu akimirku bet labai retai:)))) taciau visi jy labai mylime ir dziaugiames. Siunciu keleta foto kaip graziai auga musu grazuolis".

Štai kaip šauniai atrodo mažylis Brokolis, tikras lepūnas!

11815765_1040784632599184_688284367_n.jpg

11844002_1040784699265844_1589549418_n.jpg

Čia linkėjimai nuo buvusio mažylio Hermio, dabar didžiojo Čilio. Čiliukas yra be galo mylimas šunelis, gyvenantis itin aktyviai.

11914893_10203576182759760_384647338937634732_n.jpg

Čia mažoji Baiba, katytė išgelbėta iš vieno rūsio Elektrėnuose. Ši tobula rainiukė yra naujų namų princesė!

11390272_922518637809189_9199550987052685814_n.jpg

Linkėjimus siunčia ir buvusi Druskininkietė, dabar Rožė. Ponia Rožė :)

roze.jpg

Palaimingai ilsisi mūsų geroji romioji Bicė. Bicės vardas šiai katulei prilipo visam laikui, ech, Bice, mes taip džiaugiamės už tave!

11825214_10203870320392610_8901773783592751818_n.jpg

Vasaros dieneles sode su mylima šeimininke leidžia mūsų Dikutis. Likęs našlaičiu jis labai greitai rado naujus mylinčius namus.

unnamed (1).jpg

unnamed.jpg

Grynu oru ir gamta taip pat džiaugiasi buvęs mūsų globotinis Velingtonas. Rubuilis katinas, iš gatvės gelbėtas manant, kad tai nėščia katė, o pasirodė, kad tai dručkis lėtapėdis nerealaus mielumo ir protingumo katinuks! :)

unnamed (2).jpg

unnamed (3).jpg

Mažė Meilutė savo mylinčius šeimininkus rado Kėdainiuose. Ten gyvena gerai, yra mylima ir popinama.

11695798_10153503811058767_723906727643135557_n.jpg

11807609_10153503812308767_5107661265506132319_o.jpg

Karalienė Akela jau metai kaip gyvena nuostabiuose namuose. Bičiuliai, žinokit būna labai labai įdomu  Akelą, kuri šiuo metu pervadinta Kela, sutikti vaikštinėjančią palei Nerį - rami, pasitikinti, nuostabiai graži ir beprotiškai laiminga. Čia Kela pozuoja su savo dukryte Lėja. Įspūdingos merginos!

11742647_10207182781231462_4859713903997439625_n.jpg

11755185_10207182781271463_1749601816765068248_n.jpg

O čia linkėjimai nuo katytės Trepsės, kuri yra visiška akliukė, bet tai jai netrukdo mylėti ir būti mylima!

11872799_1132090926805442_1717626431_n.jpg

Štai tokie saulėti ir jaukūs linkėjimai nuo mūsų buvusių globotinių!
Pages: Prev. | 1 | 2 | 3 | 4 | Next

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS