lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 5011838
Šiandien: + 8277
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Kodėl verta skirti 2% nuo GPM "SOS gyvūnų" prieglaudai. Veiklos atsakaita ir perspektyvos.

Kodėl verta skirti 2% nuo GPM "SOS gyvūnų" prieglaudai. Veiklos atsakaita ir perspektyvos.

Nepastebimai pralėkė dar vieni produktyvūs "SOS gyvūnų" metai. Kaip visada būta visko. Ir sunkumų, ir pergalingų akimirkų.
Savo veikloje ne tik gelbėjome benamius gyvūnus, bet sutikome daug puikių žmonių, kurie mus palaikė, padėjo, kai kurie iš jų papildė mūsų savanorių gretas.

image.jpg


Visada ateina akimirka, kai reikia apžvelgti nuveiktus darbus ir užsibrėžti naujus tikslus. Tai padeda įsivertinti savo veiklos rezultatus ir tobulėti. O tobulėti visada yra kur!

Kviečiame susipažinti su 2015 m. priimtų/padovanotų globotinių statistika:

PRIĖMIMAI. Priėmėme 206 šunis (iš jų net 41 buvo perimta iš kitų prieglaudų, daugiausia iš Vilniaus sanitarinės tarnybos), 264 kates, 1 triušį ir 2 graužikus. Iš viso priėmėme 473 beglobius gyvūnus.

PADOVANOJIMAI. Padovanojome 243 šunis, 265 kates, 2 graužikus ir 1 triušį. Iš viso padovanojome 511 globotinius.

Rastų gyvūnų savininkams buvo grąžinti 6 gyvūnai. Prieglaudoje nuo senatvės ar mirtinų ligų nugaišo 3 katės ir 13 šunų. Deja, bet per 2015 m. dėl nepagydomų sunkių ligų, kurios kėlė kančias, teko užmigdyti 2 kates ir 1 šunį.

Ką dar nuveikėme per 2015 m.?

1. 2015 m. rudenį pradėjome "SOS vilties apartamentų" statybas. Tai didžiulis projektas, tikras iššūkis mūsų organizacijai. Ne tik iššūkis, bet ir svajonė. Naujas statinys bus skirtas silpniausiems prieglaudos globotiniams - luošiukams, senukams, ligoniukams, kalytėms su šuniukų, katėms su kačiukų vadomis. Daugiau apie "SOS vilties apartamentų" projektą ir statybas skaitykite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apartamentai/apie/.

image.jpg

2. Sėkmingai startavo bendras "SOS gyvūnų" ir didžiausio gyvūnams skirtų prekių tinklo "KIKA" projektas. Nuo šiol Vilniuje PC "Panorama" esančioje parduotuvėje "KIKA" namų laukia 2-3 mūsų globotinės katės specialiuose joms sukurtuose laikinuose nameliuose. Daugiau apie šį projektą skaitykite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/naujienos/23670.

image.jpg

3. Kartu su šunų dresūros mokykla "Urban Dog" įgyvendinome dar Lietuvoje neregėtą projektą "Gyvenimo mokykla prieglaudinukams". Jo metu 6 prieglaudos senbuviai šuneliai 6 savaites gyveno namų globoje ir intensyviai lankė "Urban dog" mokyklos pamokas. Per šį laikotarpį šuneliai  buvo profesionaliai socializuoti, išmokyti pagrindinių komandų, kitaip tariant pilnai paruošti pilnaverčiam gyvenimui namuose. Daugiau skaitykite čia: https://www.facebook.com/Gyvenimo-mokykla-prieglaudinukams-1132813876746944/?ref=ts&fref=ts.

image.jpg

4. 2015 m. pavasario pabaigoje įsirengėme vasaros lauko verandą mūsų mylimoms katulėms (saugią, jaukią, su gėlėmis, tujomis, krėsliukais poilsio minutėms). Šiek tiek susiremontavome sugriuvusius senuosius lauko voljerus, pasistatėme puikią lauko terasą su specialiai įrengtomis būdomis, pro kurių angas šuneliai per lietų gali sugūžėti į seną, bet vis dar nekiaurą žaliąjį vagonėlį.

image.jpg

„SOS gyvūnų“ veiklos planai 2016-2017 m.

1. Svarbiausias tikslas - pabaigti „SOS vilties apartamentų“ statybas. Statybos jau prasidėjo, bet liko dar daug sunkaus ir juodo darbo (kol kas stovi pamatas, sienos, šiuo metu vyksta stogo dengimo darbai).
2. Grindinukų gelbėjimas. Pritaikyti turimas patalpas arba statyti naujas (priklausomai nuo būsimos paramos dydžio) skirtas gyvūnų iš “Grindos” gelbėjimui. Pagrindinis tikslas – perimti daugiau gyvūnų iš sanitarinės tarnybos.
3. Suremontuoti 2010m. pastatytus vagonėlius – apšiltinti, suremontuoti fasadą, pakeisti grindis.
4. Drenažo prieglaudos teritorijoje įrengimas. Apšiltinti voljerai, būdos ir visi kiti pagerinimai neduos 100% naudos ir efektyvumo, kol prieglaudos teritorija lietingu laikotarpiu skendės balose ir purvuose. Tad labai reikalingas drenažo įrengimas, kad 30 arų teritorijoje nesikauptų didžiulės balos, o šunys bei savanoriai nebraidytų po purvynus. Drenažo pagalba teritorija išliks sausesnė ir švaresnė, bus lengvesnė ir efektyvesnė teritorijos priežiūra.
5. Gerinti sąlygas prieglaudos gyventojams: įbetonuoti tvoros pamatus, įrengti šliuzinius įėjimus (kad šuneliaineišbėgtų į gatvę), renovuoti voljerus.
6. Kaip ir 2014-2015 m., taip ir šiais metais sieksime toliau išlaikyti „SOS gyvūnų“ Akropolio namelį, kurio dėka naujus namus surado apie 450 benamių gyvūnų.

Visi žinome, kad be žmonių ir įmonių paramos mūsų rankos būtų surištos. Tad kaip ir kiekvienais metais taip ir šiemet, visų žmonių, neabejingų beglobių gyvūnų likimams, prašome paremti "SOS gyvūnų" veiklą paskiriant savo 2% nuo GPM. Kaip tai padaryti rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/naujienos/24005. Jei turite klausimų, kaip užpildyti paramos skyrimo formą, rasykite linksme@sos-gyvunai.lt, skambinkite tel.nr. 861626728 arba užsukite į SOS gyvūnų namelį prie Vilniaus Akropolio.image.jpg

PADĖKITE MUMS PADĖTI JIEMS!

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS