lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 5011838
Šiandien: + 8277
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

"SOS gyvūnų" dienoraščiai

 • Archyvas

  «   Spalis 2019   »
  P A T K P Š S
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

Mažutis Pabirutis skubiai ieško namučių!

Liepos pradžioje pas mūsų savanorę apsigyveno trys žavūs katinukai, kuriuos norėjo sukapoti begėdės varnos.  Sesutė ir du broliukai pasveiko, sustiprėjo ir kibo į nuolatinių namų paieškas. Du mažyliai pasidovanojo, liko tik vienas Pabirutis. Pabiručiui jau apie 4 mėn. Puikiai naudojasi kraiko dėže, turi puikų apetitą, daug energijos ir meilės savo mažoje širdutėje. Pratęs tiek prie kitų kačių, tiek prie šunų.
Dovanojamas su prieglaudos sutartimi. Sulaukus tinkamo amžiaus bus privaloma kastruoti. Privaloma turėti specialią transportavimo dėžutę. Dėl Pabiručio skambinkite tel. nr. 860865456, Vilnius.

pabbbb.jpg

pabbb.jpg

pab.jpg

pabb.jpg

pabbbbb.jpg

Undinėlė Stela vis dar ieško namučių

Stela tikra maža žvaigždutė, galinti nušviesti kiekvieno gyvenimą ryškiomis šviesomis.

Iš pradžių pas globėją katytei Stelai teko apsigyventi vonioje.
Mažylė sparčiai auga, todėl ji jau sugeba iššokti iš vonios, tad teko ją paleisti į plačiasias buto lankas pasiganyti. Oi kokia ji nenuorama ir išdykėlė.  (fly)
Mėgstamiausios veiklos: persekioti šunį ir senolį katiną, murkiant trintis miegančiam žmogui į veidą ir kandžioti ausis, turbo greičiu lakstyti po namus, valyti dulkes po spintelėmis.
Mėgstamiausi žaislai: kitų gyvūnų uodegos, žmonių kojos, batai, lovų užtiesalai, tušinukai, įvairios dėžutės ir visa kita.
Sveikata: viena akytė aptraukta blankiu debesėliu.
Stela labai meili ir švelni katytė, niekada tyčia nesidrasko. Vakarui atėjus, užgesus šviesoms ji tyliai prisėlina, įsitaiso ant kojų ir pradeda tyliai murkti.  (love)
Nukirminta, paskiepyta pirminiu skiepu. Jai apie 3 mėn. Puikiai naudojasi kraiko dėže. Sulaukus tinkamo amžiaus bus privaloma sterilizuoti ( su prieglaudos sutartimi taikoma nuolaida). Būtina turėti transportavimo dėžutę.
Globojama Vilniuje, dėl jos skambinti tel. nr. 862832146 (neatsiliepus, parašykite žinutę).

1.JPGSDC15872.JPG

SDC15878.JPG

SDC15882.JPG

Linksmasis penktadienio vakaras

Ką veikiate penktadienio vakarais? Susitinkate su draugais? Einate vakarienės į mėgstamą restoraną? Vakarą leidžiate su antrąją puse kino teatre? O mes galvojame apie tai, kiek galime priimti katinukų ir šuniukų į savo globą, kur juos patalpinti, kaip juos išmaitinti, iš kokių pinigų paskiepyti… Praėjęs penktadienis mums buvo sunkus, teko kaip reikiant pasukti galveles  (hmm)
Susipažinkite su mūsų naujokais:

Mažoji  Luką (jau padovanota)!
Mažylė rasta Pilaitėje, gyveno po laiptais su savo mama. Gali būti, kad mama vėl laukiasi, todėl Lukos nebepripažįsta... Vieniša mažylė buvo paimta gerų žmonių ir atvežta į Akropolio "SOS gyvūnų" namelį. Jos gelbėtojai paaukojo ir jos skiepukui. Luka - nors ir gimusi lauke ir dar nedrąsi, tačiau meili ir visiškai nesidraskanti katytė. Jos kailiukas, nors dar truputį ir pilkas nuo kiemo dulkių, bet minkštas ir švelnus lyg vata.
luka.jpg

Arčis ir Seli (love)

Šuniukai atvyko iš Marijampolės į sostinę naujų namų paieškai. Tikėkimės, kad jie ilgai neužsibūs Akropolio “SOS gyvūnų” namuke, o iškeliaus į nuostabius mylinčius namus.  Susipažinkite: berniukas Arčis, o mergytė Seli. Arčiui apie 4 mėn., o Seli apie 2.5 mėn. Seli tikra nenuorama ir persekiotoja, jos pilna visur. Ji be galo meili, na tikra meilės bomba, taip ir bando visus visus išbučiuoti.  Mažyliai nukirminti, nublusinti ir jau paskiepyti. Jie bus labai dėkingi už kokybiškus konservukus ir sausą maistelį. Dėl šuniukų skambinkite tel. nr.868369502, užsukite susipažinti į Akropolio “SOS gyvūnų” namuką. Šuniukai dovanojami tik gyvenimui kambaryje, o sulaukus tinkamo amžiaus bus privaloma sterilizuoti Seli. Spėjame, kad šuniukai nebus dideli.

Deja, bet vakar vakare Arčiui pasireiškė babeziozė tad nuvežėme jį į Tarandės veterinarijos kliniką. Prašome paramos jo gydymui apie 30 eurų.

Arčis ir Seli
sss.jpg

s.jpg

Seli
ss.jpg

Mama katė ir šeši jos vaikiukai (pretty)

Viena moteris pastebėjo, kai kažkokie žmonės iš mašinos išmetė pintinę susuktą į paklodę. Priėjo, pažiūrėjo ir rado pilną krepšį „grybų“ – mamą katę ir šešis jos vaikiukus. Moteris neturėjo kur jų patalpinti, tad atvežė mums. Šeimynėlė šiltai įsikūrė savanorės namuose. Mama meili, rami, išsekusi, sulysusi, peršalusi katė, o vaikiukai maždaug 1,5 mėn. amžiaus išdykę nenuoramos. Kačiukai dar žįsta mamytę, bet jau puikiai valgo patys tiek konservus, tiek sausą maistelį. Reikalinga parama katės mamos apžiūrai, skiepui ir sterilizacijai, visai šeimai tabletėms nuo kirminų apie 60 eurų. Taip pat labai reikalingas kraikas, konservai mažiems kačiukams ir kokybiškas sausas maistas maitinančiai katei arba mažiems kačiukams. Dovanėles galite palikti Akropolio “SOS gyvūnų” namuke.

m.jpg

mmmm.jpg

mm.jpg

Robinas Hudas

Savanorė po pasivaikščiojimo su šunimis Akropolio automobilių stovėjimo aikštelėje pastebėjo tarp mašinų lakstantį katiną. Įtartinai katinukas atrodė, gal mašinas apvogti bandė.  Savanorė šunelius paliko namuke, pasiėmė konservukų ir grįžo ieškoti bastūno. Ji galvojo, kad pavyks jį tik pamaitinti, bet pavyko ir pagauti. Katinas visai neagresyvus, turbūt buvęs naminukas. Jo akutės varvančios, vietomis kailiuko nebėra, šonai įdubę, kaklas aplipęs erkėmis… Kol kas apgyvendinome jį Tarandės veterinarijos klinikoje, nes nei prieglaudoje, nei pas savanorius namuose vietų nebėra. Naujoką pavadinome Robinu Hudu, kai jis atsigaus ir sustiprės, tai bus tikras gražuolis. Gal norite suteikti jam nuolatinius ar bent jau laikinus namus? Skambinkite tel. nr. 868369502. Labai prašome paramos Robino Hudo išlaikymui (gydymui, skiepui, kastracijai, stacionarui). Kol kas negalime pasakyti tikslios sumos, nes nežinai kiek laiko jam teks tupėti klinikos stacionare ir kaip seksis sveikti, bet pradžiai reiktų 40 eurų.


rbbb.jpg

rb.jpg

rbb.jpgKaip paaukoti rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/
Pavedimo paskirtyje nurodykite kam skiriami pinigai.


Dėkojame iš anksto  (love)

Plaukit, žuvelės, į gilius vandenėlius...

„Dievas man atleis“ tokie buvo bobulės žodžiai, kai moteris iš jos rankų išplėšė maišą su dviem išsigandusiais kačiukais ir dideliais akmenimis. Laimei jų egzekucija buvo laiku pastebėta ir katinukai tik sušlapo kojytes... Verkdama moteris su kačiukais atvažiavo pas mus prašyti pagalbos, nes pati namo jų nešti negali (vyras neleidžia, šuo nepriima, maži vaikai...) Priėmėm. O kur dėti? Prieglaudoje visai laisvos vietos nėra... Na ką, į narvelį ir slapta pas savanorę į namus (kur šeimininkai neleidžia, kur jau du šunys yra)...

1.jpg

Daugiau...

Nuotrauka:

Murrr...miau...nori į puikius namus!!! Abrikosė dar nerado namučių...

Trys maži išsigandę kačiukai buvo atnešti į Akropolio "SOS gyvūnų" namuką. Deja, bet laisvos vietos mažiems kačiukams ten jau nebeturime, todėl jie iškeliavo į savanorės namus.

Jie ten puikiai leidžia laiką, tačiau jiems labai reikalingi nuolatiniai namai, kuriuose gaus daug dėmesio, bus myluojami ir auklėjami kiekvieną dieną, kur nauja šeima stebės kaip jie auga ir išdykauja, mokosi pažinti juos supantį pasaulį.

Katinukai nukirminti, nublusinti. Jiems apie 2 mėn. Labai mėgsta konservukus, tačiau puikiai kramsnoja ir sausą maistelį.
Puikiai sutaria su šunimis, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute.
Daug žaidžia, išdykauja, krečia pokštus.
Katinukai labai smalsūs ir meilūs.

IMG_9331_1_700.jpg

Daugiau...

Nuotrauka:

Juodukų murkliukų armija ir rainiukas Širšius siaučia Akropolio „SOS gyvūnų“ namuke

Jauna katytė gyveno po balkonais. Ją kiekvieną dieną maitindavo šalia esančios parduotuvės pardavėja. Vis gabaliuką mėsytės paduodavo, švaraus vandenėlio įpildavo. Vieną dieną katytė savo globėjai parodė savo mažytį kraitelį - penkis mažus murkliukus. Deja, bet kačiukus pastebėjo ir daugiabučių namų gyventojai, kurie nesidžiaugė tokiais kaimynais ir pradėjo grasinti pardavėjai, kad ji atsikratytų katės ir kačiukų. Moteris išsigando ir nieko nelaukdama surinko visą šeimyną ir prisistatė prie mūsų prieglaudos vartelių. Laisvos vietos pas mus nebuvo, tačiau ašaros, pyktis, grąsinimai mus palaužė ir smarkiai rizikuodami priėmėme šeimynėlę. Praėję karantinavimo laikotarpį, išsigydę varvančias akytes visi kačiukai su mamyte persikraustė į Akropolio „SOS gyvūnų“ namuką.

Mama katė labai gera ir rūpestinga. Ji į savo gausų vaikų būrelį net priėmė ir katinuką pamestinuką Širšių.

katukai.....jpg

Daugiau...

Nuotrauka:

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS