lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 5011838
Šiandien: + 8277
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

"SOS gyvūnų" dienoraščiai

 • Archyvas

  «   Spalis 2019   »
  P A T K P Š S
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

Civilizuoti laikai, bet dar daug neišprususių žmonių

Atrodo, jau gyvename civilizuotame pasaulyje, tačiau aplink dar pilna neišprususių žmonių... Prieš kelias dienas sulaukėme skambučio su prašymu priimti kalytę su mažais šuniukais. Skambinusi moteris papasakojo, kad jos kaiminystėje skurdžiai gyvena žmonės ir „ant lenciūgo“ augina kalytę, kuri neseniai atisvedė šuniukų. Skambinusi moteris ir kiti kaimynai vis pamaitina šunę, nusegė jai grandinę, pastatė didelį bliūdą su vandeniu, tačiau po vieną pradėjo dingti šuniukai. Deja, kai atvažiavome, buvo likes tik vienas mažylis... Pakalbėję su šunės šeimininkais, gražiuoju išsiskyrėme, pasiėmėme kalytę su šuniuku ir išvažiavome į prieglaudą. Istorija paprasta ir dažna...žmonės nėra blogi, tačiau skurdžiai gyvena, retai patys neturi ką valgyti, o šunį vis tiek laiko (turbūt apsaugai), atsiradus šuniukams, jais atsikrato kaip senais laikais (jie net nežino apie tokį dalyką, kaip sterilizacija).  Tai gi kalytė Polina (toks tikras jos vardas) ir jos mažylis Čipolinas saugiai įsikūrė mūsų prieglaudoje. Jos ilgai įkalbinėti lipti į mašiną nereikėjo, o joje ramiai sėdėjo.  Polinai apie 4 metus, o jos mažyliui gal dar tik kokia savaitė. Mamytė vidutinio ūgio.  Polina draugiška ir meili, nerodo jokios agresijos žmogui, net kai jis liečia jos vaikiuką. Ji turi labai gerą apetitą, todėl būsime labai dėkingi už kokybiškus konservus ir sausą maistą matinančioms kalytėms. Galite palikti Akropolio „SOS gyvūnų“ namuke arba pagrindinėje prieglaudoje  Minsko pl. 33A.
Kol kas nei mamytė, nei vaikiukas nedovanojami.
Prašome paramos jų nublusinimui(3,50 + 3,50), mamytės nukirminimui (3,50) ir skiepui (7,50). Iš viso: 18 eurų. Pinigėlius taip pat galite palikti Akropolio „SOS gyvūnų“ namuke esančioje aukų dėžutėje, tik būtinai budinčioms savanorėms pasakykite, kad skirta Polinai ir Čipolinui.
Kaip paaukoti rasite žemiau pateiktoje nuorodoje. Pavedimo paskirtyje nurodykite „Polinai ir Čipolinui“.
http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/
AČIŪ!!!  (love)
Polina

c.jpg

Pakeliui į prieglaudą
b.jpg

a.jpg

05.28 rastas Gėlos ežero sargas Džasperas. Reikalinga finansinė parama

Į pintinę įsimeti sumuštinių, arbatos ir išleki pailsėti prie ežero. Smagiai sau sėdi, užkandžiauji, grožiesi gamta, o tyliai iš niekur nieko prie tavęs prisėlina keturkojis pavargęs nepažįstamasis. Taip atsitiko vienai porelei gegužės 28-osios vakare Nemenčinėje prie Gėlos ežero. Esame naivuoliai, kad tikimės jog kažkas netyčia pametė ir nekantriai ieško šio neprižiūrėto šunelio. O gal? Gal kas pametėt? Šunelį radusieji pasakojo, kad matėsi jog jis čia jau gana seniai, nes buvo išsirausęs duobę, kurioje ruošėsi miegoti...

Šunelį radusieji jį priglaudė pas save, nes prieglauda jau perpildyta ir nėra tinkamų sąlygų tokiam nabagėliui. Šunelis dar jaunas, kokių 3 metų. Nedidelio ūgio, visiškas gerietis, tvarkingai elgiasi kambaryje. Globėjai jį pavadino Džasperu. Džasperas išsekęs, sulįsęs, praplikęs, kūnelis buvo nusėtas erkių, ant dešinės šlaunies plėštinė žaizda. Norint sutvarkyti žaizdą teko šunelį primigdyti, tad tuo pačiu veterinarijos gydytoja jį ir kastravo bei pašalino labai keistai išaugusį penktą nagą, kuris matosi, kad šuneliui kliūdė.
Džaspero žaizda susiūta, išvalyta,  įdėtas drenas, jam suleisti antibiotikiai, vitaminai, vaistai nuo skausmo, sulašinti lašiukai nuo erkių ir blusų. Po narkozės Džasperas gana greitai atsigavo, tik buvo nepatenkintas savo naujuoju draugu – gaubtu.  

Jei tai jūsų keturkojis, tai skambinkite tel. nr. 860039525. Globojamas Vilniuje.

Labai prašome padėti apmokėti Džaspero skolą klinikai – 62 eurai.
Kaip paremti rasite žemiau pateiktoje nuorodoje. Pavedimo paskirtyje būtinai parašykite „Džasperui“.

http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/

Mielas kudlius
SDC16922.JPG

Be galo mielas ir draugiškas
SDC16921.JPG


Žaizda

SDC16923.JPG


Ilsisi po visų procedūrų

SDC16924.JPG

Kofis ir Myla - ieško meilės ir kantrybės

"Mano kalytei apie 8 metus. Ji niekada neprisileisdavo patinų, todėl ir nesterilizavome. Kažkodėl prieš kelis mėnesius ėmė ir prisileido kaimynų šunį. Ir taip gimė šuniukai. Auginom, bet jie labai daug ir garsiai loja, tad kaimynai ne kartą policiją kvietė. Priimkit!!!!"
Priėmėm. Ojojoi kokie neišauklėti, nenustojantys loti, nesocializuoti, bailūs šuniukai, bet užtat kokie gražūs! Jie pas mus jau kelias savaites, per kurias padarė labai didelę pažangą, todėl dabar Jus su jais ir supažindinsime. Jau pats metas (bajan)

Tai gi pristatome Jums Kofį ir Mylą. Broliukui ir sesutei apie 6 mėn, jie paskiepyti, nukirminti, nublusinti, čipuoti ir registruoti.  Kofio kailiukas rudas su juoda, o Mylos – juodas su šiek tiek ruda. Jie abu vidutinio ūgio, mergytė mažesnė ir smulkesnė. Daug nebeaugs.


myla ir kofis.jpg

Kofis ir Myla nedrąsūs, bet daro pažangą ir drąsėja, nori bendrauti ir būti šalia. Prieglaudoje prie pagrindinės mūsų savanorės jie jau priprato ir visur sekioja paskui, net į mašiną įsiropščia ir ant kelių įsitaiso. Juos jau galima ir ant rankų paimti, net nebando kąsti. Kaip yra sakoma:“gera pradžia – puse darbo“, tad pusę darbo perauklėjime mes jau padarėme, o kita pusė lieka naujiems jų būsimiems šeimininkams.  

Į savo namus priėmus vieną iš šių triukšminukų lauks gana didelis iššūkis, nes reiks juos auklėti, mokinti, o tam prireiks nemažai kantrybės. Šie šuniukai buvo visai neauklėti, todėl daug ir ant daug ko loja, bet tai tikrai įmanoma pakeisti, tiesiog reikia kantrybės, laiko ir noro. Jie jauni, tad greitai mokosi. Už visus vargelius Jums bus atlyginta su kaupu, nes jau dabar matosi ir mes jau patyrėme, kad šie šuniukai yra meilūs ir draugiški, tiesiog neauklėti. Ne vienoje Vilniaus šunų dresūros mokykloje yra taikomos nuolaidos šuniukų, paimtų iš prieglaudos pamokėlėms.  

Myla
SDC16482.JPG

Kofis

SDC16491.JPG


Esate kantrūs? Mėgstate daug vaikščioti ar net bėgioti? Mėgstate mokinti ir patys mokytis? Kantriai išklausysite ką pasakosime apie jų charakterį? Turite nemažai laisvo laiko? Neišmesite šuniuko į gatvę vien dėl to, kad nugraužė interneto laidą ar apsisiojo naujus batus? Kiekvienais metais skiepysite, susirgus gydysite, saugosite nuo erkių platinamų ligų, maitinsite kokybišku maisteliu? Į akį krito, Kofis arba Myla? Tad skambinkite tel. nr. 868339826 ir susitarkite dėl susitikimo. Vilnius.  

Kofis ir Myla dovanojami tik gyvenimui kambaryje. Namas su aptvertu kiemu ir supratingais kaimynas būtų tobuliausia, nes jie mėgsta daug bėgioti ir kol kas dar nesupranta kada užtenka loti.


Jei galite bent kažkiek prisidėti prie Mylos sterilizacijos (29 eurai) ir Kofio kastracijos (15 eurų) būsime labai dėkingi. Kaip paaukoti rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/, būtinai parašykite, kad Kofiui ir Mylai.    

Iš kairės į dešinę: Petrovičius, Myla, Lota (už jos matosi šiek tiek Vegos), Kofis ir Žučka - visi tiesiog nuostabūs   (love)
SDC16490.JPG

Medžioklės sezonas atidarytas!!! (Katės Persėjos istorija)

Niekada nemaniau, kad žmogus gali būti toks žiaurus. Maniau, kad jis tik gali švelniai glostyti, leisti sėdėti jam ant kelių, kad tik jis palepina skaniu žuvies kąsneliu. Nežinau ką blogo padariau jam. Gal nepatiko mano murkimas ir trynimasis į kojas? Gal mano kailio raštas pasirodė negražus, o aš pati per sena?   (hmm)

Ankščiau niekada nebuvau jautusi tokio deginančio skausmo. Pajutau jį staiga, nesupratau kas įvyko, bet smūgis mane nubloškė į šoną. Aš suklykiau iš skausmo, bet niekas prie manęs nepribėgo. Laukiau, atrodo, kad visą amžinybę, bet niekas taip ir nepasirodė. Dar pagulėjusi sukaupiau visas jėgas ir nušliaužiau į šoną išsilaižyti kailiu srūvančio kraujo. Maniau, kad taip išsilaižysiu ir sunkiai pakeliamą skausmą... Bėgo dienos, o aš niekaip negalėjau atsistoti ant užpakalinių kojų, bet sukandusi dantis šliaužiau ieškoti maisto. Gyvenau Nemenčinėje netoli vienos įmonės, tad stengiausi prie jos kuo arčiau prisiglausti. Mane nuskriaudė žmogus, aš juo nepasitikėjau, bet alkis ir vis dar geliantis skausmas mane vertė prašyti jo pagalbos. Taip apie savaitę gyvenau prie tos įmonės, kur mane maitino geri žmonės. Vieną dieną pamačiau, kaip vienas žmogus kažkam paskambino, ilgai kalbėjo, o tada priėjo prie manęs, paėmė ant rankų ir nusinešė į mašiną. Aš nesipriešinau, nes nebeturėjau jėgų, o ir žmogaus veidas buvo man jau pažįstamas. Visą kelią galvojau, kad žmonės nieko blogiau man jau negali padaryti.

Važiavome ilgai. Mašinai sustojus mane vėl paėmė ant rankų ir nusinešė į keistą pastatą. Jame uodžiau keistus man dar nepažįstamus kvapus, girdėjau kačių miaukimą. Mane atvežęs žmogus ilgai kalbėjo su kitu žmogumi (kaip supratau vėliau, tai veterinarijos gydytoja), tada mane perdavė jam ir išėjo. Mane paėmęs žmogus pradėjo mane čiupinėti, visur spaudžioti, bandė pastatyti ant visų keturių kojų, bet galinės neklausė. Stengiausi stovėti, bet nepavyko. Pajutau kelis bakstelėjimus ir skystį, įtekanti man po oda. Tada mane nunešė ir uždarė į narvelį, kuriame buvo minkštas guolis, vanduo, maistas ir dėžutė su keistu smėliu viduje.  Pavalgiusi saldžiai užmigau, nes buvau pavargusi, o čia buvo taip šilta ir gera.  (love)

SDC16080.JPG

Daugiau...

Nuotrauka:

Bėda po vieną nevaikšto... prašome finansinės paramos

Niekada nežinai kada užklups nelaimė, kada susirgsi ir teks kovoti dėl gyvybės.

Vieną dieną viskas gali apvirsti aukštyn kojom, kai mažytė erkė klastingai įsisiurbia į šoną. Kelios dienos, ir iš aktyvaus, energingo šuns lieka tik gulintis, viskam abejingas vargšą šunelis... Rodos, mūsų senbuvė Lota išgyveno babezioze, bet ši liga paliko savo gilų pėdsaką, o dar netikėtai atsivėrusi žaizda pablogino situaciją. Deja, bet esant tokiam gausiam globotinių, o mažam savanorių skaičiui, sunku pastebėti visus šunelių įbrėžimus, nubrozdinimus, įkandimus, ypač kai išoriškai jie būna beveik nepastebimi... Nuvežus į kliniką sutvarkyti žaizdos, operacijos metu paaiškėjo, kad žaizda yra daug didesnė nei atrodė iš išorės ir gana sena.  Lotai buvo pašalinta nemažai mirusių audinių, įdėtas drenas, sukabinta žaizda. Jos kepenys pažeistos, prasidėjęs vidinės pilvo sienelės uždegimas. Padarius kraujo tyrimus, rezultatai nuliūdino: inkstų rodikliai labai prasti, eritrocitų kiekis kraujyje labai labai mažas...

SDC15914.JPG

Lota jau beveik tris savaites gyvena Tarandės veterinarijos klinikos stacionare. Tvirtai nusprendėme kovoti už jos gyvybę, kad ir kiek laiko, kantrybės ir pinigų tai kainuotų. Vaistai nuo vėmimo, antibiotikai, lašelinės, žaizdos valymas tapo Lotos kasdienybe. Ji viską kantriai kenčia ir didžiam mūsų džiaugsmui kasdien jaučiasi vis geriau.

Daugiau...

Nuotrauka:

Linksmasis penktadienio vakaras

Ką veikiate penktadienio vakarais? Susitinkate su draugais? Einate vakarienės į mėgstamą restoraną? Vakarą leidžiate su antrąją puse kino teatre? O mes galvojame apie tai, kiek galime priimti katinukų ir šuniukų į savo globą, kur juos patalpinti, kaip juos išmaitinti, iš kokių pinigų paskiepyti… Praėjęs penktadienis mums buvo sunkus, teko kaip reikiant pasukti galveles  (hmm)
Susipažinkite su mūsų naujokais:

Mažoji  Luką (jau padovanota)!
Mažylė rasta Pilaitėje, gyveno po laiptais su savo mama. Gali būti, kad mama vėl laukiasi, todėl Lukos nebepripažįsta... Vieniša mažylė buvo paimta gerų žmonių ir atvežta į Akropolio "SOS gyvūnų" namelį. Jos gelbėtojai paaukojo ir jos skiepukui. Luka - nors ir gimusi lauke ir dar nedrąsi, tačiau meili ir visiškai nesidraskanti katytė. Jos kailiukas, nors dar truputį ir pilkas nuo kiemo dulkių, bet minkštas ir švelnus lyg vata.
luka.jpg

Arčis ir Seli (love)

Šuniukai atvyko iš Marijampolės į sostinę naujų namų paieškai. Tikėkimės, kad jie ilgai neužsibūs Akropolio “SOS gyvūnų” namuke, o iškeliaus į nuostabius mylinčius namus.  Susipažinkite: berniukas Arčis, o mergytė Seli. Arčiui apie 4 mėn., o Seli apie 2.5 mėn. Seli tikra nenuorama ir persekiotoja, jos pilna visur. Ji be galo meili, na tikra meilės bomba, taip ir bando visus visus išbučiuoti.  Mažyliai nukirminti, nublusinti ir jau paskiepyti. Jie bus labai dėkingi už kokybiškus konservukus ir sausą maistelį. Dėl šuniukų skambinkite tel. nr.868369502, užsukite susipažinti į Akropolio “SOS gyvūnų” namuką. Šuniukai dovanojami tik gyvenimui kambaryje, o sulaukus tinkamo amžiaus bus privaloma sterilizuoti Seli. Spėjame, kad šuniukai nebus dideli.

Deja, bet vakar vakare Arčiui pasireiškė babeziozė tad nuvežėme jį į Tarandės veterinarijos kliniką. Prašome paramos jo gydymui apie 30 eurų.

Arčis ir Seli
sss.jpg

s.jpg

Seli
ss.jpg

Mama katė ir šeši jos vaikiukai (pretty)

Viena moteris pastebėjo, kai kažkokie žmonės iš mašinos išmetė pintinę susuktą į paklodę. Priėjo, pažiūrėjo ir rado pilną krepšį „grybų“ – mamą katę ir šešis jos vaikiukus. Moteris neturėjo kur jų patalpinti, tad atvežė mums. Šeimynėlė šiltai įsikūrė savanorės namuose. Mama meili, rami, išsekusi, sulysusi, peršalusi katė, o vaikiukai maždaug 1,5 mėn. amžiaus išdykę nenuoramos. Kačiukai dar žįsta mamytę, bet jau puikiai valgo patys tiek konservus, tiek sausą maistelį. Reikalinga parama katės mamos apžiūrai, skiepui ir sterilizacijai, visai šeimai tabletėms nuo kirminų apie 60 eurų. Taip pat labai reikalingas kraikas, konservai mažiems kačiukams ir kokybiškas sausas maistas maitinančiai katei arba mažiems kačiukams. Dovanėles galite palikti Akropolio “SOS gyvūnų” namuke.

m.jpg

mmmm.jpg

mm.jpg

Robinas Hudas

Savanorė po pasivaikščiojimo su šunimis Akropolio automobilių stovėjimo aikštelėje pastebėjo tarp mašinų lakstantį katiną. Įtartinai katinukas atrodė, gal mašinas apvogti bandė.  Savanorė šunelius paliko namuke, pasiėmė konservukų ir grįžo ieškoti bastūno. Ji galvojo, kad pavyks jį tik pamaitinti, bet pavyko ir pagauti. Katinas visai neagresyvus, turbūt buvęs naminukas. Jo akutės varvančios, vietomis kailiuko nebėra, šonai įdubę, kaklas aplipęs erkėmis… Kol kas apgyvendinome jį Tarandės veterinarijos klinikoje, nes nei prieglaudoje, nei pas savanorius namuose vietų nebėra. Naujoką pavadinome Robinu Hudu, kai jis atsigaus ir sustiprės, tai bus tikras gražuolis. Gal norite suteikti jam nuolatinius ar bent jau laikinus namus? Skambinkite tel. nr. 868369502. Labai prašome paramos Robino Hudo išlaikymui (gydymui, skiepui, kastracijai, stacionarui). Kol kas negalime pasakyti tikslios sumos, nes nežinai kiek laiko jam teks tupėti klinikos stacionare ir kaip seksis sveikti, bet pradžiai reiktų 40 eurų.


rbbb.jpg

rb.jpg

rbb.jpgKaip paaukoti rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/
Pavedimo paskirtyje nurodykite kam skiriami pinigai.


Dėkojame iš anksto  (love)

Mažylei amsinčiai Zylutei reikalinga parama!

Šiandien vakare sulaukėme skambučio su pagalbos prašymu. Skambino sunerimusi moteris, nes Kalviškių kaimo miške rado mažo ūgio šunytę. Šunytė be galo meili, išalkusi ir sužeista... Ji nemina galinės kojytės ir kiekvieną kartą darydama staigesnį judesį suklykia iš skausmo. Moteris pasimetusi, nes nežino ką daryti, kur ir kaip ją vežti. Ji pati be mašinos, o visi aplinkui atsisako pavežėti. Na ką, mūsų svanorės Nadia ir Natalija kiek galėdamos greičiau baigia visus darbus prieglaudoje ir lekia į pagalbą, o moteris kantriai laukia šalia sužeistos šunytės, ją guosdama. Telefonu gaudamos nurodymus mūsų savanorės pasiekė kelionės tikslą, kur jų nekantriai laukė mažoji nelaimėlė su savo globėja. Vedant šunytę į mašiną prie savanorių priėjo kita moteris, kuri pasakė, kad šunytė čia jau buvo pastebėta prieš tris dienas, bet visi galvojo, kad niekas jai savaitgalį nepadės ir nieko nedarė.

Patalpinus brangųjį krovinuką į mašina savanorės kartu su šunytės radėja iškeliavo į Jakovo veterinarijos kliniką. Ten jų jau laukė. Po apžiūros nustatyta, kad kalytei stiprus uždaras kojos kaulo lūžis (gana seniai lūžo) ir reikalinga skubi operacija.  Dėl šios priežasties ji liko veterinarijos stacionare.

Šunytė gavo Zylutės vardą. Iš jos kūnelio buvo ištraukta ne viena bjauriai įsisiurbusi erkė.

Labai prašome finansinės paramos ir palaikymo šunytei Zylutei. Rytoj jos laukia sunki diena -  operacija.

Reikalinga suma 250 eurų (operacija, skiepas, sterilizacija, vaistai, stacionaras), vieni tokios skolos padengti negalėsime, todėl labai reikalinga visų Jūsų pagalba.

Kaip paaukoti rasite čia:
http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/

Pavedimo paskirtyje nurodykite, kad šunytei Zylutei.

Įdomu kaip tokia maža meili šunytė atsirado miške ir dar sužeista...
Šunytė su antkakliu, todėl galime spręsti, kad ji turi arba kažkada turėjo namus ir šeimininkus.

Ilgas kelias tikslo link...
0.jpg

1.jpg

11.jpg

1111.jpg

111.jpg

11111.jpg

Zylutė kantriai laukė...

unnamed.jpg
Nuotrauka:

Prašome, prašome ir vėl prašome finansinės paramos...

Prašome, prašome ir vėl prašome...  (sad)

Gausų būrį šunelių ir katinėlių sunku prižiūrėti, sunku jais pasirūpinti, bet visada stengiamės kaip tik galime. Pažiūrėk jau keli susipyksta ir še tau žaizda šone ar įdrėksta akis, vienas pradeda čiaudėti, tai jau žiūrėk ir kitas tuojau pradės. Kažkas pradeda mažiau valgyti ar viduriuoti, tai jau stebėk kas ir kodėl. Atkeliauja nauji gyvūnai - juos iškart reikia skiepyti, atkeliauja kalytės ar katės - jas kuo skubiau reikia sterilizuoti, o dar visus ir nukirminti, nublusinti reikia, o jei dar ausų erkučių turi, tai dar ir gydyti. Dažniausiai mes nieko nežinome apie gyvūnų gyvenimo sąlygas ir sveikatą iki atvykimo pas mus, todėl dažnai laikui bėgant pasirodo įvairios ligos.

Visi kas nors kartą su savo augintiniu lankėtės veterinarijos klinikoje puikiai žinote kaip viskas brangiai kainuoja. Vien už gyvūno apžiūrą sumokama 60-100 lt, o jei gyvūnas suserga ar jam reikalinga operacija, tai jau šimtais mokama.   (wow)

Neprašytume jei tikrai nereikėtų, tačiau šiuo metu mums labai reikalinga finansinė parama. Kiekvienas litas mums labai svarbus.

Kaip paremti rasite čia: http://sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/

Apmokėjimo paskirtyje nurodykite kokiam gyvūnui skirta, o mums komentaruose parašykite kiek pervedėte (taip bus patogiau ir greičiau suskaičiuoti kiek kam jau paaukota).

Taip pat paramą galite palikti Akropolio „SOS gyvūnų“ namuke, tik būtinai pasakykite kam skirti pinigėliai.

Ačiū už Jūsų paramą ir palaikymą!  (love)

Čia visi gyvūnai, kuriems šiuo metu labiausiai reikalinga finansinė parama:

REIKALINGA PARAMA RENETO GYDYMUI (trūksta 320lt)

Prieglaudos senbuvį Renetą ištiko labai didelė ir skausminga bėda... Renetukui hemorojus. Kas antrą dieną vežėme į kliniką procedūroms, tačiau situacija išties labai bloga, tad prireikė chirurginės hemorojaus šalinimo operacijos. Kai kurių klinikų darbuotojai siūlė nevargti ir migdyti Renetuką, bet kaip mes nepabandę išsikapstyti galime pasmerkti myriop tokį nuostabų katiną? Renetui hemorojus pašalintas prieš gerą savaitę, tačiau katukas vis dar klinikoje, prireikė rimto pooperacinio stebėjimo ir gydymo, buvo sutrikus kraujotaka, teko tvarkyti "viduriukus". Operacija, vaistai, gydymas, stacionaras atsieis apie 350lt. Ačiū veinai moteriai, kuri neliko abejinga ir paaukojo 30lt. Iki reikiamos sumos dar nemažai liko. Prašome Jūsų paramos, aukodami nurodykite, kad skirta RENETO GYDYMUI.


renetas.jpg

PARAMA GAUTA!!!! PRAŠOME PAREMTI STINGULĮ (reikalinga suma 200lt)

Mielieji draugai, pamenat rašėm, kad iš aktyvaus šunelio Stingas virsta piktu bambekliu? Visai atsitiktinai aptikome, kad Stingo dantukai yra tiesiog tragiškos būklės... Skausmingos, net pūliais apsinešusios dantenos, dantys apsinešę akmenimis, kai kurie dantukai labai prastos būklės, tad teks rauti lauk. Akmenis pašalinti, dantis sutvarkyti, narkozė bei vaistai kainuos 100lt. Ta pačia narkoze norime Stingulį ir iškastruoti, kad išvengti daugiau sveikatos sutrikimu. Kastracija kainuos irgi 100lt. Kaip paremti rasite čia, būtinai nurodykite, kad auka skirta STINGUI.


stingas.jpg

PRAŠOME PAREMTI KATYTĘ TARANDĖS KLINIKOJE (200 Lt)

2014.08.15 Fabijoniškėse, prie P. Žadeikos g. 14 namo rasta nedidelė 4-6 mėn. raina katytė. Ant kaklo turėjo raudona antkakliuką. Matosi, kad naminė, noriai bendrauja ir nebijo žmonių, labai draugiška, moka naudotis tualetu, švari.

Gal kas pametėte arba žinote kas pametė?

Katytė serga, jos burnytė pilna žaizdų. Prieglaudoje visos saugios vietos jau apgyvendintos ir jai reikalingas gydymas, todėl katytė buvo palikta Tarandės veterinarijos klinikos stacionare.

Katytės vaistams, gydymui ir stacionarui reikia apie 200 Lt.
Jeigu kas nors galite ją priglausti namuose ir ja rūpintis, tai reikalinga suma ženkliai sumažėtų.

Aukodami nurodykite, kad skirta KATYTEI TARANDĖS KLINIKOJE.


tarandes aktyte.jpg

PRAŠOME PARAMOS DELMAI (150 Lt)

Mūsų patrakėlė Delma su kažkuo susipešė ir jos šone atsivėrė gyli žaizda. Tokiai nelaimei nutikus negalėjome tiesiog laukti ir rinkti pinigus, todėl skubiai vežėme siūti žaizdą. Klinikai likome skolingi 150 Lt.

Aukodami nurodykite, kad skirta DELMAI.

Delma.jpg

Lokiui būtina jūsų pagalba! (pinigų nebetrūksta)

Šiandien ryte pasigirdo ankstyvas skambutis: sunkiai sužalotas, partrenktas mašinos didelis šuo, panašus į vokiečių aviganį, ką daryti? Niekas tuo metu daugiau padėti negalėjo...
Ilona pasuko ne į įprastą kelią link prieglaudos, į oro uosto pusę. Nestles degalines vejoje išties gulėjo milžinas šuo.
Pasirodo, šis šunelis ten jau nuo seniau laikėsi, tik buvo sveikas, o šią naktį papuolė po mašina.
Ką jis ten veikė? Kažkada jį čia atvežė ir išmetė. Šuns ištikimybė neturi ribų, jis taip ir liko laukti to brangaus ir mylėto žmogaus, nesvarbu, kad buvo išduotas...
Teko pavargti Ilonai su Nadia, kol šį milžiną įkėlė į mašinos bagažinę.
Traumos: visiškai lūžusi galinė koja, sunkiai sumušti lyties organai, kiekvienas prisilietimas jam kančia, ir nepaėmus iš tos vietos, būtų nusigalavęs iš skausmo ar infekcijos.
Ačiū Jakovui, kad priėmė be eilės ir iškart padarė rentgeno nuotrauką. Paaiškėjo, kad operacija bus brangi ir sudėtinga, ilgas gijimo laikotarpis. O akys taip patikliai žiūri, kaip gali dar kartą išduoti...
Iki trečiadienio turime surinkti neįsivaizduojamus 1000 litų operacijai. Kito varianto nėra, tik migdymas...
Padėkite mums padėti šiam dičkiui!
http://sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/ - rašykite, kad Lokiui. Ačiū!


lokis5.jpg

Daugiau...

Nuotrauka:

Reikalinga parama mažylių gydymui

Seniai seniai viename apleistame namuke apsigyveno žmogeliai, mėgstantys alkoholį ir tingintys dirbti. Augino jie du šunis - patinėlį ir patelę. Ir štai vieną dieną tie žmogeliai tiesiog dingo, o šuneliai liko saugoti griūvančio namo. Didžiuosius sargus pastebėjo ponia Irina ir pradėjo juos globoti. Vieną dieną kalytė jai parodė savo mažą lobių skrynią - tris mažus šunelius (du berniukus ir vieną mergytę). Turbūt šuniukų mamytei nusibodo rūpintis mažyliais, nes ji juos parodžiusi pradėjo vis rečiau prieiti. Tai gi buvo nuspręsta, kad mažyliams būtina ieškoti naujų namučių. Mažyliai atkeliavo į „SOS gyvūnai“ prieglaudą. Tėveliai liko ten gyventi, o juos ir toliau maitins p. Irina. Savanorių namuose mažyliai buvo išmaudyti ir nublusinti. Kitą dieną pastebėjome, kad mažyliai negerai jaučiasi ir viduriuoja. Iškarto mažylius nuvežėme į „Naujininkų veterinarijos gydyklą“. Buvo nustatyta, kad šuneliams babeziozė  - erkių pernešama labai pavojinga, neretai mirtina liga. Šuniukai palikti klinikos stacionare, jiems statomos lašelinės, leidžiami vaistai. Tikimės, kad šuneliai laiku atkeliavo pas mus, laiku pastebėjome ligą ir nuvežėme į kliniką...Laikykime tvirtai suspaudę kumštukus už mažuosius, kad įveiktų šią mirtinai pavojingą ligą!
Labai reikalinga finansinė parama šių trijų šunelių gydymui:
para stacionare vienam šuniukui 10 Lt x 3 = 30 Lt.
lašelinė vienam šuniukui 15 Lt x 3  = 45 Lt.

Jau antra para kaip šuneliai klinikoje.
Neaišku kiek dar reikės lašelinių ir vaistų, gydymas užtruks ilgai, kadangi nėra galimybės mažylius gydyti prieglaudoje jie ir toliau bus prižiūrymi klinikoje...todėl prašome ~ 300 Lt.

Jei galite nors šiek tiek paaukoti pervesdami parašykite, kad "Trims sergantiems mažyliams":
http://sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/ (per Paypal neįsiveda paskirtis, tada brūkštelkite mums).

AČIŪ!!!

Depas, Stingas ir Liza - tokie maži, o jau nukentėję nuo bjaurybių erkių...

Mažyliai po maudynių...
au au.jpg

maziusssssss.jpg

maziai.jpg

maziukassss.jpg

mazius.jpg

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS