lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 5011938
Šiandien: + 8377
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

"SOS gyvūnų" dienoraščiai

 • Archyvas

  «   Spalis 2019   »
  P A T K P Š S
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

Medžioklės sezonas atidarytas!!! (Katės Persėjos istorija)

Niekada nemaniau, kad žmogus gali būti toks žiaurus. Maniau, kad jis tik gali švelniai glostyti, leisti sėdėti jam ant kelių, kad tik jis palepina skaniu žuvies kąsneliu. Nežinau ką blogo padariau jam. Gal nepatiko mano murkimas ir trynimasis į kojas? Gal mano kailio raštas pasirodė negražus, o aš pati per sena?   (hmm)

Ankščiau niekada nebuvau jautusi tokio deginančio skausmo. Pajutau jį staiga, nesupratau kas įvyko, bet smūgis mane nubloškė į šoną. Aš suklykiau iš skausmo, bet niekas prie manęs nepribėgo. Laukiau, atrodo, kad visą amžinybę, bet niekas taip ir nepasirodė. Dar pagulėjusi sukaupiau visas jėgas ir nušliaužiau į šoną išsilaižyti kailiu srūvančio kraujo. Maniau, kad taip išsilaižysiu ir sunkiai pakeliamą skausmą... Bėgo dienos, o aš niekaip negalėjau atsistoti ant užpakalinių kojų, bet sukandusi dantis šliaužiau ieškoti maisto. Gyvenau Nemenčinėje netoli vienos įmonės, tad stengiausi prie jos kuo arčiau prisiglausti. Mane nuskriaudė žmogus, aš juo nepasitikėjau, bet alkis ir vis dar geliantis skausmas mane vertė prašyti jo pagalbos. Taip apie savaitę gyvenau prie tos įmonės, kur mane maitino geri žmonės. Vieną dieną pamačiau, kaip vienas žmogus kažkam paskambino, ilgai kalbėjo, o tada priėjo prie manęs, paėmė ant rankų ir nusinešė į mašiną. Aš nesipriešinau, nes nebeturėjau jėgų, o ir žmogaus veidas buvo man jau pažįstamas. Visą kelią galvojau, kad žmonės nieko blogiau man jau negali padaryti.

Važiavome ilgai. Mašinai sustojus mane vėl paėmė ant rankų ir nusinešė į keistą pastatą. Jame uodžiau keistus man dar nepažįstamus kvapus, girdėjau kačių miaukimą. Mane atvežęs žmogus ilgai kalbėjo su kitu žmogumi (kaip supratau vėliau, tai veterinarijos gydytoja), tada mane perdavė jam ir išėjo. Mane paėmęs žmogus pradėjo mane čiupinėti, visur spaudžioti, bandė pastatyti ant visų keturių kojų, bet galinės neklausė. Stengiausi stovėti, bet nepavyko. Pajutau kelis bakstelėjimus ir skystį, įtekanti man po oda. Tada mane nunešė ir uždarė į narvelį, kuriame buvo minkštas guolis, vanduo, maistas ir dėžutė su keistu smėliu viduje.  Pavalgiusi saldžiai užmigau, nes buvau pavargusi, o čia buvo taip šilta ir gera.  (love)

SDC16080.JPG

Daugiau...

Nuotrauka:

Graikų dievas Poseidonas ieško meilės ir jaukių namų

Šalta žiema. Dar vienas kiemas. Dar vienas atklydęs katinukas prisijungęs prie vietinių kiemo katinų. Geros kiemo moterys pradėjo maitinti dar vieną burnytę, bet lauke šalta, o tokiam katinukui, tai pražutis. Atvežė į Tarandės veterinarinės klinikos stacionarą ir apmokėjo visas išlaidas, kad tik katinukas būtų pilnai paruoštas kelionei į Akropolio „SOS gyvūnų“ namuką ar tiesiai į naujus jaukius namus. Katinukas gavo Poseidono (vyriausias jūrų, taip pat žemės drebėjimų ir arklių dievas graikų mitologijoje) vardą. Kodėl tokį vardą? Todėl, kad kai jis išgirdo ir pamatė dulkių siurblį, tai jo narvukas atrodė kaip po žemės drebėjimo, o kai jis sugalvoja pažaisti su vandens dubenėliu, tai jo narvukas pavirsta tikra jūra. Šiuo metu Poseidonas jau kastruotas, du kartus nukirmintas, nublusintas, o pirmadienį bus paskiepytas, padaryti testai. Jam apie 1 metus. Poseidonas prisibijo staigių judesiu ir triukšmo, bet noriai bendrauja, murkia, glostomas vartosi iš laimės, miaukia norėdamas atkreipti dėmesį, švelniai kramsnoja ir laižo pirštus. Jis žaismingas ir išdykęs, puikiai naudojasi kraiko dėžute. Galėtų būti puikus draugas kiekvienam.

Poseidonui jau nusibodo sėdėti klinikos stacionare, todėl jis jau pradeda žvalgytis rimtų tikrų namų ar bent jau laikinos globos (2 savaitėms), kad pradėjus veikti skiepui galėtų keliauti į Akropolio namuką. Dėl Poseidono rašykite linksme@sos-gyvunai.lt, skambinkite 861626728 (tik nuo trečiadienio), Vilnius.

Poseidonas ne daiktas, kuris ramiai stovės ten kur bus padėtas. Jis gyvas, energingas, jaunas ir žaismingas katinas, kuris viską tyrinės, uostinės, bandys visur užlipti ir lakstys po visus namus. Ar pasiruošę, kad kartais jūsų namai atrodys kaip po žemės drebėjimo ar kaip šėlstanti jūra? Tada skambinkite ir susitarkite dėl vizito pas Poseidoną.  

SDC16047.JPG

SDC16045.JPG

SDC16048.JPG

SDC16044.JPG

Bėda po vieną nevaikšto... prašome finansinės paramos

Niekada nežinai kada užklups nelaimė, kada susirgsi ir teks kovoti dėl gyvybės.

Vieną dieną viskas gali apvirsti aukštyn kojom, kai mažytė erkė klastingai įsisiurbia į šoną. Kelios dienos, ir iš aktyvaus, energingo šuns lieka tik gulintis, viskam abejingas vargšą šunelis... Rodos, mūsų senbuvė Lota išgyveno babezioze, bet ši liga paliko savo gilų pėdsaką, o dar netikėtai atsivėrusi žaizda pablogino situaciją. Deja, bet esant tokiam gausiam globotinių, o mažam savanorių skaičiui, sunku pastebėti visus šunelių įbrėžimus, nubrozdinimus, įkandimus, ypač kai išoriškai jie būna beveik nepastebimi... Nuvežus į kliniką sutvarkyti žaizdos, operacijos metu paaiškėjo, kad žaizda yra daug didesnė nei atrodė iš išorės ir gana sena.  Lotai buvo pašalinta nemažai mirusių audinių, įdėtas drenas, sukabinta žaizda. Jos kepenys pažeistos, prasidėjęs vidinės pilvo sienelės uždegimas. Padarius kraujo tyrimus, rezultatai nuliūdino: inkstų rodikliai labai prasti, eritrocitų kiekis kraujyje labai labai mažas...

SDC15914.JPG

Lota jau beveik tris savaites gyvena Tarandės veterinarijos klinikos stacionare. Tvirtai nusprendėme kovoti už jos gyvybę, kad ir kiek laiko, kantrybės ir pinigų tai kainuotų. Vaistai nuo vėmimo, antibiotikai, lašelinės, žaizdos valymas tapo Lotos kasdienybe. Ji viską kantriai kenčia ir didžiam mūsų džiaugsmui kasdien jaučiasi vis geriau.

Daugiau...

Nuotrauka:

Reikalinga finansinė parama išsekusiai šunei

Protu nesuvokiama, žodžiais nenusakoma... Pamatęs negalėsi pamiršti, vien pagalvojus širdį suspaus ir sunku bus tramdyti ašaras...

Štai tokia gal kokių 4 metų amžiaus išsekusi  šunė gyveno gatvėje, niekam nereikalinga, niekieno nepastebima, nemylima...Laimei šiandien ją pastebėjo mūsų savanorė Marina ir ją išgelbėjo iš elgetos gyvenimo. Šunė ne tik peršviečiamais šonais, bet ir akla... Tokia jauna, o taip gyvenimo nuskriausta, tačiau ji išliko labai meili ir draugiška.

Niekada turbūt nesužinosime koks bjaurybė ją išmetė ir privertė badauti. Taip pat niekada nesužinosime ar kada ji buvo patyrusi laimę, meilę ir ar kada jautėsi saugi... ar kada džiugiai lakstė po kiemą, sočiai valgė ir buvo meiliai glostoma...

Nebegalvokime apie praeitį, o žvelkime tik į ateiti. Drauge susiimkime ir padėkime jai pajusti, kas yra meilė, šiluma, pilnas pilvukas maisto, minkštas guoliukas, dubenėlis visada švaraus vandenėlio ir saugumo jausmas.

Jai būtina veterinarinė apžiūra, todėl labai prašome paremti jos vizitą į veterinarijos kliniką, gydymą ir skiepus = 150Lt.
Mokėjimo paskirtyje nurodykite „Išsekusiai šunei“.

Visa informacija: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/rekvizitai/

Taip pat labai reikalingi kokybiški konservai ir sausas maistelis. Juos galite atnešti į Akropolio "SOS gyvūnų" namuką, tik pasakykite, kad skirta šiai šunei.

O gal kartais kas nors pas save namuose turite laisvą ramų kampelį ir galite perimti jos globą? Mūsų savanorės namuose gausu šunelių, kurie kelia triukšmą ir jiems nelabai patinka svečias namuose, o prieglauda perpildyta. Būtinai paremsime maisteliu ir iš paaukotų pinigų apmokėsime vizitus pas veterinarą bei gydymą. Jeigu galite perimti šios vargšelės globą rašykite info@sos-gyvunai.lt

Ačiū!!!!

akla.jpg

akla2.jpg

akla3.jpg

akla4.jpg  

akla5.jpg

Gal tai ežiukas, o gal barsukas? O gal tiktai kepurė?

Žinau, kaip visi mėgsta spėlioti, diskutuoti ir klausinėti  (glasses)
Taigi dabar visi pasukite galvytes ir pabandykite atspėti, koks gyvūnėlis atkeliavo pas mus į "SOS gyvūnai" prieglaudėlę.  (silly)

Nepykite, bet jokio prizo Jums pasiūlyti aš negaliu... Na taip, už teisingą atsakymą galėčiau padovanoti šį mažą padarėlį, bet tai būtų labai žiauru. Juk gyvūnėliai ne daiktai ir jų negalima dovanoti kaip prizų.  (mad)
Aš galėčiau tik pasiūlyti Jus pavadinti pačiu protingiausiu ir sumaniausiu žmogumi šioj žemėj ir pasiųsti oro bučinuką nuo šio mažo padarėlio... (love)

Tai pirmyn į protų mūšį!!!  (fly)
Ir kas gi čia? Gal tai ežiukas, o gal mažas barsukas?   (wow)

Picture 166.jpg

Daugiau...

Nuotrauka:

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS