lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 5011838
Šiandien: + 8277
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

"SOS gyvūnų" dienoraščiai

 • Archyvas

  «   Spalis 2019   »
  P A T K P Š S
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

Kofis ir Myla - ieško meilės ir kantrybės

"Mano kalytei apie 8 metus. Ji niekada neprisileisdavo patinų, todėl ir nesterilizavome. Kažkodėl prieš kelis mėnesius ėmė ir prisileido kaimynų šunį. Ir taip gimė šuniukai. Auginom, bet jie labai daug ir garsiai loja, tad kaimynai ne kartą policiją kvietė. Priimkit!!!!"
Priėmėm. Ojojoi kokie neišauklėti, nenustojantys loti, nesocializuoti, bailūs šuniukai, bet užtat kokie gražūs! Jie pas mus jau kelias savaites, per kurias padarė labai didelę pažangą, todėl dabar Jus su jais ir supažindinsime. Jau pats metas (bajan)

Tai gi pristatome Jums Kofį ir Mylą. Broliukui ir sesutei apie 6 mėn, jie paskiepyti, nukirminti, nublusinti, čipuoti ir registruoti.  Kofio kailiukas rudas su juoda, o Mylos – juodas su šiek tiek ruda. Jie abu vidutinio ūgio, mergytė mažesnė ir smulkesnė. Daug nebeaugs.


myla ir kofis.jpg

Kofis ir Myla nedrąsūs, bet daro pažangą ir drąsėja, nori bendrauti ir būti šalia. Prieglaudoje prie pagrindinės mūsų savanorės jie jau priprato ir visur sekioja paskui, net į mašiną įsiropščia ir ant kelių įsitaiso. Juos jau galima ir ant rankų paimti, net nebando kąsti. Kaip yra sakoma:“gera pradžia – puse darbo“, tad pusę darbo perauklėjime mes jau padarėme, o kita pusė lieka naujiems jų būsimiems šeimininkams.  

Į savo namus priėmus vieną iš šių triukšminukų lauks gana didelis iššūkis, nes reiks juos auklėti, mokinti, o tam prireiks nemažai kantrybės. Šie šuniukai buvo visai neauklėti, todėl daug ir ant daug ko loja, bet tai tikrai įmanoma pakeisti, tiesiog reikia kantrybės, laiko ir noro. Jie jauni, tad greitai mokosi. Už visus vargelius Jums bus atlyginta su kaupu, nes jau dabar matosi ir mes jau patyrėme, kad šie šuniukai yra meilūs ir draugiški, tiesiog neauklėti. Ne vienoje Vilniaus šunų dresūros mokykloje yra taikomos nuolaidos šuniukų, paimtų iš prieglaudos pamokėlėms.  

Myla
SDC16482.JPG

Kofis

SDC16491.JPG


Esate kantrūs? Mėgstate daug vaikščioti ar net bėgioti? Mėgstate mokinti ir patys mokytis? Kantriai išklausysite ką pasakosime apie jų charakterį? Turite nemažai laisvo laiko? Neišmesite šuniuko į gatvę vien dėl to, kad nugraužė interneto laidą ar apsisiojo naujus batus? Kiekvienais metais skiepysite, susirgus gydysite, saugosite nuo erkių platinamų ligų, maitinsite kokybišku maisteliu? Į akį krito, Kofis arba Myla? Tad skambinkite tel. nr. 868339826 ir susitarkite dėl susitikimo. Vilnius.  

Kofis ir Myla dovanojami tik gyvenimui kambaryje. Namas su aptvertu kiemu ir supratingais kaimynas būtų tobuliausia, nes jie mėgsta daug bėgioti ir kol kas dar nesupranta kada užtenka loti.


Jei galite bent kažkiek prisidėti prie Mylos sterilizacijos (29 eurai) ir Kofio kastracijos (15 eurų) būsime labai dėkingi. Kaip paaukoti rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/, būtinai parašykite, kad Kofiui ir Mylai.    

Iš kairės į dešinę: Petrovičius, Myla, Lota (už jos matosi šiek tiek Vegos), Kofis ir Žučka - visi tiesiog nuostabūs   (love)
SDC16490.JPG

Kalytė Rubi ir jos dėžutė

Kai nieko neturi, tai džiaugiesi viskuo ką gauni. Pavyzdžiui mažylė Rubi, neturi namų, neturi šeimos, bet šiandien gavo dėžutę ir ja be galo džiaugėsi. Kodėl tokia dėžutė tapo jos guoliuku? O todėl, kad visus plastikinius guoliukus jau sugraužė kiti maži šuniukai, o medžiaginius ji pati labai mėgsta graužti, tad radome labai paprastą išeitį – medinę dėžutę su antklodėle viduje. Deja, bet nepavyko nufilmuoti jos džiaugsmo. Ji iškart įsitaisė dėžutėje, trynėsi joje, cypavo iš laimės, susinešė žaisliukus ir visą laiką, kol tvarkėme jos kambariuką, jį sėdėjo dėžutėje, kol galiausiai užmigo. Naujausiom žiniom dėžutė jau atlaikė visą dieną  (funny)
Rubi vasario 7 dieną apsigyveno mūsų prieglaudoje. Ji buvo rasta kažkur Vilniuje kažkokiuose sandėliuose. Žinome tik tiek.  Rubei apie 3 mėn., ji jau nukirminta. Manome, kad augs vidutinio ūgio. Dovanojama tik gyvenimui kambaryje. Ji labai meili, draugiška, norinti bendrauti, spėjame, kad bus lengvai auklėjama.  

Dėl Rubi skambinkite tel. nr. 868339826 (dienos metu), globojama Minsko pl. prieglaudoje (Vilnius). Dėl atvykimo reikia tartis iš anksto.
Norintys tapti Rubi skiepatėviais, turėtų užsukti čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/ ir pasirinkti sau patogiausią pervedimo būdą. Skiepas su nukirminimu ir nublusinimu 13 Eur.
Nepamirškite rašyti, kam skirta auka, dėkui visiems padedantiems!SDC16398.JPG


SDC16403.JPGSDC16396.JPGSDC16399.JPG

Suvalgysiu aš tą dėžutę naktį  (funny)
SDC16395.JPG
Nuotrauka:

Bėda po vieną nevaikšto... prašome finansinės paramos

Niekada nežinai kada užklups nelaimė, kada susirgsi ir teks kovoti dėl gyvybės.

Vieną dieną viskas gali apvirsti aukštyn kojom, kai mažytė erkė klastingai įsisiurbia į šoną. Kelios dienos, ir iš aktyvaus, energingo šuns lieka tik gulintis, viskam abejingas vargšą šunelis... Rodos, mūsų senbuvė Lota išgyveno babezioze, bet ši liga paliko savo gilų pėdsaką, o dar netikėtai atsivėrusi žaizda pablogino situaciją. Deja, bet esant tokiam gausiam globotinių, o mažam savanorių skaičiui, sunku pastebėti visus šunelių įbrėžimus, nubrozdinimus, įkandimus, ypač kai išoriškai jie būna beveik nepastebimi... Nuvežus į kliniką sutvarkyti žaizdos, operacijos metu paaiškėjo, kad žaizda yra daug didesnė nei atrodė iš išorės ir gana sena.  Lotai buvo pašalinta nemažai mirusių audinių, įdėtas drenas, sukabinta žaizda. Jos kepenys pažeistos, prasidėjęs vidinės pilvo sienelės uždegimas. Padarius kraujo tyrimus, rezultatai nuliūdino: inkstų rodikliai labai prasti, eritrocitų kiekis kraujyje labai labai mažas...

SDC15914.JPG

Lota jau beveik tris savaites gyvena Tarandės veterinarijos klinikos stacionare. Tvirtai nusprendėme kovoti už jos gyvybę, kad ir kiek laiko, kantrybės ir pinigų tai kainuotų. Vaistai nuo vėmimo, antibiotikai, lašelinės, žaizdos valymas tapo Lotos kasdienybe. Ji viską kantriai kenčia ir didžiam mūsų džiaugsmui kasdien jaučiasi vis geriau.

Daugiau...

Nuotrauka:

Dovanojama ruda „voverytė“

Tindi rindi riuška,
kas prie prieglaudos ten triuška?
Ar tik ne šunytė
maža beuodegytė?

Tindiriuška, tai mažo ūgio ne daugiau 2 metų amžiaus šunytė. Jos istorija: atėjo, pririšo, pabėgo.
Nežinia koks jos gyvenimas buvo, kodėl ji buvo palikta, kur dingo jos uodegytė, kodėl jos šoneliai įdubę, o akutės pilnos baimės... Nežinome ir nesužinosime. Žinome tik tiek, kad Tindiriuška šiek tiek drovi ir baikšti, bet norinti būti šalia žmogaus. Jai reikalingi namai, kuriuose ji bus apsupta meile ir supratingumu. Jos naujieji šeimininkai turėtų būti kantrūs ir atlaidūs, norintys padėti mažylei apsiprasti su ją supančia nauja aplinka.
Labai prašome paramos Tindiriuškos skiepui (10 Eur) ir sterilizacijai (35 Eur) iš viso 45 eurų. Kaip paaukoti rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/
Mokėjimo paskirtyje parašykite „Tindiriuškai“.
Po visų procedūrų Tindiriuška keliaus į Akropolio „SOS gyvūnų“ namuką, o kol kas ji dar pagrindinėje prieglaudoje (Minsko pl. 33A, Vilnius). Norėdami su ja susipažinti skambinkite tel. nr. 868339826 ir susitarkite atvykimo laiką.
Dovanojama tik gyvenimui kambaryje!!!

SDC15419.JPG

SDC15420.JPG

Laki ima interviu

Žurnalistė Laki žino ir mato viską, kas vyksta „SOS gyvūnų“ prieglaudoje Minsko pl. 33 A. Prieglaudoje ji jau nuo 2010 metų kovo mėnesio, todėl ji viską ir apie visus puikiai žino. Ji dalyvauja visuose įvykiuose. Laki net pro mažiausius tarpelius įlindusi pas nedraugiškai prieš kitus šunis nusiteikusius prieglaudos gyventojus saugiai paima iš jų interviu. Jai apie 9 metus, bet niekas nepraeis pro prieglaudos kiemą nepastebėtas žvitrios Laki akies.

Prieš porą dienų „SOS gyvūnų“ prieglaudos žurnalistė šunė Laki ėmė interviu iš kelių prieglaudoje jau kurį laiką gyvenančių šunelių.

Laki.JPG

Daugiau...

Nuotrauka:

Panda, kuri visai nepanaši į pandą

Pandų kailis juodai baltas, o mes turime rudai juodą pandutę   (silly)

Pamąstykime kodėl ši mažytė Pandutė vis dar prieglaudoje:
Gal todėl, kad jos išvaizda niekuo neypatinga, nes kailiukas ne baltas, ne ryžas, o tiesiog juodai rudas.
Gal todėl, kad ji nėra mažo ūgio ir jos nebus įmanoma nešiotis po pažastimi (nors žmonės turintys dideles pažastis – galėtų).
Gal todėl, kad ji dar nemoka atlikti reikalų tik lauke.
Gal todėl, kad kartais vis bando ką nors pagraužti.
Ai tiek to, nesukime galvos kodėl...  (glasses)  

Pandutė, kad ir išvaizda nėra išsiskirianti, bet ji yra nuostabi šunytė su unikaliu vardu  (love) Ji labai meili, draugiška, ne tokia hiper aktyvi, kaip dauguma mažų šuniukų, šiek tiek drovi, sargi...  Pandutė mėgsta eiti pasivaikščioti, aišku dar nepažįstamose vietose būna baikšti, bet greitai apsipranta. Lauke jai patinka gaudyti vėjo blaškomus medžių lapus, rinkti kankorėžius, graužti pagaliukus, lakstyti, viską uostinėti ir degintis prieš saulutę.   (cool)

Pandutei apie 5 mėn. Ji jau paskiepyta. Tinkama gyventi tik kambaryje. Pandutei ieškomi atlaidūs, kantrūs, norintys mokytis ir mokinti šeimininkai, kuriems šuniukas nėra tik trumpalaikė užgaida, žaislas vaikams.  Jei susidomėjote Pandute, tai skambinkite tel. nr. 868369502 arba tiesiog užsukite į Akropolio „SOS gyvūnų“ namuką.

Prašome paramos Pandutės sterilizacijai 35 eurų.
Pavedimo paskirtyje nurodykite,  kad „Pandai“.
Kaip paremti rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/
Jei pinigėlius atnešite į Akropolio „SOS gyvūnų“ namuką, tai būtinai pasakykite, kad pinigai skirti Pandai.  

Iš anksto dėkojame  (love)


SDC14054.JPG

SDC14190.JPG

SDC14188.JPG

SDC14181.JPG

SDC14195.JPG

SDC14187.JPG

SDC14175.JPGSDC14178.JPGSDC14177.JPG
Nuotrauka:

Ar jauni, ar seni visi smagiai gyvent nori!!!

Sklando daug mitų apie tai kaip elgiasi jauni, o kaip brandaus amžiaus sulaukę. Ką mėgsta jauni, o ką brandaus amžiaus.
Dauguma sako, kad kai esi jaunas tau terūpi pievoje skraidantys drugeliai, baloje besitaškančios varlytės, ant medžių tupintys paukšteliai ir kiti smagumai šiame margame pasaulyje.
Kai esi jaunas greitai pamiršti viską kas yra bloga, visus kas tave yra nuskriaudę.
Kai esi jaunas džiaugiesi gyvenimu ir nori su visais draugauti bei krėsti pokštus.
Kai esi jaunas tingi mokytis, o nori tik žaisti, valgyti, miegoti ir vėl žaisti, valgyti...
Kai esi brandaus amžiaus norisi tik ramiai gulėti po medžiu, stebėti dangumi plaukiančius debesis ir klausytis svirplių čirškimo.
Žmonės sako, kad sendami visi suvaikėja.
Kur yra tikra tiesa sunku pasakyti, todėl leidžiame Jums patiems tai nuspręsti.
Pasigrožėkite „SOS gyvūnų“ mažaisiais išdykėliais ir „ramiais“ subrendėliais :)

Taigi nuo jauniausių iki seniausių...Mažylei Šarlei apie 2 mėnesius. Ji bus didelė mergaitė, nes jos mama vokiečių aviganio mišrūnė. Ji kaip ir visi maži šuniukai labai išdykusi ir labai miela. Doavnojam tik atsakingiems žmonėms, kurie ja mylės ir jauną, ir seną, iškilus bedoms neišmes jos, o kartu bandys jas įveikti.

IMG_7142.JPGIMG_7068.JPGIMG_7122.JPGIMG_7053.JPGIMG_7159.JPGIMG_7078.JPGIMG_7082.JPGIMG_7095.JPGIMG_7093.JPGIMG_7084.JPG

Marlė yra Šarlės sesutė. Jai taip pat apie 2 mėnesius ir ji bus labai didelė. Be galo žavi ir smagi šunė. Sulaukus tinkamo amžiaus bus privaloma sterilizuoti tiek Marlę, tiek Šarlę(su mūsų sutartimi taikoma nuolaida).  Nedovanojama gyvenimui prie būdos, žasdilas vaikams, dovana seneliams ir pan.
IMG_7186.JPGIMG_7214.JPGIMG_7202.JPGIMG_7212.JPGIMG_7225.JPGIMG_7229.JPGIMG_7377.JPGIMG_7381.JPG

Smarkuolis ir išdykėlis Rufas.  Jam apie 8 mėnesius. Kai jam buvo vos 3 mėnesiai jį padovanojome 23 metų amžiaus vaikinui, tačiau praėju keliems mėnesiams Rufas buvo gražintas į prieglaudą. Šunelį atvežė vaikino tėvai ir mus išplūdo įvairiais keiksmažodžiais ir pareiškė „kaip galėjote VAIKUI padovanoti šunį?“. Hmmm... 23 metų vaikinas dar yra vaikas?  (hmm) Na kaip buvo taip, bet Rufas grižo visiškai neišauklėtas, net vedamas pavadėliu nemoka gražiai eiti... Rufas tiktų kantriems, aktyviems, norintiems mokytis ir mokyti žmonėms. Šiek tiek kantyrbės ir jis bus tobulas šuo  (love)
IMG_7482.JPGIMG_7551.JPG

IMG_7531.JPGIMG_7575.JPGIMG_7574.JPG

Žučkai apie 3 metus. Ji taip pat jau buvo padovanota, tačiau vyrui su žmona išsiskyrus ji tapo niekam nereikalinga...žiauru, bet taip jau būna. Žučka yra rami ir meili šunė, visi jai draugai (pretty)
IMG_7657.JPGIMG_7753.JPGIMG_7669.JPGIMG_7665.JPGIMG_7686.JPGIMG_7708.JPGIMG_7732.JPG

Pikai apie 4 metus. Žmogų ji labai labai myli ir visada nori būti šalia. Kiema, kurį pripažįsta savo namais iš kart pradeda saugoti. Pika neprimato viena akute, bet jai tai netrukdo džiaugtis kiekviena diena ir smagiai šėlti po kiemą.IMG_7437.JPGIMG_7405.JPG
IMG_7395.JPG

IMG_7400.JPG
IMG_7441.JPGIMG_7447.JPG

Išdykėlei Tajai apie 5 metus. Oi čia labai energinga ir išdykusi mergiotė. Ji turi viską matyti ir visur dalyvauti. Meili ir draugiška žmogui  (pretty)
IMG_7843.JPGIMG_7785.JPGIMG_7822.JPG
IMG_7786.JPG

IMG_7859.JPGIMG_7860.JPG

Senjoras Gugis. Jam apie 11 metų. Visą gyvenimą gyveno prirakintas prie būdos, buvo skriaudžiamas ir niekada neglostomas. Patekęs į mūsų priegaludą jis suprato, kad žmogaus ranka gali ne tik skaudžiai suduoti, bet ir švelniai paglostyti. Nuo tada Gugis myli visus žmones ir nuolato sprašosi glamonių  (pretty)
IMG_7907.JPG

Senjorai Dorotei jau apie 14 metų, bet tikrai nepasakytume, kad jai tiek, nes ji vienas energingiausių šunų mūsų prieglaudoje. Ji gyvena kartu su Gugiu. Oi kad žinotumėt kaip smagu stebėti jų šeimynėle (funny) Kai Gugis jos neklauso, Dorotė savo užpakaliuku jį užbarikaduoja būdoje ir išsišiepusi klausosi jo lojimo (funny)
IMG_7917.JPGIMG_7926.JPGIMG_7919.JPG

Nei vienas šuo nedovanojams gyvenimui „ant grandinės“. Visos kalytės, išskyrus Marlę ir Šarlę, yra sterilizuotos, Gugis kastruotas, o Rufas ne. Visi paskiepyti.
Su visais mūsų globotiniais galite susipažinti mūsų prieglaudėlėje Minsko pl. 33A, Vilnius. Prieš atvažiuojant būtinai iš anksto susitarkite tel. nr. 8 683 39826. Apie nuotraukose matomus šuniukus daugiau informacijos galite gauti prieš tai nurodytu tel. nr.

Už nuotraukas ir pagalbą nuoširdžiai dėkojame Ingai Lazarenko  (love)
Nuotrauka:

Šiaurinės šunytės ieško tobulų namų!!!

Savaitgalį į Akropolio „SOS gyvūnų“ namuką šaltas lengvas vėjelis atpūtė mažą būrelį šiaurinių šunyčių: Rudąją meškutę, Pilkąją vilkiukę, Skardžiabalsę lakštingalą ir Eikliąją stirniukę. Mažylės nesušaldė namuko, o jį tiesiog įkaitino savo jaunyste, grožiu ir skardžiais balseliais. Visą savaitgalį būreliai žmonių rykiavosi prie mūsų namuko norėdami susipažinti su jomis ar bent jau žvilgtelėti į šias gražuoles. Joms labai pasisekė, nes jų tėtis haskis (Lietuvoje begalo populiarios ir geidžiamos veislės atstovas). Šuniukų mamytė paprasta mišrūniukė: vidutinio ūgio, lieso kūno sudėjimo. Šuniukų mamytė pasiliko gyventi pas moteritę, pas kurią atklydo ir susilaukė vaikučių.
Šunytėms apie 1,5 mėn. Nukirmintos du kartus. Nebus dovanojamos gyvenimui „ant lenciūgo“! Sulaukus tinkamo amžiaus bus privaloma sterilizuoti. Su mūsų sutartimi nuolaida sterilizacijai.    

SDC13151.JPG

Rudoji meškutė pasidovanojo jau tą pačią dieną, kai tik atkeliavo.   (lux)
ruda.jpg

Skardžiabalsė lakštingala
lakstingala2.jpg

lakstingala.jpg

lakstingala3.jpg

lakstingala5.jpg

lakstingala4.jpg

Eiklioji stirniukė
stirna.jpg

stirniuke2.jpg

stirniukeee.jpg


vilkiuke.jpg

vilkiuke4.jpg

vilkiuke3.jpg

vilkiuke2.jpg

Viena šunytė nesvarbu kuri iš likusių trijų dar laukia atvykstant šeimininkų (jei jie nepersigalvos), o likusios dvi ieško sau namučių, kuriuose bus begalo mylimos, teisingai auklėjamos ir tinkamai prižiūrimos.

Jei tikrai galite suteikti puikius namus, daug dėmesio, mėgstate aktyvų laisvalaikį ir galite visada su savimi pasiimti ir keturkojį draugą, turite pakankamai pinigų skiepams, sterilizacijai, vitaminams, kokybiškam maisteliui, susirgus ar pasenus šuneliui jo neišmesite, o vis tiek labai mylėsite ir kovosite iki galo, tada skambinkite tel. nr. 868369502, atvykite su jomis susipažinti į Akropolio „SOS gyvūnų“ namuką.

visi2.jpg

visi.jpg

Dina ir jos mylimukai...

Dina ir jos mylimukai...


Šaltame garaže gyveno benamiai žmonės ir iš kažkur turėjo gražią kalytę, kuri susilaukė 7 šuniukų. Išgyveno tik 5. Du mažyliai dingo nežinia kur, o likę trys mažyliai ir mamytė Dina buvo pavogta iš benamių ir atkeliavo į „SOS gyvūnai“ prieglaudą. Dinos ir jos šeimos gelbėjimu pasirūpino savanorė Sigita ir moteris, kuri slapta nešdavo maistą šiai šeimynėlei. Dina ir jos mažiukai dabar saugūs Akropolio „SOS gyvūnai“ namuke. Daug valgo, miega ir žaidžia.


Dina nuostabi šunė! Ji begalo meili, draugiška, žaisminga, paklusni, šiek tiek išdykusi ir visada norinti būti šalia žmogaus. Dina jauna kalytė, jai apie 2-3 metukus. Kol kas galima lengvai suskaičiuoti jos šonkaulius, bet niekis, šiek tiek laiko ir jos šoniukai suapvalės. Ji niekada neatlieka savo reikaliuku kambaryje, visada laukia kada bus išvesta į lauka. Dina labai rūpestinga mama. Labai švelniai žaidžia su vaikučiais, visada juos pirmus leidžia pavalgyti, moko ir kai neklauso baudžia.


Dinos mažyliams apie 1-2 mėn. Nukirminti ir jau greitai bus skiepijami.

Visi begalo mieli ir unikalūs.Jau rodo savo charakterį ir dantukų aštrumą.


Amūras - baltas pukų kamuoliukas.  Mėgsta daug miegoti ir žaisti. Jau moka ir urgzti.


Kupidonas - pats nagliausias kleckas. Visada visur pirmas atbėga, visada įsikabina dantimis į kelnes.


Afroditė - balta su dėmelėmis. Mergiotė su charakteriu. Jai visur reikia dalyvauti, viską apžiūrėti ir paragauti. Ji dažnai gauna barti nuo mamos.


Visi trys mažyliai jau greitai keliaus į naujus namus, kuriuose jie labai laukiami, o Dina liks laukti savo laimės. Su Dina susipažinti galite Akropolio „SOS gyvūnai“ namuke kiekvieną dieną nuo 10 val. iki 21 val. (su pertraukėlėmis). Dėl jos skambinkite tel. nr. 868369502, rašykite el. adresu akropolis@sos-gyvunai.lt


Dina bus dovanojama tik gyventi kambaryje. Ir tinka žmoniems, kurie skirs jai pakankamai laiko ir daug meilės!!!10.jpg

9.jpg

15.jpg

14.jpg

2.jpg

12.jpg

17.jpg

1.jpg


4.jpg

16.jpg

11.jpg

3.jpg

6.jpg

5.jpg

7.jpg

19.jpg
Nuotrauka:

Pavasarinių gėlių puokštė pasipildė naujomis gėlėlėmis…

Pavasarinių gėlių puokštė pasipildė naujomis gėlelėmis…

Šeštadienį į Akropolio "SOS gyvūnų" namuką atkeliavo paskutiniai šuniukai (dobermanų veislės mišrūnai). Iš viso pas mus jų atkeliavo 7 (pirmą kartą trys šunytės, o šeštadienį dvi šunytės ir du šuniukai). Jau pasidovanojo dvi mergytės - Žibutė ir Lelija.  (lux)

Naujų namų vis dar laukia penki kleckai: Snieguolė, Pakalnutė, Kalija, Narcizas ir Krokas.

Nebekartosiu visų sąlygų, nebevardinsiu apie ką turite tūkstantį kartų pagalvoti prieš ryždamiesi įsišuninti vieną iš šių mažiukų, nes apie tai galite pasiskaityti ankstesniame dienoraštyje: http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/dienorasciai/sos/Green_Amber-blog-lt/6909.php

Vakar dienos šešetukas  (pretty)
SDC12870 (800x600).jpg

Snieguolė - lipšni mažylė su ryžiais ant nosės  (lol)
SDC12856 (600x800).jpg

Pakalnutė - pati mažiausia, bet pati aršiausia. Nenustebčiau jei praaugtų visas seses ir brolius. Svarbu ne ūgis, o smūgis (lol)
SDC12859 (800x600).jpg

Pakalnutė maistu nesidalina (funny)
SDC12855 (600x800).jpg
Krokas - aktyvus berniokas, pats pirmas atbėga pasitikti. (funny)
SDC12883 (600x800).jpg

Narcizas - labai mėgsta laižytis (funny)
SDC12889 (600x800).jpgSDC12891 (600x800).jpg

Lelija - gražuolė mergytė šiandien ryte jau iškeliavo į naujus namus. Gyvens ji Kaune bute. Sėkmės ir kantrybės naujajam jos draugui. (lux)
SDC12895 (600x800).jpg

Kalija - meili mažylė. Labai panaši į savo sesutę Snieguolę. (funny)
SDC12897 (600x800).jpg

Jei viską jau puikiai apgalvojote, tai jau galite ir susipažinti su šiomis trapiomis gėlelėmis Akropolio „SOS gyvūnai“ namuke kiekvieną dieną nuo 10 val. iki 21 val.(antra Akropolio pusė, 4 Ledo arenos įėjimas, banko ir Bravarijos įėjimas, šalia autoplovyklos), rašykite akropolis@sos-gyvunai.lt, skambinkite 868369502.

Jau pražydo pavasarinės gėlės...

Jau pražydo pavasarinės gėlės...
Atrodo kiek čia neseniai dar žemę buvo apklojęs sniegas, o dabar jau kur ne kur matosi pirmosios pavasarinės gėlės...
Pavasaris - šiltesnis oras, švelnesnis vėjelis, vis dažniau  pasirodanti saulutė ir gėlės, tos gražios margaspalvės gėlės jau pradeda žydėti. Akropolio „SOS gyvūnai“ namuke taip pat pražydo kelios nuostabios gėlytės - Žibutė, Snieguolytė ir Pakalnutė. Šioms mažylėms dar tik mėnuo. Pačios jau savarankiškai valgo ir laka vandenėlį (dar šiek tiek žioplokai, nes lakdamos paneria nosytes ir daro vandens burbuliukus). Šios gėlytės dar baidosi didesnio triukšmo, bet noriai eina prie žmogaus ir kabinas aukštyn bei savo miniatiūriniais dantukais bando nukąsti pirštą. Jos begalo mielos ir juokingos. Kol kas jos dar tokios mažos, dar tokios trapios...Tačiau neapsigaukite mažuliukės jos tik kol kas. Iš jų išaugs didelės tvirtos šunės, nes jos maišytos su dobermanų veisle (patelių ūgis ties ketera - 63-68 cm, svoris 32-35 kg). Šių gėlyčių tikrai po pažastimi nepasinešiosite.

Žibutė, Snieguolė ir Pakalnutė trumpaplaukės, todėl bus dovanojamos tik gyvenimui kambaryje (jokių būdų, jokių voljerų!!!). Atėjus tinkamam amžiui (jokių pirmų rujų, jokių vadų!!!) bus privaloma sterilizuoti (su mūsų sutartimi nuolaida sterilizacijai) ir pateikti pažymą apie tai.
Jos nedovanos ir negėlių puokštės dovanojamos gimtadienio ar meilės prisipažinimo proga!


Prieš užsimanydami įsišuninti kurią nors iš šių gėlelių tūkstantį kartų apgalvokite ar:
- turėsite pakankamai laiko ir kantrybės mokyti ir mokytis;
- pinigų užteks maistui, skiepams, tabletėms nuo kirminų, priemonėms nuo erkių ir kitų parazitų, vaistams (jeigu susirgs);
- tikrai užteks vietos namuose;
- Jūs tikrai neišvyksite gyventi į užsienį, o jei tai padarysite tai ar tikrai galėsite kartu asiimti ir naują šeimos narį;
- nevergsite, kai sugrauš mėgstamiausius batus, nuo sienų nuplėš tapetus, sugrauš laidus ir sofą...
- lyjant lietui, sningant sniegui, esant pagirioms ar sergant visada galėsite pasirūpinti savo augintiniu (išvesti pasivaikščioti ne mažiau kaip du kartus į dieną, paduoti maisto ir šviežio vandens).
- netingėsite žaisti su savo augintiniu ir leisite jam fiziškai daug judėti;
- jam pasenus ir toliau jį besąlygiškai mylėsite ir juo rūpinsitės...

Jei viską jau puikiai apgalvojote, tai jau galite ir susipažinti su šiomis trapiomis gėlelėmis Akropolio „SOS gyvūnai“ namuke kiekvieną dieną nuo 10 val. iki 21 val.(antra Akropolio pusė, 4 Ledo arenos įėjimas, banko ir Bravarijos įėjimas, šalia autoplovyklos), rašykite akropolis@sos-gyvunai.lt, skambinkite 868369502.  
Šunytės dar permažos skiepams. Jau nukirmintos vieną kartą.


Maistas! (wild)
SDC12741 (600x800).jpg

SDC12746 (600x800).jpg

Apsiuostinėjam!
SDC12761 (534x800).jpg

Prasideda žaidimai!
SDC12768 (534x800).jpg

SDC12774 (800x533).jpg

Kažkas kažko išsigando!
SDC12777 (800x533).jpg

Kažkas kažką pamatė!
SDC12778 (800x534).jpg

Žibutė - pati didžiausia ir smalsiausia, ji net valgydama uodegėlę vizgina  (wild)
SDC12749 (532x800).jpg

SDC12752 (533x800).jpg

Snieguolytė - drovi, bet išdykusi (wild)
SDC12753 (532x800).jpg

Pakalnutė -pati mažiausia, bet nesilpniausia (wild)
SDC12765 (535x800).jpg

SDC12770 (534x800).jpg

Sesyčių meilė :)
SDC12783 (800x534).jpg

Pakalnutė slepiasi po sesės šonu :)
SDC12784 (534x800).jpg
Labai prašome jei kas nors galėtų joms padovanoti kokybiško sauso maistelio skirto šuneliams - kūdikiams (kaip parodyta nuotraukoje) ir geresnės kokybės konservukų, tai būtume begalo dėkingi ir mes ir šios mažylės. Taip pat mums vis dar labai reikia laikraštukų ir dezinfekavimo ir valymo priemonių, neblogai būtų ir palutės...AČIŪ!
SDC12743 (535x800).jpg

Dar viena šios dienos išduota širdelė...

Ar gandrai skrisdami pametė, ar  tiesiog Kalėdų senelis nusprendė papokštauti ir paliko šią mažylę ne po eglute, o tiesiog prie konteinerio?  (hmm)

SDC11725 (600x800).jpg

Vyrukai rado šį mažą stebuklėlį, sušąlusį ir išsigandusį ant šaltos žemės prie smirdinčio konteinerio. Paėmė ir atvežė pas mus.

SDC11726 (600x800).jpg

Ji tokia maža, ji tokia išsigandusi ir bejėgė, jai net dviejų mėnesių nėra, o jau palikta ir išduota...

SDC11742 (800x600).jpg

Skiepams ji dar per maža, o prieglaudėlėje neskiepytą bijome ją laikyti, todėl kelioms dienoms parsivežiau ją pas save. Teko ką nors sugalvoti, kad mažytė būtų saugi (mat pas mane yra dar du šuneliai, o vienam iš jų ji nelabai patiko), todėl ją apgyvendinau spintelėje: ji neiššoks ir pas ją niekas neįšoks.  (funny)

SDC11746 (800x600).jpg

Išmaudyta, išdžiovinta, pavalgidinta (pati jau puikiai valgo), nukirminta ir saldžiai užmigdyta.   (love)

SDC11738 (600x800).jpg

Ji tokio ūgio, kad kol kas telpa į 36 dydžio batų dėžę  (funny)

SDC11740 (600x800).jpg

Nežinia kokio ūgio užaugs, nežinia kokių veislių mišinukas ji yra, bet galiu užtikrinti, kad jei ją karštai mylėsite, nuoširdžiai rūpinsitės, atkakliai dresuosite, tai ji taps pačia geriausia Jūsų drauge. Įtikinau? Tai dėl jos skambinkite tel. nr. 868339826, 868369502, rašykite info@sos-gyvūnai.lt
Prieš skambindami šimtą kartų apgalvokite ar turėsite kantrybės (šuniukai cypia, viską graužia, visur sysioja ir kakoja...), laiko, ar užteks vietos namuose, ar užteks pinigų išlaikymui, ar neišvyksite gyventi į užsienį ir neišmesite jos į gatvę ar nepaliksite jos nepatikimiems žmoniems, ar jai užaugus ne tokiai apie kokią svajojote, neskambinsite ir nekaltinsite mūsų,kad įkišome nekokį šunį, ar mylėsite ją besąlygškai ir priimsite ją tokią, kokia ji yra, ar tikrai visi šeimos nariai sutinka ją priimti į savo šeimą, ar tai nebus tik dovana tėvams ar mylimajai, žaislas vaikams...

Smalsi ir jau išdykusi
SDC11728 (800x600).jpg

keliauja ji sau laimės ieškoti... Gal pirmąsias savo Kalėdas ji jau švęs naujuose namuose su nauja mylinčią šeima?   (love)
SDC11734 (800x489).jpg

Pažinčių klubas 2. Nori susitikti?

Gal tai raketa? Ne!
Gal lėktuvas? Ne!
Tai super Delma!!!

Delma čia, Delma ten, Delma visur. O taip, aš lakstau šviesos greičiu, laviruodama tarp voljerų, kartais kelyje „nuskindama“ vieną kitą ne vietoje stovintį šunelį.  (fly) Aš niekada nepavargstu žaisti, niekada nepavargstu gaudyti ir atnešti kamuoliuką, niekada nepavargstu džiaugtis žmogumi.

Esu be galo meili ir draugiška tiek žmonėms, tiek šuneliams. Aišku, mėgstu šiek tiek pavadovauti ir pavarinėti kai kuriuos keturkojus. Juk reikia parodyti, kas čia vadas!

SDC10657.JPG

Labai mėgstu vandenį. Tiesiog dievinu ištaškyti iš visų dubenėlių ir kibirėlių tą žydrą vandenėlį.


Kai mane bara, žiūriu supratingu žvilgsniu juokingai sukandusi dantukus ir tada turbūt atrodo, kad viską suprantu, gailiuosi ir žadu daugiau nebekrėsti šunybių. Chi chi naivuoliai! (funny) Aš ir toliau dūksiu ir visus linksminsiu, juk taip gyventi lengviau, juk šypsotis ir linksminti kitus taip gera ir smagu.

Aš jau turėjau namus ir mylintį šeimininką. Deja, jis mirė ir aš pasilikau vienui viena, todėl vėl sugrįžau į prieglaudėlę. Man čia neliūdna, nes turiu daug draugų ir mylinčių dvikojų, kurie negaili man meilių žodelių ir švelnių paglostymų bei skanių kąsnelių (o tai matosi iš mano apvalių šonelių). Kad ir kaip čia būtų gera, vis tiek aš noriu nuolatinių saugių ir šiltų namų, žmonių, kurie man turėtų pakankamai laiko ir negailėtų dėmesio, be galo mane mylėtų ir niekam neleistų manęs skriausti.

Aš išskirtinio grožio ir begalinio meilumo (love)


Trumpai apie mane:
Vardas: Delma
Amžius: apie 5 metus.
Svarbu: galiu gyventi tik kambaryje.
Kita: paskiepyta, nukirminta, sterilizuota.
Gyvenimo moto: linksmintis ir linksminti kitus!


SDC10659.JPG

SDC10661.JPG

SDC10725.JPG

SDC10728.JPG

SDC10727.JPG

Delma ir Kamanė
SDC10731.JPG

SDC10735.JPG

SDC10746.JPG

SDC10748.JPG

SDC11097.JPG

***
- Kamanė. Ne ta, kuri dūzgia ir skaudžiai gelia, o ta, kuri apsikabina ir švelniai prisiglaudžia.  (good)

Esu aš visokia: ir jautri, ir baikšti, ir sargi, ir drąsi, ir meili, ir rami, ir išdykusi, ir valdinga, ir paklūstanti... Kokia norite, kad būčiau, tokia galiu ir būti. Aš labai myliu tuos, kurie mane myli, kurie mane švelniai pakalbina ir paglosto, pakaso paausi ir pasmakrę. (love)
Mėgstu žaisti ir su šuneliais, ir su žmonėmis. Taip pat mėgstu sekioti savo draugus, aš tiesiog privalau būti prie jų, privalau juos saugoti ir visada paguosti.

Kaip ir dauguma mažų šunelių, būdama vos 3 mėn. tapau niekam nereikalinga ir taip atsidūriau čia „SOS gyvūnai“ prieglaudėlėje. Nesuprantu kodėl manęs dar niekas nepaėmė – juk aš tokia žavi. Neseniai įrodžiau, kad sugebu mokytis, kad viską suprantu ką man sako. Pradėjau aš mokintis vaikščioti vedama pavadėliu ir visai gerai man tai pavyksta, jau nebebijau.  (lux)

Na taip, man reikia kantraus ir supratingo šeimininko – draugo, kuris man duos laiko priprasti prie jo. Jei skirsi man pakankamai dėmesio, būsi švelnus ir mylintis, tai aš tave dievinsiu ir būsiu visada šalia. Aš visada tave mylėsiu, saugosiu ir guosiu. Meilė už meilę!  (love)


Trumpai apie mane:
Vardas: Kamanė
Amžius: apie 8 mėnesius.
Svarbu: galiu gyventi tik kambaryje, pratinuosi prie pavadėlio.
Kita: paskiepyta, nukirminta, sterilizuota.
Gyvenimo moto: Be galo myliu tuos, kurie be galo myli mane!

SDC11055.JPG

Picture_187[1].jpg

Picture_186[1].jpg

Picture_193[1].jpg

Picture_189[1].jpg

SDC11096.JPG

Smilė, Kamanė, Reksas
SDC11091.JPG

Patikau ir nori susipažinti su manimi artimiau? Skambtelk tel. nr. +370 683 39826 ir susitark dėl susitikimo Minsko pl. 33A, Vilnius.

Labai laukiame ir žmogeliukų, kurie neturi ką veikti ir norėtų eiti pasivaikščioti su šuneliais. Labai reikia amsius mokinti gražiai vaikščioti, netampyti vedančiojo į visus šonus, taip pat jiems labai gerai nors šiek tiek pakeisti aplinką ir pasivaikščioti po pievas. Savaitgaliais laukiame nuo 11h. Prieš atvažiuodami geriau pasiskambinkite tel. nr. + 370 683 39826, +370 683 69502. Šuneliai tikrai apsidžiaugs jei kišenėje atsinešite papjaustytos dešrytės, juk taip lengviau pratinti šunelį prie gražaus vaikščiojimo ir paklusnumo. Jeigu norėsite, tai būtinai pasidalinsime patarimais kaip geriau mokinti šunelius.  (cool)

Gal tai ežiukas, o gal barsukas? O gal tiktai kepurė?

Žinau, kaip visi mėgsta spėlioti, diskutuoti ir klausinėti  (glasses)
Taigi dabar visi pasukite galvytes ir pabandykite atspėti, koks gyvūnėlis atkeliavo pas mus į "SOS gyvūnai" prieglaudėlę.  (silly)

Nepykite, bet jokio prizo Jums pasiūlyti aš negaliu... Na taip, už teisingą atsakymą galėčiau padovanoti šį mažą padarėlį, bet tai būtų labai žiauru. Juk gyvūnėliai ne daiktai ir jų negalima dovanoti kaip prizų.  (mad)
Aš galėčiau tik pasiūlyti Jus pavadinti pačiu protingiausiu ir sumaniausiu žmogumi šioj žemėj ir pasiųsti oro bučinuką nuo šio mažo padarėlio... (love)

Tai pirmyn į protų mūšį!!!  (fly)
Ir kas gi čia? Gal tai ežiukas, o gal mažas barsukas?   (wow)

Picture 166.jpg

Daugiau...

Nuotrauka:

Ir kieno gi šiandien gimtadienis?..

Ar šiandien mano gimtadienis? (wow)  Hmmm...kaip ir ne! Gal šiandien „SOS gyvūnai“ prieglaudėlės gimtadienis? (wow)  Hmmm...kaip ir ne! Tai iš kur ta dovana prie prieglaudėlės vartelių? Na man tikrai patinka kai atėjus mane pasitinka linksmi šuneliai, o dar ir dovanos! Tiesiog puiku!

SDC11110.JPG
Gal ten bus tortas? Gal nauja suknelė? O gal kompiuteris? Na pažiūrėkime greičiau!
SDC11111.JPG
Oho, tai gyva dovanėlė! Na ką nešamės į vidų ir ten išpakuosime. Ogi sunki ta dėžutė...
Ir ką gi randame mes viduje? Ogi penkias dailias šunytes. Taip taip, penkias, tikrai jos ten penkios  (silly)
 SDC11112.JPG
Oi kokios mažutės, oi kokios gražutės ir šitaip vat išmestos...oi ne, suklydau, jos mums padovanotos.  (love)
SDC11114.JPG

Mes nesikeiksim ir nevergsim, o nusišypsosim ir meiliai jom ištarsim:
-    Viskas bus gerai, surasime puikius Jum namučius. Na o kol kas pagyvensite čia ir turėsite pakęsti mūsų glamones, bučinius ir įvairias procedūras.  (love)
SDC11119.JPG

SDC11120.JPG

SDC11125.JPG

SDC11129.JPG
Mažylės kol kas neturi vardelių, jau labai sunku sugalvoti vardelius tokiam gausiam būriui. Mažylėm apie 2, 5 mėn. Šiandien nukirmintos. Kol kas sunku pasakyti kokio ūgio bus. Galiu tik garantuoti, kad jos nebus kišeninės. O veislė jų pati geriausia – mažųjų plaukuotųjų cepelinukų su kojytėm.  (lol)
SDC11117.JPG

SDC11118.JPG

SDC11130.JPG

SDC11131.JPG

SDC11133.JPG
Dovanosime tik į atsakingas, rūpestingas, kantrias rankas. Bus būtina sterilizuoti. Su dovanojimo sutartimi bus nuolaida.

Dėl mažylių skambinkite tel. nr.  8 683 69502.  Prieš atvažiuojant susipažinti su jomis, būtinai pasiskambinkite.

Prieglauda įsikūrusi čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/zemelapis.php

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS