lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 5011938
Šiandien: + 8377
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

"SOS gyvūnų" dienoraščiai

 • Archyvas

  «   Spalis 2019   »
  P A T K P Š S
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

Mažutis Pabirutis skubiai ieško namučių!

Liepos pradžioje pas mūsų savanorę apsigyveno trys žavūs katinukai, kuriuos norėjo sukapoti begėdės varnos.  Sesutė ir du broliukai pasveiko, sustiprėjo ir kibo į nuolatinių namų paieškas. Du mažyliai pasidovanojo, liko tik vienas Pabirutis. Pabiručiui jau apie 4 mėn. Puikiai naudojasi kraiko dėže, turi puikų apetitą, daug energijos ir meilės savo mažoje širdutėje. Pratęs tiek prie kitų kačių, tiek prie šunų.
Dovanojamas su prieglaudos sutartimi. Sulaukus tinkamo amžiaus bus privaloma kastruoti. Privaloma turėti specialią transportavimo dėžutę. Dėl Pabiručio skambinkite tel. nr. 860865456, Vilnius.

pabbbb.jpg

pabbb.jpg

pab.jpg

pabb.jpg

pabbbbb.jpg

Šiaurytė moka mylėti ir dalintis meile. Ieško namučių :)

Dauguma žmonių nori, kad ką tik sutiktas šuo iš karto jį pamiltų, jam paklustų, bet sargautų ir neprisileistų kitų. Dažnai išgirstame tokių pageidavimų, bet tai nelogiška ir neįmanoma!!!

Ar ką tik sutiktas žmogus galėtų iš karto tapti Tavo geriausiu draugu? Ar galėtum iš karto pradėti pasitikėti juo? Ar galėtum jam tą pačią minutę patikėti savo slapčiausias paslaptis? Aišku, kad ne. Pasitikėjimą reikia užsitarnauti! Tai kodėl dauguma žmonių mano, kad prieglaudos šuo, tik ką pamatęs svetimą žmogų, turėtų šokti jam į glėbį, atsigulti šalia kojų, pradėti bučiuoti rankas ir iš karto jam paklusti? Mes šito nesuprantame.

Papasakosiu Jums apie vieną mūsų senbuvę, kuri yra nuostabus šuo, ir jei kas norėtų su ja susidraugauti ir stengtųsi tai padaryti, tai tikrai nepasigailėtų. Ji taptų jam pačia geriausia drauge, kokia tik šuo gali tapti žmogui.  (love)

zzzzzzzz.png

Šiaurinei Meškutei, savanorių vadinamai tiesiog Šiaure arba Šiauryte, yra apie 4 metus. Į prieglaudą ji pateko vos kelių mėnesių. Ji su broliuku buvo rasti Rudaminoje. Broliukas dar nepasiekęs prieglaudos rado naujus namus, o Šiaurytė atkeliavo pas mus ir užsibuvo. Sunku pasakyti, kodėl ji dar nesurado naujų namų.

Daugiau...

Nuotrauka:

Dėžutėje plazdančios septynios širdelės ieško namučių ar naminės globos

Nesterilizavote savo kalytės ir ji atsivedė šuniukų? Jie jums nereikalingi? Nežinote, kur juos padėti? Štai tiesiog tobulas nereikalingos naštos atsikratymo būdas:

1. Sudėkite visus šuniukus į dėžutę. Dėžutę galite užklijuoti ir nepalikti jokių skylučių, taip šuniukai greičiau uždus nei bus kieno nors surasti. Taip pat galite dėžutės neužklijuoti ir net neuždaryti, tada keli šuniukai galės išlipti ir būti suvažinėti arba sužaloti kitų gyvūnų.
2. Pasirinkus vieną iš šių variantų, dėžutę su šuniukais tiesiog palikite prie kieno nors tvoros ir ramia sąžine nueikite šalin.

Sveikiname! Jūs tikras šaunuolis, juk šuniukų nepalikote miške, neišmetėte į konteinerį ir nenuskandinote upėje.

auu.jpg

Taigi, prie prieglaudos ankstų šeštadienio rytą radome neužklijuotą dėžutę, bet, laimei, visas dėžutės turinys liko nepažeistas. Ten glaudėsi vienas prie kito septyni kokių 5 savaičių šuniukai, keturios žavios mergytės ir trys išdykę berniukai. Nebeturime laisvų mielų vardelių, tad šuniukus pavadinome galingais galingų kalnų grandinių vardais. Tikimės, kad šie šuniukai užaugs tokie pat tvirti ir nesunaikinami, kaip ir tos kalnų grandinės. Susipažinkite su Himalaja, Alpe, Karpata, Tatra, Pirėnu, Andu ir Atlasu.

Daugiau...

Nuotrauka:

Bėda po vieną nevaikšto... prašome finansinės paramos

Niekada nežinai kada užklups nelaimė, kada susirgsi ir teks kovoti dėl gyvybės.

Vieną dieną viskas gali apvirsti aukštyn kojom, kai mažytė erkė klastingai įsisiurbia į šoną. Kelios dienos, ir iš aktyvaus, energingo šuns lieka tik gulintis, viskam abejingas vargšą šunelis... Rodos, mūsų senbuvė Lota išgyveno babezioze, bet ši liga paliko savo gilų pėdsaką, o dar netikėtai atsivėrusi žaizda pablogino situaciją. Deja, bet esant tokiam gausiam globotinių, o mažam savanorių skaičiui, sunku pastebėti visus šunelių įbrėžimus, nubrozdinimus, įkandimus, ypač kai išoriškai jie būna beveik nepastebimi... Nuvežus į kliniką sutvarkyti žaizdos, operacijos metu paaiškėjo, kad žaizda yra daug didesnė nei atrodė iš išorės ir gana sena.  Lotai buvo pašalinta nemažai mirusių audinių, įdėtas drenas, sukabinta žaizda. Jos kepenys pažeistos, prasidėjęs vidinės pilvo sienelės uždegimas. Padarius kraujo tyrimus, rezultatai nuliūdino: inkstų rodikliai labai prasti, eritrocitų kiekis kraujyje labai labai mažas...

SDC15914.JPG

Lota jau beveik tris savaites gyvena Tarandės veterinarijos klinikos stacionare. Tvirtai nusprendėme kovoti už jos gyvybę, kad ir kiek laiko, kantrybės ir pinigų tai kainuotų. Vaistai nuo vėmimo, antibiotikai, lašelinės, žaizdos valymas tapo Lotos kasdienybe. Ji viską kantriai kenčia ir didžiam mūsų džiaugsmui kasdien jaučiasi vis geriau.

Daugiau...

Nuotrauka:

Keturios naujos pėdutės...

Šiandien po "SOS gyvūnai"  kiemelį žingsniavo naujos keturios pėdutės, kurių šeimininkas sako au au...


Šunelis neteko namų už tai, kad jo šeimininkai pardavė namą ir atsikraustė gyventi į butą Vilniuje. Kai šeimininkas išėjus į darbą jis buvo paliktas vienas, liūdnas Čiarliukas pradėjo loti. Kaimynas pagrasino šeimininkams, o jie išsigando ir Čiarliuką iš kart nuvežė į „Grindą“, o iš ten – pas mus.

Čiarliui 3 metukai, neagresyvus, augęs su vaikais ir katinu, kitų šunelių nepuola, jis tiesiog jų bijo. Šunelis labai liūdi prieglaudėlėje ir tikisi, kad šeimininkai sugrįš ir jį pasiims atgal į namučius...deja (sad)

_.JPG

Teirautis tel. 8 683 69502 (dienos metu), aplankyti - Minsko pl. 33a. Prieš atvykstant būtina pasiskambinti.    

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS