lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 5011938
Šiandien: + 8377
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

"SOS gyvūnų" dienoraščiai

 • Archyvas

  «   Spalis 2019   »
  P A T K P Š S
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      

Kas nerizikuoja - negeria šampano :)

Kai po prieglaudos kiemelį laksto gausus būrys šunelių, tiesiog neįmanoma kiekvienam skirti tiek dėmesio kiek kiekvienam iš jų reikia, sunku kiekvieną pažinti iki smulkmenų. Ypač sunku, kai atvažiavus į prieglaudą tiesiog randame prie tvoros pririštą šunį. Juk nieko apie jį nežinome, net neįsivaizduojame ar einant artyn puls ar ne, ar tik sustresavęs urzgia, ar leisis nurišti pavadį nuo tvoros ir įsivesti pas kitus šunis...

Šįkart papasakosiu apie Tofi, kuri šiais metais kovo pabaigoje buvo tiesiog pririšta prie tvoros. Nebuvo nei raštelio su jos vardu ir gyvenimo aprašymu... Laimei ji neparodė agresijos žmogui, o tik kitiems šunims. Ją apgyvendinome atskirame voljere. Ji niekada nepuola žmogaus, visada leidžiasi prisegti pavadį ir išsivesti iš voljero, leidžiasi paglostoma, bet glostoma visada keistai sustingsta, net nesuprasi, ar iš baimės, ar iš malonumo. Jos žvilgsnis šiek tiek gąsdina, tad niekada nesinorėdavo rizikuoti ir smarkiai ją niurkyti, kibinti ar daryti ką nors kita, kas gali nepatikti. Vieną dieną nusprendžiau surizikuoti ir išbandyti kiek ir ką leidžiasi daryti Tofi. Dovanojant šunį būtina žinoti kuo daugiau apie jį, kad ir jam ir naujiems šeimininkams būtų lengviau susidraugauti. Mano didžiam džiaugsmui Tofi leidosi daryti daug ką, tad čiupau į rankas šepetį ir ėmiau ją šukuoti. Net suskaudus šukuojant jos kaltūnus ji niekada net nebandė kąsti, o tik sucypdavo ir kantriai laukdavo.  Tofi leidosi ir niurkoma ir visur kur glostoma. Ji buvo labai laiminga ir net išvertusi pilvelį šiek tiek ramiai pagulėjo. Galiu drąsiai sakyti, kad Tofi tikra gerietė ir meilybė. Mes abi nelabai buvome pažįstamos, bet nuo tos išbandymų dienos mes tapome draugėmis ir ji visada, džiugiai trepsėdama, mane pasitinka ir noriai bendrauja, net pradėjo su manimi žaisti ir iš jos akių dingo tas gąsdinantis žvilgsnis. Tofi apie 5 metus, paskiepyta, artimiausiu metu bus ir sterilizuota. Ji vidutinio ūgio.

SDC16972.JPG

Oi kaip gražiai pozuoja  (love)SDC16979.JPG

SDC16978.JPG
SDC16977.JPG

Uch kiek kudlų   (lol)
SDC16986.JPGSDC16982.JPGSDC16981.JPG

Tinka gyventi lauke, bet geromis sąlygomis (daug vietos, šilta būda, užuovėja, apsauga nuo lietaus ir kaitrios saulės). Ji noriai bendrauja, tad ir naujieji jos šeimininkai privalės noriai su ja bendrauti. Turite tinkamas sąlygas tokiai damutei ir norite su ją susipažinti? Tad skambinkite tel. nr. 868339826 (jei neatsilieps parašykite aiškią žinutę ir jums perskambins) ir susitarkite dėl pasimatymo. Vilnius.

SDC16989.JPG

Šiaurytė moka mylėti ir dalintis meile. Ieško namučių :)

Dauguma žmonių nori, kad ką tik sutiktas šuo iš karto jį pamiltų, jam paklustų, bet sargautų ir neprisileistų kitų. Dažnai išgirstame tokių pageidavimų, bet tai nelogiška ir neįmanoma!!!

Ar ką tik sutiktas žmogus galėtų iš karto tapti Tavo geriausiu draugu? Ar galėtum iš karto pradėti pasitikėti juo? Ar galėtum jam tą pačią minutę patikėti savo slapčiausias paslaptis? Aišku, kad ne. Pasitikėjimą reikia užsitarnauti! Tai kodėl dauguma žmonių mano, kad prieglaudos šuo, tik ką pamatęs svetimą žmogų, turėtų šokti jam į glėbį, atsigulti šalia kojų, pradėti bučiuoti rankas ir iš karto jam paklusti? Mes šito nesuprantame.

Papasakosiu Jums apie vieną mūsų senbuvę, kuri yra nuostabus šuo, ir jei kas norėtų su ja susidraugauti ir stengtųsi tai padaryti, tai tikrai nepasigailėtų. Ji taptų jam pačia geriausia drauge, kokia tik šuo gali tapti žmogui.  (love)

zzzzzzzz.png

Šiaurinei Meškutei, savanorių vadinamai tiesiog Šiaure arba Šiauryte, yra apie 4 metus. Į prieglaudą ji pateko vos kelių mėnesių. Ji su broliuku buvo rasti Rudaminoje. Broliukas dar nepasiekęs prieglaudos rado naujus namus, o Šiaurytė atkeliavo pas mus ir užsibuvo. Sunku pasakyti, kodėl ji dar nesurado naujų namų.

Daugiau...

Nuotrauka:

Kofis ir Myla - ieško meilės ir kantrybės

"Mano kalytei apie 8 metus. Ji niekada neprisileisdavo patinų, todėl ir nesterilizavome. Kažkodėl prieš kelis mėnesius ėmė ir prisileido kaimynų šunį. Ir taip gimė šuniukai. Auginom, bet jie labai daug ir garsiai loja, tad kaimynai ne kartą policiją kvietė. Priimkit!!!!"
Priėmėm. Ojojoi kokie neišauklėti, nenustojantys loti, nesocializuoti, bailūs šuniukai, bet užtat kokie gražūs! Jie pas mus jau kelias savaites, per kurias padarė labai didelę pažangą, todėl dabar Jus su jais ir supažindinsime. Jau pats metas (bajan)

Tai gi pristatome Jums Kofį ir Mylą. Broliukui ir sesutei apie 6 mėn, jie paskiepyti, nukirminti, nublusinti, čipuoti ir registruoti.  Kofio kailiukas rudas su juoda, o Mylos – juodas su šiek tiek ruda. Jie abu vidutinio ūgio, mergytė mažesnė ir smulkesnė. Daug nebeaugs.


myla ir kofis.jpg

Kofis ir Myla nedrąsūs, bet daro pažangą ir drąsėja, nori bendrauti ir būti šalia. Prieglaudoje prie pagrindinės mūsų savanorės jie jau priprato ir visur sekioja paskui, net į mašiną įsiropščia ir ant kelių įsitaiso. Juos jau galima ir ant rankų paimti, net nebando kąsti. Kaip yra sakoma:“gera pradžia – puse darbo“, tad pusę darbo perauklėjime mes jau padarėme, o kita pusė lieka naujiems jų būsimiems šeimininkams.  

Į savo namus priėmus vieną iš šių triukšminukų lauks gana didelis iššūkis, nes reiks juos auklėti, mokinti, o tam prireiks nemažai kantrybės. Šie šuniukai buvo visai neauklėti, todėl daug ir ant daug ko loja, bet tai tikrai įmanoma pakeisti, tiesiog reikia kantrybės, laiko ir noro. Jie jauni, tad greitai mokosi. Už visus vargelius Jums bus atlyginta su kaupu, nes jau dabar matosi ir mes jau patyrėme, kad šie šuniukai yra meilūs ir draugiški, tiesiog neauklėti. Ne vienoje Vilniaus šunų dresūros mokykloje yra taikomos nuolaidos šuniukų, paimtų iš prieglaudos pamokėlėms.  

Myla
SDC16482.JPG

Kofis

SDC16491.JPG


Esate kantrūs? Mėgstate daug vaikščioti ar net bėgioti? Mėgstate mokinti ir patys mokytis? Kantriai išklausysite ką pasakosime apie jų charakterį? Turite nemažai laisvo laiko? Neišmesite šuniuko į gatvę vien dėl to, kad nugraužė interneto laidą ar apsisiojo naujus batus? Kiekvienais metais skiepysite, susirgus gydysite, saugosite nuo erkių platinamų ligų, maitinsite kokybišku maisteliu? Į akį krito, Kofis arba Myla? Tad skambinkite tel. nr. 868339826 ir susitarkite dėl susitikimo. Vilnius.  

Kofis ir Myla dovanojami tik gyvenimui kambaryje. Namas su aptvertu kiemu ir supratingais kaimynas būtų tobuliausia, nes jie mėgsta daug bėgioti ir kol kas dar nesupranta kada užtenka loti.


Jei galite bent kažkiek prisidėti prie Mylos sterilizacijos (29 eurai) ir Kofio kastracijos (15 eurų) būsime labai dėkingi. Kaip paaukoti rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/, būtinai parašykite, kad Kofiui ir Mylai.    

Iš kairės į dešinę: Petrovičius, Myla, Lota (už jos matosi šiek tiek Vegos), Kofis ir Žučka - visi tiesiog nuostabūs   (love)
SDC16490.JPG

Kieti ir žavingi vyrukai Petrovičius ir Aras

Praėjusiame gyvenime Petrovičius turbūt buvo slaptasis agentas. Jis greitas, sportiškas, net nepastebėsi kaip tyliai prisėlins iš nugaros ir bakstels snukučiu į koją. Petrovičius patinka amsinčioms  prieglaudos damoms ir turi šelmišką šypsenėlę. Jis draugiškas ir meilus visiems dvikojams. Petrovičiui apie 4 metus ir jis vis dar mėgsta žaisti su kamuoliuku ir kitais šuneliais. Jam patinka bėgioti reaktyviniais greičiais nuo vieno prieglaudos galo į kitą. Šis žavuolis gali būti puikus pagalbininkas virtuvėje, nes net labiausiai priskretusius puodus puikiai išgramdys ir išplaus (indaplovė, kuriai net vandens ir ploviklio nereikia).

Paskiepytas.

SDC16157.JPG

Antrame plane neišskiriama žaidimų trijulė Čigonka, Vega ir Petrovičius, o pirmame plane tinginėlė Žučka  (funny)
SDC15906.JPG


SDC15637.JPG

SDC15630.JPG
SDC15631.JPGSDC15632.JPG
SDC15615.JPG

Užsidarius įmonei Aras tapo bedarbiu ir atkeliavo į prieglaudą, kur jo gyvenimas prasidėjo iš naujo. Mums Aras panašus į apsaugininką tik tuo, kad toks pat didelis, kaip dauguma šios specialybės atstovų. Jis be galo draugiškas žmogui, gavęs jo dėmesio būna labai laimingas ir lyg drugelis plasdena aplink. Su patelėmis nelinkęs konfliktuoti, net jei jos jį agresyviai puola jis tiesiog nuo jų bėga ir tiek. Dabar jis apsigyveno pas generolę Duglę. Jam patinka erdvus voljeras, kur jis smagiai laksto ir varnas vaiko. Jį sunku nufotografuoti, nes jis nelabai nori ramiai pastovėti, jam visada reikia judėti ir kalbėti. Prieglaudoje jis gyvena jau kelis mėnesiu, per tą laiką spėjo nugalėti klastingąją ligą babeziozę.
Jam apie 4 metus.
Paskiepytas.
Aras būtų puikus pasivaikščiojimų kompanionas, nuotaikos pakelėjas ir šiaip puikus draugas kiekvienam. Tinkami namai jam būtų tokie, kuriuose būtų didelis aptvertas kiemas ar erdvus voljeras (bet vis tiek būtų būtina jį vedžioti) su jo ūgiui pritaikyta šilta būda.


SDC15619.JPG

SDC15633.JPG

SDC15952.JPG

SDC15957.JPGTinkamiausi šeimininkai Petrovičiui ir Arui būtų tokie, kurie mėgsta eiti pasivaikščioti, yra finansiškai stabilūs (kasmetiniai skiepai, kokybiškas maistas, gydimas susirgus), niekur neplanuoja išvykti iš Lietuvos, be galo myli šunis :)

Dėl jų skambinkite tel. nr. 868339826. Norėdami atvykti susipažinti į Minsko pl. 33A (Vilnius), būtinai iš anksto susitarkite.

Bėda po vieną nevaikšto... prašome finansinės paramos

Niekada nežinai kada užklups nelaimė, kada susirgsi ir teks kovoti dėl gyvybės.

Vieną dieną viskas gali apvirsti aukštyn kojom, kai mažytė erkė klastingai įsisiurbia į šoną. Kelios dienos, ir iš aktyvaus, energingo šuns lieka tik gulintis, viskam abejingas vargšą šunelis... Rodos, mūsų senbuvė Lota išgyveno babezioze, bet ši liga paliko savo gilų pėdsaką, o dar netikėtai atsivėrusi žaizda pablogino situaciją. Deja, bet esant tokiam gausiam globotinių, o mažam savanorių skaičiui, sunku pastebėti visus šunelių įbrėžimus, nubrozdinimus, įkandimus, ypač kai išoriškai jie būna beveik nepastebimi... Nuvežus į kliniką sutvarkyti žaizdos, operacijos metu paaiškėjo, kad žaizda yra daug didesnė nei atrodė iš išorės ir gana sena.  Lotai buvo pašalinta nemažai mirusių audinių, įdėtas drenas, sukabinta žaizda. Jos kepenys pažeistos, prasidėjęs vidinės pilvo sienelės uždegimas. Padarius kraujo tyrimus, rezultatai nuliūdino: inkstų rodikliai labai prasti, eritrocitų kiekis kraujyje labai labai mažas...

SDC15914.JPG

Lota jau beveik tris savaites gyvena Tarandės veterinarijos klinikos stacionare. Tvirtai nusprendėme kovoti už jos gyvybę, kad ir kiek laiko, kantrybės ir pinigų tai kainuotų. Vaistai nuo vėmimo, antibiotikai, lašelinės, žaizdos valymas tapo Lotos kasdienybe. Ji viską kantriai kenčia ir didžiam mūsų džiaugsmui kasdien jaučiasi vis geriau.

Daugiau...

Nuotrauka:

Linksmasis penktadienio vakaras

Ką veikiate penktadienio vakarais? Susitinkate su draugais? Einate vakarienės į mėgstamą restoraną? Vakarą leidžiate su antrąją puse kino teatre? O mes galvojame apie tai, kiek galime priimti katinukų ir šuniukų į savo globą, kur juos patalpinti, kaip juos išmaitinti, iš kokių pinigų paskiepyti… Praėjęs penktadienis mums buvo sunkus, teko kaip reikiant pasukti galveles  (hmm)
Susipažinkite su mūsų naujokais:

Mažoji  Luką (jau padovanota)!
Mažylė rasta Pilaitėje, gyveno po laiptais su savo mama. Gali būti, kad mama vėl laukiasi, todėl Lukos nebepripažįsta... Vieniša mažylė buvo paimta gerų žmonių ir atvežta į Akropolio "SOS gyvūnų" namelį. Jos gelbėtojai paaukojo ir jos skiepukui. Luka - nors ir gimusi lauke ir dar nedrąsi, tačiau meili ir visiškai nesidraskanti katytė. Jos kailiukas, nors dar truputį ir pilkas nuo kiemo dulkių, bet minkštas ir švelnus lyg vata.
luka.jpg

Arčis ir Seli (love)

Šuniukai atvyko iš Marijampolės į sostinę naujų namų paieškai. Tikėkimės, kad jie ilgai neužsibūs Akropolio “SOS gyvūnų” namuke, o iškeliaus į nuostabius mylinčius namus.  Susipažinkite: berniukas Arčis, o mergytė Seli. Arčiui apie 4 mėn., o Seli apie 2.5 mėn. Seli tikra nenuorama ir persekiotoja, jos pilna visur. Ji be galo meili, na tikra meilės bomba, taip ir bando visus visus išbučiuoti.  Mažyliai nukirminti, nublusinti ir jau paskiepyti. Jie bus labai dėkingi už kokybiškus konservukus ir sausą maistelį. Dėl šuniukų skambinkite tel. nr.868369502, užsukite susipažinti į Akropolio “SOS gyvūnų” namuką. Šuniukai dovanojami tik gyvenimui kambaryje, o sulaukus tinkamo amžiaus bus privaloma sterilizuoti Seli. Spėjame, kad šuniukai nebus dideli.

Deja, bet vakar vakare Arčiui pasireiškė babeziozė tad nuvežėme jį į Tarandės veterinarijos kliniką. Prašome paramos jo gydymui apie 30 eurų.

Arčis ir Seli
sss.jpg

s.jpg

Seli
ss.jpg

Mama katė ir šeši jos vaikiukai (pretty)

Viena moteris pastebėjo, kai kažkokie žmonės iš mašinos išmetė pintinę susuktą į paklodę. Priėjo, pažiūrėjo ir rado pilną krepšį „grybų“ – mamą katę ir šešis jos vaikiukus. Moteris neturėjo kur jų patalpinti, tad atvežė mums. Šeimynėlė šiltai įsikūrė savanorės namuose. Mama meili, rami, išsekusi, sulysusi, peršalusi katė, o vaikiukai maždaug 1,5 mėn. amžiaus išdykę nenuoramos. Kačiukai dar žįsta mamytę, bet jau puikiai valgo patys tiek konservus, tiek sausą maistelį. Reikalinga parama katės mamos apžiūrai, skiepui ir sterilizacijai, visai šeimai tabletėms nuo kirminų apie 60 eurų. Taip pat labai reikalingas kraikas, konservai mažiems kačiukams ir kokybiškas sausas maistas maitinančiai katei arba mažiems kačiukams. Dovanėles galite palikti Akropolio “SOS gyvūnų” namuke.

m.jpg

mmmm.jpg

mm.jpg

Robinas Hudas

Savanorė po pasivaikščiojimo su šunimis Akropolio automobilių stovėjimo aikštelėje pastebėjo tarp mašinų lakstantį katiną. Įtartinai katinukas atrodė, gal mašinas apvogti bandė.  Savanorė šunelius paliko namuke, pasiėmė konservukų ir grįžo ieškoti bastūno. Ji galvojo, kad pavyks jį tik pamaitinti, bet pavyko ir pagauti. Katinas visai neagresyvus, turbūt buvęs naminukas. Jo akutės varvančios, vietomis kailiuko nebėra, šonai įdubę, kaklas aplipęs erkėmis… Kol kas apgyvendinome jį Tarandės veterinarijos klinikoje, nes nei prieglaudoje, nei pas savanorius namuose vietų nebėra. Naujoką pavadinome Robinu Hudu, kai jis atsigaus ir sustiprės, tai bus tikras gražuolis. Gal norite suteikti jam nuolatinius ar bent jau laikinus namus? Skambinkite tel. nr. 868369502. Labai prašome paramos Robino Hudo išlaikymui (gydymui, skiepui, kastracijai, stacionarui). Kol kas negalime pasakyti tikslios sumos, nes nežinai kiek laiko jam teks tupėti klinikos stacionare ir kaip seksis sveikti, bet pradžiai reiktų 40 eurų.


rbbb.jpg

rb.jpg

rbb.jpgKaip paaukoti rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/
Pavedimo paskirtyje nurodykite kam skiriami pinigai.


Dėkojame iš anksto  (love)

Rikis Laikinas ieško tik suaugusiųjų draugijos

Prieš kurį laiką iš sanitarinės tarnybos „Grinda“ į mūsų prieglaudą atkeliavo grynaveislis Rusų europinių laikų atstovas, rasti veisėjai, bet niekaip nepavyko atsekti, kam buvo padovanotas. Šunelis rastas lakstantis Vilniuje Fabijoniškių rajone ir taip pateko į „Grindą“. Jis gana greitai surado naujus nuostabius namus, deja, neilgam... Naujuose namuose paaiškėjo, kad Rikis Laikis (buvęs Laikinas) tiesiog nekenčia mažų vaikų ir juos puola. Kelis mėnesius naujieji šeimininkai visaip bandė perauklėti šunelį, bet deja... Kad ir kaip kartais būna sunku, tačiau reikia priimti sprendimus, kurie atrodo teisingiausi.

Taigi Rikis Laikis ir vėl ieško naujų  namų, bet tik tokių, kuriuose nėra mažų vaikų. Jis tobulas draugas suaugusiems žmonėms, tad jeigu ieškote naujo ištikimo draugo, užsukite į prieglaudą su juo susipažinti (Minsko pl. 33A, Vilnius). Būtina iš anksto susitarti atvykimo laiką tel. nr. 868339826.  Rikiui Laikinui apie 4 metus, skiepytas, čipuotas.

llllll.jpg

Rikį Laikiną labai pamilo jo naujieji šeimininkai, skaudančia širdimi su juo skyrėsi...

Štai ką apie jį jie pasakoja:

„Rikis (tikrasis vardas) Laikis (pavardė)  (wild)

Nuostabus grožio ir meilumo šuo, deja tik suaugusiems.

Nežaidžia su kamuoliuku, bet labai mėgsta šokinėti. Užšoka visur, kur tik įmanoma - į mašina pro atvirą langą, ant kėdės, ant stalo, ant šulinio, ant aukščiausios kompostinės dėžės. Užšoka, sėdi ir stebi aplinką...gali ir užmigti. Tikras strakalas!  (fly)

Rikis duoda leteną. Jis mėgsta, kai jam kasai šoniuką - valandų valandas gulėti gali!   (pretty)

Mėgsta, kai jį šukuoji, bet tik paprastomis šukomis ir ne uodegą. Iššukuoti povilnę - tikras vargas - muistosi, griebia už rankos (bet nekanda), todėl patogiau uždėti antsnukį - tiesiog žymiai greičiau atliksite savo darbą, o paprastų šukų tokio šuns kailiui tikrai neužtenka.

Rikis labai mėgsta važiuoti automobiliu. Puikiai žino savo vietą, nesidrasko - būna ramut ramutėlis. Bijo šūvių ir visų skambių garsų - griaustinio, fejerverkų ir pan.

Saugo savo žaislus, miego vietą, maistą - neprileidžia kitų šunų. Žaidžia šiek tiek „per smarkiai“ -  vyriškai - nekanda, bet sukabina rimtai. Agresijos žaidžiant su kitais šunimis tikrai nepastebėjome.
nežinia kuo šuo buvo šertas, tačiau gavęs vištienos nuopjovą (žinoma be kaulų!), ją išspjovė.Tiesa, dabar jau laukia kiekvieno mėsos gabaliuko - išmoko šuo valgyti ne tik sausą maistą. Mėgsta varškę, bet prastai valgo net su kauliukais virtą košę. Kaulus (džiovintas odas) dažniausiai užkasa, o štai džiovintą stemplę ir pimpaliuką graužia su malonumu. Visiškai nevalgo daržovių. Vieną kartą tik pavyko įsiūlyti griežinėlį obuolio. Reikštų, kad reikia labai atidžiai rinktis tokiam šuniui maistą arba vitaminais papildyti racioną.

Paliestas nuo pavadėlio Rikis pabėga gana toli ir ilgam, bet visada grįžta (tiesa , kartais tenka palaukti ir pusvalandį). „Greta“ eina puikiai, kai pavargsta, šiaip pasivaikščiojimo pradžioje gali ir pasitampyti - reikia trumpinti pavadėlį ir jokių problemų neliks. Komandą „pas mane“ irgi žino iki pusės - pribėga ir atsisėda prie žmogaus (neapeina) laukdamas skanėsto.

Atsargiai su katėmis - pamatęs tikrai nusivys!
Nesuprantu kodėl Rikis urzgia ant vaikų (tiktai ant labai mažų). Labai gaila... Kentėjom, laukėm, gal apsipras. Deja... Rikis puolė mažą šalia jo žaidžiančia mergytę, įkando į petį.“


lllllll.jpg

llll.jpg

l.jpg

Laki ima interviu

Žurnalistė Laki žino ir mato viską, kas vyksta „SOS gyvūnų“ prieglaudoje Minsko pl. 33 A. Prieglaudoje ji jau nuo 2010 metų kovo mėnesio, todėl ji viską ir apie visus puikiai žino. Ji dalyvauja visuose įvykiuose. Laki net pro mažiausius tarpelius įlindusi pas nedraugiškai prieš kitus šunis nusiteikusius prieglaudos gyventojus saugiai paima iš jų interviu. Jai apie 9 metus, bet niekas nepraeis pro prieglaudos kiemą nepastebėtas žvitrios Laki akies.

Prieš porą dienų „SOS gyvūnų“ prieglaudos žurnalistė šunė Laki ėmė interviu iš kelių prieglaudoje jau kurį laiką gyvenančių šunelių.

Laki.JPG

Daugiau...

Nuotrauka:

Panda, kuri visai nepanaši į pandą

Pandų kailis juodai baltas, o mes turime rudai juodą pandutę   (silly)

Pamąstykime kodėl ši mažytė Pandutė vis dar prieglaudoje:
Gal todėl, kad jos išvaizda niekuo neypatinga, nes kailiukas ne baltas, ne ryžas, o tiesiog juodai rudas.
Gal todėl, kad ji nėra mažo ūgio ir jos nebus įmanoma nešiotis po pažastimi (nors žmonės turintys dideles pažastis – galėtų).
Gal todėl, kad ji dar nemoka atlikti reikalų tik lauke.
Gal todėl, kad kartais vis bando ką nors pagraužti.
Ai tiek to, nesukime galvos kodėl...  (glasses)  

Pandutė, kad ir išvaizda nėra išsiskirianti, bet ji yra nuostabi šunytė su unikaliu vardu  (love) Ji labai meili, draugiška, ne tokia hiper aktyvi, kaip dauguma mažų šuniukų, šiek tiek drovi, sargi...  Pandutė mėgsta eiti pasivaikščioti, aišku dar nepažįstamose vietose būna baikšti, bet greitai apsipranta. Lauke jai patinka gaudyti vėjo blaškomus medžių lapus, rinkti kankorėžius, graužti pagaliukus, lakstyti, viską uostinėti ir degintis prieš saulutę.   (cool)

Pandutei apie 5 mėn. Ji jau paskiepyta. Tinkama gyventi tik kambaryje. Pandutei ieškomi atlaidūs, kantrūs, norintys mokytis ir mokinti šeimininkai, kuriems šuniukas nėra tik trumpalaikė užgaida, žaislas vaikams.  Jei susidomėjote Pandute, tai skambinkite tel. nr. 868369502 arba tiesiog užsukite į Akropolio „SOS gyvūnų“ namuką.

Prašome paramos Pandutės sterilizacijai 35 eurų.
Pavedimo paskirtyje nurodykite,  kad „Pandai“.
Kaip paremti rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/
Jei pinigėlius atnešite į Akropolio „SOS gyvūnų“ namuką, tai būtinai pasakykite, kad pinigai skirti Pandai.  

Iš anksto dėkojame  (love)


SDC14054.JPG

SDC14190.JPG

SDC14188.JPG

SDC14181.JPG

SDC14195.JPG

SDC14187.JPG

SDC14175.JPGSDC14178.JPGSDC14177.JPG
Nuotrauka:

Šuo žmogui su didele širdimi, nes reikės mylėti labai didelį šunį :)

Vasario 8 d. Vilniuje Šeimyniškių gatvėje, netoli Prokuratūros, esančioje šunų vedžiojimo aikštelėje visą dieną sėdėjo šuniukas ir niekas negalėjo jo priglausti ar atvežti į prieglaudą. Na ką teko važiuoti patiems. Ir tikrai prie aikštelės pasitiko gausus būrys vaikučių, kurie apipylė klausimais ar tai mūsų šuniukas, kas mes ir t.t. Vaikai visą dieną rūpinosi mažuoju klecku, pastatė jam pastogę, atnešė pavalgyti virtinukų ir pavadino Džekiu.

Sunku patikėti, bet Džekiui apie 3 mėn. Jis dar visiškas vaikas, o jau toks didelis, sveria apie 15 kg. Sunku net įsivaizduoti į kokį milžinuką jis išaugs.  (silly)

Džekis gana lėtas ir nerangus šunytis. (lol) Labai išdykęs ir meilus, šiek tiek bijo eiti į lauką, bet pradėjęs vaikščioti nebenori grįžti atgal. Jis labai protingas, supranta, kad reikaliukus reikia daryti lauke, bet kartais užsimiršta. Jis mėgsta miegoti po stalu šalia arba ant žmogaus kojų.

Šis gražuolis tikrai didelis šuo, bet tai dar nereiškia, kad jis negalėtų gyventi kambaryje. Dar ir kaip galėtų!

Džekis apsistojo Akropolio „SOS gyvūnų“ namuke. Dėl jo skambinkite tel. nr. 868369502.

Džekiui labai reikalinga parama skiepui ir mikročipui - 20 eurų.
Kaip mus paremti rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/
Paramos paskirtyje būtinai parašykite, kad skirta Džekiui.dzekiss.jpg

SDC13730.JPGSDC13773.JPG

SDC13780.JPG

SDC13783.JPG

Džekis labai susidraugavo su Apolu, kuris mėgsta lauke jį pavedžioti :)
SDC13781.JPG

SDC13792.JPG

SDC13791.JPG

Skirtingų svorio kategorijų kovotojai Džekis ir Apolas. Žinoma, kad Džekis beveik visada laimi  (funny)
SDC13794.JPG

Kai ant sofos nebėra vietos, nes mažoji Pandutė (apie 3 mėn.) ten patogiai įsitaisiusi...
SDC13799.JPG

Džekiui tenka miegoti po stalu  (funny)
SDC13746.JPG

Džekis galėtų tapti puikiu dideliu draugu kiekvienam, kuris jį įsišunintų  (love)
SDC13758.JPG

Sultonas Puaro ir jo mažėjantis haremas

Akropolio “SOS gyvūnų” namuke jau kurį laiką gyvena gausus būrys šunelių, kuris po truputį mažėja. Žmonės kalba, kad net kitame Akropolio gale gali išgirsti jų linksmus lojimus ir juokingus urzgimus.  (funny)

maziai5.jpg

Pirmiausia čia apsigyveno šunelis Puaro, kuris buvo rastas sėdintis pievoje netoli mūsų pagrindinės prieglaudos.   (cool)
puaro.jpg

Jam kompaniją palaikė linksmuolė Alanija, Turkijos dukrytė. Taip taip, tos pačios Turkijos, kuri su mažyčiais šuneliais buvo patekusi į „Grindą“, o iš jos atkeliavo pas mus.  (lux)

alanija.jpg

Po kelių dienų į namuką atkeliavo dar penkios mažylės, kurios buvo sugaudytos netoli mūsų prieglaudos esančiame automobilių servise. Pasirodo, jos yra Puaro sesės. Smalsuolis Puaro tiesiog buvo nuklydęs nuo savo „namų“, kai jį rado viena moteris.

maziai6.jpg

Pirma didelė šunė - tai šuniukų mama. Kas tėtis - neaišku, todėl tik galima įsivaizduoti, kad mažyliai bus vidutinio ūgio.  (hmm)

maziai7.jpg

Taigi triukšmo, linksmybių ir išdaigų čia tikrai netrūksta.  (bajan) Septyni šuneliai, čia tikrai nejuokai  (rake)

1.jpg

2.jpg


Trys mažylės jau padovanotos, o dėl Puaro tik skambina žmonės norėdami jį pririšti prie būdos... kas per nesąmonė...

Mažylė

maziai2.jpg

Hiurema

hiurema.jpg

Mustafa

mustafa.jpg

Šiai dienai naujų namų ieško sultonas Puaro ir jo haremas: Alanija, Manisa ir Selima.  

Puaro  (please)  (lol)
4.jpg


5.jpg

3.jpg

Selima - smulkiausia iš visų šunių

maziai1.jpg  

Manisa - viena labiausiai išdykusių šunių

maziai4.jpg


Puaro, Manisai ir Selimai apie 2,5 mėn., o Alanijai jau virš 3 mėn. Visi nukirminti po du kartus, turi identifikacijos numerius (mikročipus). Sulaukus tinkamo amžiaus bus privaloma sterilizuoti/kastruoti (su sutartimi taikoma nuolaida). Jokių būdų, voljerų, jokių dovanų močiutei, vaikams, draugams! Atminkite, kad šunelio išlaikymas nemažai kainuoja: sterilizacija/kastracija, skiepai kiekvienais metais, vaistai nuo kirmėlių, kokybiškas maistas, vitaminai ir t.t.

Su sultonu ir jo haremu galite susipažinti Akropolio „SOS gyvūnų“ namuke kiekvieną dieną. Dėl jų skambinkite tel. nr. 868369502

Puiki diena ir daug šypsenų!!!

Kiekviena diena prieglaudos šuneliams ir katinukams būna beveik vienoda ir rutina ima erzinti...Dėl šios priežasties kartais sugalvojame jiems šiokių tokių linksmybių. Vakar buvo nuspręsta švesti milžinuko Tofu gimtadienį!!!  (bajan)

Nuo pat ankstyvo ryto savanorės plušo prieglaudoje ją grąžindamos ir ruošdamos vaišes. Dar baliui neprasidėjus buvo pagauta pirmoji smalyžė Šarlė. (funny) Ot nenaudėlė! Žučka (antrame plane) laiku pastebėjo ir savanorėms išdavė šią išdykėlę, nes kitaip nebūtų likę „torto“ kitiems Tofu svečiams.
983671_10152048287240633_125205466525318798_n.jpg

Taigi iš visų prieglaudos kampelių lindo pasipuošę šuneliai ir rinkosi prie stalo.  (witch)

Mocartas su puikia nuotaika atskubėjo pasveikinti draugužio Tofu  (fly)
IMG_7413.JPG

Smurfas prieš eidamas į balių net į kirpiklą buvo užsukęs (lol)
IMG_7314.JPG

IMG_7350.JPG

Aukselis garsiai linkėjo daug laimės  (coffee)
IMG_7427.JPG

Babulytė Niūra taip pat buvo pakilėtos nuotaikos  (yahoo)
IMG_7456.JPG
IMG_7468.JPG

Vega smagiai nuoširdžiai linkėjo Tofui begalinės meilės (love)
IMG_7762.JPG
IMG_7870.JPG

Buvo pakeltos taurės į Tofu sveikatą, net iš toli girdėjosi smagūs svečių šūksniai ir nuoširdūs palinkėjimai.

10262022_10152048287360633_5104965331042948172_n.jpg

Smagiai pasisėdėjus, dainoms nuskambėjus ir svečiams išsiskirsčius atėjo metas Tofu dovanai  - turistinei kelionei prie nuostabaus ežero pakeliui apžiūrint Vilniaus apylinkes.
Atidarius automobilio dureles Tofu, kaip tikras ponas įsitaisė ant galinės sėdynės. Visą kelionę ramiausiai sėdėjo mašinoje ir žvalgėsi pro langus. Jis buvo be galo patenkintas. Kelioms minutėms paliktas vienas mašinoje jis buvo nepatenkintas, todėl užsiropštė ant priekinės sėdynės ir kelis kartus galingai paspaudė signalą, taip leisdamas suprasti, kad jau metas judėti toliau. Aišku priartėjus prie mašinos jis vikriai, kiek leido jo stambus kūnas,  peršoko ant galinės sėdynės ir apsimetė, kad nieko jis nedarė.  (silly)

Pasiekus kelionės tikslą - gaivųjį ežerą visi it maži vaikai krykštavo iš laimės. Paplūdimyje Tofu elgėsi nepriekaištingai. Tofu, kaip tikras turistas visur vaikščiojo paskui kelionės draugus. Draugai nusprendė pailsėti ir jis įsitaisė šalia, draugai nusprendė išsimaudyti ir jis nenoriai, bet ėjo kartu.

Pasiekęs vandenį Tofu iš pradžių abejojo ar jis iš vis moka plaukti, nors savanoriai prieglaudoje ji ir vadina ruoniu, banginiu ir panašiais dideliais gyvūnais. Pajutęs vandens vėsą jis kas kart pradėjo plaukti vis giliau ir giliau, o jį atidžiai stebėjo paplūdimio gelbėtoja.   (witch)

10299130_10152048287660633_7743272392585602848_n.jpg
10345538_10152048287470633_278491747304347504_n.jpg
10401899_10152048287885633_8442597050772482177_n.jpg

Paplūdimyje Tofu sulaukė daug dėmesio. Visus patraukė jo išvaizda ir lėtapėdiškumas. Žmonės šnabždėjosi, kad Tofu savo išvaizda ir charakteriu labai panašus į gerai visiems žinomą Tony Soprano iš seno televizijos serialo „Sopranai“.  (cool)


10380892_10152048288375633_616392180506828051_n.jpg
10372780_10152048288520633_7187885422241300276_n.jpg

Grįžtant į prieglaudą Tofu pradėjo inkšti ir purkštauti, taip pareikšdamas, kad jis nuobodžiauja, tačiau jis buvo be galo laimingas. Diena jam buvo puiki!!! (lux)
10311750_10152048288125633_6443042928748631102_n.jpg

Ar ir Jus sužavėjo šis nuostabus šunelis? Norite su juo susipažinti ir gal net įsišuninti?
Atvykite į „SOS gyvūnų“ prieglaudėlę Minsko pl. 33A, Vilnius. Prieš tai būtinai susitarkite tel. nr. 8 683 39826. Dėl visų kitų nuotraukose matomų šunelių taip pat skambinkite nurodytu tel. nr.

Nei vienas šunelis nebus dovanojamas gyvenimui „ant grandinės“ ar teritorijos saugojimui.
Tai gyvi sutvėrimai, kuriems reikia nuolatinio bendravimo, dėmesio, meilės ir rūpinimosi jais.  (love)

Ačiū už puikias nuotraukas Ingai Lazarenko ir Algitai.  (smile)
Nuotrauka:

Ar jauni, ar seni visi smagiai gyvent nori!!!

Sklando daug mitų apie tai kaip elgiasi jauni, o kaip brandaus amžiaus sulaukę. Ką mėgsta jauni, o ką brandaus amžiaus.
Dauguma sako, kad kai esi jaunas tau terūpi pievoje skraidantys drugeliai, baloje besitaškančios varlytės, ant medžių tupintys paukšteliai ir kiti smagumai šiame margame pasaulyje.
Kai esi jaunas greitai pamiršti viską kas yra bloga, visus kas tave yra nuskriaudę.
Kai esi jaunas džiaugiesi gyvenimu ir nori su visais draugauti bei krėsti pokštus.
Kai esi jaunas tingi mokytis, o nori tik žaisti, valgyti, miegoti ir vėl žaisti, valgyti...
Kai esi brandaus amžiaus norisi tik ramiai gulėti po medžiu, stebėti dangumi plaukiančius debesis ir klausytis svirplių čirškimo.
Žmonės sako, kad sendami visi suvaikėja.
Kur yra tikra tiesa sunku pasakyti, todėl leidžiame Jums patiems tai nuspręsti.
Pasigrožėkite „SOS gyvūnų“ mažaisiais išdykėliais ir „ramiais“ subrendėliais :)

Taigi nuo jauniausių iki seniausių...Mažylei Šarlei apie 2 mėnesius. Ji bus didelė mergaitė, nes jos mama vokiečių aviganio mišrūnė. Ji kaip ir visi maži šuniukai labai išdykusi ir labai miela. Doavnojam tik atsakingiems žmonėms, kurie ja mylės ir jauną, ir seną, iškilus bedoms neišmes jos, o kartu bandys jas įveikti.

IMG_7142.JPGIMG_7068.JPGIMG_7122.JPGIMG_7053.JPGIMG_7159.JPGIMG_7078.JPGIMG_7082.JPGIMG_7095.JPGIMG_7093.JPGIMG_7084.JPG

Marlė yra Šarlės sesutė. Jai taip pat apie 2 mėnesius ir ji bus labai didelė. Be galo žavi ir smagi šunė. Sulaukus tinkamo amžiaus bus privaloma sterilizuoti tiek Marlę, tiek Šarlę(su mūsų sutartimi taikoma nuolaida).  Nedovanojama gyvenimui prie būdos, žasdilas vaikams, dovana seneliams ir pan.
IMG_7186.JPGIMG_7214.JPGIMG_7202.JPGIMG_7212.JPGIMG_7225.JPGIMG_7229.JPGIMG_7377.JPGIMG_7381.JPG

Smarkuolis ir išdykėlis Rufas.  Jam apie 8 mėnesius. Kai jam buvo vos 3 mėnesiai jį padovanojome 23 metų amžiaus vaikinui, tačiau praėju keliems mėnesiams Rufas buvo gražintas į prieglaudą. Šunelį atvežė vaikino tėvai ir mus išplūdo įvairiais keiksmažodžiais ir pareiškė „kaip galėjote VAIKUI padovanoti šunį?“. Hmmm... 23 metų vaikinas dar yra vaikas?  (hmm) Na kaip buvo taip, bet Rufas grižo visiškai neišauklėtas, net vedamas pavadėliu nemoka gražiai eiti... Rufas tiktų kantriems, aktyviems, norintiems mokytis ir mokyti žmonėms. Šiek tiek kantyrbės ir jis bus tobulas šuo  (love)
IMG_7482.JPGIMG_7551.JPG

IMG_7531.JPGIMG_7575.JPGIMG_7574.JPG

Žučkai apie 3 metus. Ji taip pat jau buvo padovanota, tačiau vyrui su žmona išsiskyrus ji tapo niekam nereikalinga...žiauru, bet taip jau būna. Žučka yra rami ir meili šunė, visi jai draugai (pretty)
IMG_7657.JPGIMG_7753.JPGIMG_7669.JPGIMG_7665.JPGIMG_7686.JPGIMG_7708.JPGIMG_7732.JPG

Pikai apie 4 metus. Žmogų ji labai labai myli ir visada nori būti šalia. Kiema, kurį pripažįsta savo namais iš kart pradeda saugoti. Pika neprimato viena akute, bet jai tai netrukdo džiaugtis kiekviena diena ir smagiai šėlti po kiemą.IMG_7437.JPGIMG_7405.JPG
IMG_7395.JPG

IMG_7400.JPG
IMG_7441.JPGIMG_7447.JPG

Išdykėlei Tajai apie 5 metus. Oi čia labai energinga ir išdykusi mergiotė. Ji turi viską matyti ir visur dalyvauti. Meili ir draugiška žmogui  (pretty)
IMG_7843.JPGIMG_7785.JPGIMG_7822.JPG
IMG_7786.JPG

IMG_7859.JPGIMG_7860.JPG

Senjoras Gugis. Jam apie 11 metų. Visą gyvenimą gyveno prirakintas prie būdos, buvo skriaudžiamas ir niekada neglostomas. Patekęs į mūsų priegaludą jis suprato, kad žmogaus ranka gali ne tik skaudžiai suduoti, bet ir švelniai paglostyti. Nuo tada Gugis myli visus žmones ir nuolato sprašosi glamonių  (pretty)
IMG_7907.JPG

Senjorai Dorotei jau apie 14 metų, bet tikrai nepasakytume, kad jai tiek, nes ji vienas energingiausių šunų mūsų prieglaudoje. Ji gyvena kartu su Gugiu. Oi kad žinotumėt kaip smagu stebėti jų šeimynėle (funny) Kai Gugis jos neklauso, Dorotė savo užpakaliuku jį užbarikaduoja būdoje ir išsišiepusi klausosi jo lojimo (funny)
IMG_7917.JPGIMG_7926.JPGIMG_7919.JPG

Nei vienas šuo nedovanojams gyvenimui „ant grandinės“. Visos kalytės, išskyrus Marlę ir Šarlę, yra sterilizuotos, Gugis kastruotas, o Rufas ne. Visi paskiepyti.
Su visais mūsų globotiniais galite susipažinti mūsų prieglaudėlėje Minsko pl. 33A, Vilnius. Prieš atvažiuojant būtinai iš anksto susitarkite tel. nr. 8 683 39826. Apie nuotraukose matomus šuniukus daugiau informacijos galite gauti prieš tai nurodytu tel. nr.

Už nuotraukas ir pagalbą nuoširdžiai dėkojame Ingai Lazarenko  (love)
Nuotrauka:

Tik vienas vakaras, o tiek įvykių!

Iš Akropolio „SOS gyvūnų“ namuko vienas šuniukas iškeliavo, o net penki atkeliavo.Vakar į naujus namus iškeliavo mažasis šuniukas Čiukutis.
Laisva vieta tuščia neliko...

Atkeliavo mažoji šunytė Karlita. Jai apie 3 mėn, spėjame, kad bus nedidukė. Labai miela, smalsi, žaisminga ir neįkiri. Karlita atkeliavo iš Salininkų, kur buvo niekam nereikalinga... Akropolio „SOS gyvūnų“ namuke ji labai laukia naujų namų, kuriuose bus karštai mylima ir visada reikalinga. Karlita yra be galo žavi ir miela šunytė.   (love)

karlita3.jpg

Ją labai sunku nufotografuoti, nes rami ji būna tik tada, kai miega  (pretty)

karlita2.jpg

karlita.jpg

Vienas vyriškis soduose rado kalytę su šešiais mažuliukais šuniukais... niekam nereikalinga, alkana, pavargusi ir išsigandusi ji gulėjo ir tyliai kentėjo savo vargelį... Vyriškis suteikė šeimynai prieglobstį kol mamytė atsigavo, šiek tiek sustiprėjo, o šuniukai pradėjo patys valgyti. Tris šuniukus jis padovanojo iš namų. Deja, bet toliau globoti mamytės su likusiais vaikučiais nebegalėjo, todėl paprašė mūsų pagalbos. Taip vakar vakare į Akropolio „SOS gyvūnų“ namuką atkeliavo graži šeimynėlė: mamytė ir trys šunytės.

dora su vaik.jpg

dora.jpg

Dar naminėje globoje kalytė gavo vardą Dora, todėl tokį ir palikome. Dorai apie 4 metus, draugiška, sargi, bet dar kol kas baikšti. Doros išvaizda labai įdomi: stačios ausys, pailgas snukutis, pailgas kūnas, trumpos kojytės... Sunku net įsiviazduoti kokių veislių mišrūnė ji galėtų būti.

dora3.jpg

dora2.jpg

Doros mažylės labai gražios, visos labai panašios tik šiek tiek kailiuko atspalviai skiriasi, todėl sunku jas atskirti. Mažylės - Ama, Aba ir  Ara - labai mielos ir išdykusios. Jos vis išlenda iš po grotelių ir laksto visur kur palikdamos balutes. (funny)
maziai.jpg

mazoji.jpg

maza5.jpg

Visos šunytės dovanojamos tik gyvenimui kambaryje - jokių būdų, jokių voljerų. Sulaukus tinkamo amžiaus bus privaloma sterilizuoti (su mūsų sutartimi taikoma nuolaida). Dėl Doros ir visų mažylių skambinkite tel. nr. 868369502, rašykite akropolis@sos-gyvunai.lt, užsukite į Akropolio „SOS gyvūnų“ namuką kiekvieną (tolimesnė Akropolio pusė, tarp „Bravarijos “ ir „4 Ledo arenos“ įėjimų) dieną nuo 10 h iki 21 h.  

Labai AČIŪ nuostabiai poreliai už nuostabią dovaną - kondicionierių!!! Be jo Doros šeimynėlei tektų kentėti karštį... AČIŪ!!!  (lux)
kondiske.jpg

P.S. Jeigu važiuosite pas mus į svečius ir norėsite atvežti dovanėlių, tai labiausiai šiuo metu mums reiktų kokybiško sauso maistelio maitinančiai kalytei ir mažiems šuniukams.

Reikalinga parama Doros ir jos mažylių skiepams bei Doros sterilizacijai. 30 Lt * 4 + 150 Lt = 270 Lt

Banko sąskaitos nr. LT837300010106209100, pavedimo paskirtyje nurodykite, kad „Dorai ir 3 mažylėms“.AČIŪ  (love)

Pavasarinių gėlių puokštė pasipildė naujomis gėlėlėmis…

Pavasarinių gėlių puokštė pasipildė naujomis gėlelėmis…

Šeštadienį į Akropolio "SOS gyvūnų" namuką atkeliavo paskutiniai šuniukai (dobermanų veislės mišrūnai). Iš viso pas mus jų atkeliavo 7 (pirmą kartą trys šunytės, o šeštadienį dvi šunytės ir du šuniukai). Jau pasidovanojo dvi mergytės - Žibutė ir Lelija.  (lux)

Naujų namų vis dar laukia penki kleckai: Snieguolė, Pakalnutė, Kalija, Narcizas ir Krokas.

Nebekartosiu visų sąlygų, nebevardinsiu apie ką turite tūkstantį kartų pagalvoti prieš ryždamiesi įsišuninti vieną iš šių mažiukų, nes apie tai galite pasiskaityti ankstesniame dienoraštyje: http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/dienorasciai/sos/Green_Amber-blog-lt/6909.php

Vakar dienos šešetukas  (pretty)
SDC12870 (800x600).jpg

Snieguolė - lipšni mažylė su ryžiais ant nosės  (lol)
SDC12856 (600x800).jpg

Pakalnutė - pati mažiausia, bet pati aršiausia. Nenustebčiau jei praaugtų visas seses ir brolius. Svarbu ne ūgis, o smūgis (lol)
SDC12859 (800x600).jpg

Pakalnutė maistu nesidalina (funny)
SDC12855 (600x800).jpg
Krokas - aktyvus berniokas, pats pirmas atbėga pasitikti. (funny)
SDC12883 (600x800).jpg

Narcizas - labai mėgsta laižytis (funny)
SDC12889 (600x800).jpgSDC12891 (600x800).jpg

Lelija - gražuolė mergytė šiandien ryte jau iškeliavo į naujus namus. Gyvens ji Kaune bute. Sėkmės ir kantrybės naujajam jos draugui. (lux)
SDC12895 (600x800).jpg

Kalija - meili mažylė. Labai panaši į savo sesutę Snieguolę. (funny)
SDC12897 (600x800).jpg

Jei viską jau puikiai apgalvojote, tai jau galite ir susipažinti su šiomis trapiomis gėlelėmis Akropolio „SOS gyvūnai“ namuke kiekvieną dieną nuo 10 val. iki 21 val.(antra Akropolio pusė, 4 Ledo arenos įėjimas, banko ir Bravarijos įėjimas, šalia autoplovyklos), rašykite akropolis@sos-gyvunai.lt, skambinkite 868369502.

Nuo neapykantos iki meilės tik vienas žingsnis...

Nuo neapykantos iki meilės tik vienas žingsnis...


Kai Karoliukas buvo padovanotas, o vėliau grįžo į Akropolio „SOS gyvūnai“ namuką, ten jau karaliavo Marijonas. Karoliuką įleidus pasisveikinti su namuko gyventojais jis kaip koks kraujo išalkęs vampyras puolė Marijoną. Gerai, kad šis išmoko greitai skraidyti (aišku mano rankos ir kaklas buvo paženklinti jo nagais) ir taip išvengė nereikalingo kraujo nuleidimo. Bėgo dienos, bet per groteles Karoliukas vis tiek svaidė mirtinus žvilgsnius, o iš jo burnos skrido bjaurūs keiksmažodžiai. Po ilgų pykčių, prašymų ir klaupimusi ant kelių Karoliukas sušvelnėjo ir bandomajam laikotarpiui dienos metu buvo įleidžiamas pasilakstyti su kompanija ir pagulėti ant Marijono sofos. Ir visai neseniai atsiradųs nekviestam svečiui (jis užėmė Karoliuko miegamajį) nakčiai Karoliuką teko palikti koridoriuke. Abu vyriokus skyrė tik „neįveikiama“ siena: žemos grotelės, kraiko ir kačių maistelio dėželės, bei stendas su kačių knyga. Ir ką Jūs manot? Ogi kitą rytą abu berniokai mane pasitiko draugiškai gulėdami ant sofutės. Va taip ir prasidėjo jų nepakartojama draugystė...  (love)

9.jpg

10.jpg

3.jpg

4.jpg
Kaip gera šalia žmogaus  

1.jpg
Beveik miega...
2.jpg
Oi kokia šelmiška šypsenėlė (funny)
5.jpg
Marijonas - lobių ieškotojas  (dontknow) Gal norite praturtėti?

6.jpg
Marijonas išgirdo paukštukų čiulbėjimą...

7.jpg
Marijonas žaidžia  (lol) Rar!
8.jpg

Marijonas slepia įkalčius (funny)

11.jpg


Su jais galite susipažinti Akropolio „SOS gyvūnai“ namuke kiekvieną dieną nuo 10 iki 21 valandos (su trumpomis pertraukomis). Namukas randasi tolimesnėje Akropolio pusėje, šalia banko iėjimo ir „4 Ledo arenos“ įėjimo, šalia autoplovyklos.
Neturite namie ką veikti? Užsukite ir išeikite su jais pasivaikščioti  (smile) Ir jie džiaugsis ir Jums sveika!!!
Nuotrauka:

Pristatome prieglaudos naujokus

Pristatome prieglaudos naujokus

Tadeušas.

tadeushas1.jpg

tadeushas2.jpg


Šis šunelis rastas Rudaminoje besiblaškantis, tad per šalčius atvyko pas mus. Apie 4 m. amžiaus, nedidelis, juodai rudas, su barzdele. Gerietis, draugiškas, bet katės tai jam nelabai patinka.

Jau paskiepytas.

Matroskinas

matroskinas.jpg

Milžiniškas katinas. Senjoras. Nerealus gerietis. Kai tik išgirsta, kad kažkas ateina, pradeda rėkt/murkt, žodžiu, maurot iš laimės, Daug ėda, nori visada būti ant rankų, na bent šalia kojų. Nelabai patinka jam kiti gyvūnai, toks šiek tiek egoistas. Nerealus!!!! Skiepytas.
Namai, kur turėtų šeimininkus tik sau, jam būtų idealu. O ir sveikata būtų stipresnė, kai ne prieglaudoje, o saugiai namie.

Globojamas "SOS gyvūnų" prieglaudoje, Minsko pl. 33a. Prieš atvykdami susipažinti su gigantuku Matroskinu, susitarkite telefonu 8 683 39826.

Susipažinkite - mūsų naujokas Komisaras.

komisaras.jpg

Nuostabiai gražus, tik nešukuotas, šuo jau maždaug nuo vasario 10 (tikslios datos negalim pasakyti) matytas lakstantis Kuprijoniškėse. Žmonės pagavo, nuvedė kinologams parodyti, o šie atvedė į prieglaudą.

Iki 2 metų amžiaus, nelabai mėgstantis tupėti voljere, turbūt ne taip augęs. Būtų gerai rasti šeimininkus, jei neatsiras, bus padovanotas.

Paskiepytas. Tel. 8 683 39826.

Peteliškė.

petelishke.jpg

Katytė, kurią išmetė prie prieglaudos blogi žmonės. Labai meili, jaunutė. Ir labai graži... Tikimės, kitą kartą jai pasiseks su šeimininkais geriau. Sterilizuota, skiepyta.

Naujokė Baltukė - gražutė pamestinukė kalytė iki 4 mėn. amžiaus.

baltuke.jpg

Ateityje - nuolaida sterilizacijai.

Šopenas.

shopenas.jpg

Apie 4-5 m. Skiepytas. Nemėgsta kačių ir kai kas lenda prie jo maisto. Gražiai gauruotas, matosi, kad dredus jam reiktų pašukuoti.

shopenas2.jpg

Na, turėjome Bethoveną, turime Mocartą, o dabar dar vieną juodą gauruotį - Šopeną. Ne prieglauda, o konservatorija;)

Šie gyvūnai globojami "SOS gyvūnų" prieglaudoje, Minsko pl. 33a, labai ieško tikrųjų namų. Prieš atvykdami susitarkite telefonu 8 683 39826.

Akropolio „SOS gyvūnai“ - šuneliai - liūdna čia tikrai nebūna

Žmonės klausia ar turime normalių, ar geresnių šunų. O kas yra normalūs ir geresni šunys?  (hmm) Aš jų to ir paklausiu, o jie man atsako, kad veisliniai. O man visi šunys yra geri ir normalūs!!! Nesuprantu kaip galima net sugalvoti tokį kvailą klausimą... Pikta ir liūdna dėl žmonių bukumo. (sad)  Tokiems žmonėms jokių gyvūnų niekada neleisčiau laikyti!! Bet nekreipkime dėmesio į tokius tamsuolius ir pasigrožėkime nuostabiais Akropolio „SOS gyvūnų“ namuko šuneliais! Jie nuostabūs! Jų veislė – geriausias žmogaus draugas!!!  (love)

Liverpulis
Koks jis yra? Žodžiais sunku nusakyti, reikia bent jau valandą su juo praleisti ir pamatysite koks jis yra.   (funny)
Liverpulis:
Mėgsta krėsti išdaigas – vos tik palieku ji laisvai lakstyti po prieglaudėlę, tai grįžusi būtinai rasiu ką nors suplėšytą, apgraužtą ar šiaip pavogtą. O jis tik pamatęs, kad grįžtu tuoj atsisės į savo numylėtąjį guoliuką ir apsimes, kad tai ne jis.  (silly)
Pirmas prisistato išgirdęs sučežant maišeliui ar užuodęs maisto kvapą.
Kambaryje sugalvojęs pasisioti jis žiūrės į akis ir apsimes, kad nieko nedaro, o tik stovi.
Jis visada pabandys ką nors nuo kiekvieno pavogti: plaukų gumytę iš plaukų, kepurės bumbulą, auskarą iš ausies, akinius nuo nosies ar net pačią nosį.  (lol)
Lauke jis visada bandys įsikąsti šaką, kankorėžį ar net mažyti akmenuką, ar net samanų kuokštelį. Jei bėgdamas ar po komandos „palik“ jis pames savo laimikį, tai visom jėgom bandys prie jo sugrįžti.
Jis imlus mokslams. Aišku komandas noriai daro tik paskatinamas kokiu skanėstu. Pradėjome mokintis komandų „palik“ (kai ima kokį šudelį nuo žemės, o tai daro labai dažnai (kartais net kankorėžį sumaišo su tikru šudeliu, fui), „ateik“ (puikiai sekasi), sėsk (gerai sekasi), „einam“ ir „stok“ (šias dvi mokinu, kai reikia pereiti per gatvę).
Pirmas suvalgęs maistą tykos kada kiti nors truputi nusisuks ar pames kąsnį iš burnos. Tada jis mikliai pasigriebia mažyti kąsnelį.
Jam yra neleidžiama lipti ant sofos (ten Marijono karalystė), tačiau jis vis tiek užlipa taip, kad galinės kojos vos vos siekia žemę ir kai liepiu jam nulipti, tai jis žiūri tokiu žvilgsniu tarsi sakytų „Juk aš ne ant sofos“.


SDC12447 (800x600).jpg
Jis gali būti puikus draugas rytiniams krosiukams, tikrai nesiskųs, kad pavargo   (fly)
SDC12448 (800x600).jpg

SDC12455 (800x600).jpg


Liverpulis ir jo  guoliukas (AČIŪ už šią dovaną)
SDC12460 (800x600).jpg

Šiek tiek mažas, bet pats mylimiausias  (love)
SDC12462 (800x600).jpg

Net žaislai į jį dar telpa

SDC12463 (800x600).jpg
O taip jis moka kantriai laukti kada nusisuksiu ir galės mikliai ką nors pavogti ir nekramtęs nuryti   (coffee)
SDC12466 (800x600).jpg
Jis būtų puikus kompanionas žvejojant - galėtų žuvį traukti iš vandens (na gal puse žuvies ir atneštų)  (funny)

SDC12511.JPG
Vakarais jis Jums kojas nuplautų...
SDC12476 (800x600).jpg

Dėl Jūsų jis net ranką nusikąst galėtų...
SDC12479 (800x600).jpg


Kvinsė
Kokia ši dama? Ji tikra dama.  (love)
Visada švelni ir meili. Visada atsisės šalia, bakstels savo šlapia nosyte ar palies minkšta letenėle vis prašydama paglostyti ar apsikabinti. (good)
Ryte visada pasitinka kiauksėdama savo spiegiu balseliu ir šokinėdama aplink. Jai labai reikia žmogaus, ji jo visada laukia, visada jo pasiilgsta. Kvinsė  labai prieraiši.  (pretty)
Lauke Kvinsė būna super drąsi arba atsargi ir šiek tiek baili. Na ji moka būti visokia  (silly)
Kaip ir brolis imli mokslams. Su ja mokinamės tų pačių komandų iš kurių geriausiai jai sekasi „palik“, „ateik“ ir „sėsk“.
Jai greitai nusibosta ramiai vaikščioti ir netikėtai ji pradeda lakstyti ratais vis pribėgdama artyn ir kviesdama žaisti. Ji labai juokingai bėga, o bėgdama staigiai ką nors pačiumpa nuo žemės ir  meta į orą. (funny)
Kvinsės niekada neuždarau į kitą kambariuką, kai išeinu kur nors, nes ji nieko nevagia ir neplėšo. Ji visada kantriai laukia kada grįšiu.  (love)

Apie ją nereikia daug žodžių, jos veiksmai viską parodo (good)

Kuo arčiau žmogaus...
SDC12477 (800x600).jpg

SDC12514.JPG

Kvinsė ir Liverpulis jau atprato graužti laidus ir vis rečiau palieka balutes kambaryje.
Sesutė visada saugo broliuko miegą...
SDC12482 (800x600).jpg

Kartais būna atvirkščiai...
SDC12518.JPG

Visada stengiasi, kad Liverpulis nesušaltų  (funny)

SDC12483 (600x800).jpgNaujokė Maša. Jai apie du mėnesius. Jos istorija labai paprasta: vienos teritorijos sargas paskambino ir pasakė, kad laukinė kalytė atsivedė šuniukus, o vėliau paslaptingai dingo, tad liko du cypiantys ir alkani mažyliai. Surado jis juos, parsitempė į būdelę ir pradėjo pagalbos ieškoti... Va taip Maša su broliuku Meškiu pateko į prieglaudą. Broliukas pasidovanojo, o sesytė vis dar laukia atsakingų, kantrių ir mylinčių šeimininkų.  (lux)
Iš pradžių Maša buvo labai baili, bet atvykusi į „Akropolio SOS gyvūnų“ namuką susipažino su Liverpuliu ir Kvinse, ir tada viskas prasidėjo...  (crazy) Kas pažįstate šią porelę tikrai suprantate apie ką aš kalbu.  (lol) Nuo tos akimirkos kai jie visi susidraugavo Maša stebuklingai pasikeitė. Dabar galiu drąsiai sakyti, kad Maša yra hyper aktyvi ( net Liverpulis pavargsta su ja žaisti (wow) ), labai meili ir draugiška. Aišku į svečius užsukus nepažįstamam žmogui ji iš pradžių įtariai žiūri, o vėliau jau prilimpa kaip lapas prie grybo ir laksto paskui. Kol kas Maša dar kudutė ir mažutė, tačiau iš jos ilgų kojyčių galima spręsti, kad ji išaugs į gana didelę šunę.  (smile)


SDC12558.JPG

Jai iškarto patiko Liverpulis  (love)
SDC12529.JPG
Ji greit mokosi. Iškart iš Kvinsės išmoko, kaip saugoti Liverpulį (wild)
SDC12535.JPG


SDC12536.JPG

Deja, šiai trijulei tenka dalintis vienu guoliu, nes...
SDC12532.JPG
Marijonas sofos vadas  (cool)
SDC12534.JPG

Nedovanojami prie būdų. Tinkami gyventi tik namuose.

Akropolio "SOS gyvūnų" namukas laukia Jūsų kiekvieną dieną nuo 10 h iki 21 h (su trumpomis pertraukomis) Namuką rasite išėję pro "4 Ledo arenos įėjimą" ir pasukę į kairę.

Užsukite pasisveikinti, pavedžioti šunelių ar net įsišuninti ar įsikatinti, kurio nors šunelio ar katuko.

Čia taip pat galite užpildyti ir 2% nuo GPM formas, palikti dovanėles mūsų globojamiems šuniukams ir katukams tiek Akropolio "SOS gyvūnai" namuke, tiek prieglaudoje įsikūrusioje Minsko pl.

Turite klausimų apie čia apsistojusius gyvūnėlius, tai rašykite akropolis@sos-gyvunai.lt
Nuotrauka:

Akropolio „SOS gyvūnai“ namuke barzdočių šaika

Į Akropolio "SOS gyvūnų" namuką atkeliavo Marijonas - šunelis, kuris rudenį buvo rastas Pašilaičiuose, bet taip niekas jo ir nepasigedo. Ta gi Marijonas atkeliavo čia ieškoti laimės, gal maž čia jį greičiau kas pastebės ir įsimylės.

Marijonui apie 3 metus, nors jo kailio pilkumas ir barzdelė daro jį vyresnį.

Vos atvykęs į Akropolio "SOS gyvūnai" namuką Marijonas iškarto užsiėmė privilegijuotųjų vietą -  sofutę.   (coffee)
Taip pat Marijonas iškarto atėmė mažių mylimiausią žaisliuką - mėlynąjį šuniuką (geitai jo jau visai nebeliks).   (lol)

Marijonas labai meilus ir draugiškas šunelis. Labai mėgsta eiti pasivaikčioti, ypač vedžioti žmogų už pavadėlio. Norite pamatyti kaip jis tai daro? Ateikite pasivaikščioti su juo. Pamatysite Marijonas labai juokingas ir linksmas šunelis.   (love)


SDC12346 (600x800).jpgSDC12347 (600x800).jpg


O čia visa barzdočių šaika, kuri naujų namų laukia Akropolio "SOS gyvūnų" namuke.
Švesiai ruda - Kvinsė (~ 4 mėn.), kairėje jos brolis Liverpulis (~4 mėn,) ir Marijonas (~3 m).
Ir ką jie čia veikia? Gal kortomis lošia?  (funny)

SDC12349 (800x600).jpg

O čia prasideda linksmybės!   (fly)

SDC12370 (800x600).jpg


SDC12371 (800x600).jpg

Liverpulis paguldytas ant menčių. Kvinsė laimi   (yahoo)
SDC12373 (600x800).jpg

Į smagią kovą prisijungia ir Marijonas  (silly)
SDC12379 (800x600).jpg

Neleistinas veiksmas  (funny)
SDC12382 (800x600).jpg

Marijonas ir Kvinsė susivienijo prieš Liverpulį  (cool)
SDC12381 (800x600).jpg

Marijonas gina savo sostą!
SDC12386 (800x600).jpgSDC12389 (800x600).jpg

SDC12390 (600x800).jpg

O čia prasidėjo gaudynės, visas namukas net drebėjo  (fly)
SDC12399 (800x600).jpg


O štai vaizdelis po kokių 30 minučių  (lol)

Ramybė, tyla... (pretty)

Marijonas
SDC12341 (800x600).jpg

Kvinsė
SDC12312 (800x600).jpg

Liverpulis
SDC12400 (800x600).jpg

Akropolio "SOS gyvūnų" namukas laukia Jūsų kiekvieną dieną nuo 10 h iki 21 h (su trumpomis pertraukomis) Namuką rasite išėję pro "4 Ledo arenos įėjimą" ir pasukę į kairę.

Užsukite pasisveikinti, pavedžioti šunelių ar net įsišuninti ar įsikatinti, kurio nors šunelio ar katuko.

Čia taip pat galite užpildyti ir 2% nuo GPM formas, palikti dovanėles mūsų globojamiems šuniukams ir katukams tiek Akropolio "SOS gyvūnai" namuke, tiek prieglaudoje įsikūrusioje Minsko pl.

Turite klausimų apie čia apsistojusius gyvūnėlius, tai rašykite akropolis@sos-gyvunai.lt

Akropolio "SOS gyvūnų" namelis - kas buvo ir kas yra


Atmerkite plačiai akis ir pastatykite stačiai ausis. Papasakosiu Jums praėjusių dienų įvykius ir tai kas vyksta šiuo metu. (smile)

Aukštose Šeškinės kalvose stovi didžiulė „Akropolio“ pilis, o šalia jos  visai neseniai pastatytas mažas namelis raudonu stogu ir stiklinėmis sienomis. Tas namelis – tai „SOS gyvūnų“ prieglaudėlės mažas filialas, kuriame kiekvieną dieną verda gyvenimas. Jis rasti galite išėję pro „4 Ledo arenos“ išėjimą, o pasukę į kairę pusę iš karto jį ir pamatysite.

SDC12134 (800x600).jpg

Tame namelyje kiekvieną dieną nuo 10 val. iki 21 val. galite sutikti išdykėlius šunelius ir miegales katytes. Tik neišsigąskite jei šunys garsiai los – jie tikrai nekanda. Jie tik saugo savo namelį ir kviečia visus užeiti.

SDC12136 (600x800).jpg

Džiugu pranešti, kad jau nemažai čia apsistojusių gyvūnėlių surado sau šiltus namus.
ŠUNELIAI:

Koni

SDC11800 (600x800).jpg

Koli ir Beka kol dar gyveno prieglaudėlėje

SDC11810 (800x600).jpg

Beka prieš iškeliaujant į naujus namus Molėtuose. Sėkmės, mano mažyle (love)

SDC11908 (800x600).jpg

Sonios nuotrauka jau iš naujų namų  (love)

Sonia.jpg

Į naujus namus iškeliavę „SOS gyvūnų“ katinukai ir katytės:

Angliukas, Elas, Pegė,

Fiona

SDC11914 (800x600).jpg

Patrikas

SDC11994 (800x600).jpg

Patrikas naujuose namuose:

IMG_1723.JPG

Žaidžia su pelyte

IMG_1720.JPG

IMG_1715.JPG

IMG_1726.JPG

Marla ir Miauksė

SDC12002 (800x600).jpg


Katytės ir katinukai atkeliavę iš naminės globos ir jau padovanoti – Šachmatėlė,

Apelsinukė

SDC11801 (600x800).jpg

Ramunėlė

SDC11993 (600x800).jpg

Valerčikas

SDC12006 (600x800).jpg

Felicijus - katinukas, kuris čia išbuvo tik vieną dieną

SDC12102 (800x600).jpg

Kai vieni gyvūnėliai pasidovanoja, tai vietoj jų iškarto atkeliauja kiti. Susipažinkite su šiuo metu Akropolyje „SOS gyvūnai“ namelyje gyvenančiais šuneliais ir katukais.

Kvinsė (šviesiai ruda) ir Liverpulis

SDC12115 (800x600).jpg

Liverpuliui net sesers kojos ant galvos netrukdo saldžiai miegoti

SDC12116 (600x800).jpg

Kaip kietai miega

SDC12137 (800x600).jpg

O čia turbūt Liverpulio kerštas už kojas ant galvos

SDC12139 (800x600).jpg

Prasideda linksmybės,

SDC12140 (800x600).jpg

į kurias įsitraukia ir Žučka

SDC12143 (600x800).jpg

Žučka - visada miega budėjimo režime

SDC12114 (800x600).jpg

Juk reikia kažkam stebėti aplinką ir sekti, kas ir ką daro

SDC12130 (600x800).jpg

Vaizdelis, kurį dažnai matau  (funny)

SDC12086 (800x600).jpg

Šiandien atkeliavo Karolis

SDC12155 (600x800).jpg


Kol kas dar liūdnas, nes nesupranta, kas čia vyksta

SDC12148 (800x600).jpg

„SOS gyvūnai“ katytė
s:

Sinema

SDC11913 (800x600).jpg

Vienas užėjęs vyrukas sakė, kad ji labai panaši į vieną kačių veislę, deja, bet pamiršau į kokią (glasses)

SDC12073 (800x601).jpg

Ji labJi mėgsta stebėti aplinką

SDC12127 (600x800).jpg


Freken

SDC12083 (600x800).jpg

SDC12038 (800x600).jpg

Freken ir Patrikas (padovanotas) netyčia užklupti

SDC12097 (600x800).jpg

Mamzel

SDC12128 (600x800).jpg

Šiandienos naujokai. Kol kas dar be vardų ir šiek tiek stresuojantys.
Gal galite padėti sugalvoti vardelius?

Broliukas

SDC12149 (800x600).jpg

Sesutė

SDC12156 (800x600).jpg

Katytės ir katukai iš naminės globos:

Klipsis

SDC12045 (800x600).jpg


Pagaliau susidraugavau su šiuo ponaičiu

SDC11923 (600x800).jpg

Tai ponas, kuris mėgsta kąsti, kai jam nusibosta būti glostomam:]

SDC12104 (800x600).jpg

Šilas (Tigris)

SDC12121 (600x800).jpg

Zuikis beuodegis (dar kitaip Monikutis)

SDC12123 (600x800).jpg

Marisa

SDC12106 (800x600).jpg

SDC12119 (600x800).jpg

Taip pat labai noriu padėkoti tiems kas atvykę į „Akropolį“ pasivaikščioti po parduotuves nepatingi ir išeina pasivaikščioti ir pažaisti su šuneliais. Jiems tai didžiausi pramoga.

Milžiniškas AČIŪ visiems kas jau spėjo ir dovanėliu mums atvežti sauso maistelio, kruopų, konservų, žaisliukų, skanėstų, laikraščių, dubenėlių ir kt. Atsiprašau, bet visko nebespėjau nufotografuoti.

SDC11804 (600x800).jpg

SDC11902 (800x600).jpg

SDC12095 (600x800).jpg

Beje, gal turite jau perskaitytų ir nebereikalingų laikraščių? Mums jie labai praverstų, jau baigėsi visos mūsų atsargos...Laikraštukus galite atvežti arba į Akropolio „SOS gyvūnų“ namuką, arba į Minsko pl. 33A įsikūrusioje prieglaudoje. Iš anksto AČIŪ!

Jei domina šiuo metu čia esantys gyvūnėliai, tai ateikite ir susipažinkite su jais arba rašykite el. adresu akropolis@sos-gyvunai.lt

Iki pasimatymo  (smile)

SDC12125 (600x800).jpg
Nuotrauka:

Visko po truputi...


Vieną dieną sniegas sninga, kitą dieną lietus lyja.  (mad)
Vieną dieną padovanojame katinuką ar šunelį, o kitq dieną jau naujas bėdulis pas mus atkeliauja.  (pretty)
Vieną dieną beveik nebėra sauso maistelio šuneliams ir katukams, o kitą dieną jau atkeliauja gausios dovanos iš gerų žmonių. (lux)
Taigi kiekvieną dieną gali tikėtis kažko naujo, kažko nenuspėjamo, kažko gero...  (silly)

Pirmiausia ir norėčiau pradėti nuo pačių geriausių naujienų, tai nuo namus suradusiųjų.

Meilioji Kamanė iš mažo kukuliuko užaugo į dailią panelę gyvendama pas mus prieglaudėlėje. Užsibuvo ši gražuolė, bet pagaliau atėjo ir jos laimingoji valanda. (lux) Atvyko vaikinukas tiesiai pas Kamanę ir tik ja domėjosi, pabendravo ir atsisveikino. Sekančią dieną pas Kamanę vėl atvažiavo tas pats vyrukas, bet  pabendravę jau išvažiavo kartu. Kamanė iškeliavo pasimetusi ir išsigandusi, o ko norėti, kai teko atsisveikinti su vienintele pažįstama vieta ir pažįstamais žmonėmis. Kamanė iškeliavo gyventi į kaimą, kur lakstys sau laisvai ir turės daug draugų. Jau sulaukėme žinių iš Kamanės naujųjų namų: nuostabi tik dar išsigandusi šunė. Laikykime tvirtai suspaudę kumštukus, kad viskas būtų gerai, kad Kamanė kuo greičiau apsiprastų ir prisirištų prie visų namiškių. Naujiesiems šeimininkams kantrybės ir sėkmės su nauja šeimos drauge.  (love)

SDC11752 (600x800).jpg


Nuostabusis Markizas šiandien taip pat surado sau naujus namus. Sužavėjo jis savo meilumu ir grožiu.  (good) Markizas iškeliavo netgi į Plungę, kur gyvens nuosavame name ir apsipratęs su namais ir šeimos nariais netgi galės išeiti į kiemą pakvėpuoti grynu oreliu. Markizai, sėkmės naujuose namuose, būk paklusnus ir meilus!  Kantrybės ir begalinės meilės naujiesiems šeimininkams. (love)

SDC11798 (600x800).jpg


Naujas „SOS gyvūnai“ šeimos narys – šunelis Mikis. Jam apie 3 metus. Mikis rastas Grigiškėse. Viena mergina jį vis pamaitindavo, bet vieną dieną ji pastebėjo, kad šunelis pradėjo šlubuoti (turbūt buvo partrenktas mašinos ar kažkam pasimaišė po kojomis). Jis buvo nuvežtas pas veterinarą apžiūrai. Rimtų sužeidimų nebuvo padaryta. Štai tokia jo istorija, štai taip jis pas mus ir atkeliavo. Mikis atkeliavo persišaldęs. Dabar dieneles leidžia šiltai gyvendamas kambaryje ir skaniai valgydamas. Labai draugiškas ir mielas šunelis. (love) Kantriai laukia kada bus išvestas į lauką. Gydome jo peršalimą, tačiau labai sunku tai daryti,kai pats mėgstamiausias Mikio užsiėmimas yra trinimasis į sniegą. Tik nusisuk nuo jo ir jis vl vartosi pusnyje.  (silly)  Jau kastruotas.

SDC11658 (800x600).jpg

SDC11659 (800x600).jpg

SDC11661 (800x600).jpg

SDC11663 (800x600).jpg

SDC11664 (800x600).jpg

Strutis sniege  (lol)
SDC11666 (600x800).jpg

Mikis daro sniego angelą(funny)
SDC11667 (800x600).jpg

SDC11668 (800x600).jpg

Begalo mielas žvilgsnis (love)
SDC11669 (800x600).jpg


O dabar pereikime prie dovanėlių kurias gavome ir už kurias dar kartą norime padėkoti.

Didelis AČIŪ vaikinukams už kruopas, valymo priemones ir kt.
Gausios dovanos labai patiko amsiams, jie greitai viską apuostinėjo ir apžiūrėjo. (lux)


SDC11683 (600x800).jpg


Labai labai AČIŪ Agnietai ir Dariui už drąskykles katukams, vandenuką ir kitas dovanėles. Puikios dovanėlės (yahoo)

SDC11795 (600x800).jpg

Nuoširdus AČIŪ poreliai už sausą maistelį šuneliams ir jų išvedžiojimą. Keturkojai buvo begalo laimingi. (love)
SDC11797 (800x600).jpg


Tai gi dar kartą visiems didelis ir gauruotas AU-MIAU-AČIŪ!
Primenu, kad visada labai laukiame norinčių pasivaikščioti ir pabendrauti su šuneliais.Pasivaikščiojimas su mūsų šuneliais labai naudingas, nes tai puikus sportas ir smagus laisvalaikio praleidimas. Mes įsikūrę adresu Minsko pl. 33A, Vilnius. Prieš atvykdami BŪTINAI iš anksto susitarkite tel. nr. 868339826, 868369502. Labai lauksime Jūsų atvykstant (jei turite nebereikalingą savo šunelio pavadėlį, prašau pasiimkite, nes trūksta pavadėlių).  Iki pasimatymo  (smile)

Dar viena šios dienos išduota širdelė...

Ar gandrai skrisdami pametė, ar  tiesiog Kalėdų senelis nusprendė papokštauti ir paliko šią mažylę ne po eglute, o tiesiog prie konteinerio?  (hmm)

SDC11725 (600x800).jpg

Vyrukai rado šį mažą stebuklėlį, sušąlusį ir išsigandusį ant šaltos žemės prie smirdinčio konteinerio. Paėmė ir atvežė pas mus.

SDC11726 (600x800).jpg

Ji tokia maža, ji tokia išsigandusi ir bejėgė, jai net dviejų mėnesių nėra, o jau palikta ir išduota...

SDC11742 (800x600).jpg

Skiepams ji dar per maža, o prieglaudėlėje neskiepytą bijome ją laikyti, todėl kelioms dienoms parsivežiau ją pas save. Teko ką nors sugalvoti, kad mažytė būtų saugi (mat pas mane yra dar du šuneliai, o vienam iš jų ji nelabai patiko), todėl ją apgyvendinau spintelėje: ji neiššoks ir pas ją niekas neįšoks.  (funny)

SDC11746 (800x600).jpg

Išmaudyta, išdžiovinta, pavalgidinta (pati jau puikiai valgo), nukirminta ir saldžiai užmigdyta.   (love)

SDC11738 (600x800).jpg

Ji tokio ūgio, kad kol kas telpa į 36 dydžio batų dėžę  (funny)

SDC11740 (600x800).jpg

Nežinia kokio ūgio užaugs, nežinia kokių veislių mišinukas ji yra, bet galiu užtikrinti, kad jei ją karštai mylėsite, nuoširdžiai rūpinsitės, atkakliai dresuosite, tai ji taps pačia geriausia Jūsų drauge. Įtikinau? Tai dėl jos skambinkite tel. nr. 868339826, 868369502, rašykite info@sos-gyvūnai.lt
Prieš skambindami šimtą kartų apgalvokite ar turėsite kantrybės (šuniukai cypia, viską graužia, visur sysioja ir kakoja...), laiko, ar užteks vietos namuose, ar užteks pinigų išlaikymui, ar neišvyksite gyventi į užsienį ir neišmesite jos į gatvę ar nepaliksite jos nepatikimiems žmoniems, ar jai užaugus ne tokiai apie kokią svajojote, neskambinsite ir nekaltinsite mūsų,kad įkišome nekokį šunį, ar mylėsite ją besąlygškai ir priimsite ją tokią, kokia ji yra, ar tikrai visi šeimos nariai sutinka ją priimti į savo šeimą, ar tai nebus tik dovana tėvams ar mylimajai, žaislas vaikams...

Smalsi ir jau išdykusi
SDC11728 (800x600).jpg

keliauja ji sau laimės ieškoti... Gal pirmąsias savo Kalėdas ji jau švęs naujuose namuose su nauja mylinčią šeima?   (love)
SDC11734 (800x489).jpg

Mūsų kieme veiksmas vyksta: vaikai žaidžia, valgo, miega.

Eini per „SOS gyvūnai“ prieglaudėlės kiemelį  kaip per minų lauką.  (funny)  Eini ir vis žvalgaisi po kojomis. O žinote kodėl? Na ne tik dėl besimėtančių šokoladukų, o gi todėl, kad po kiemelį laksto maži kukuliukai, kurie tikrai nežiūri kur ir į ką bėga.  (fly) Vat eini ir bijai užlipti ant minkštos letenėlės ar plonytės uodegėlės. Eini ir sustoji, pajunti smūgi į kojas, šiek tiek susvyruoji ir vėl atsargiai judi pirmyn. Ech tie nerūpestingi mažyliai. Jie kelia šypseną veide ir priverčia susimąstyti... Ech kaip smagu būti vaiku. Kaip smagu šėlti, dūkti, išdykauti. Kaip gera, kai nereikia sukti galvelės kur gauti pavalgyti ar šiltai atsigulti, kaip gera kai turi kur pasislėpti nuo lietaus, kai turi daug draugų ir rankų, kurios kartas nuo karto paglosto, paima ir pasupa, kaip gera visada išgirsti meilius žodžius ir pagyras...  (love)


Smagu oi smagu mūsų prieglaudėlėje.  Jūs tik pažiūrėkite kaip mūsų mažiukai puikiai gyvena! Jie tik žaidžia, valgo ir miega.

Na ir kokias išdaigas jie šiandien sugalvojo?
Rafas: - Reikia paklotėlį patampyti  (silly)
SDC11544.JPG


Šiek tiek brolį pakankinti! (Rufo ir Rafo užpakaliukai)  (rake)
SDC11554.JPG

Dar būtina ir po vagonėliu viską apžiūrėti  (fly)
SDC11548.JPG

Hmmm...ir kiek čia jų dabar?   (hmm)
SDC11553.JPG

Ei, kas ten iš po vagono lenda?  Velniukas?(dontknow)
SDC11558.JPG

Oi ne, gi čia mieloji Kamanė. Išdykėlė  (love)
SDC11560.JPG

Kažkas išalko. Mediena tikrai sveika, daug vitaminų, mineralų   (funny)
SDC11607.JPG
Rafas: - Maistas? Kur maistas? Kažkas kalba apie maistą? Kažkas turi kąnors skanaus?  (crazy)
SDC11609.JPG

Rufas: - Aš ir noriu! Kas šiandien pietums?  (coffee)
SDC11589.JPG

Mano puodas!
SDC11552.JPG

Ir čia mano!
SDC11582.JPG

Niam niam!
SDC11584.JPG

Rar! Rufas maistu nesidalina!  (mad)
SDC11585.JPG

Na gerai, jau gerai...Braliuk, ateik čia, duosiu ir tau gabaliuką  (smile)
SDC11583.JPG

Rubi: - Niam niam, ir man dar liko (lux)
Šim Šimas laukia eilėje prie puodo.
SDC11540.JPG

Nebeliko?  (mad) Noriu dar košytės su vištyte!!!
SDC11541.JPG

Mažiukai daug valgo, na ne tik mažiukai, bet ir dideli šuneliai... Kiekvieną dieną verdame košytes, o mūsų puodas jau baisiai atrodo...
Gal kas turite nebereikalingą didelį, labai didelį puodą, kuris tinkamas dėti ant ugnies? Gal galite ir norite padovanoti?  (silly)
SDC11587.JPG

Kaip ten žmonės sako? Kas pavalgęs nepamiega, tas didžiausias tinginys  (funny)
Juodas broliukas Londonas ir sesutė
Kvinsė
SDC11594.JPG

Kaip gera, kaip šilta šalia sugulus  (good)
SDC11595.JPG

Kvinsė. Argi negražuolė?  (smile)
SDC11597.JPG

Ui kaip Liverpulis saldžiai miega  (love)
SDC11593.JPG

Miegok ramiai, miegok saldžiai. Čia tau saugu ir šilta... (smile)
SDC11591.JPG

Norite susipažinti su šuneliais? Skambtelkite tel. nr. +370 683 39826 ir susitarkite dėl susitikimo Minsko pl. 33A, Vilnius.

Labai laukiame ir žmogeliukų, kurie neturi ką veikti ir norėtų eiti pasivaikščioti su šuneliais. Labai reikia amsius mokinti gražiai vaikščioti, netampyti vedančiojo į visus šonus, taip pat jiems labai gerai nors šiek tiek pakeisti aplinką ir pasivaikščioti po pievas. Savaitgaliais laukiame nuo 11h. Prieš atvažiuodami geriau pasiskambinkite tel. nr. + 370 683 39826, +370 683 69502. Šuneliai tikrai apsidžiaugs jei kišenėje atsinešite papjaustytos dešrytės, juk taip lengviau pratinti šunelį prie gražaus vaikščiojimo ir paklusnumo. Jeigu norėsite, tai būtinai pasidalinsime patarimais kaip geriau mokinti šunelius.    

Pas mus sudėtinga situacija su transportu, todėl galintys ir norintys padovanoti puodą, gal galėtumėte ir atvežti, prieš tai paskambinę tel nr + 370 683 39826. Atleiskite jei per daug prašome...
Nuotrauka:

Pažinčių klubas 2. Nori susitikti?

Gal tai raketa? Ne!
Gal lėktuvas? Ne!
Tai super Delma!!!

Delma čia, Delma ten, Delma visur. O taip, aš lakstau šviesos greičiu, laviruodama tarp voljerų, kartais kelyje „nuskindama“ vieną kitą ne vietoje stovintį šunelį.  (fly) Aš niekada nepavargstu žaisti, niekada nepavargstu gaudyti ir atnešti kamuoliuką, niekada nepavargstu džiaugtis žmogumi.

Esu be galo meili ir draugiška tiek žmonėms, tiek šuneliams. Aišku, mėgstu šiek tiek pavadovauti ir pavarinėti kai kuriuos keturkojus. Juk reikia parodyti, kas čia vadas!

SDC10657.JPG

Labai mėgstu vandenį. Tiesiog dievinu ištaškyti iš visų dubenėlių ir kibirėlių tą žydrą vandenėlį.


Kai mane bara, žiūriu supratingu žvilgsniu juokingai sukandusi dantukus ir tada turbūt atrodo, kad viską suprantu, gailiuosi ir žadu daugiau nebekrėsti šunybių. Chi chi naivuoliai! (funny) Aš ir toliau dūksiu ir visus linksminsiu, juk taip gyventi lengviau, juk šypsotis ir linksminti kitus taip gera ir smagu.

Aš jau turėjau namus ir mylintį šeimininką. Deja, jis mirė ir aš pasilikau vienui viena, todėl vėl sugrįžau į prieglaudėlę. Man čia neliūdna, nes turiu daug draugų ir mylinčių dvikojų, kurie negaili man meilių žodelių ir švelnių paglostymų bei skanių kąsnelių (o tai matosi iš mano apvalių šonelių). Kad ir kaip čia būtų gera, vis tiek aš noriu nuolatinių saugių ir šiltų namų, žmonių, kurie man turėtų pakankamai laiko ir negailėtų dėmesio, be galo mane mylėtų ir niekam neleistų manęs skriausti.

Aš išskirtinio grožio ir begalinio meilumo (love)


Trumpai apie mane:
Vardas: Delma
Amžius: apie 5 metus.
Svarbu: galiu gyventi tik kambaryje.
Kita: paskiepyta, nukirminta, sterilizuota.
Gyvenimo moto: linksmintis ir linksminti kitus!


SDC10659.JPG

SDC10661.JPG

SDC10725.JPG

SDC10728.JPG

SDC10727.JPG

Delma ir Kamanė
SDC10731.JPG

SDC10735.JPG

SDC10746.JPG

SDC10748.JPG

SDC11097.JPG

***
- Kamanė. Ne ta, kuri dūzgia ir skaudžiai gelia, o ta, kuri apsikabina ir švelniai prisiglaudžia.  (good)

Esu aš visokia: ir jautri, ir baikšti, ir sargi, ir drąsi, ir meili, ir rami, ir išdykusi, ir valdinga, ir paklūstanti... Kokia norite, kad būčiau, tokia galiu ir būti. Aš labai myliu tuos, kurie mane myli, kurie mane švelniai pakalbina ir paglosto, pakaso paausi ir pasmakrę. (love)
Mėgstu žaisti ir su šuneliais, ir su žmonėmis. Taip pat mėgstu sekioti savo draugus, aš tiesiog privalau būti prie jų, privalau juos saugoti ir visada paguosti.

Kaip ir dauguma mažų šunelių, būdama vos 3 mėn. tapau niekam nereikalinga ir taip atsidūriau čia „SOS gyvūnai“ prieglaudėlėje. Nesuprantu kodėl manęs dar niekas nepaėmė – juk aš tokia žavi. Neseniai įrodžiau, kad sugebu mokytis, kad viską suprantu ką man sako. Pradėjau aš mokintis vaikščioti vedama pavadėliu ir visai gerai man tai pavyksta, jau nebebijau.  (lux)

Na taip, man reikia kantraus ir supratingo šeimininko – draugo, kuris man duos laiko priprasti prie jo. Jei skirsi man pakankamai dėmesio, būsi švelnus ir mylintis, tai aš tave dievinsiu ir būsiu visada šalia. Aš visada tave mylėsiu, saugosiu ir guosiu. Meilė už meilę!  (love)


Trumpai apie mane:
Vardas: Kamanė
Amžius: apie 8 mėnesius.
Svarbu: galiu gyventi tik kambaryje, pratinuosi prie pavadėlio.
Kita: paskiepyta, nukirminta, sterilizuota.
Gyvenimo moto: Be galo myliu tuos, kurie be galo myli mane!

SDC11055.JPG

Picture_187[1].jpg

Picture_186[1].jpg

Picture_193[1].jpg

Picture_189[1].jpg

SDC11096.JPG

Smilė, Kamanė, Reksas
SDC11091.JPG

Patikau ir nori susipažinti su manimi artimiau? Skambtelk tel. nr. +370 683 39826 ir susitark dėl susitikimo Minsko pl. 33A, Vilnius.

Labai laukiame ir žmogeliukų, kurie neturi ką veikti ir norėtų eiti pasivaikščioti su šuneliais. Labai reikia amsius mokinti gražiai vaikščioti, netampyti vedančiojo į visus šonus, taip pat jiems labai gerai nors šiek tiek pakeisti aplinką ir pasivaikščioti po pievas. Savaitgaliais laukiame nuo 11h. Prieš atvažiuodami geriau pasiskambinkite tel. nr. + 370 683 39826, +370 683 69502. Šuneliai tikrai apsidžiaugs jei kišenėje atsinešite papjaustytos dešrytės, juk taip lengviau pratinti šunelį prie gražaus vaikščiojimo ir paklusnumo. Jeigu norėsite, tai būtinai pasidalinsime patarimais kaip geriau mokinti šunelius.  (cool)

Kai labai norisi susipažinti...

Su Jumis labia nori susipažinti mažasis Džimis. Pamestinukas rastas tiesiog lauke… Be šeimininkų, be antkaklio ir pakabuko su adresu bei telefono numeriu…
Ar išmestas kaip nereikalingas daiktas? Ar tiesiog neatsakingų šeimininkų netyčia pamestas? Niekas to nežino ir neaišku ar kada tai sužinos. Na o kol kas šunelis dieneles leis pas mus.  (yahoo)
Džimis mažas rubuilis kokių 4 mėn. šunytis. Nukirmintas ir paskiepytas. Be galo draugiškas, žaismingas, mielas.  (love)
Kitų šunelių (kurie kur kas už ji didesni) jis prisibijo, bet katinus ir žmones dievina. Oi kaip jis smagiai kibina kacius, oi kaip smagiai jie žaidžia.  (fly)
Kaip visada nemačius tėvų negalime tiksliai pasakyti kokio ūgio bus šis gražuoliukas. Galiu tik užtikrinti, kad jis tikrai nebus kišeninis, nes jo letenėlės tikrai plačios ir sudėjimas tvirtas. Na susipažinsite ir patys nuspręsite koks šis gražuolis bus užauges.  (silly)

Dėl šunelio skambinkite tel. nr. 8 683 39826. Prieš atvykdami aplankyti į Minsko pl. 33A, Vilnius, būtinai prieš tai susitarkite nurodytu telefonu, kad atvažiavus netektų tik pasivaikščioti aplink tvorą.

Taigi susipažinkite - čia mažasis Džimis!!!

SDC11325.JPG

SDC11321.JPG

SDC11311.JPG

SDC11329.JPG

SDC11339.JPG

SDC11333.JPG
Džimis tiesiog lėkte lekia tiesiai į Jūsų rankas - būsimieji jo draugai ir šeimininkai  (love)
SDC11336.JPG

Jei nori nors šiek tiek nusišypsoti...

Jautiesi vienišas? Kankina rudeninė depresija? Atrodo, kad niekas tavęs nesupranta? Manai, kad pasaulyje nebėra teisybės? Tapai pesimistu? Vadinasi Tu tiesiog privalai peržiūrėti šį dienoraštį iki pat galo. Tikiuosi, kad pasikrausi bent 1% optimizmo, nors šiek tiek nusišypsosi ir gyvenimas pasidarys mielesnis ir linksmesnis... Galbūt net pasisemsi naujų jėgų ar įkvėpimo.

Kai dar vasariškos saulutės zuikučiai šoko tango šiltame smėlyje. Kai anksti ryte dar nešaldavo rankos ir dar nereikėdavo pirštinių. Kai medžių lapai buvo dar nepasidabinę auksinėmis, raudonomis ir rudomis spalvomis. Va tada „SOS gyvūnai“ prieglaudėlės šuneliai tiesiog šėlte šėlo, kad net dulkės kilo ir žemė drebėjo.
Jūs tik pažiūrėkite į šiuos laimingus veidus. Argi jie ne žavūs? Jie niekada nepraranda vilties, tikėjimo žmogumi, anksčiau ar vėliau jie ir vėl prisileidžia mus – dvikojus sutvėrimus. Parkritę ant šaltos žemės jie ir vėl atsistoja ir bėga toliau linksmai sau strakaliodami ir vizgindami uodegėles. Niekas labiau už juos nemoka parodyti savo dėkingumo ir meilės. Net vos vos paglostyti jie jau negali nustoti vizginti uodegėlių, o pakalbinti tiesiog lipte prilimpa ir nesitraukia net per žingsnį. Jie džiaugiasi kiekviena akimirka, kiekviena smulkmena, gyvenimas – jiems tai žaidimas. Mums, žmonėms, telieka tik mokytis iš šių puikių šunelių.
Niekada nepamirškite, kad po nakties ateina diena, po lietaus nušvinta saulė, po žiemos ateina pavasaris... Laikas nestovi vietoje, jis eina pirmyn, tad nustokime liūdėti, pykti, graužti save, o tiesiog nusišypsokime sau ir aplinkiniams. Išmokime ir mes džiaugtis kiekviena akimirka, kiekviena smulkmena...  

Žaidimai su druagais: Zuika Bona, Ciunė, Meškutis, Dana.

Aukselio užpakaliukas, Liza, Dana, Vega, tolumoje Arčis

Liza, Vega, dalis Aukselio, Kamanė, Zumba, skraidanti Tabata, lekianti Leila.

Laila, Lota, Mopsas, Laki - pagausiu pagausiu!!!

Ir kas čia taip skaniai kvepia?  (lol)

Argi nežavinga Zumbos šypsena?


Leila vizgina uodegėlę  (pretty)

Lota tuoj atbėgs ir mirtinai užlaižys

Lialia šypsosi ar rodo liežuviuką? Taip sunku suprasti  (silly)

Delma sėlyna

Dana ir Liza

Niūra, kreiva šypsenėlė ir satelitas ant kaklo (lol)


Meškutis ir Aukselis - berniukai, kurie niekada nesipyksta


Ir pabaigai - nuostabi Lialios šypsenėlė  (love)


Gyvenimas gražus!!!

Ypač "SOS gyvūnai" prieglaudėlėje. Netiki? Tai paskambink tel.nr. 8 683 39826 ir atvažiuok pas mus į svečius, adresu Minsko pl. 33A, Vilnius.

Gal tai ežiukas, o gal barsukas? O gal tiktai kepurė?

Žinau, kaip visi mėgsta spėlioti, diskutuoti ir klausinėti  (glasses)
Taigi dabar visi pasukite galvytes ir pabandykite atspėti, koks gyvūnėlis atkeliavo pas mus į "SOS gyvūnai" prieglaudėlę.  (silly)

Nepykite, bet jokio prizo Jums pasiūlyti aš negaliu... Na taip, už teisingą atsakymą galėčiau padovanoti šį mažą padarėlį, bet tai būtų labai žiauru. Juk gyvūnėliai ne daiktai ir jų negalima dovanoti kaip prizų.  (mad)
Aš galėčiau tik pasiūlyti Jus pavadinti pačiu protingiausiu ir sumaniausiu žmogumi šioj žemėj ir pasiųsti oro bučinuką nuo šio mažo padarėlio... (love)

Tai pirmyn į protų mūšį!!!  (fly)
Ir kas gi čia? Gal tai ežiukas, o gal mažas barsukas?   (wow)

Picture 166.jpg

Daugiau...

Nuotrauka:

Kol kas dar mažiukas ir šiek tiek žiopliukas šuniukas ieško namų...

Jis buvo nelauktas ir niekas nenorėjo prisiimti atsakomybės už šį padarėlį su maža plazdančia širdute ir šiltomis pėdutėmis, vaikišku žioplumu ir šlapiu liežuvėliu...
Šiuo metu šunelis laikinoje globoje Vilniuje, bet jam reikia nuolatinių namučių, daug dėmesio ir meilės.

Šiam žaviam berniukui apie 2 mėn. Jis nukirmintas ir paskiepytas.

Šunelis nebus mažas kišeninis šuniukas, nebus ir milžinas.  Sunku pasakyti, kokio ūgio bus, nes nematėme nei mamytės, nei tėvelio.  

Prieš skambindami dėl šio šunelio, gerai apgalvokite ar:

·  
Turėsite laiko ir jėgų  rūpintis, auklėti, prižiūrėti,  žaisti...

·  
Turėsite pakankamai pinigų skiepams, vaistams nuo kirmėlių, lašams nuo erkių, maistui, vaistams jei susirgtų...

·  
Turėsite kantrybės, kai šunelis paliks balutę ant prabangaus kilimo, sugrauš mėgstamus batus...

·  
Išvykdami iš namų (atostogoms ar gyventi kitur) turėsite galimybę jį pasiimti kartu ar bent jau palikti pagloboti atsakingiems žmonėms...

·  
Kaimynai ir šeimos nariai sutinka, kad Jūs auginsite šunelį savo namuose, juk jis iš pradžių tikrai kels daug triukšmo...

·  
Galėsite jį be galo mylėti, net jei jis užaugs daug didesnis nei Jūs tikėjotės, bus išdykęs, pasens...

·  
Galėsite skirti šiek tiek laiko paskambinti ar parašyti mums ir papasakoti, kaip sekasi auginti ir draugauti su šiuo šuneliu...

Jei tikrai viską viską gerai apgalvojote ir tvirtai nusprendėte, kad norite būtent šio mažylio, tada čiupkite telefono ragelį ir skambinkite tel. nr. 8 683 39826.

Su „SOS gyvūnai“ dovanojimo sutartimi taikomos nuolaidos pirmam skiepui ir kastracijai.

Tai ne žaislas vaikams, tai draugas ir atsakomybė visai šeimai. Tėveliai, jei vaikai labai prašo šunelio, žada juo visada rūpintis, jį auklėti... Nepamirškite, kad iš tikrųjų visa tai turėsite daryti Jūs. Vaikai bus tik pagalba šunelio auklėjimui bei priežiūrai, todėl visų pirma galvokite, ar Jūs patys norite šunelio, ar ne.

Picture_116.jpg

Picture_118.jpg

Ir kieno gi šiandien gimtadienis?..

Ar šiandien mano gimtadienis? (wow)  Hmmm...kaip ir ne! Gal šiandien „SOS gyvūnai“ prieglaudėlės gimtadienis? (wow)  Hmmm...kaip ir ne! Tai iš kur ta dovana prie prieglaudėlės vartelių? Na man tikrai patinka kai atėjus mane pasitinka linksmi šuneliai, o dar ir dovanos! Tiesiog puiku!

SDC11110.JPG
Gal ten bus tortas? Gal nauja suknelė? O gal kompiuteris? Na pažiūrėkime greičiau!
SDC11111.JPG
Oho, tai gyva dovanėlė! Na ką nešamės į vidų ir ten išpakuosime. Ogi sunki ta dėžutė...
Ir ką gi randame mes viduje? Ogi penkias dailias šunytes. Taip taip, penkias, tikrai jos ten penkios  (silly)
 SDC11112.JPG
Oi kokios mažutės, oi kokios gražutės ir šitaip vat išmestos...oi ne, suklydau, jos mums padovanotos.  (love)
SDC11114.JPG

Mes nesikeiksim ir nevergsim, o nusišypsosim ir meiliai jom ištarsim:
-    Viskas bus gerai, surasime puikius Jum namučius. Na o kol kas pagyvensite čia ir turėsite pakęsti mūsų glamones, bučinius ir įvairias procedūras.  (love)
SDC11119.JPG

SDC11120.JPG

SDC11125.JPG

SDC11129.JPG
Mažylės kol kas neturi vardelių, jau labai sunku sugalvoti vardelius tokiam gausiam būriui. Mažylėm apie 2, 5 mėn. Šiandien nukirmintos. Kol kas sunku pasakyti kokio ūgio bus. Galiu tik garantuoti, kad jos nebus kišeninės. O veislė jų pati geriausia – mažųjų plaukuotųjų cepelinukų su kojytėm.  (lol)
SDC11117.JPG

SDC11118.JPG

SDC11130.JPG

SDC11131.JPG

SDC11133.JPG
Dovanosime tik į atsakingas, rūpestingas, kantrias rankas. Bus būtina sterilizuoti. Su dovanojimo sutartimi bus nuolaida.

Dėl mažylių skambinkite tel. nr.  8 683 69502.  Prieš atvažiuojant susipažinti su jomis, būtinai pasiskambinkite.

Prieglauda įsikūrusi čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/zemelapis.php

Kiekvienas šuo yra didvyris...

Balto – vaikų gelbėtojas.

Sibiro haskis Balto tapo didvyriu, kai su šunų kinkiniu sėkmingai pristatė vaistus nuo difterijos į atokų Aliaskos kaimą. 1925 m. žiemą šiame regione vaikai pradėjo masiškai sirgti difterija. Juos išgelbėti galėjo tik serumas. Artimiausia vieta, kur jo buvo įmanoma gauti, - Anchoragas, esantis už 1600 kilometrų. Deja, vienintelio lėktuvo, galėjusio parskraidinti vaistus, variklis buvo užšalęs, tad jie buvo atgabenti iki Nenana vietovės, o likusį šešių šimtų mylių (daugiau nei 900 km) atstumą nuspręsta įveikti šunų kinkiniu. Oro sąlygos tam buvo ypač nepalankios: tarpais spigino trisdešimties laipsnių šaltis. Balto vedė kinkinį į priekį netgi naktį, visiškoje tamsoje, siaučiant pūgai, ir pasiekė tikslą.
(lux)
Šuo – drąsus, atkaklus, ištikimas, atsidavęs. Dėl žmogaus jis gali padaryti bet ką.  Jis visada šalia, kai tau reikia, kad kažkas tiesiog tyliai ir ramiai šalia pabūtų. Net kai miega, jis visada tave girdi ir tik tau sujudėjus, atmerkia akutę, dar labiau įtempia ausis ir laukia ar reiks pabūti tavo gynėju ar draugu.  (love)
Pristatysiu geriausiu draugu ir gynėju galintį pabūti šunelį. Tai ne haskis, o paprastas vokiečių aviganių mišruniukų mišruniukas, tiksliau mišrūniukė. Pristatysiu Jums nuostabę šunytę - Smilę. Smilei jau daugiau nei 1 metai, ji užaugo mūsų prieglaudėlėje. Smilė sterilizuota ir paskiepyta. Gėda prisipažinti, bet taip ir nepripratinome jos prie pavadėlio, nes ji tokia paklusni, kad visada pašaukta iškart atbėga... todėl šis vargelis tektų naujiesiems jos šeimininkams.  (silly)  
Na taip, jos neišmokėme eiti vedamai pavadėliu, bet tik pažiūrėkite ką ji moka, liksite tikrai sužavėti   (wow)

Gal jau visiems nusibodo tavo pasakojimai, gal jau nusibodo klausyti kaip dainuodamas nepataikai į ritmą, kaip pasakoji nejuokingus anekdotus? Gal nori draugo, kuris prisės šalia ir visada išklausys?

SDC10695.JPG

Gal reikia draugo, kuris rytais atneš tau tapkutes, kai lipsi iš lovytės?

SDC10426.JPG

Ir žinoma pusryčius į lovą!

SDC10674.JPG
Gal reikia draugo, kuris tau naktį atsibudus po košmaro, atneštų tavo mėgstamiausią žaisliuką?

SDC10406.JPG

Gal reikia draugo, kuris išrinks visus šapaliukus tau iš stiklinės, kai norėsi atsigerti?

SDC10231.JPG

Gal nori draugo, kuris visada šypsosis tave pamatęs?

SDC10482.JPG

Na tai ar nori Smilės?   (smile)

SDC10234.JPG

Dėl draugės Smilės skambinkite tel. nr.  8 683 69502.  Prieš atvažiuojant susipažinti su ja, būtinai pasiskambinkite.

Prieglauda įsikūrusi čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/zemelapis.php

Keturios naujos pėdutės...

Šiandien po "SOS gyvūnai"  kiemelį žingsniavo naujos keturios pėdutės, kurių šeimininkas sako au au...


Šunelis neteko namų už tai, kad jo šeimininkai pardavė namą ir atsikraustė gyventi į butą Vilniuje. Kai šeimininkas išėjus į darbą jis buvo paliktas vienas, liūdnas Čiarliukas pradėjo loti. Kaimynas pagrasino šeimininkams, o jie išsigando ir Čiarliuką iš kart nuvežė į „Grindą“, o iš ten – pas mus.

Čiarliui 3 metukai, neagresyvus, augęs su vaikais ir katinu, kitų šunelių nepuola, jis tiesiog jų bijo. Šunelis labai liūdi prieglaudėlėje ir tikisi, kad šeimininkai sugrįš ir jį pasiims atgal į namučius...deja (sad)

_.JPG

Teirautis tel. 8 683 69502 (dienos metu), aplankyti - Minsko pl. 33a. Prieš atvykstant būtina pasiskambinti.    

Mažiukas rožinis paršiukas vis dar ieško namučių...Juokauju..čia tik maža miela šunytė

Kriu kriu. Aš mažas rožinis paršelis. Juokauju.  (funny) Aš tik mažas, mielas, šiek tiek padykęs ir dėmesio reikalaujantis kukuliukas šuniukas. Aš neturiu nuolatinio vardo, nes tikiu, kad greitai susirasiu savo žmogų, kuris man padovanos gražutį ir unikalų vardą. Kol kas mane galite vadinti paršeliu, mažute, gražuolyte, pupyte ir visaip kitaip kap tik Jums patinka ir jei Tu būsi tas vienintelis, tai į bet kokį vardą aš atsišauksiu.
Mano broliukai ir sesytės jau surado savo naujus namučius, o aš dar čia sėdžiu, žaidžiu ir laukiu. Oi laukiu aš labai Tavęs, brangus žmoguti, toks pat meilus ir šiek tiek padykęs, kaip ir aš.
(bajan)
Aš apsistojau laikinuos namuos, viena „SOS gyvūnai“ savanorė nenorėjo manęs palikti prieglaudėlėje ir kai mano broliukas su sesute iškeliavo, aš pakeičiau jų vietą jos šiltuos ir jaukiuos namuos.
(love)
Man čia labai gera, bet suprantu, kad ilgam aš čia neužsibūsiu, nes aš turiu iškeliauti, nes aš turiu surasti tą ar tuos man tikrai skirtus. Na Jūs turbūt puikiai suprantate ko aš ieškau: pastovumo, saugumo, atsakingumo, meilės, draugystės, ištikimybės, rūpesčio, supratingumo ir kantrumo. Žinau, kad gana daug reikalauju, bet juk mes visi norime paties ir pačių geirausių. Ar ne?
(smile)
Man apie tris mėnesius, bet aš jau nemažas kukuliukas. Sunku pasakyti kokio ūgio būsiu aš, nes niekas neparodė kaip mano mamytė ir tėtukas atrodė. Galiu tik pasakyti, kad aš ne iš tų rankinukinių, bet ir ne iš tų milžiniškų šunelių. Trumpai tariant – aš viduriukas.  (silly)

Suvalgiau aš jau tabletyčių, todėl kirmeliukų aš tikrai neturiu, o skiepo aš vis dar laukiu, nes šiek tiek esu dar permaža.
Esu labai protinga, greitai ir gana lengvai viską išmokstu. Mane išmokė atsisėsti ir vis kasdieną mokausi paklusnumo.
Gal nori mokintis kiekvieną dieną ir apžiūrėti pasaulį drauge, susipažinti su visais ir visomis įdomiomis vietomis? Paskambink man ir susitikime, pabendraukime ir pažaiskime kartu, o kaip bus toliau pažiūrėsime. Gal aš keliausiu su Tavim kartu į Tavo jaukius ir šiltus namučius?
(love)
Tel. Nr.: 8 608 65456
Kaip jau turbūt minėjau, aš esu tiesiog nuostabi mergytė, todėl kviečiu manimi tiesiog pasigrožėti.

Aš profiliu...
P1040352.JPG

Aš šonu..

P1040353.JPG

Aš visu ūgiu..

P1040375.JPG

Ir spėkite ką aš čia veikiu?

P1040371.JPG

O taip, bandau kai ką sugraužti  (lol)
P1040372.JPG

Šiek tiek liūdžiu, nes noriu nuolatinio draugo ir namų...

P1040364.JPG

Noriu turėti tikrą nuolainį vardą, nuoaltinį guolį ir švelnias rankas, kurios kasdieną mane glostytų ir glamonėtų... (smile)
P1040359.JPG

Ir noriu aš kasdieną šelti, žaisti ir mokintis (lux)
P1040362.JPG

Man liūdna, bet aš tikiu, kad vieną dieną ir mane aplankys mana sėkmė, laimė ir meilė, Tikiu ir tuo gyvenu  (good)
P1040356.JPG

Bučkis, laukiu nesulaukiu Tavęs, brangus žmogau  (love)

Keturkojų didvyrių apsuptyje...(1 dalis)

„Šuo seržantas.
Stubis buvo labiausiai pagerbtas šuo Pirmojo pasaulinio karo metais: vienintelis, užsitarnavęs seržanto vardą. Robertas Conroy‘us priglaudė mišrūną trumpauodegį bulterjerą, dresavo jį ir pasiėmė su savimi į karo tarnybą, nors to meto taisyklės kariams neleido laikyti šunų. Šuo Stubis buvo nepaprastai protingas: atsiliepdavo į kvietimą trimitu, mokėjo atiduoti pagarbą dešine letena užsidengdamas akį.
1918 m. Su 26-uoju jankių divizijos pulku atsidūrė Prancūzijoje. Šuneliui netgi buvo leista su kariais būti priekinėse lauko mūšio linijose, ten jį smarkiai sužeidė vokiečių paleista rankinė granata. Išgijęs jis vėl grįžo į pulką. Stubis užuosdavo dujas, todėl išgelbėjo ne vieną kareivį. O syki apkasuose sulaikė vokiečių kareivį: tvirtai įsikibo į koją ir nepaleido, kol atskubėjo amerikiečiai. Tarnybos metu narsuolis dalyvavo septyniolikoje mūšių ir surado ne vieną sužeistą karį. 1921 m. Šuniui buvo įteiktas aukso medalis.“  (wow)

Tai puikiausias įrodymas, kad didvyriais gali būti ne tik žmonės.  (lux)  Ar norėtumėte ir Jūs tokio ištikimo ir drąsaus šuns?  Ir tikite, kad ne tik veisliniai šuneliai yra protingi? Aš tuo tvirtai tikiu. Patikėkite ir Jūs.  (silly)
Suteikite keturkojui meilę, šilumą, jaukius namus, rūpinkitės juo, dresuokite jį ir jis taps Jūsų didvyriu visam gyvenimui.  (bajan)  Jūs visada galėsite juo pasitikėti, jis visada Jus mylės ir gins, nubrauks ašaras ir džiaugsis kartu. Tik būkite ištikimi savo augintiniui ir neišduokite jo.  (pretty)
Gal kuris iš mūsų globotiniu galėtų tapti Jūsų didvyriu? Pažiūrėkite, įsimylėkite, pabendraukite gyvai ir tapkite draugais visam gyvenimui!  (love)


Vega - meili ir jautri, bet visada Jus įspės apie už nugaros sėlinantį priešą.  (rake)
SDC10189.JPG

Pikis - bus Jūsų ausys.  (lol) Jis viską viską puikiai girdi ir praneš apie besiartinantį pavojų.

SDC10206.JPG

Pika - ji puikiai moka sėlinti, todėl puikiai tiks šnipinėjant Jūsų priešus ir sekant kaimynus.  (silly)


SDC10209.JPG

Mažas senas kukuliukas - Meškutis. Atrodo toks bejėgis? Oi neapsigaukite! Kiekvieną draugą jis apgins nuo puolančių jį priešų. (cool)
SDC10192.JPG

Drovusis Meškutis - jis visada šalia. Jūs jo net nepastebėsite, o jis vis saugos Jūsų užnugarį.  (witch)
SDC10190.JPG

O čia prašau pažiūrėkite kaip mūsų būsimi didvyriai ruošiasi pavojams, kaip treniruojasi. Perspėju būs žiaurių scenų (nebijokite, tai draugiška treniruotė, kraujo nebuvo pralieta).  (funny)

Sinos šonas, Šiaurės galva ir Pikos užpakaliukas  (lol)
SDC10198.JPG

SDC10199.JPG

SDC10200.JPG

SDC10203.JPG

SDC10204.JPG

SDC10210.JPG

Pagaliau prie treniruotės prisijungė ir Pikis.  (yahoo)
SDC10211.JPG

SDC10212.JPG

SDC10213.JPG

SDC10214.JPG

Ačiū visiems, kas mus palaiko, perveda 2 proc. nuo GPM! Be jūsų pagalbos tikrai nebūtų tiek laimingai pasibaigusių istorijų, o tikimės, kad ateityje jų bus dar daugiau, nes prieglauda ketina plėsti patalpas, įsivesti vandenį ir įrengti veterinarijos kabinetą, kur galima būtų teikti kai kurias veterinarines paslaugas nepasiturinčių gyventojų augintiniams ir beglobiams gyvūnams. Liko labai mažai laiko iki 2 proc. GPM skyrimo pabaigos. Jei apsisprendėte pervesti 2 proc. nuo GPM "SOS gyvūnams", plačiau rasite čia: http://sos-gyvunai.lt/lt/parama/2gpm/
Galite užpildyti popierines deklaracijas, kurias rasite mūsų draugų - "Vetos" veterinarijos klinikos ir Jakovo veterinarijos klinikos patalpose. Ten pat galima jas ir palikti.
Būsime dėkingi, jei pasidalinsite informacija su draugais!

Dėl nuotraukose matytų šunelių skambinkite tel.nr.  +370 683 39826
Saldžių sapnų! Au au!

Žiemos pasakos prisiminimai...

Už lango jau smagiai šviečia saulutė, žydi snieguolės ir krokai. Tik šen bei ten dar gali pamatyti užsilikusią sniego krūvelę, bet niekis , ir ji greitai ištirps.
Taip, labai smagu dabar laukutyje, bet norėčiau kartu su Jumis prisiminti dar taip neseniai pasibaigusią žiemą. Oi aš tikrai nenoriu jos ir vėl prikviesti, tačiau būtų gaila nepasidalinti dar nematytomis smagiomis šunelių akimirkomis iš šaltos ir baltos žiemužės. Tad užsidėkite šiltas pirštinaites, pasiimkite puodelį karštos kakavos ir pirmyn į kelionę po žiemos prisiminimų apsuptą „SOS gyvūnai“ kaimelį.
(fly)

Baltapūkiui Arčiui labai patinka balta žiemužė. O žinote kodėl? Ogi todėl, kad jis puikiai gali pasislėpti tiesiog atsisėdęs ant pusnies ir užsimerkęs. (lol)
SDC10039.JPG

Mūsų storuliukui Meškiui pats metas pradėti ilgų pasivaikščiojimų maratoną.  (funny) Manai kitaip?
SDC10044.JPG

O tai kas čia? Kas ten per rinkė po kakliuku?  (lol) Gal kas nors norit pasportuot kartu?   (yahoo)

SDC10055.JPG

Oho kažkas rimtai mėgaujasi žiemos malonumais. Dana ir Liza bando išmaudyti Kiprą pusnyje! Ar joms pavyks?  (hmm)

SDC10148.JPG

Tai žinoma! Juk Kipras jau beveik ir nukautuotas!  (silly)

SDC10149.JPG

Spėkite ką čia veikia Duglė. Nežinote? Ogi bando įdegti dryžius prieš žiemišką saulutę. Durnelė, geriau tegul palaukia vasarėlės (cool)

SDC10051.JPG

Na va nors Šiaurė buvo naudinga žiemą. Ji valė sniegą nuo būdų stogų. Šaunuolė!  (love)

SDC19883.JPG

Vargšeliui droviajam Meškučiui žiemą kojos šalo, bet jis gi patingėjo nusipirkt batukus, tad teko jam vaikščiot pasišokinėjant  (rofl)

SDC10164.JPG

Atėjus žiemai niekas iš mūsų neskaičiavome kalorijų ir valgėmę  viską iš eilės. Tą patį darė ir Bertutė  (coffee)

SDC10030.JPG

Ir jai dėl svorio buvo dzin. Juk kaip sakoma: „Gero žmogaus, kaip ir šuns, turi būti daug“  (lol)

SDC10031.JPG

O štai ir tikras žiemiškas vaizdelis, kaip iš kokios senos pasakaitės (read)

SDC19876.JPG

Na ką, brangūs draugai, Jau metas atsisveikinti. Šią naktį palinkėsiu Jums susapnuoti baltą žiemą, bet atmerkus akeles linkiu pamatyti tik šiltą ir saulėtą pavasarį. Labanakt ir au au (love)

SDC10159.JPG

Ačiū visiems, kas mus palaiko, perveda 2 proc. nuo GPM! Be jūsų pagalbos tikrai nebūtų tiek laimingai pasibaigusių istorijų, o tikimės, kad ateityje jų bus dar daugiau, nes prieglauda ketina plėsti patalpas, įsivesti vandenį ir įrengti veterinarijos kabinetą, kur galima būtų teikti kai kurias veterinarines paslaugas nepasiturinčių gyventojų augintiniams ir beglobiams gyvūnams. Liko labai mažai laiko iki 2 proc. GPM skyrimo pabaigos. Jei apsisprendėte pervesti 2 proc. nuo GPM "SOS gyvūnams", plačiau rasite čia: http://sos-gyvunai.lt/lt/parama/2gpm/
Galite užpildyti popierines deklaracijas, kurias rasite mūsų draugų - "Vetos" veterinarijos klinikos ir Jakovo veterinarijos klinikos patalpose. Ten pat galima jas ir palikti.
Būsime dėkingi, jei pasidalinsite informacija su draugais!

Dėl nuotraukose matytų šunelių skambinkite tel.nr. +370 683 39826

Poliaris ir aštuoni nykštukai...

Tikrovę paversiu pasaka, kad tai ką perskaitysite nebūtų Jums jau tūkstantį kartų girdėta istorija... (read)

Gražus ir jaunas Poliaris džiugino kol buvo mažas, o kai paaugo tapo nebereikalingas? Gal sugraužė mylimus batus? Gal pakėlė koją virš naujo kilimo? Jį išmetė iš namų, o gal jis pats pabėgo? Gal jo ieško, o gal ir ne...Kol kas to nežinome, nes Poliaris labai liūdi ir nepasakoja nieko nieko, todėl ieškome jo šeimininkų ar bent jau tų, kurie žino jo istoriją. (dontknow)
Poliaris kelias savaites klaidžiojo ir tupinėjo prie Rudaminos turgelio, kol viena moteris šeštadienį jį prisikalbino ir atvežė į „SOS gyvūnai“ prieglaudėlę. Juk gaila, kad toks visiems draugiškas ir gražus šunelis badauja ir blaškosi.
Poliaris dar jaunas ir atrodo sveikas, na tik jam kelis kilogramus labai reikia priaugti, nes pirštais prasiskverbus pro jo šiurkštų kailiuką galima suskaičiuoti šonkaulius.  

Štai toks ir taip į „SOS gyvūnai“ prieglaudėlę prieglobsčio ieškoti atkeliavo Poliaris.

Laimingas, kol sultingas kauliukas tarp letenėlių (funny)
poliaris.JPG

O prieglaudėlėje Poliario jau laukė draugiški ir dėžutėje pasislėpę šeši nykštukai. Keliomis minutėmis anksčiau į prieglaudėlę šie nykštukai atkeliavo iš kito turgaus. Šuneliai atkeliavo iš Kalvarijų turgaus...Prekyba pasibaigė, o šuniukai liko... Jie tik maždaug prieš šešias savaites išvydo šį pasaulį, o jau „gerieji veisėjai“ juos paliko šaltyje ir pavojuje. Kaip visose pasakose, taip ir šioje, nelaimėlei nebuvo palikti likimo valiai...
Susipažinkite su mažaisiais nykštukais (kol kas savavališkai juos taip pavadinau):

Gudruolė. Na jau tokio protingo snukelio, kad jei eitų į mokyklėlę, tai vien dešimtukais mokytųsi
(wild)
pirmas.JPG
Smarkuoliukas. Jį labai sunku nufotografuoti, nes vis sukasi, malasi, sėdasi, stojasi, uostinėja, ropinėja...  (fly)
SDC10076.JPG

va va pagaliau šiek tiek sustingo, oi tik nesimato veidelio..et...

antras.JPG

Miegalė. O kodėl? (glasses)
treciass.JPG

O štai kodėl (funny) Ačiū, kad neprarijai taip žiovaudama  (lol)
trecias.JPG

Slunkiukas. Vaikštinėja, šmirinėja aplinkui nieko naudingo neveikdamas  (cat)
ketvirtas.JPGketvirtasd.JPG

Hmmm...suklydau, vis dėl to veikia naudingą darbą: sutvarkė užtiesalo raukšlę (funny)
ketvirtass.JPG

Čiaudaliukė. Kadanors tikrai nusičiaudės, juk tokie žavūs ūsai tikrai pakutens nosytę  (wild)  
penktas.JPG

Drovuolis. Ui koks drovus, koks susigėdęs, nieko išdrąsės  (pretty)
sestas.JPG
sestasd.JPG

Kiti du nykštukai taip pat iš Kalvarijų turgaus atkeliavo tik šiandien (sekmadienį), todėl nespėjome nufotografuoti. Kvailiukas ir Niurgzliukė iškeliavo į laikiną globą.


Nykštukai nukirminti ir laukia kada bus galima juos skiepyti. Taip pat jie labai labai laukia Jūsų dėmesio ir šiltų namučių visam visam jų nuostabiam gyvenimui  (love)Kol kas sunku pasakyti kokio jie bus ūgio, nežinome nei kaip atrodė mamytė, nei kas jų tėvelis...bet meilei ūgis ne rodiklis!  Pasiskambinkite ir atvykite su jais susipažinti. Jūs tikrai juos pamilsite (love)


Pasiskambinti:
Dėl mažylių tel. nr. 8 683 69502
Dėl Poliario: 8 683 39826  

Atvykti (prieš atvykstant labai prašome paskambinti ir sutarti laiką):
http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/zemelapis.php

Tik padėk mažulius į saugią vietelę, kol kiti fotografuojasi. Jau žiūrėk ir parpia  (lol)
Saldžių sapnelių, au au  (love)
auaua.JPG

Kovos klubas!!!

Šiais neramiais ir sunkiais laikais kiekvienas turi kovoti, kad išgyventų, kad užsitarnautų skanesnį kąsnelį, minkštesnį guoliuką, geresnį šeimininką...... Susipažinkite su tikru šių laikų kovotoju - Šiauriuku.  (cool)

SDC19824.JPG


Šiauriukas – dar labai jaunas, bet perspektyvus kovotojas. Jis yra kupinas džiaugsmo ir optimizmo, ne nustygstantis vietoje šunelis. Prieš eidamas į kovą visada gerai įvertins savo varžovą ir tinkamai pasiruoš apkabinimui ir išbučiavimui.  (love)

SDC19827.JPG

SDC19825.JPG

Svarbiai jo gyvenimo kovai jį ruošia tik patys geriausi treneriai.   (silly) Susipažinkite su jais!!!


Trenerė - Zuika Bona, mokina Šiauriuką atkakliai kovoti ir niekada nepasiduoti kol neišgirs meilaus žodelio ir nepajus švelnaus paglostymo.


SDC19713.JPG

Zuika Bona mokina Šiauriuką "geležinio danties" meno.

SDC19726.JPG

Jo dantys greitai bus akinančiai žvilgantys ir tvirti. Net ponas bebras tokių pavydės!!! (funny)

SDC19724.JPG


Legendinė trenerė - Ciunia. Sklando gandai, kad ji treniravo net patį Rokį Balbo!  (silly) Ji kiekvieną išmokins, kaip paguldytam ant menčių vėl atsikelti, kaip padaryti "Bostono krabą" arba "Viščiuko sparnelį". Taip pat ji išmokins kaip pritūpus staigiai šokti, apkabinti priešininką ir palaižyti jam veidą. Pasigrožėkite akimirkomis iš jų kasdieninės treniruotės (wow)

SDC19849.JPG

SDC19850.JPG

SDC19851.JPG

SDC19854.JPG

SDC19855.JPG

SDC19852.JPG


O štai ir pagrindinis treneris Orestas, kuris išmokins Šiauriuką neprarasti kontrolės, laikytis kovos taisyklių ir jausti ribas. (lol)

SDC19853.JPG


Palinkėkime Šiauriukui sėkmės kovoje už geresnį gyvenimą, naujus namus ir ištikimus bei mylinčius šeimininkus.  (love)

Gal norite išmėginti jėgas kovoje su Šiauriuku arba pasitreniruoti su legendiniais treneriais?  (smile2)

Atvykite į Minsko pl. 33A. ir mes viską apie juos papasakosime ir leisime susipažinti. Prieš atvykdami būtinai paskambinkite tel. nr.: 868339826.  Laukiam laukiam, oi svetelių laukiam

 


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS