lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 5060373
Šiandien: + 22360
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Visuomeninis judėjimas „Žmonės už gyvūnus“  1840 

[2010 07 25]

Lietuvoje gyvūnų gerovės užtikrinimas jungia vis daugiau visuomenės narių. Visuomeninis judėjimas „Žmonės už gyvūnus“ aktyviai pradėjo savo veiklą po 2010 m. balandžio 23 d. Seimo rūmuose surengtos spaudos konferencijos.

Anot visuomeninio judėjimo „Žmonės už gyvūnus“ iniciatorių, kuriais tapo ir garsūs Lietuvos žmonės, gyvūnai nėra akmenys, kuriuos galima mėtyti ir bet kur padėti, o žmonės nėra siena, kuriai tas pats, kas vyksta aplinkui. Todėl kalbant apie gyvūnų ir jų globos problemas, iškyla elementaraus žmogiškumo, kurio šiuo metu labai trūksta, problema. Ir jei šiandien stebime karą tarp gyvūnų mylėtojų ir kaimynų, kenčiančių nuo triukšmo ar paliktų ekskrementų, tai ne gyvūnų, o žmonių problema.

„Mes norime esminių permainų. Mes netikime, kad taip gyvendami tapsime žmogiškesni ir savo santykius pradėsime grįsti kitaip“, - teigė vienas iš judėjimo iniciatorių, Seimo narys Petras Auštrevičius. Anot jo, dabartinė padėtis, kai santykis tarp žmonių ir gyvūnų yra pažeistas, yra nepriimtina.

Jei nebegalite tylėti ir nebenorite taikstytis su žiaurumu ir abejingumu, kurį patiria gyvūnai mūsų valstybėje, kviečiame jungtis prie šio judėjimo savo idėjomis, iniciatyvomis ir veiksmais.

Daugiau informacijos:

Straipsnis portale “Delfi”:

http://www.delfi.lt/news/daily/ecology/article.php?id=31409897

Bendraukime socialiniame tinkle “Facebook”

http://www.facebook.com/pages/Zmones-uz-gyvunus/119897294690797

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA