lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 5060373
Šiandien: + 22360
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

"SOS gyvūnų" ir Ezoo.lt partnerystė  534 

[2010 01 30]

Kviečiame susipažinti su naujuoju mūsų draugu: www.ezoo.lt - elektroninė zoologijos prekių parduotuvė Jūsų mylimiausiam keturkojui draugui. Šioje parduotuvėje galite įsigyti visų Jūsų augintiniui ir jo priežiūrai reikalingų priemonių, maisto bei aksesuarų greitai ir patogiai.

Parduotuvės devizas - "Mes aprūpinsime Jūsų augintinį viskuo, Jums paliksime tik bendravimo džiaugsmą!" Kviečiame Jus susirasti patį geriausią ir mieliausią draugą tarp „SOS gyvūnų“ prieglaudos globotinių, o parduotuvė kiekvienam, priglaudusiam buvusį beglobį, padovanos išskirtinę lojalumo kortelę, su kuria Jums VISADA bus taikoma 10% nuolaida. Lojalumo korteles gaus ne tik būsimi, bet ir jau esami "SOS gyvūnų" globotų keturkojų šeimininkai.

Apsilankykite parduotuvėje www.ezoo.lt ir išrinkite savo draugui viską, kas jam reikalinga ir būtina. Nupirkti savo augintiniui sveiko ir mėgstamo maisto, dabar galite neišeidami iš namų ir bet kuriuo paros metu. Praleiskite laisvalaikį kartu su savo mažuoju draugu, o ne parduotuvėje!


Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA