lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 5060332
Šiandien: + 22319
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Akropolio namelis

SOS gyvūnų Akropolio namelis „SOS gyvūnų“ Akropolio namelis – tai nuo 2013 m. pabaigos veikiantis „SOS gyvūnų“ filialas. Jį rasite Vilniuje, už Ozo gatvėje esančio Akropolio prekybos centro, lauke, tarp Ledo arenos ir Casino išėjimų.

Šis namelis – nedidelis apie 40 kv. m. pastatas su keliais kambarėliais. Didžiąją dalį namelio sienų sudaro stiklas, kad gyvūnų gyvenimą galėtų stebėti praeiviai. Viduje įrengta vėdinimo ir šildymo sistema, kad gyvūnams žiemą būtų šilta, o vasarą gaivu. 

SOS Akropolio namelyje nuolat gyvena apie 20 kačių ir šunų. Visi jie draugiški, paskiepyti, ženklinti ir išgydyti, sterilizuoti, jei leidžia amžius. Vienam iš gyvūnų radus naujus namus ir naujus šeimininkus, į jo vietą atkeliauja kitas organizacijos globotinis. Pastoviai rūpinamės apie 150 beglobių gyvūnų, tad vietos namelyje laukiančių gyvūnų eilė išties ilga.

Namelyje kviečiame apsilankyti visus: ir norinčius išsirinkti augintinį, ir dar svarstančius tokią galimybę ar tiesiog besidominčius „SOS gyvūnų“ veikla. Taip pat apsilankyti kviečiame ir tuos, kas norėtų pagelbėti prieglaudai, bet neturi galimybės į ją atvažiuoti (ji įsikūrusi Minsko pl. 33a, ir ten gyvena daug daugiau beglobių gyvūnų). Būsime dėkingi už konservus ir sausą maistą, valymo priemones, vienkartines pirštines, rankšluostinį popierių, nereikalingus laikraščius ir pan.

Akropolio namelį galite aplankyti darbo dienomis ir savaitgaliais nuo 10:00 iki 21:00 val.
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS