lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 3634833
Šiandien: + 13865
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Informacija norintiems savanoriauti, būnant šalia gyvūnų

Savanoris - daug kam keistas ir nesuprantamas žodis. Tačiau nereikia jo išsigąsti. Tai yra darbas kurį pats nori daryti. Arba trumpiau - savas noras.

Savanoriauti galima visaip - einant į talką, slaugant sergančius žmones, arba šiuo atveju - padedant beglobiams gyvūnams. Tuo mes ir užsiimame. Už šį darbą negausi jokio atlyginimo. Tačiau viską atperka jau sveiko ir naujus namus turinčio gyvūno žvilgsnis. Tai būna atpildas už nemiegotas naktis ir praverktas valandas. Tik dėl šios vilties mes sugebame nepalūžti ir toliau siekti savo tikslo.

Savanoriauti gyvūnų prieglaudoje ir dirbti su gyvūnais - labai rimtas ir atsakingas sprendimas. Jį turėtumėte apgalvoti su visais šeimos nariais. Niekada negalime žinoti, kokias ligas su savimi į prieglaudą atsineša gyvūnas, todėl kiekvienas savanoris, prieš pradėdamas gyvūnų globos veiklą mūsų organizacijoje, turi įsisavinti specialiai parengto mokymo kurso medžiagą ir išlaikyti testą. Tai atlikti būsimi savanoriai gali sau patogiu metu, nes apmokymai vyksta nuotoliniu būdu per mūsų svetainę. Testo rezultatas pateikiamas iškart jį pabaigus! 

Apmokymai apima šias temas:

  • Šunų ir kačių infekcinės ligos (ypatingas dėmesys skiriamas ligoms, kurios yra užkrečiamos ir žmonėms)
  • Infekcinių ligų prevencija: gyvūnų grupavimas, asmeninė higiena, patalpų ir daiktų dezinfekcija, gyvūnų vakcinavimas ir streso mažinimo reikšmė bei būdai.

Mokymų tikslai:

  • Išsiaiškinti, ar naujas savanoris yra rimtai pasiryžęs nelengvam darbui su beglobiais gyvūnais;
  • Suteikti būsimiems savanoriams žinių apie galimus pavojus savo sveikatai, ligų simptomus ir prevenciją;
  • Užtikrinti, kad savanoriai suvokia asmeninės higienos ir gyvūnų grupavimo svarbą ir žino, kaip jos laikytis, siekiant, kad nuo infekcinėmis ligomis sergančių gyvūnų ligų sukėlėjai nebūtų pernešami sveikiems, bet rizikos grupėje esantiems gyvūnams.
  • Suteikti žinias apie tai, kokios medžiagos veiksmingiausiai naikina prieglaudos aplinkoje pasitaikančius mikrobus, o taip pat apie tai, kaip prižiūrėti savo rūbus ir kitus asmeninius daiktus, kad jie netaptų ligų sukėlėjų pernešėjais.

Išlaikius testą, kiekvienas savanoris gauna išsamią savo klaidų analizę ir teisingus atsakymus. Bet kokiais iškilusiais klausimais jis gali konsultuotis forume.

Prieš išreikšdami pageidavimą savanoriauti, taip pat užsukite ir pažiūrėkite fotoreportažą apie tai, kaip vyksta gyvūnų globa prieglaudoje. Nepamirškite - čia daug juodo darbo, todėl turite jo nebijoti.

Nepaminėjome dar vieno bauginančio momento - emocionalumo. Juk kiekvienas savaip ir skirtingai reaguojame į ištikusius sunkumus, nelaimes. O šių dalykų, deja, bet pas mus netrūksta. Ne kiekvienas žmogus gali susitvardyti, matydamas mirštančią katę ar nepagydomai sergantį šunį. Štai kodėl žmonėms, kurie itin jautriai išgyvena tokias akimirkas, nesiūloma savanoriauti prieglaudoje. Tokius žmones vėliau gali apimti depresija.

Ir vis dėlto, jei jūs tvirtai nusprendėte, kad tikrai norite ir galite savanoriauti, užpildykite anketąDarbai su gyvūnais

1. Budėjimas prieglaudoje (Vilnius, Minsko pl. 33A):

Švaros palaikymas - gyvūnų laikymo vietų plovimas ir dezinfekcija, grindų plovimas, narvų tvarkymas.
Norintiems užsiimti šia veikla, būtina išlaikyti žinių testą ir būti ne jaunesniems kaip 16 metų.

Savanoriai reikalingi kasdien nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro.
Šunų vedžiojimas - džiaugsmo suteikimas mūsų šuneliams :)
Norintiems užsiimti šia veikla, būtina išlaikyti žinių testą ir būti ne jaunesniems kaip 16 metų.

Savanoriai reikalingi kasdien nuo ankstyvo ryti iki vėlyvo vakaro.

2. Pagalbinė veikla

Gyvūnų transportavimas į veterinarijos gydyklas ir atgal. Kol neturime savo veterinarijos kabineto, globotinius tenka vežti automobiliais.
Norintieji užsiimti šia veikla turi turėti galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Trūksta savanorių Vilniuje, turinčių galimybių įvairiomis dienomis ir valandomis ištaikyti valandėlę šiam darbui pagal iš anksto suderintą laiką.

Gyvūnų kirpimas Gyvūnų kirpimas - kai kurie globotiniai patenka labai susivėlę, ir nelieka nieko kito, kaip juos nukirpti plikai. Kai kurie šuneliai, pakirpti profesionalų, stebuklingai pasikeičia, tampa labai patrauklūs, o kartais net labai panašūs į veislinius.
Norintieji užsiimti šia veikla turi būti gyvūnų kirpėjai, užsiimantys šia veikla.

Reikalingi savanoriai, pagal poreikį galintys nemokamai apkirpti kai kuriuos mūsų globotinius Vilniuje.

Fotografavimas - mūsų globotinių įamžinimas, kad galėtume svetainėje parodyti gražiausias jų puses, charakterius ir kiekvieno iš jų savitumą.

Visada laukiame savanorių, galinčių reguliariai lankytis prieglaudoje ir paveiksluoti mūsų globotinius. Pageidaujame profesionalių nuotraukų.

Filmavimas - mūsų globotinių įamžinimas video formatu.

Šiuo metu labai reikia savanorių, galinčių reguliariai lankytis prieglaudoje bei "Oze", filmuoti mūsų globotinius ir ruošti nedidelius, poros minučių filmukus apie juos, kurie bus talpinami prie skelbimų. Savanoriai turėtų turėti savo video kamerą ir gerai mokėti naudotis programa.3. Kaip galite padėti savo namuose


Gyvūnų globa namuose - nieko nėra geriau, kaip laukti naujų namų ne prieglaudoje, bet namuose drauge su laikinais globėjais, kurie visą dėmesį atiduos vienam...
Norintieji užsiimti šia veikla turės praeiti žinių patikrinimo kursą.

Visada laukiame savanorių, galinčių laikinai priglausti gyvūnus savo namuose. Galite būti iš įvairių miestų. Globotiniams parūpinsime maistelio ir apmokėsime veterinarų išlaidas.
Maudymas Gyvūnų maudymas - iš gatvės pas mus patekę gyvūnai dažnai būna murzini. Vonios prieglaudoje neturime, todėl šie darbai nukeliami į savanorių namus.

Ieškome savanorių Vilniuje, galinčių retkarčiais išprausti mūsų globotinius ir taip padėti jiems tapti gražesniems ir patrauklesniems, beieškant naujų šeimininkų.
Skalbiniai Paklotėlių skalbimas - tai kasdienis mūsų darbas, kurį savanoriai atlieka savo namuose. Prieglaudėlėje skalbyklos kol kas neturime...

Trūksta 4 savanorių, galinčių reguliariai atlikti šį darbą Vilniuje. Paklotėlius, jei reikia, galime atvežti.

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS