lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų
Iš viso: 3878354
Šiandien: + 28703
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

„SOS gyvūnų“ paramos krautuvėlė

Paramos krautuvėlė ypatinga tuo, kad visi pinigai, gauti už parduotas prekes, atiteks „SOS gyvūnams“ kaip parama, kuri bus panaudota prieglaudos statyboms užbaigti, globotinių kasdienei ir nekasdienei priežiūrai. Tai ideali vieta apsilankyti, jei ieškote kam nors dovanos, nes pirkdami čia, Jūs ne tik išrinksite dovaną savo artimam žmogui, bet ir padovanosite paramą „SOS gyvūnams“ bei jų globotinių gerovei.

Tuo pačiu kviečiame visus, pradedant pavieniais rankdarbininkais ir baigiant stambiais verslininkais padovanoti mūsų parduotuvėlei daiktų ar galimybę užsisakyti paslaugas, kuriuos mes patalpinsime į savo krautuvėlės katalogą, o pirkimo metu gauti pinigai atiteks kilniam tikslui – suteikti beglobiams gyvūnams jaukų laikiną prieglobstį ir ieškoti jiems naujų namų.

Jūs taip pat galite atvaizduoti visą krautuvėlę arba pavienes prekes savo svetainėje, Facebook puslapyje bei tinklaraštyje. Jei norite šiuo būdu prisidėti prie krautuvėlės viešinimo - kreipkitės į mus, ir mes Jums atsiųsime programinį kodą. Jūs taip pat galite dalintis nuoroda į krautuvėlę su savo draugais, spausti "Patinka" prie Jums patinkančių prekių - visa tai padės plėsti mūsų pirkėjų ir rėmėjų ratą.

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS