lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje




Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 1608321
Šiandien: + 16239
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Kur globojame priglaustus gyvūnus

SOS gyvūnų miestelis (Minsko pl. 33A, Vilnius)

Bendras vaizdas

„SOS gyvūnų miestelio“ teritorijoje yra keli statiniai, kuriuose įkurdiname savo globotinius:

Prieglauda„SOS gyvūnų prieglauda“ - tai modulinis pastatas, kurio statybas pradėjome 2009 m., o pirmuosius beglobius įkurdinome 2012 m.  Jame yra 3 kambariai katėms (48 vietos), 3 kambariai šunims (18 vietų šunims), gyvūnų priėmimo patalpos (apžiūros ir veterinarijos kabinetas), WC bei nedidelė rūbinė savanoriams. Prieglauda pastatyta tik 2% nuo GPM ir gyventojų paramos lėšomis.
Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip buvo statoma prieglauda, spauskite čia.
SOS namelis„SOS gyvūnų namelis“ - tai mobilus namelis, kurį įsigijome 2008 m. rudenį, praėjus vos pusmečiui nuo organizacijos įkūrimo. Jį įsigijome iškart, kai tik gavome pirmąją 2% nuo GPM paramą, ir šis namelis tapo pirmąja pastoge mūsų globotiniams. Gyvūnėliai jame glaudžiasi iki šių dienų - galite patys įsitikinti, kad čia jauku kaip namuose!
Vagonelis2 mediniai vagonėliai - juos įsigijome 2012 m. pavasarį, suremontavome ir pritaikėme gyvūnų laikymui. Kiek vėliau jie buvo perdažyti į nuotaikingą geltoną spalvą.
Voljerai7 lauko voljerai - juose glaudžiame nedideles tarpusavyje draugiškų šunų grupes.
SklypasDidysis lauko aptvaras - jame kasdien laksto mūsų globotiniai šunys, o norėdami pailsėti, sulenda į aptvare pastatytas būdas.

SOS gyvūnų sodybėlė (Kaišiadorių raj.)

Sodyboje jau keleri metai žiemoja katinukai, kurie neprigijo prie žmogaus ir pasirinko laisvę. Jie turi kelis apšiltintus namelius ir maisto. Katytės yra sterilizuotos, kad nevestų vaikučių. Čia jos nugyvens tiek, kiek joms skirta. Čia jų valdos, jų laukai ir pelytės :)

Vasarą sodybėlėje nuo ankštų narvelių ilsisi ir daug kitų mūsų globotinių.

SOS gyvūnų savanorių namai

Gyvūnų globa namuoseKai kurie mūsų organizacijos savanoriai gyvūnėlius globoja namuose. Tai yra pats geriausias globos būdas, nes namuose laiko-mas tik vienas arba keli gyvūnai, jie nuolat prižiūrimi, jiems skiriamas visas laikinų globėjų dėmesys. Gyvūnams yra žymiai mažesnė rizika užsikrėsti infekcinėmis ligomis, jie ne taip stipriai išgyvena stresą dėl pasikeitusių gyvenimo aplinkybių ir greičiau socializuojasi.
Apie namuose globojamus gyvūnus skaitykite laikinųjų globėjų dienoraščius.
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS