lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2570445
Šiandien: + 19658
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

"Gyvūnų pievelė" prekybos ir laisvalaikio centre "Ozas"

Ozas.jpg

Projekto pavadinimas: „Gyvūnų pievelė“

Vieta: Ozo g. 18, Vilnius (“Ozo” prekybos centro 2 aukštas)

Projekto tikslai:

 • Priglausti beglobius gyvūnus ir padėti jiems susirasti naujus namus;
 • Laikinai apgyvendinant beglobes katytes, suteikti joms kuo komfortabilesnę aplinką, maitinti pilnaverčiu maistu, socializuoti ir paruošti kelionei į naujus namus;
 • Šviesti visuomenę apie pagalbą gyvūnams svarbą ir akcentuoti vertybes, kurios padėtų išvengti beglobių gyvūnų prieaugio gatvėse;
 • Konsultuoti ir teikti informaciją žmonėms apie gyvūno adaptaciją naujoje vietoje, ir tai į ką reikėtų atsižvelgti norint priimti gyvūną iš gatvės.

Darbo grupės puslapis: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/grupe/6/

Aprašymas:

„Gyvūnų pievelė“ – tai vieta „Ozo“ prekybos ir pramogų centre ( 2-ąjame aukšte), kur laikinai apgyvendintos beglobės katės „stikliniame namelyje“ laukia savo gyvenimo šanso- atrasti savo tikruosius namus su puikiais šeimininkais.

Čia katytės dažniausiai patenka ištiktos įvairiausių negandų: išduotos ir išmestos į gatvę, paliktos išvykus šeimininkams gyventi svetur, pamestos, nes nepateisino kažkieno lūkesčių, o kartais mirus tikriesiems šeimininkams ir nebeturėdamos kur prisglausti. Tiką atvažiavusios katytės yra nukirmėlinamos ir laikomos atskiruose aptvaruose, kur pralaukusios karantinavimo laikotarpį, yra paskiepyjamos ( jeigu iki tol nebuvo paskiepytos), apžiūrimos veterinaro ir paruošiamos dovanojimui.

Tokios katės prisijungia prie dovanojamų gyvūnų į „stiklinį namelį“, kurį gali pamatyti visi apsilankę „Gyvūnų pievelėje“. Specialiai katėms pritaikytas namelis yra suskirstytas į keturis vienodo ploto sektorius -„kambarėlius“, kur apgyvendinamos atskiros gerai sutariančių kačių grupelės. Gyvūnų patogumui kiekviename namelio „kambarėlyje“ yra įrengtos kraiko dėžutės, minkšti guoliai, „slėptuvės“, draskyklės- ir visa tai tam, kad beglobiai gyvūnai pagaliau pasijustų globojami, jaustųsi saugūs, būtų sveiki ir greičiau socializuotųsi.

„Gyvūnų pievelėje“ kasdien nuo 10val. iki 22val. budi atsidavę savanoriai, kurie rūpinasi, kad gyvūnams nieko netrūktų, valo jų patalpas, maitina, šukuoja ir bendrauja su dėmesio norinčiom katytėm. Savanoriai taip pat noriai bendrauja su „Gyvūnų pievelės“ svečiais, pasakoja priglaustų gyvūnų istorijas, konsultuoja priežiūros klausimais, o norintiems išsirinkti gyvūną, visada padeda pagal poreikius išsirinkti geriausiai tinkantį konkrečiam žmogui.

Tiems, kam, kaip ir mums, rūpi beglobiai gyvūnai, visada maloniai kviečiame prisidėti ir padaryti jų gyvenimą lengvesnį ir pilnavertiškesnį.

Kaip Jūs galite padėti „Gyvūnų pievelės“ gyventojams?

Aukų dėžutė

“Gyvūnų pievelės“ gyventojai turi savo „aukų dėžutę“, kurioje kiekvienas norintis palengvinti beglobių gyvūnų dalią, gali paaukoti tiek kiek nori, ar išgali. Visos paaukotos lėšos yra skiriamos tam, kad suteikti „Gyvūnų pievelėje“ gyvenančioms katytėms reikiamą pagalbą ir užtikrinti jų kokybiško gyvenimo lygį. Katyčių minkšti guoliukai, indeliai, žaisliukai, pilnaveris maistas, draskyklės, kraikas, valymo priemonės, dezinfekcinės priemonės, reikalingi vaistai - visa tai beglobiai gyvūnai gauna Jūsų dėka. Taip pat didelė dalis Jūsų paaukotų lėšų skiriama katyčių sterilizacijai, katinų kastracijai, kitoms operacijoms (jeigu reikia), skiepams, gydymui, vaistams ir vitaminams (nes neretai iš gatvių atkeliavusios katytės reikalauja gydymo ir ypatingos priežiūros).

Aukų krepšelis

Aukų krepšelis- tai „Gyvūnų pievelėje“ stovinti pintinė, į kurią, norintieji prisidėti, gali atnešti savo dovanėles mūsų globojamiems gyvūnams. Mums ir „Gyvūnų pievelės“ gyventojams nuolat kažko trūksta, todėl labai apsidžiagiame krepšelyje radę:

 • Kokybiško sauso ir šlapio maisto
 • Kraiko
 • Pavadėlių, antkakliukų, gyvūnams skirtų žaisliukų
 • Paklotėlių (gali būti ir seni Jums nebereikalingi užtiesaliukai, medžiagų atraižos, paklodės ir pan.)
 • Minkštų guolių, draskyklių
 • Valymo priemonių, guminių pirštinių
 • Popierinių rankšluosčių
 • Jums nebereikalingų laikraščių

Atšvaitukai

„Gyvūnų pievelėje“ visada galite įsigyti atšvaituką su „SOS- gyvūnų“ logotipu (kreiptis į tuo metu budintį savanorį). Pirkdami mūsų atšvaitą (10 Lt) ne tik prisidedate prie savo saugumo gatvėje tamsiu paros metu, bet ir aukojate beglobiams gyvūnams ir padedate mums kelti jų gyvenimo kokybę.

2 procentai

„Gyvūnų pievelėje“ čia pat užpildę paruoštus blankus galite skirti gyvūnams 2proc. nuo savo pajamų mokesčio. Skyrę šią paramą, Jūs visiškai nieko neprarasite, tačiau suteiksite galimybę sau ir kitiems pasidžiaugti laimingomis „SOS gyvūnų“ istorijomis.

Savanoriavimas

„Oze“ apsigyvenusiems katinėliams reikalinga nuolatinė priežiūra ir dėmesys, todėl Mes visada laukiame iniciatyvių gyvūnų mylėtojų, kurie degtų noru prisidėti prie „SOS gyvūnų“ komandos ir drauge kovoti už tai, kad beglobiukų skaičius gatvėse mažėtų ir naminiai gyvūnėliai galiausiai ir būtų apgyvendinti tikruose namuose.

„Gyvūnų pievelėje“ vis dar trūksta savanorių, kurie galėtų budėti „Oze“ prekybos centro darbo metu.

Jei esi atsakingas, darbštus, rimtai žiūrintis į bet kokį darbą, draugiškas, rūpestingas, mylintis gyvūnus, ir pasiruošęs paaukoti dalį savo laiko dėl jų, Mes tavęs laukiame „Gyvūnų pievelėje“!

Norėdamas savanoriauti, iš pradžių užpildyk anketą >>

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS