lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2494210
Šiandien: + 1133
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Fotoreportažas: kaip "SOS gyvūnai" globoja gyvūnus

Patekę į mūsų globą gyvūnai reikalauja daug dėmesio. Tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai paprasta, o išties mums prireikia daugybės darbščių savanorių rankų, kad gyvūnėliai mūsų prieglaudėlėje būtų saugūs ir prižiūrėti. Kviečiame susipažinti su tuo, ką kasdien turime nuveikti savo globotinių labui.

Vos patekus naujam gyvūnėliui į mūsų prieglaudą, jis visų pirmiausia apžiūrimas, įvertinama jo sveikatos būklė, duodami vaistai nuo kirmėlių ir atliekama vakcinacija nuo infekcinių ligų.
Jei reikia, naikinamos blusos...
Kiekvieno gyvūno laikymo vieta turi būti švari ir dezinfekuota. Švaros darbai užima didžiąją dalį gyvūnų globos darbo. Tačiau net ir jie reikalauja žinių, kurias gauna kiekvienas mums padėti norintis savanoris.
Skalbinių maišaiSavo skalbyklos kol kas neturime, todėl paklotėlius ir guoliukus vežame skalbti ir lyginti į namus.
Gyvūnus reikia išmaudyti. Kadangi šiuo metu tokių galimybių prieglaudoje neturime, atliekame tai savo namuose.
Kai kurių gyvūnų kailis būna toks susivėlęs, kad nelieka nieko kito, kaip juos nukirpti plikai ir laukti, kol vėl ataugs gražūs kailinukai.
Valgyti gauna visi - ir dideli...
...ir visai mažučiai, jei jie liko be mamytės arba ji jų nepriima. Tada mūsų savanoriams tenka padirbėti "mamytėmis" ir maitinti mažylius kas kelias valandas.
Kad šuneliai būtų laimingi ir išlietų savo energiją, juos reikia kasdien vedžioti.
Kiekvieną gyvūną reikia gražiai nufotografuoti ar nufilmuoti. Juk juos reikia parodyti visu gražumu mūsų svetainėje!
Mes dar neturime veterinarijos kabineto, todėl rimtesnėms procedūroms bei operacijoms gyvūnus vežame į veterinarijos klinikas. Vyksta pasiruošimas...
Kartais važiuojam net taip.
Laukiame priėmimo pas gydytoją.
Pergyvename už kiekvieną Gyvybę, kad tik jai viskas būtų gerai...
Dauguma mūsų globotinių yra kastruojami arba sterilizuojami, kad jie daugiau nebeprisidėtų prie gyvūnų gausinimo ir patys netaptų nereikalinga našta tiems žmonėms, kurie atsikrato mamytėmis tapusių kalyčių ir kačių.
Po operacijų gyvūnus parvežame atgal į savo prieglaudėlę ir juos prižiūrime pas save.
Mūsų kasdienybėje labai daug liūdnų akimirkų... Daug gyvūnėlių patenka ligoti, sužeisti... Juos taip pat globojame ir gydome.
Ne visada pavyksta... Kartais su dideliu skausmu tenka atsisveikinti su nepagydomais ligoniukais, išlaisvinti juos nuo kančios ir išlydėti į Vaivorykštės šalį, į amžinus medžioklės plotus...
Vis dėlto dauguma istorijų baigiasi laimingai, ir besidžiaugiančia širdimi, kartais net su ašaromis išlydime globotinius iš savo kiemo į naują gyvenimą, kuriame jie bus mylimi iki pat gilios senatvės. Tai yra mūsų pagrindinis tikslas, dėl kurio tiek daug stengiamės.
Gyvūnų duomenų bazėVisa informacija apie kiekvieną gyvūną ir naujuosius šeimininkus fiksuojama specialioje programoje. Taip kaupiama duomenų bazė ir veiklos statistika.

 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS