lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Taisyklės

 • Forumo taisyklės, pateiktos žemiau, privalomos visiems be išimčių forumo dalyviams.
 • Atskirų forumų taisyklės yra pagrindinių forumo taisyklių papildymas.
 • Administracija pasilieka teisę keisti taisykles be perspėjimų.
 • Taisyklių pakeitimai ir papildymai įsigalioja nuo jų paskelbimo momento.

Registracija:

 1. Forumuose draudžiama naudoti slapyvardžius, vardus, parašus, kuriuose yra necenzūrinių žodžių, interneto svetainių nuorodų, el. pašto adresų ir pan.

Dienoraščių ir forumų naudojimas:

 1. Į "Asmeninių dienoraščių" skiltį kviečiame rašyti tik tekstus apie savo augintinius (labiausiai laukiame naujienų iš buvusių SOS globotinių, bet, žinoma, ši rubrika atvira visiems, nepriklausomai nuo to, iš kur įsigijote gyvūną) - kaip jiems sekasi, kuo jie gyvena ir kuo gyvenate Jūs, būdami šalia jų. Čia taip pat galite rašyti apie savo asmeninę patirtį, mintis įvairiomis temomis apie gyvūnus, o galbūt net ir straipsnius ar kūrinius. Tegul tai būna tikras DIENORAŠTIS, o ne skelbimų lenta. 
 2. Į "Pagalbos prašymų" skiltį kviečiame, kaip ir anksčiau, rašyti įvairius pranešimus apie gyvūnus, kuriems vienaip ar kitaip reikalinga pagalba (finansinė, transporto, paieška, dovanojimas ir kt.). Kreipdamiesi tik patarimo dėl savo augintinių sveikatos, elgesio ar kitų problemų, temas skelbkite kitose mūsų forumo skiltyse. 
 3. Taip pat labai kviečiame "SOS gyvūnams" padedančius laikinus globėjus rašyti dienoraščius "Laikinų globėjų grupėje" (pirmame puslapyje jie bus rodomi prie "SOS gyvūnų" dienoraščių). Kad galėtumėte rašyti į šią grupę, jums tereikia išsiųsti prašymą prijungti prie grupės (viena iš nuorodų po grupės nuotrauka) ir sulaukti administratoriaus patvirtinimo.

Draudžiama:

 1. Tyčia skelbti melagingą informaciją.
 2. Keiktis ar naudoti šiurkščius pasakymus (įskaitant užslėptą formą).
 3. Tiesiogiai ar netiesiogiai ką nors įžeidinėti, nepagarbiai ir/arba nemandagiai bendrauti su forumo dalyviais.
 4. Kurti pranešimus, pažeidžiančius galiojančius LR įstatymus.
 5. Be specialaus forumo administracijos leidimo žinutėse, parašuose ar pseudoportretuose reklamuoti bet kokias prekes ir paslaugas.
 6. Skirtinguose forumuose kurti vienodas tema ar žinutes.
 7. Kurti temas su klausimais, į kuriuos atsakyta DUK (dažniausiai užduodamų klausimų) skyreliuose.
 8. Kurti naujas temas pavadinimais, neatspindinčiais problemos ar klausimo esmės.
 9. Vesti pokalbį „savavališkomis temomis“ („fleiminti“), kurti temas, neatitinkančias forumo, arba siųsti pranešimus, neatitinkančius diskutuojamos temos („off topic“).
 10. Skelbti nuorodas į nelicenzijuotą komercinę programinę įrangą („warez\"ą“), programas jos nulaužimui („krekus“) ir raktų generatorius, taip pat medžiagą, saugomą autorinių teisių (knygas, muziką, vaizdą ir kt.).
 11. Kurti beprasmes, diskutuojamos temos konteksto neatitinkančias žinutes („flūdinti“).
 12. Kurti pranešimus, kuriuose yra „autorinė“ kalba, tyčia padarytos klaidos; piktybiškai nepaisyti lietuvių kalbos taisyklių.
 13. Parašuose kurti nuorodas į svetaines, neatitinkančias forumo tematikos.
 14. Kurti žinutes DIDŽIOSIOMIS arba maišytai didžiosiomis ir mažosiomis raidėmis („ŠtAi ToKiU bŪdU“), tekstą per daug išskiriant paryškintu, pasviru, pabrauktu šriftu, besiskiriančiais nuo forume įprastų šriftais, šrifto dydžiais ar spalvomis.
 15. Aptarinėti moderatorių ar administratorių skirtas bausmes.

Nerekomenduojama:

 1. Kurti pseudoportretus ir parašus politinėmis arba religinėmis temomis. Administratoriai pasilieka teisę šalinti tokius pseudoportretus ir parašus po vartotojo perspėjimo asmeniniu pranešimu.
 2. Kurti politinės ar religinės temos žinutes. Adminstracija pasilieka teisę trinti šalinti tokias temas be perspėjimo.
 3. Kurti parašus kitokia negu anglų ir lietuvių kalba. Lietuviško forumo vartotojai turi suprasti, ką rašo kiti forumo dalyviai. Anglų kalba laikoma tarptautine kalba. Administracija pasilieka teisę šalinti tokius parašus po dalyvio perspėjimo asmenine žinute.
 4. Daug kartų kelti temą, jeigu į užduotą klausimą nebuvo laiku atsakyta. Daugkartinio temos kėlimo „up“ tipo pranešimais atveju, tai gali būti palaikyta „flūdu“.

Bendros rekomendacijos

 1. Prieš kurdami naujas temas, būtinai pasinaudokite PAIEŠKA, DUK. Gali būti, jog tai, ką jūs ruošiatės paklausti, jau aptrata forume. Taip jūs sutaupysite brangų laiką ir sau, ir kitiems.
 2. Stenkitės rašyti taisyklingai. Prieš išsiųsdami žinutę, ją patikrinkite.
 3. Rašydami žinutę, venkite nereikalingų citatų. Tai apsunkina temos skaitymą ir pernalyg apkrauna temą.
 4. Asmeninis susirašinėjimas bendroje temoje laikomas rašymu ne į temą („off topic“). Asmeniniam susirašinėjimui yra asmeninės žinutės.
 5. Venkite bet kokių interneto svetainių didelės apimties medžiagos kopijavimo. Geriau skelbkite nuorodas į šią medžiagą.
 6. Jeigu nežinote, ką parašyti - geriau nerašykite nieko. Nereikia rašyti žinučių vien tam, kad pasirodytumėte.

Administravimas ir moderavimas

 1. Administratoriai ir moderatoriai turi teisę redaguoti, perkelti, uždaryti bei trinti pranešimus ir temas, neatitinkančias forumo taisyklių.
 2. Pranešimo apie vienų ar kitų taisyklių punktų dviprasmybę iš vartotojo pusės atveju, administratoriai ir moderatoriai turi pirmenybės teisę traktuoti tokius forumo punktus.
 3. Moderatoriaus veiksmus galima apskųsti tik forumo administracijai ir tik asmeninėmis žinutėmis.
 4. Forumo administracijos sprendimas laikomas galutiniu ir negali būti apskųstas.
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS