lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

SOS gyvūnų prieglaudos statybos

 
 
Aprašymas

SOS gyvūnų prieglaudos statybos

Tema: "SOS gyvūnų" darbo grupės
Aprašymas: Grupė skirta savanoriams, kurie prisideda prie naujosios prieglaudos statybų.
Sukurta: 2010-02-16 14:04:01
Nariai: 7
Grupės tipas: Tai - privati grupė. Vartotojo narystę turi patvirtinti administratorius.
Ši grupė yra matoma visiems.
Veiklos srautas
iks -> SOS gyvūnų prieglaudos statybos
2016-12-17 13:35
Statybos tęsiasi! Prašome padėti įsigyti duris
Mes stumiamės į priekį, bet... Padėkite mums!

"SOS vilties apartamentų" statybos sėkmingai  tęsiasi ir jeigu viskas klostysis palankiai, sausio viduryje dalinai  pabaigsime (be išorinės apdailos) naujos prieglaudėlės statybas. Čia  bus šilta ir jauku. Patalpose bus 10 kambariukų su atskirais išėjimais į  lauką. "SOS vilties apartamentai" bus skirti mūsų senukams, luošiukams,  gausioms šuniukų ir kačiukų šeimynoms.

Šią  savaitę išbetonuotos grindys, kasdien verda darbai.

statybios.jpg

Naujam pastatui užsakėme duris (iš viso 20 durų: 10 vnt įprastų ir 10 vnt su  mažyčiu langeliui į lauką) sąmata siekia 5600 Eur.

Vidutiniškai vienos durys kainuoja 280 eurų. Tokios dabar kainos:( Taip, tai mums didžiuliai pinigai, bet be durų juk negyvensime!

1660 Eur jau  sumokėjome avansu, liko 3940 Eur.  

Raginame visus žmones, kurie rūpinasi beglobiais gyvūnais ir prijaučia  "SOS gyvūnų" vykdomai veiklai prisidėti finansiškai. Vieni tokių sumų  mes neįveiksime, o labai norisi pabaigti pradėtus darbus. Juk ne dėl  mūsų, savanorių, o dėl gyvūnų, kurie kasdien traukia į mūsų kiemelį kaip  į kokį Nojaus laivą. Ir kiekvienam sutvarkyti ir parengti dovanojimui reikia dar po 50-100 eurų... Deja, gelbėjimas - tai ne vien meilės suteikimas.

Todėl prašome neabejingus žmones prisidėti prie mūsų statybų! Tai taip pat svarbu, kaip skiepas, kaip vaistai: juk naujos patalpos tai dar daugiau išgelbėtų gyvybių, saugesnė priežiūra.

Prisidėti raginame ne tik fizinius asmenis,  bet ir įmones bei kolektyvus. Jei norite aplankyti prieglaudą ir savo  akimis pamatyti kaip atrodo "SOS vilties apartamentų" statybos,  skambinkite Ilonai 860039525, arba užsukite šeštadienį-sekmadienį nuo  11h iki 15h į Minsko pl. 33A. Geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą  kartą išgirsti :)

Kaip paaukoti rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/rekvizitai/. MOKĖJIMO PASKIRTYJE BŪTINAI NURODYKITE, KAD JŪSŲ AUKA SKIRTA "DURIMS".

Daugiau apie "SOS vilties apartamentus" skaitykite čia:
http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apartamentai/apie/

staty.jpg

Visada  atsiranda skeptikų, kurie į finansinius prašymus žiūri su  nepasitikėjimu, tad norime užbėgti tam už akių. Neseniai gavome 2%  paramą, jūsų dėka surinkome 82 tūkst. eurų. Už šiuos pinigus prieglauda  turės verstis visus metus (atlyginimai darbuotojams,  mokesčiai, komunaliniai mokesčiai, milžiniškos išlaidos vet. klinikoms,  maistas, vaistai, buitinės ir ūkinės išlaidos ir t.t.). Didžioji dalis  gautų pajamų jau pravesta vet. klinikoms padengti per metus  susidariusias skolas ir už kitas skolas. Taigi, neturime jau net pusės to, kas buvo, ir kiekvieną mėnesį pinigai tirpsta kosminiu greičiu.

Statybas po truputį vykdėme visus metus. Dalį  sumos suaukojo žmonės ir įmonės, bet didelę dalį pinigų skyrėme mes  patys iš savo turimo fondo. Jei kas statėtės bent nedidelį statinuką,  turbūt žinote kokios šiandien yra kainos. Bet nepaisant visko, "SOS  vilties apartamentai" yra skirti BEGLOBIAMS GYVŪNAMS. Kasdien sulaukiame daugybės skambučių ir laiškų su prašymais priimti, priglausti, padėti. Kasdien  tenka atlaikyti lavinas priekaištų, kad ne visiems galime pagelbėti, nes trūksta vietos karantinavimui, ir apskritai - trūksta vietos ir pajėgumų. Stengiamės kiek  galime, bet jūs irgi galite mums padėti. LABAI TIKIMĖS, KAD NELIKSITE  ABEJINGI.
*
 
*
iks -> SOS gyvūnų prieglaudos statybos
2016-03-24 21:32
Ieškome stogo!
"SOS vilties apartamentai" - jau ne vien svajonė, fantazija. Jau galima pastuksenti į sienas, užeiti į vidų, kur, tiesa, kol kas vietoj grindų kiemo smėliukas, pažiūrėti per tuščius langus. Galima jau įsivaizduoti, kaip čia gyvens kelios dešimtys mūsų globotinių, kurie turės ir kambarėlį, ir išėjimą į savo lauko voljeriuką, tokiu atveju nesipainios vieni kitiems po kojų, nesipeš, silpnesnių neskriaus smarkesni, o sergantys turės kur karantinuotis... Kadangi investicijos į statybas labai brangios, ketiname pabaigti statybas po kitos 2 proc. nuo GPM finansinės "injekcijos", kurią skiriate mums jūs, mieli draugai, gerbėjai ir palaikytojai. O kad esančios sienos būtų apsaugotos nuo atmosferos poveikio, visgi dantis sukandę, diržus suveržę nutarėme uždengti. Jau sukaltos gegnės, bet oru jų neuždengsi... Trūksta skardos!

pastatas.jpg

Skardos reikia virš 100 kvadratinių metrų. Arba pinigų - radome kur kuo pigiau nusipirkti, deja, prabangiai pirkti neturim kaip ir neturim už ką... Tokiu atveju reiktų apie 2000 eurų, nes dar prisidėtų atvežimas, montavimas konservuojant statinį keliems mėnesiams.

Tai didžiuliai pinigai mums, juk kas mėnesį vien veterinarinėms išlaidoms skiriame didesnę sumą, o jos ne vienintelės,  prieglauda - didelis ūkis... Negydyti, neskiepyti gyvūnų visą mėnesį, bet nusipirkti skardą? Ar nepirkti jos ir niekais leisti jau pastatyto pastato konstrukcijas?

Dilema ne iš lengvųjų:(

Labai tikimės, kad jūsų pagalba mums padės išspręsti šią problemą. Mielieji, įmonių savininkai, draugai ir gerbėjai, tie, kas myli šunis (daugiausia naujojo pastato vietų bus skirta jiems), - mums nepaprastai reikia paramos.

Jei galite pasiūlyti tinkamos stogui skardos, skambinkite mūsų savanorei Nadiai, tel. 8 683 39826, arba rašykite info@sos-gyvunai.lt.

Su įmonėmis pasirašytume paramos sutartis. Kaip atrodo mūsų sąmata dabar, galite pamatyti čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apartame...ai/samata/

Piniginę paramą, nesvarbu, kokio dydžio, pervesti galite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/parama/saskaitos/, tik būtinai nurodykite, kad stogui. Ačiū!
iks -> SOS gyvūnų prieglaudos statybos
2014-10-09 17:52
Talka prieglaudos kieme: aukso stygos tiesimas
Antrąjį spalio savaitgalį "SOS gyvūnų" prieglaudoje šurmuliavo talkininkai: su didžiuliu įkvėpimu ruoštasi šaltajam sezonui.

10.jpg

Prieglaudos vadovė Ilona Reklaitytė-Mezenceva perduoda visiems linkėjimus ir bučkį:)

"Kiekvienais metais, o jie jau pražygiavo ne vieneri, mes savo nedidukais žingsneliais keliaujam į šviesią ateitį. Dauguma žinome patarlę, kad reik gyventi šia diena, nes nežinia kaip bus rytoj ir kai žmonės planuoja, dievulis šypsosi...

Bet dar yra ir tokie posakiai, kaip roges ruošk vasarą, kad darbas meistrą giria, o jei gerai pradėjai - darbą įpusėjai, ir, aišku, akys baisininkės, rankos darbininkės, na, ir taip toliau;) Žodžiu, jei nesusiplanuosi ir žiemužei nepasiruoši, oi, kaip bus nesaldu, ir tau, ir tavo globotiniams gyvūnėliams.

Todėl vieną saulėtą šeštadienį ėmėmės sunkaus darbo, elektros kabeliui pakloti. O tai reiškia, kad teko per visą mūsų teritoriją kasti gilų griovį ir tiesti "aukso stygą", kurios dėka turėsim elektrą.

Nuo 11 ryto prasidėjo lopetukių stuksenimas į žemę ir pirmyn iki sutemų, o jau 22 val. atsilenkėm ir drebančiom kojom ir pavargusiom nugarom, lingavom link mašinų ir namo.

Tie, kas atvyko ir buvo šalia, ilgam prisimins, kiek triūso ir jėgų reik įdėti, gerinant buvusių beglobiukų dalią ir ateitį.

Ne visi turim milijonus ar galim juos išlošt, bet turėdami daug draugų ir pasekėjų, galim kurti stebuklus ir žinoti, kad esam ne vieni:).

Nuoširdžiausia padėka, kas tą savaitgalį atskubėjo į pagalbą, buvo šalia ir padėjo įveikti dar vieną laiptelį, į šviesią ir jaukią ateitį.

Su meile ir pagarba, Ilona:)"

Ačiū visiems padėjusiems, atvykusiems, ir, žinoma, savanoriams, kurie dėl savo prieglaudos kiemelio dažnai atsisako užtarnauto savaitgalio poilsio.

Atskirai padėka "Barclay" vyrukams, kurie ne tik atvyko padirbėti, bet ir atvežė iš darbovietėje pastatytos aukų dėžutė 506 Lt į mūsų elektros fondą. Pridėjome juos prie trūkstamos sumos kabeliui pirkti, nes jį už 1700 litų teko įsigyti atskirai.

Štai taip vyko darbeliai:

1.jpg

2.jpg

12.jpg

8.jpg

13.jpg

15.jpg

14.jpg

9.jpg

17.jpg

16.jpg

20.jpg

19.jpg

18.jpg

22.jpg

Kažkas gal ir dirba, o Faitas pavargo...

7.jpg


21.jpg

23.jpg

Gerai padirbėjus ir valgyti norisi!

11.jpg

Temsta, bet darbai tebevyksta...

3.jpg


6.jpg

5.jpg

4.jpg
Žymės:
Ausra
Labai dziugu, kad yra GERU zmoniu.
Bet negaliu neparasyti ir noriu pagirti fotografa, nes man labai labai patiko berods 5-ta nuotrauka, kur vyriskis melynais batukais glosto ir ranka ir zvilgsniu viena is benamuku, juoda suneli...  
2 AtsakytiDaugiau
Agnė
Aš irgi į tą nuotrauką atkreipiau dėmesį. Tikra, nesuvaidinta emocija joje užfiksuota.
1 AtsakytiDaugiau
Andre SOS gyvūnų prieglaudos statybos, Visi
2014-10-09 16:54
albume albumas: Elektros įvedimas pridėjo 24 nuotraukų (-as)
iks -> SOS gyvūnų prieglaudos statybos
2014-09-15 13:35
Norint išvengti katastrofos, reikia surinkti 9000 litų
Vanduo, šviesa ir šiluma yra ta gyvybiškai svarbi trejybė, kurios trokšta kiekviena gyva būtybė. Ranką ant širdies dedame ir sakome, kad darome VISKĄ, kad "SOS gyvūnų" prieglaudoje benamiai gyvūnai turėtų tinkamas sąlygas.
Po daugybės vargų ir pastangų šią vasarą pagaliau prieglauda turi nuosavą vandens gręžinį. Atėjo laikas kitam labai svarbiam žingsniui - įsivesti elektrą.

Bet turime tik vieną savaitę surinkti 9000 Lt, kad šiais metais spėtume įsivesti elektrą prieglaudoje!!!

1506975_10152717183328767_4556001907010056243_n.jpg

Iki šios dienos prieglauda elektros energiją gauna iš kaimynų elektros tinklų, tačiau tik 5 kilovatus, ko tikrai nepakanka prieglaudos poreikiams patenkinti.  4 statinių patalpų apšvietimas, ventiliacija, pastatomi šildymo radiatoriai, kieto kuro katilas, vandens pompa, o kur dar didelė prieglaudos teritorija, kuri žiemą tiesiog skendi tamsoje...

Kiekvieną šildymo sezoną žilstame per naktis bijodami, kad neišmuštų saugiklių, kad nenustotų veikti kuro katilas bei pastatomi šildytuvai. Užėjus speigams prieglaudos vadovė naktimis važiuodavo tikrinti, ar viskas gerai, ir ne kartą rado atsijungusius visus įrenginius. Kai už lango spaudžia -25 C, kai kuriems prieglaudos ligoniukams ir senoliams rytas taip ir neišauštų.

O kas blogiausia, kaimynams šiemet patiems reikia daugiau elektros ir tiekimas bus dar sumažintas. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad su 4 kilovatais mes pilnu pajėgumu žiemą dirbti nepajėgsime. Pusę prieglaudos tektų uždaryti, gyvūnus kažkur (kur?) perkelti.

Netikėtai gavome žinią, kad pagaliau visi pateikti dokumentai įsivesti elektrą yra priimti ir patvirtinti. Bet - turime tik vieną savaitę surinkti 9000 Lt, kad LESTO galėtų pradėti elektros įvedimo darbus. Jei nespėsime dabar, elektros įvedimo darbai nusikels vėl kitiems metams...

Prašome visų Jūsų paramos. Nelikite abejingi, prisidėkite bent keliais litais, paragindami draugus. Gal galite pastatyti aukų dėžutę savo įmonėje, gal koks renginys bus priimtų? Kreipkitės linksme@sos-gyvunai.lt

Ar ši misija yra per tokį trumpą laiką įgyvendinama? Sunkiai, bet iš visos širdies tikime, kad gali pavykti. Juk mūsų daug, juk mes esame jėga. Kaip paaukoti rasite čia: http://www.sos-gyvunai.lt/lt/apie/rekvizitai/, nurodykite, kad skirta "Elektros įvedimui". Norime priminti, kad galite naudotis PayPal mokėjimo sistema. Visiems širdingai dėkojame.
iks -> SOS gyvūnų prieglaudos statybos
2013-11-11 21:31
Kai lietutis barbena į stogą...
... taip jauku sėdėti viduje ir žiūrėti į plonas sroveles, krentančias žemėn. Kai tu turi namus, kai šalia draugas, kai žinai, kad nesi vienas kaip pirštas liūdname lietaus merkiamame pasaulyje...

"SOS gyvūnų" prieglaudoje gyvena ne vienas šunelis, kuris nepatyrė šeimininkų meilės. Stengiamės, kad bent čia jie atrastų saugumą ir šilumą, kad daugiau būtų galimybių jiems žaisti ir draugauti būryje, o pavargus - įsitaisyti savo būdelėje, kurios kiaurai nemerkia lietus ir neužverčia sniegas. Turint daug būdelių, galėsime apgyvendinti daugiau nesipykstančių tarpusavyje šunų didžiajame voljere.

Tokie pokyčiai - visų, kas nepamiršo mūsų, pervesdami 2 proc. nuo GPM, dėka. Ačiū jums.

tornado
Super!!!!!! Smagu, kad Ilona taip gerai tvarkosi. Sekmes!! Smagu, kad ir mano mazytis indelis jausis siuose didziuliuose darbuose.
1 AtsakytiDaugiau
Ilo. Kol.
Gražu ir taip jauku (silly)
0 AtsakytiDaugiau
antanina
Stiprybės ir sveikatos tau mieloji Ilona. Jei tavo išgelbėti keturkojai galėtų kalbėti ir apglėbti tave, manau, jog tavo jautri širdis neišlaikytų ir pastoviai apsipiltų ašaromis. O jų tokių, kaip  pas tave buvęs Alytukas (Micius) gana daug. Stiprybės tau mieloji.
0 AtsakytiDaugiau


Dienoraštis
Tinklaraštyje nėra pranešimų

Valdymas
Moderatoriai


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS