lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

IT komanda

 
 
Aprašymas

IT komanda

Tema: "SOS gyvūnų" darbo grupės
Aprašymas: Čia susibūrę visi, kas vienaip ar kitaip susiję su mūsų svetainės darbu - administratoriai, moderatoriai, redaktoriai ir pan.
Sukurta: 2010-07-23 23:26:44
Nariai: 3
Grupės tipas: Tai - privati grupė. Vartotojo narystę turi patvirtinti administratorius.
Ši grupė yra matoma visiems.
IT dienoraštis
Tinklaraštyje nėra pranešimų
Diskusijos
Jūs neturite leidimo peržiūrėti, arba ši funkcija yra išjungta.
Žymės
Žymės nerastos

Valdymas
Moderatoriai
Nėra moderatorių

Veiklos srautas
Andre -> IT komanda
2012-08-21 13:59
Naujovės „SOS gyvūnų“ svetainėje
Šią vasarą mes dar šiek tiek pasistūmėjome į priekį, tobulindami savo svetainę, tad šį kartą - apie atnaujinimus ir pataisymus (slow)
  1. Kaip jau tikriausiai daugelis žinote, svetainėje visomis kalbomis (lietuvių, rusų, anglų, lenkų) atidaryta elektroninė paramos krautuvėlė, kurioje galite įsigyti nuostabių dovanėlių, o visa apmokėjimo suma atiteks „SOS gyvūnams“ kaip parama.
  2. Gerokai atnaujinome savo svetainės meniu - skyrelius pergrupavome, atnaujinome informaciją, Jūsų patogumui atsirado nauji skyreliai "Mūsų globotiniai", "Aktualijos" ir "Norintiems savanoriauti", o informaciją apie savo veiklą sukėlėme į vieną skyrelį "Mūsų veikla ir projektai". Iš aprašymo apie kiekvieną veiklos sritį, naudodamiesi horizontaliuoju meniu, Jūs galėsite lengvai patekti į už tą sritį atsakingų savanorių darbo grupės puslapį (dienoraščius, nuotraukas ir kt.).
  3. Atnaujinti tekstai apie prieglaudos statybų projektą, "SOS gyvūnų" istoriją, gyvūnų laikymo vietas, taip pat atsirado naujas skyrelis - "Video apie mus", į kurį patalpinome įdomiausius video filmukus apie mūsų organizaciją. Parengta anketa norintiems savanoriauti ryšių su visuomene srityje.
  4. Buvo sukurta mūsų bendraminčių gyvūnų gelbėtojų iš Marijampolės darbo grupė (tikimės netrukus sulaukti šios grupės dienoraščių), o taip pat jiems suteikta galimybė patogiai įkelti skelbimus su savo organizacijos rekvizitais (netrukus galima bus filtruoti būtent šios organizacijos skelbimus). Tokią galimybę galime suteikti ir bet kuriai kitai organizacijai - išties džiaugiamės, galėdami bent taip padėti savo kolegoms šiame nelengvame kelyje. Svarbiausia - kreipkitės :)
  5. Vietoje raktažodžių dešinėje svetainės pusėje patalpinome Facebook fanų langelį - tikimės, kad tai pagyvino svetainės vaizdą (funny)
  6. Atlikti nežymūs pataisymai, vėl funkcionuoja galimybė įkelti gyvūnų skelbimus.
Dėkojame visiems, kas rašė mums, išsakė savo nuomones bei pranešė apie klaidas svetainėje. Kiek galime - visiems padedame, ir tikimės, kad Jūs ir toliau liksite pastabūs bei visus pasiūlymus mums rašysite forume.

Žinome, kad yra nesklandumų, kurie iki šiol nesutvarkyti (svetainės pasikrovimo greitis ir kai kurie kiti), tačiau kartais paaiškėja ir mūsų visai nepastebėti nesklandumai, tad geriau praneškite, net jei tai atrodo smulkmena :) Labai lauksime Jūsų žinučių!
Na, o pabaigai - linksmas filmukas apie mūsų globotines kates - operatores (pretty)

Žymės:
iks
prisimenu, mačiau gyvai, kaip jos į tą kamerą lindo, smalsuolės:)
0 AtsakytiDaugiau
*
 
*
Andre -> IT komanda
2012-08-11 01:10
Atidaryta lenkiška ir angliška "SOS gyvūnų" svetainė
Norime pasidžiaugti, kad mūsų nepailstančių savanorių vertėjų dėka mes pagaliau galime atverti savo puslapį lenkų bendruomenei bei plačiajai anglakalbių auditorijai (read) Taigi nuo šiol "SOS gyvūnų" svetainė prieinama jau keturiomis kalbomis - lietuvių, rusų, lenkų ir anglų. Kviečiame visus, kam gimtoji kalba yra kita nei lietuvių, rašyti dienoraščius, publikuoti nuotraukas bei diskutuoti forumuose atitinkamų kalbų svetainėse - į jas lengvai pateksite, paspaudę kalbų simboliukus svetainės viršutiniame dešiniajame kampe. Lankytis ir vystyti kitakalbes svetaines kviečiame visus - ir beglobiams gyvūnus prijaučiančius žmones, ir kitakalbius "SOS gyvūnų" savanorius, ir užsieniečius. Bus smagu, jei savo svetainėje subursime kitataučių gyvūnų mylėtojų bendruomenes - juk tai yra pirmasis tokio pobūdžio portalas Lietuvoje (silly)
Tuo pačiu vis dar laukiame žmonių, galinčių kokybiškai užsiimti tekstų vertimu į rusų, lenkų, anglų, prancūzų bei vokiečių kalbas arba gali patys rašyti tekstus šiomis kalbomis. Daugiau informacijos rasite IT savanorių skiltyje.
Andre -> IT komanda
2012-07-21 12:57
Koreguojamos asmeninių dienoraščių ir pagalbos prašymų skelbimo taisyklės
Sveiki visi,
kadangi svetainėje esantys "Pagalbos prašymų" ir "Asmeninių dienoraščių" blokai tapo labai panašūs vienas į kitą - su temomis apie dovanojamus, dingusius ir rastus gyvūnus, nuo šiol šiek tiek patikslinamos temų skelbimo taisyklės.

Į "Asmeninių dienoraščių" skiltį kviečiame rašyti tik tekstus apie savo augintinius (labiausiai laukiame naujienų iš buvusių SOS globotinių, bet, žinoma, ši rubrika atvira visiems, nepriklausomai nuo to, iš kur įsigijote gyvūną) - kaip jiems sekasi, kuo jie gyvena ir kuo gyvenate Jūs, būdami šalia jų. Čia taip pat galite rašyti apie savo asmeninę patirtį, mintis įvairiomis temomis apie gyvūnus, o galbūt net ir straipsnius ar kūrinius. Tegul tai būna tikras DIENORAŠTIS, o ne skelbimų lenta.
Tuo pačiu uždarome forumo skiltį "Augintinių iš "SOS gyvūnai" dienoraščiai" - nuo šiol ji bus prieinama tik skaitymui.

Į "Pagalbos prašymų" skiltį kviečiame, kaip ir anksčiau, rašyti įvairius pranešimus apie gyvūnus, kuriems vienaip ar kitaip reikalinga pagalba (finansinė, transporto, paieška, dovanojimas ir kt.). Kreipdamiesi tik patarimo dėl savo augintinių sveikatos, elgesio ar kitų problemų, temas skelbkite kitose mūsų forumo skiltyse.

Taip pat labai kviečiame "SOS gyvūnams" padedančius laikinus globėjus rašyti dienoraščius "Laikinų globėjų grupėje" (pirmame puslapyje jie bus rodomi prie "SOS gyvūnų" dienoraščių). Kad galėtumėte rašyti į šią grupę, jums tereikia išsiųsti prašymą prijungti prie grupės (viena iš nuorodų po grupės nuotrauka) ir sulaukti administratoriaus patvirtinimo.


Nuo pirmadienio visi "Asmeninių dienoraščių" skiltyje esantys pagalbos prašymai, neatitinkantys šių taisyklių, bus perkelti į juodraščius, iš kur galėsite, esant reikalui, juos nukopijuoti ir patalpinti prie "Pagalbos prašymų". Žinoma, bus geriausia, jeigu tuo pasirūpinsite patys jau dabar - bus mažiau darbo mūsų moderatoriams.
Andre -> IT komanda
2011-02-17 23:54
Pataisymai svetainėje, naudinga informacija ir padėka
Nuo praėjusio dienoraščio praėjo dar visai nedaug laiko, bet jau ir vėl prisikaupė šioks toks sąrašiukas nuveiktų darbų, nėra dienos be jų...  qq

Taigi, pirmiausia pradėsiu nuo informacijos apie sistemos klaidas (ir kaip jų išvengti) visiems, kas rašo dienoraščius:

Rašydami dienoraščius, apačioje visada matote visas į jį įkeltas nuotraukas. Tušti laukeliai po jomis yra skirti nuotraukoms pavadinti (pavadinimas bus rodomas dienoraštyje užvedus pelytę ant nuotraukos). Jeigu įrašote pavadinimus po nuotraukomis, o tuomet tęsiate dienoraščio rašymą ir įkeliate daugiau nuotraukų, visi anksčiau surašyti nuotraukų pavadinimai prapuola. Laikinas sprendimas: pavadinimus nuotraukoms rašykite tik tada, kai daugiau nebeketinate į tą dienoraštį įkelti nuotraukų.

Kita klaida: nuotraukų pavadinimai išnyksta ir tuo atveju, jei paspaudžiate mygtuką "Peržiūra" (norėdami pažiūrėti, kaip atrodys dienoraštis). Laikinas sprendimas: jei norite peržiūrėti dienoraštį, iš pradžių paspauskite mygtuką "Pritaikyti" (įvyksta informacijos išsaugojimas, jos nepublikuojant) ir tik tada "Peržiūra".

Apie šias klaidas pranešėme mūsų svetainės turinio valdymo sistemos techninio palaikymo personalui ir jie žadėjo ją ištaisyti, tačiau kol kas neaišku, kada gausime atnaujinimą su ištaisytomis šiomis klaidomis.

Na, o toliau apie tai, kas sutvarkyta.

1. Praėjusiame dienoraštyje rašiau apie galimybę balsuoti (spausti + arba -) už dienoraščius, jų komentarus bei forumų žinutes. Tik spėjome pasigirti, ir tą patį vakarą ši galimybė pradingo. Taip jau būna  lol  Šiandien pagaliau vėl pavyko viską grąžinti į vietas, taigi kviečiame aktyviai "pliusuoti" viską, kas patinka :)

2. Naudotojai, gavę asmenines žinutes, perspėjami apie jas pasirodančiu pranešimo langeliu virš meniu (kol kas atsiprašome už anglų kalbą).

Gautas pranešimas

3. Lankytojai jau turi galimybę savo skelbimuose įkelti susijusias su gyvūnu nuorodas.

Susijusios nuorodos

4. Facebook'o "Patinka" ("Like") mygtukas pridėtas jau ir prie dienoraščių.

5. Svetainėje vėl atnaujinta rubrika "Dienos nuotrauka".

Dienos nuotrauka

6. Bendravimo skiltyje atidarytos dvi naujos skiltys - "SOS gyvūnų" nuotraukų albumai (tai yra nuotraukų albumai iš visų savanorių darbo grupių) bei asmeniniai nuotraukų albumai. Kol kas dar negaliu garantuoti, kad viskas veikia gerai su asmeninių nuotraukų pridėjimu, o taip pat norėtųsi parašyti tekstuką apie tai, kaip naudotis fotogalerijomis, bet šiaip jau kviečiu išbandyti ir kurti savo fotoalbumus  :)) Jei pastebėsite klaidų ar bus neaiškumų - rašykite forume.

7. Sutvarkyta paieška (jei dar bus problemų ar neveikiančių nuorodų - rašykite).

8. Vartotojų skelbimuose, pažymėjus savo skelbimą varnele ir apačioje pasirinkus "Šalinti pažymėtus", buvo gaunamas pranešimas apie tai, kad skelbimas bus pašalintas iš sistemos, tačiau paspaudus "Šalinti", skelbimas vis tiek likdavo tarp vartotojo skelbimų. Dabar skelbimai iš tiesų gali būti pašalinami.

9. Pagaliau sutvarkėme nuorodų apipavidalinimą, dabar jos nebe pilkos, susiliejančios su tekstu, bet mėlynos ir virstančios rožinėmis :O

Ir dar - prieš kelias dienas rašėme pagalbos prašymą, ieškodami žmonių, norinčių prisidėti prie rusiškos svetainės versijos vystymo. Labai ačiū visiems atsiliepusiems ir atsiuntusiems anketas! Iš tiesų atradome labai ieškotų žmonių ir su jų pagalba, tikiu, kad jau visai neužilgo galėsime atverti savo svetainės duris ir rusakalbiams gyvūnų mylėtojams, kurie taip pat galės rašyti dienoraščius, diskutuoti forume ir kurti savo bendruomenę.
Žymės:
Orinta Valiūnienė
Super! Labai gerai:) Ačiū!
0 AtsakytiDaugiau
iks
jei reiktų, galiu lietuviškus tekstus paredaguoti :8. ne iš karto, bet bent kas kažkiek dienų prisėsčiau ir SOS'inių dienoraščių gramatiką beigi skyrybą sutvarkyčiau (aaa, kur aš veliuosi...). tam, žinoma, reiktų admino teisių. paprastuoju būdu administruoju ne viena psl. (t.y., neprograminu).
tiesa, amžiams neprisižadu:)
bet čia jei reikia. jei nereikia, tai nekreipkit dėmesio.

P.S. nebijot, kad pranešimai ir diskusijos apie tuos pačius gyvūnus ar įvykius išsibarstys per LT ir RU versijas, ir nieks nežinos, kaip ten baigėsi, skaitydamas tik vieną?.. taip gali ir veiksmai be reikalo susidubliuoti.
0 AtsakytiDaugiau
Adelė
Ar dabar jau dienoraščiai neperkeliami automatiškai į Gyvūnų globos puislapį?  Prisijungdama per Gyvūnų globą, galėjau redaguoti tekstus, o tiesiai iš SOS gyvūnų svetainės negaliu. Turbūt nelabai suprantamai parašiau, bet gal suprasit.
0 AtsakytiDaugiau
Andre -> IT komanda
2011-02-08 11:40
Naujovės mūsų svetainėje (darbų nemažėja)
Norėčiau pristatyti, kokie atnaujinimai pastaruoju metu buvo įdiegti mūsų svetainėje:

1. Pagaliau buvo sutvarkyta problema, kuria jau seniai skundėsi daug mūsų svetainės lankytojų - tai įžymioji "You have made too many requests per second" klaida. Dabar ji jau nebetrukdo naršyti mūsų svetainėje.

2. Prie naujienų pridėta Facebook nuoroda "Patinka" (kol kas ji dar neišversta, "Like"). Ketiname Facebook įtvirtinti ir plačiau svetainėje, bet kol kas tam dar reikia laiko.

Facebook "Patinka"

3. Galite vertinti dienoraščius, jų komentarus, bei forumo žinutes, spausdami "+" (patiko) arba "-" (nepatiko) mygtukus. Tai formuoja kiekvieno autoriaus asmeninį reitingą, patikimumą ir "reikšmingumą".

+ ir -

4. Pirmame puslapyje patalpintas pagalbos prašymų blokas, kuris, kaip matome, išties buvo labai reikalingas ir leido SOS bei asmeninius dienoraščius naudoti pagal jų tikrąją paskirtį - maloniam istorijų pasiskaitymui.

5. Sutvarkyta forumų prenumeratos klaida, kuomet neveikė el. paštu gautos nuorodos į naujas forumų žinutes. Primenu, kad galite užsiprenumeruoti ne tik atskiras forumų temas, bet ir pačius forumus - tokiu atveju į savo el. pašto dėžutę gausite pranešimus apie naujas žinutes ir temas. Kad užsiprenumeruotumėte, atsidarę jus dominantį forumą ar jo temą, spauskite nuorodą "Prenumeruoti".

Prenumeruoti

6. Sutvarkytas naujienų peržiūrų skaičiavimo mechanizmas, kuris anksčiau rodė tik peržiūrų skaičių per paskutines 5 dienas.

7. Atlikta daug pataisymų, liečiančių lankytojų skelbimų administravimą: po dovanojamų, dingusių ir rastų gyvūnų skelbimų redagavimo lieka ribotas skelbimų galiojimo laikas; ir priešingai, jei lankytojas pakeičia skelbimo kategoriją į padovanotus, grįžusius namo ar vaivorykštės šalyje, skelbimų galiojimas tampa neribotu.

8. Panaikinta galimybė rašyti asmeninius dienoraščius savo profilyje (atsirasdavo neveikiančios nuorodos "SOS gyvūnų dienoraščių" skiltyje). Dienoraščius ir toliau galite rašyti, spausdami nuorodą pirmame puslapyje arba iš asmeninių dienoraščių puslapio.

9. Skelbimuose nebepasitaiko juodų SOS gyvūnų nuotraukų.

Dėkojame visiems, kas mums rašo, praneša apie klaidas - tai padeda mums tobulinti svetainę ir kurti ją taip, kad ji būtų kuo patogesnė!

Artimiausiu metu numatyti tokie darbai:

* Tinkamai sutvarkyti fotogaleriją, kad lankytojai galėtų be problemų įkelti ir dalintis savo gyvūnų nuotraukomis.
* Pabaigti rengti "SOS gyvūnų" svetainę rusakalbiams jos lankytojams.
* Suteikti galimybę talpinti susijusias nuorodas į asmeninius skelbimus (ne tik SOS).

Ieškome žmogaus, kuris galėtų sukurti vieną kitą "SOS gyvūnų" banerį, kuriuos galėtų įsikelti ir mūsų veiklą reklamuoti kitos svetainės.
Taip pat vis dar ieškome žmonių, kurie kokybiškai ir reguliariai galėtų versti tekstus į rusų kalbą.
Žymės:
Andre
Taip, pranešimų rodymas padarytas tik šiandien, bet dar kol kas ne taip, kaip norėjome. Gal ryt spės programuotojas pakoreguoti.
Ir dar - pagaliau sutvarkėme nuorodų apipavidalinimą, dabar jos nebe pilkos, susiliejančios su tekstu, bet mėlynos ir virstančios rožinėmis  :O
0 AtsakytiDaugiau
Svečias
Kažkas skelbimuose sustreikavo. Rodo tik pirmą skelbimų aštuonetuką ir nebeliko galimybės pereiti į kitus. Apačioje skelbimų nebėra puslapių skaičiukų. :(
0 AtsakytiDaugiau
Andre
Ačių už pastabumą, Svety, aiškinsimes - kas nutiko :8
0 AtsakytiDaugiau
Andre -> IT komanda
2011-01-10 14:39
Kiekvieno gyvūno istorija - vienoje vietoje
Mūsų svetainėje, SOS gyvūnų skelbimuose, pagaliau realizuota galimybė pateikti visas su gyvūnu susijusias nuorodas (į dienoraščius, forumo temas, kitas svetaines), pagal kurias žmogus galės pasiskaityti apie gyvūną visą jo istoriją.Naujuosiuose skelbimuose nuo šiol stengsimės paminėti visas nuorodas, tačiau taip pat būsime dėkingi, jei padėsite mums atgaminti ir kitų, ne tik dovanojamų, bet ir padovanotų bei su kitais likimais gyvūnų istorijas. Prie šio darbelio galite prisidėti visi - tiesiog parašykite mums į komentarus:

1. Gyvūno vardą ir nuorodą į skelbimą.
2. Susijusias nuorodas (tai gali būti ne tik nuorodos mūsų svetainėje, bet ir kitur internete esantys straipsniai apie tą gyvūną, taip pat nuorodos į naujųjų šeimininkų temą apie tą gyvūną forume o gal net individualią gyvūnui sukurtą svetainę ar fotogaleriją - tiks visi šaltiniai, kuriuose pasakojama apie gyvūną)

Taip pat laukiame nuomonių, ar verta "Susijusių nuorodų" skyrelį aktyvuoti ir per svetainę skelbimus talpinantiems lankytojams (ne SOS gyvūnų skelbimai).
iks
Pelytė
Skelbimas: http://sos-gyvunai.lt/lt/skelbimai/so...vunai-2208
Dienoraštis: http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/...stis/3774/
Diskusijos: http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/g.29173

Laimutis-Pifas
Skelbimas: http://sos-gyvunai.lt/lt/skelbimai/so...vunai-2191
Dienoraštis: http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/...stis/3764/
Diskusijos kitur: http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/g.28894

Ir pasidžiaukim, kad jiedu rado namus, tikėkimės, visam laikui:)


Beje, reiktų šį postingą kažkaip palaikyti matomu nuolat, nemanytumėt?..
0 AtsakytiDaugiau
market
0 AtsakytiDaugiau
MIhailka
0 AtsakytiDaugiauSprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS