lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Pokalbiai

 
 

Gerumo pamokėles organizuojantys savanoriai

Tema: "SOS gyvūnų" darbo grupės
Aprašymas: Šioje grupėje dirba savanoriai, atsakingi už švietimo veiklą gyvūnų globos srityje. Veiklos rezultatai nuo 2008m. iki 2012.09: 34 aplankytos mokyklos ir 31 pravestų pamokėlių „SOS gyvūnus“ aplankiusiems moksleiviams.
iks -> Gerumo pamokėles organizuojantys savanoriai
2014-03-24 10:58
Gerumo pamokėlė Grigiškių vidurinėje mokykloje
 фото 3(1).JPG

Apsilankiusi Grigiškių vidurinėje mokykloje "SOS gyvūnų" vadovė Ilona Reklaitytė-Mezenceva papasakojo apie gyvūnų globą, prieglaudos veiklą, kokių gerų ir blogų istorijų pasitaiko, užsiimant su beglobiais.

фото 1(1).JPG

фото 2(1).JPG


20140319_133352.jpg

фото 5(1).JPG

Ačiū vaikučiams ir mokytojoms už gražų priėmimą, klausimus ir dovanėles.
*
 
*
iks -> Gerumo pamokėles organizuojantys savanoriai
2013-12-17 20:54
Gerumo pamokėlės: Naujamiesčio, Naujosios Vilnios, Emilijos Pliaterytės mokyklos
Tarp darbų ir rūpesčių reikia surasti laiko ir augančiai kartai, kas žino, gal gerumo pamokėlė bus postūmis jiems ateityje padėti beglobiui gyvūnui, nepraeiti pro skriaudžiamą?

Naujamiesčio mokykloje pamokėlė buvo skirta aštuntokams. Bendravimas sudomino moksleivius, ir jie rengiasi apsilankyti ir prieglaudoje su dovanėlėmis. Nauji metai juk, dovanų laikas:)

____ 2.JPG

____ 1.JPG

____ 3.JPG

Pamokėlė Naujosios Vilnios mokykloje:

фото.JPG

Dovanėlės surinktos su didele meile, o guoliukai papuoš ir naująjį mūsų projektą.

фото 1(1).JPG

фото 2(1).JPG

Nuoširdžiai ačiū ir Emilijos Pliaterytės progimnazijos mokytojams, pakvietusiems vesti gerumo pamokėlę trečiokams, ir vaikams bei jų tėveliams, nepamiršusiems beglobiukų. Kaip šaunu, kad nereikia galvoti bent jau ką į indelius dėti, kai gauni tokių lauknešėlių:)

____ 1.JPG

____ 4.JPG

____ 3.JPG

____ 2.JPG
Agne
Labai dziugu girdeti, kad vaikai mokosi gerumo ir kaip tinkamai elgtis su gyvuneliais :))) Kai kurie galbut tikrai nezino, jeigu seimoje suaugusieji elgiasi nederamai...  Galu gale, niekada nevelu ismokti rupintis kitais ir juos pamilti :)
1 AtsakytiDaugiau
iks -> Gerumo pamokėles organizuojantys savanoriai
2013-10-11 18:13
Gerumo pamokėlės
Mokslo metai ne vien vaikučiams, mokslo metai ir Ilonai:)) Jau prasideda Gerumo pamokėlių sezonas, ir labai, labai tikimės, kad gerumo grūdelis, pasėtas per jas, užaugs, sužaliuos ir duos vaisių.

Žėručio pradinė mokykla nr. 3

"Nuostabūs vaikučiai, klausė ausytes pastatę ir stengėsi į širdutę įsidėti kiekvieną išgirstą žodį. O vėliau, po gerumo pamokėlės ir dovanėles mūsų keturkojams globotiniams įteikė, kiekviena klasė net pagyrimo raštus gavo už pastangas rengiant šią pamokėlę:)"

zerut1.JPGzerut.JPG

zerut2.JPG

zerut4.JPG

O Puškino mokyklos moksleiviai apsilankė prieglaudoje patys, šv. Pranciškaus, gyvūnų globėjo, dieną - spalio 4-ąją.

puskino mokykla2.JPG

Jaunimas atvežė gausias dovanas gyvūnėliams, kurias rinko visą mėnesį - buvo paskelbta akcija ir visi su malonumu įsitraukė, ruošė ryšuliukus mūsų prieglaudėlės gyventojams.

puskino mokykla.JPG

"Puikūs moksleiviai ir mokykla, esam buvę pas juos ir vedėm gerumo pamokėlę, ten buvom šiltai ir maloniai sutikti, o dabar ir jie patys atvyko. Nuoširdi padėka nuo mūsų. O kiek šuneliams buvo pramogos smalsauti, kas čia tokio tuose maišuose, gal jau ką galima čiupti ir neštis?:)"

Aplankyta Pavilnio vidurinė mokykla.

pavilnio.JPG

"Pirma pasikalbėjome su mažesniaisiais, o paskui ir dičkiai atėjo, maloniai išklausė. Jau senokai tokių nuostabių vaikų nemačiau. Reikėjo matyti, kaip klausė ir kokius įdomius klausimus uždavinėjo, o dar ir diskutavom. Fantastiška, išvažiavau kaip ant sparnų:)"

pavilnio3.JPG

pavilnio2.JPG

pavilnio4.JPG

Ačiū vaikučiams, mokytojams ir tėveliams, kad ne vien domimasi gyvūnų globa, bet ir pagal išgales prisidedama prie to, kad jie būtų sotesni ir geriau prižiūrėti!  
Ilo. Kol.
Labai reikia tokių pamokėlių. Laukiam ir mes savo kaime (good)
0 AtsakytiDaugiau
iks -> Gerumo pamokėles organizuojantys savanoriai
2013-06-04 20:44
Gerumo pamokėlė J. Basanavičiaus mokykloje
Galime stengtis kiek tik norime, bet jei visuomenė nesikeis, situacija su beglobiais gyvūnais nepagerės. O kaip tą visuomenę keisti? Šviečiant ne tik suaugusius, bet ir vaikams skiepijant supratingumą ir meilę silpnesniam už save

Šįkart gerumo pamokėlė vyko J. Basanavičiaus mokyklos šeštokams. Bendravo su jais Ilona, Nika, Linda ir MIlka:)

gerumo_pam1.jpg

gerumo_pam4.jpg

gerumo_pam2.jpg

gerumo_pam3.jpg

gerumo_pam7.jpg

gerumo_pam6.jpg

gerumo_pam5.jpg
iks -> Gerumo pamokėles organizuojantys savanoriai
2013-03-24 20:32
Gerumo pamokėlė Tuskulėnų mokykloje
Pasiklausyti apie "SOS gyvūnų" veiklą, apie gyvūnėlius, susirinko pilna salė, nuo pirmokų iki devintokų.

tuskul7.JPG

tuskul4.JPG

tuskul6.JPG

Mūsų senolė Braškė buvo tikra žvaigždė! O juk tai labai svarbu - kad vaikai suprastų, jog žavėtis reikia ne vien  mažyčiais šuniukais ar kačiukais, kad visi jie kada nors užaugs, pasens, bet norės būti lygiai taip pat mylimi.

tuskul5.JPG

tuskul2.JPG

_.JPG

Ačiū vaikams ir tėveliams už dovanas mūsų globotiniams!

tuskul3.JPG
Asta Kurapkiene
Šaunuolė Ilona. Dirba,pluša nepavargdama. Sveikatos jai ir kantrybės. Ir kuo daugiau pagalbininkų. Ir pagarba kuo didžiausia. (lux)
0 AtsakytiDaugiau
iks -> Gerumo pamokėles organizuojantys savanoriai
2012-10-31 21:27
Gerumo pamokėlės - ir pačioje prieglaudoje
Svečiai iš Šilalės, Dariaus ir Girėno progimnazijos. Savanorių grupė "Gerumo sparnai", 7 a klasė (mokytoja Eugenija Norvilienė).

Vaikai ne tik mielai bendravo su šuneliais ir katinėliais, išglostė visus, kas leidosi, juos paveikslavo atminčiai......bet atvežė ir dovanėlių, taip pat ir rankų darbo.Angeliukas, kuris saugos "SOS gyvūnus".Į Šilalę išvyko ir Šokoladukas.Mergaite važiuodama pas mus gavo visos šeimos palaiminimą, kad parsiveš katulį. Dar kartelį buvo paskambinta mamai ir atsiklausta, ar tikrai galima paimti katinuką. Mokytoja irgi užtikrino, kad šeima gera ir atsakinga, nuosavam name glaudžia ne vieną buvusį beglobiuką. Gero naujo gyvenimo, Šokoladuk, tapai žemaičiu:)

Apsilankė prieglaudoje ir kaimynai iš Marijampolio kaimo (Vilniaus raj.). Moksleives su mokytoja nutarė, kad turi būtinai susipažinti su "SOS gyvūnais", nes, pasirodo, ir nežinojo, kad prieglauda taip netoli įsikūrusi.

Sutarta, kad draugausim ir jie lauks savanorių, kurie atvažiuos į mokyklą gerumo pamokėlei.
...Žmonės su tais skėčiais, ką jie sau galvoja, pfff, galvoja katinėlis, žirgliodamas per balas:D
iks -> Gerumo pamokėles organizuojantys savanoriai
2012-10-09 21:48
Gerumo pamokėlė Juodšiliuose
Ką gi, naujas sezonas jau čia:)

Prasidėjo gerumo pamokėlės mokyklose. Štai kas darėsi Juodšilių gimnazijoje:  
Pasak Ilonos, vaikai buvo labai smalsūs ir geranoriški, labai mielai bendravo su keturkojais svečiais, o visiems prieglaudinukams padovanojo daug lauktuvių. Ačiū! Ačiū ir mokytojams, kurie surengė šią šventę ir diegia vaikams meilę gyvūnams.


[IMG]
Ilona Reklaitytė-Mezenceva -> Gerumo pamokėles organizuojantys savanoriai
2011-06-14 21:09
Šiandien antrokai, o rytojui tai galbūt nauja karta
Mokslo metus pabaigę, antrokai suskubo į "SOS gyvūnai" prieglaudą.

Tai moksleiviai iš Vilniaus miesto Baltupio vidurinės mokyklos.

Nuoširdžiai ačiū mokytojai Gražinai, kuri diegia savo auklėtiniams meilę ir pagarbą gyvūnams, sėja į jų mažas širdeles atsakomybę ir naują požiūrį.

Juk tai nauja karta - ji ir pakeis visuomenės mentalitetą, kad tik Lietuvoje būtų geriau ir saugiau tam, kas papuolė į bėdą.
Vaikučiai į namučius iškeliavo pilni naujų ir dar neregėtų įspūdžių, smagu buvo matyti jų akutes ir nuoširdumą, jis liejosi, ir tai teikia vilties.
Nuotrauka:
Monika Jankauskaitė
o jau šuvukai prisiglaudę - tik glostyk:) gražu gražu:)
0 AtsakytiDaugiau
kris
O kur katinukai?
0 AtsakytiDaugiau
Lina -> Gerumo pamokėles organizuojantys savanoriai
2011-05-13 11:03
"SOS gyvūnų" gerumo pamokėlė Vilniaus "Vilnios" pagrindinės mokyklos mokiniams
Saulėtą antradienio rytą susipakavom į automobilį ir išdūmėm į svečius - pas Vilniaus "Vilnios" pagrindinės mokyklos mokinius: gražios gražiausios po saulės vonių Linda, Nika, Džiulė ir Nidutė su Kvatra ir kelios lydinčios savanorės norėjom papasakoti vaikams apie tai, kaip gera daryti gerus darbus.


Ne tik saulės, bet ir žiburėlių vaikų akyse nušviestoje aktų salėje Ilona pravedė dvi gerumo pamokėles - patiems mažiausiems, grynų, nuoširdžių emocijų visą aktų salę pripildžiusiems, ir rimtai, tyliai klausiusiems vyresnių klasių moksleiviams.


Man gerumas yra apie jausmą, emociją: peržiūrėję nuotraukas iš mūsų viešnagės pasakykit, ar palietėm tas mažas širdeles?

Mus pasikvietusi mokytoja išlydėdama su šypsena parodė į vieną berniuką, kalbinantį mūsų Kvatrą patogiai įsitaisiusią jo glėby: "Aš juk sakiau, kad tokių susitikimų reikia. Šitas berniukas - vienas didžiausių nenuoramų visoje mokykloje..."
Sunshine
Labai fainai, kad ir gyvūnai važiavo ir galėjo pavergti vaikų širdis savo grožiu ir meilumu. O jie tai moka (smile)
0 AtsakytiDaugiau
daiva
Manau, kad vaikuciams daug ka reiskia tokie susitikimai. Tiesiog is akyciu matosi, kad si pamokele nenues tikrai veltui. Nuo mazens reikia ugdyti meile ir gailesti gyvunams ir ateity nebus tokiu ziauriu susidorojimu su gyvuneliais, kokius dabar matom... Ziaurumo ir neapykantos daug aplink ir vaikams tiesiog kaip oro dabar reikia tokio silto bendravimo su mazaisiais musu draugais, kad pajaustu, suprastu geri, uzuojauta.
0 AtsakytiDaugiau
evelina
buvau tokrai labai idomu
0 AtsakytiDaugiau
Sandra P. -> Gerumo pamokėles organizuojantys savanoriai
2011-05-09 16:33
"SOS gyvūnų" kiemelį aplankė daug mokinukų!
Penktadienį "SOS-gyvūnų" kiemelį ir globotinius aplankė Vilniaus Vaduvos darželio-mokyklos 2b klasės moksleiviai.
Iš mokyklos lėkiau tiesiai į prieglaudėlę, kad spėčiau viską įamžinti.

Tatjana jau buvo pravedusi paskaitėlę. Kadangi Tatjana moka gražiai pasakoti apie gyvūnėlius ir labai sugraudinti, keletas mergaičių net ir ašaras braukė...

Riči buvo laaabai laiminga vaikų draugija. Žiūrėdama į Riči galiausiai supratau, kad  ji labai tiktų gyventi šeimoje, kur yra vaikų. Su jais Riči elgėsi gražiai, ne šiurkščiai, ir apskritai, atrodo, vaikai jai labai patinka.

"Duok bučkį"

"Na gerai, gerai, nepyk""Paglostyk!"
Nida ir Kvatra džiaugėsi, kad galėjo pabūt žmogui ant rankų

Džiulija taip pat visai noriai bendravo su vaikais


Šeba jautėsi kiek nejaukiai, kai kieme šokinėjo tiek daug vaikųSigma

Vaikai buvo neapsakomai laimingi, jog galėjo pabendrauti su šuneliais, kalbėjo jiems gražius žodžius ir negailėjo komplimentų. Kai užaugs, žadėjo ateiti padėti mums tvarkytis prieglaudėlėje ir priglausti sau šunelį  (witch)

Taip pat jų klasė išleido nuostabų laikraštuką. Šis laikraštukas kainuoja 1Lt., o surinktos lėšos buvo skirtos "SOS-gyvūnams".
Labai svarbu vaikams įskiepyti meilę vaikystėje, juk tai mūsų auganti karta...
Nuotrauka:
Sandra P.
Oi, tik kažko man čia nuotraukos susimaišė vietom kažkaip...
0 AtsakytiDaugiau
iks
buvo perkeltas dienoraštis į kitą grupę (čia ne aš:), ir kai perkėlė, šiaip nebesimatė foto išvis, o redaguojant matėsi tik jų numeriai, tai kadangi čekinau gramatiką ir tagus, pabandžiau įtaikyti pagal aprašus ir nuotraukas. jei ne visas pataikiau, atsiprašau.
0 AtsakytiDaugiau
Monika Jankauskaitė
kaip gražiai ir nuoširdžiai vaikai su šunyčiais bendrauja! uch.:))
0 AtsakytiDaugiau

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS