lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Gerumo pamokėles organizuojantys savanoriai

 
 
Aprašymas

Gerumo pamokėles organizuojantys savanoriai

Tema: "SOS gyvūnų" darbo grupės
Aprašymas: Šioje grupėje dirba savanoriai, atsakingi už švietimo veiklą gyvūnų globos srityje. Veiklos rezultatai nuo 2008m. iki 2012.09: 34 aplankytos mokyklos ir 31 pravestų pamokėlių „SOS gyvūnus“ aplankiusiems moksleiviams.
Sukurta: 2010-07-03 23:50:32
Nariai: 6
Grupės tipas: Tai - privati grupė. Vartotojo narystę turi patvirtinti administratorius.
Ši grupė yra matoma visiems.
Dienoraštis
Tinklaraštyje nėra pranešimų
Diskusijos
Jūs neturite leidimo peržiūrėti, arba ši funkcija yra išjungta.
Žymės
Žymės nerastos

Valdymas
Moderatoriai

Veiklos srautas
iks -> Gerumo pamokėles organizuojantys savanoriai
2014-03-24 10:58
Gerumo pamokėlė Grigiškių vidurinėje mokykloje
 фото 3(1).JPG

Apsilankiusi Grigiškių vidurinėje mokykloje "SOS gyvūnų" vadovė Ilona Reklaitytė-Mezenceva papasakojo apie gyvūnų globą, prieglaudos veiklą, kokių gerų ir blogų istorijų pasitaiko, užsiimant su beglobiais.

фото 1(1).JPG

фото 2(1).JPG


20140319_133352.jpg

фото 5(1).JPG

Ačiū vaikučiams ir mokytojoms už gražų priėmimą, klausimus ir dovanėles.
*
 
*
iks -> Gerumo pamokėles organizuojantys savanoriai
2013-12-17 20:54
Gerumo pamokėlės: Naujamiesčio, Naujosios Vilnios, Emilijos Pliaterytės mokyklos
Tarp darbų ir rūpesčių reikia surasti laiko ir augančiai kartai, kas žino, gal gerumo pamokėlė bus postūmis jiems ateityje padėti beglobiui gyvūnui, nepraeiti pro skriaudžiamą?

Naujamiesčio mokykloje pamokėlė buvo skirta aštuntokams. Bendravimas sudomino moksleivius, ir jie rengiasi apsilankyti ir prieglaudoje su dovanėlėmis. Nauji metai juk, dovanų laikas:)

____ 2.JPG

____ 1.JPG

____ 3.JPG

Pamokėlė Naujosios Vilnios mokykloje:

фото.JPG

Dovanėlės surinktos su didele meile, o guoliukai papuoš ir naująjį mūsų projektą.

фото 1(1).JPG

фото 2(1).JPG

Nuoširdžiai ačiū ir Emilijos Pliaterytės progimnazijos mokytojams, pakvietusiems vesti gerumo pamokėlę trečiokams, ir vaikams bei jų tėveliams, nepamiršusiems beglobiukų. Kaip šaunu, kad nereikia galvoti bent jau ką į indelius dėti, kai gauni tokių lauknešėlių:)

____ 1.JPG

____ 4.JPG

____ 3.JPG

____ 2.JPG
Agne
Labai dziugu girdeti, kad vaikai mokosi gerumo ir kaip tinkamai elgtis su gyvuneliais :))) Kai kurie galbut tikrai nezino, jeigu seimoje suaugusieji elgiasi nederamai...  Galu gale, niekada nevelu ismokti rupintis kitais ir juos pamilti :)
1 AtsakytiDaugiau
iks -> Gerumo pamokėles organizuojantys savanoriai
2013-10-11 18:13
Gerumo pamokėlės
Mokslo metai ne vien vaikučiams, mokslo metai ir Ilonai:)) Jau prasideda Gerumo pamokėlių sezonas, ir labai, labai tikimės, kad gerumo grūdelis, pasėtas per jas, užaugs, sužaliuos ir duos vaisių.

Žėručio pradinė mokykla nr. 3

"Nuostabūs vaikučiai, klausė ausytes pastatę ir stengėsi į širdutę įsidėti kiekvieną išgirstą žodį. O vėliau, po gerumo pamokėlės ir dovanėles mūsų keturkojams globotiniams įteikė, kiekviena klasė net pagyrimo raštus gavo už pastangas rengiant šią pamokėlę:)"

zerut1.JPGzerut.JPG

zerut2.JPG

zerut4.JPG

O Puškino mokyklos moksleiviai apsilankė prieglaudoje patys, šv. Pranciškaus, gyvūnų globėjo, dieną - spalio 4-ąją.

puskino mokykla2.JPG

Jaunimas atvežė gausias dovanas gyvūnėliams, kurias rinko visą mėnesį - buvo paskelbta akcija ir visi su malonumu įsitraukė, ruošė ryšuliukus mūsų prieglaudėlės gyventojams.

puskino mokykla.JPG

"Puikūs moksleiviai ir mokykla, esam buvę pas juos ir vedėm gerumo pamokėlę, ten buvom šiltai ir maloniai sutikti, o dabar ir jie patys atvyko. Nuoširdi padėka nuo mūsų. O kiek šuneliams buvo pramogos smalsauti, kas čia tokio tuose maišuose, gal jau ką galima čiupti ir neštis?:)"

Aplankyta Pavilnio vidurinė mokykla.

pavilnio.JPG

"Pirma pasikalbėjome su mažesniaisiais, o paskui ir dičkiai atėjo, maloniai išklausė. Jau senokai tokių nuostabių vaikų nemačiau. Reikėjo matyti, kaip klausė ir kokius įdomius klausimus uždavinėjo, o dar ir diskutavom. Fantastiška, išvažiavau kaip ant sparnų:)"

pavilnio3.JPG

pavilnio2.JPG

pavilnio4.JPG

Ačiū vaikučiams, mokytojams ir tėveliams, kad ne vien domimasi gyvūnų globa, bet ir pagal išgales prisidedama prie to, kad jie būtų sotesni ir geriau prižiūrėti!  
Ilo. Kol.
Labai reikia tokių pamokėlių. Laukiam ir mes savo kaime (good)
0 AtsakytiDaugiau
iks -> Gerumo pamokėles organizuojantys savanoriai
2013-06-04 20:44
Gerumo pamokėlė J. Basanavičiaus mokykloje
Galime stengtis kiek tik norime, bet jei visuomenė nesikeis, situacija su beglobiais gyvūnais nepagerės. O kaip tą visuomenę keisti? Šviečiant ne tik suaugusius, bet ir vaikams skiepijant supratingumą ir meilę silpnesniam už save

Šįkart gerumo pamokėlė vyko J. Basanavičiaus mokyklos šeštokams. Bendravo su jais Ilona, Nika, Linda ir MIlka:)

gerumo_pam1.jpg

gerumo_pam4.jpg

gerumo_pam2.jpg

gerumo_pam3.jpg

gerumo_pam7.jpg

gerumo_pam6.jpg

gerumo_pam5.jpg
iks -> Gerumo pamokėles organizuojantys savanoriai
2013-03-24 20:32
Gerumo pamokėlė Tuskulėnų mokykloje
Pasiklausyti apie "SOS gyvūnų" veiklą, apie gyvūnėlius, susirinko pilna salė, nuo pirmokų iki devintokų.

tuskul7.JPG

tuskul4.JPG

tuskul6.JPG

Mūsų senolė Braškė buvo tikra žvaigždė! O juk tai labai svarbu - kad vaikai suprastų, jog žavėtis reikia ne vien  mažyčiais šuniukais ar kačiukais, kad visi jie kada nors užaugs, pasens, bet norės būti lygiai taip pat mylimi.

tuskul5.JPG

tuskul2.JPG

_.JPG

Ačiū vaikams ir tėveliams už dovanas mūsų globotiniams!

tuskul3.JPG
Asta Kurapkiene
Šaunuolė Ilona. Dirba,pluša nepavargdama. Sveikatos jai ir kantrybės. Ir kuo daugiau pagalbininkų. Ir pagarba kuo didžiausia. (lux)
0 AtsakytiDaugiau
iks -> Gerumo pamokėles organizuojantys savanoriai
2012-10-31 21:27
Gerumo pamokėlės - ir pačioje prieglaudoje
Svečiai iš Šilalės, Dariaus ir Girėno progimnazijos. Savanorių grupė "Gerumo sparnai", 7 a klasė (mokytoja Eugenija Norvilienė).

Vaikai ne tik mielai bendravo su šuneliais ir katinėliais, išglostė visus, kas leidosi, juos paveikslavo atminčiai......bet atvežė ir dovanėlių, taip pat ir rankų darbo.Angeliukas, kuris saugos "SOS gyvūnus".Į Šilalę išvyko ir Šokoladukas.Mergaite važiuodama pas mus gavo visos šeimos palaiminimą, kad parsiveš katulį. Dar kartelį buvo paskambinta mamai ir atsiklausta, ar tikrai galima paimti katinuką. Mokytoja irgi užtikrino, kad šeima gera ir atsakinga, nuosavam name glaudžia ne vieną buvusį beglobiuką. Gero naujo gyvenimo, Šokoladuk, tapai žemaičiu:)

Apsilankė prieglaudoje ir kaimynai iš Marijampolio kaimo (Vilniaus raj.). Moksleives su mokytoja nutarė, kad turi būtinai susipažinti su "SOS gyvūnais", nes, pasirodo, ir nežinojo, kad prieglauda taip netoli įsikūrusi.

Sutarta, kad draugausim ir jie lauks savanorių, kurie atvažiuos į mokyklą gerumo pamokėlei.
...Žmonės su tais skėčiais, ką jie sau galvoja, pfff, galvoja katinėlis, žirgliodamas per balas:DSprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS