lt

Apklausa

Iš viso: 18602903
Šiandien: + 3118
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Savanoriavimas (kituose miestuose)

Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6
Atsakyti
RSS
Savanoriavimas (kituose miestuose), Diskusijos esamiems ir potencialiems mūsų padėjėjams kituose miestuose

Sveiki

Mano vardas Milda.Man 31 metai.Esu is Klaipedos.

Labai myliu gyvunelius ir noreciau padeti Jums jais rupintis.

Nekantriai lauksiu Jusu atsakymo del savanoriavimo, jei kartais Jums reiketu jos Klaipedoje.

Su pagarba
Milda  

Sveiki, esu Rasa iš Panevėžio, nuo dabar gyensiu Kaune, bute ir studijuosiu veterinarinę mediciną LSMU. Visada norėjau savanoriauti gyvūnų prieglaudoje ir pagaliau tam atsiras puiki proga. Labai myliu gyvūnus, pati auginu šunį, katę ir žirgą, bet kol kas teko visus palikti namie. Taigi norėčiau pasisiūlyti tapti Jūsų savanore Kaune. Labiausiai domina laikinos globos suteikimas ir ypač kačiukams. Dar galiu padėti su transportavimu, nes turiu B kategoriją. Labai lauksiu atsakymo, ar Jums reikia pagalbos ir esu pasiryžusi aktyviai dalyvauti Jūsų veikloje, juolab kad tai ne tik suteiks man daug džiaugsmo, bet ir įgysiu praktikos mano būsimai profesijai. :)

Laikina namų globa tai neįkainojamas turtas. Juk gyvūnas daug greičiau nusiramina ir atsiskleidžia nei būdamas prieglaudoje tarp visos krūvelės kitų likimo bendrų. Savanoriai labai stengiasi bet nei rankų, nei laiko neužtenka išglostinėti kiekvieną tiek, kiek norėtųsi :)

laba diena esu is Rusnes.Noreciau padeti gyvunams. Galeciau y savaite karta atvaziuoti.geriausiai butu Klaipedoje arba Siluteje.

sveiki norėčiau pasiteirauti dėl savitarnos prieglaudoja labai myliu gyvūnus ir norėčiau padėti jiems

Sveiki, svarstome su draugu priglausti suneli laikinai globai, kol bus rasti nauji namai, esame Klaipedieciai, laikymo salygas bei rupesti suteiksime.
Taip pat noreciau placiau suzinoti apie visas salygas, kokie terminai ir pan. :)
Labai lauksiu atsakymo :)
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6
Atsakyti
Skaito temas (2 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
Siųsti Atšaukti

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS