lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 38692274
Šiandien: + 9165
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Savanoriavimas VILNIUJE

Puslapiai: Atgal 1 ... 18 19 20 21 22
Atsakyti
RSS
Savanoriavimas VILNIUJE, Diskusijos "SOS gyvūnų" draugams iš Vilniaus
 
Laba diena,

Norėčiau paklausti ar gali savinoriauti 13 metu vaikas? Ir kur reiketu kreiptys del savanoriavimo?

Ačiu
 
Sveiki,
aš labai seniai noriu savanoriauti prieglaudose. Mano klasė šiuo metu rengia akciją visos mokyklos mastu, renkame gyvūnėlių prieglaudoms aukas. Aš labai norėčiau savanariauti prieglaudose, tačiau nežinau ar aš galėčiau būdama trylikametė.  
 
Padėkite katinui ar katitei,rainos spalvos ,kuri randasi lauke šalia Lietuvos spaudos kiosko žalgirio g. Prie klubo MUZIKINIS TEATRAS-KLUBAS "LEGENDOS". Sėdi ir niekur nenueina, o tokie šalčiai kad tik nesusaltu.  
 

Laba diena,

rasau jums su pasiulimu ir taip pat keliais klausimais. Musu komanda dirbanti Wester union turi galimybe viena diena per metus savanoriau pasirinktoje srityje. Mes noretume praleisti sia diena padedant gyvunams, ar jums butu aktuali musu komandos savanoryste ir kaip galetume jums padeti ta diena kai atvyksime?:) taip pat turiu pranesti, kad musu komanda sudaro nemazai zmoniu, apie 30, tik didele tikimybe jog skaicius zmoniu sumazes.

Labai lauksiu jusu atsakymo :)

Pagarbiai,

Greta

 
Laba diena,

turiu dukrą, kuri yra penktokė. Jei norėtų ji pas jus pabūti savanore, ką jai reiktų daryti (kokie būtų darbai)?  
 
Sveiki,


Rašau Jums, kad norėčiau sužinoti  ar galėčiau savanoriauti pas jus, nes reikia socialinio darbo valandų. Esu 16 metų mokinys iš Riešės gimnazijos. Galėčiau savanoriauti šeštadieniais arba sekmadieniais. Kur būtų galimybė atvykti, kokiu adresu ir kada?

Kristupas Cvirka
 
Sveiki,
esu suniuku kirpeja, bei turiu savo kirpykla Vilniuje, Naujamiesty. Noreciau kazkaip prisideti savo veikla. Galeciau apkirpti suniukus savo kirpykloje, arba atvykti pas jus, kas yra sunkiau igyvendinama, bet imanoma, kai yra poreikis ir kai galimybes leidzia.
 
Sveiki, Egle,

Šuniukų grąžinimo procedūra būtų labai reikalinga. Gal galite parašyti mums į el. paštą info@sos-gyvunai.lt  
 
Sveiki, norėčiau paklausti ar galima savanoriauti nuo 14 metų? Tikrai norėčiau padėti. Taip pat kur reikėtų kreiptis dėl savanoriavimo?
Dėkoju!
 
Sveiki,

Esu Marija, ESN VGTU renginių ir projektų komiteto narė savanorė. Kiekvieną pusmetį mes organizuojame atvykusių Erasmus studentų išvyką į Vilniaus gyvūnų prieglaudą, norint įtraukti juos į socialinį gyvenimą, savanorystę, labdarą bei prisidėti prie visuomenės įvaizdžio gerinimo. O taip pat padėti mūsų mažiesiems draugams :)

Norėčiau pasiteirauti, ar būtų galima organizuoti išvyką į jūsų prieglaudą kovo mėn. ir praleisti kažkiek laiko su gyvūnais, pasivaikščiuoti su šuniukais? Pagal mūsų ESN tvarkaraštį patogiausia būtų bet kurią dieną kovo 13-22 d., pavyzdžiui, ar jums tiktų kokia kovo 13/15/18/20? Su tuščiom rankom neatvyktume tikrai!

Pagarbiai,
Marija
 
Sveiki,
Esu 16 metų moksleivė, laisvalaikiu labai mėgstu fotografuoti (su profesionaliu fotoaparatu). Taip pat be galo myliu gyvūnus ir norėčiau prisidėti prie pagalbos jiems. Ar būtų galima tapti savanore būtent vien dėl fotografavimo, nes daugiau paprasčiausiai neturėčiau laiko. Ir kas kiek laiko maždaug reiktų ateiti, kokiam laikui?

Pagarbiai,
Dovilė
Puslapiai: Atgal 1 ... 18 19 20 21 22
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma
 
Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
Siųsti Atšaukti
 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS