lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 30090067
Šiandien: + 13590
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Savanoriavimas VILNIUJE

Puslapiai: Atgal 1 ... 18 19 20 21 22
Atsakyti
RSS
Savanoriavimas VILNIUJE, Diskusijos "SOS gyvūnų" draugams iš Vilniaus

Laba diena,

Norėčiau paklausti ar gali savinoriauti 13 metu vaikas? Ir kur reiketu kreiptys del savanoriavimo?

Ačiu

Sveiki,
aš labai seniai noriu savanoriauti prieglaudose. Mano klasė šiuo metu rengia akciją visos mokyklos mastu, renkame gyvūnėlių prieglaudoms aukas. Aš labai norėčiau savanariauti prieglaudose, tačiau nežinau ar aš galėčiau būdama trylikametė.  

Padėkite katinui ar katitei,rainos spalvos ,kuri randasi lauke šalia Lietuvos spaudos kiosko žalgirio g. Prie klubo MUZIKINIS TEATRAS-KLUBAS "LEGENDOS". Sėdi ir niekur nenueina, o tokie šalčiai kad tik nesusaltu.  

Laba diena,

rasau jums su pasiulimu ir taip pat keliais klausimais. Musu komanda dirbanti Wester union turi galimybe viena diena per metus savanoriau pasirinktoje srityje. Mes noretume praleisti sia diena padedant gyvunams, ar jums butu aktuali musu komandos savanoryste ir kaip galetume jums padeti ta diena kai atvyksime?:) taip pat turiu pranesti, kad musu komanda sudaro nemazai zmoniu, apie 30, tik didele tikimybe jog skaicius zmoniu sumazes.

Labai lauksiu jusu atsakymo :)

Pagarbiai,

Greta

Laba diena,

turiu dukrą, kuri yra penktokė. Jei norėtų ji pas jus pabūti savanore, ką jai reiktų daryti (kokie būtų darbai)?  

Sveiki,

Rašau Jums, kad norėčiau sužinoti  ar galėčiau savanoriauti pas jus, nes reikia socialinio darbo valandų. Esu 16 metų mokinys iš Riešės gimnazijos. Galėčiau savanoriauti šeštadieniais arba sekmadieniais. Kur būtų galimybė atvykti, kokiu adresu ir kada?

Kristupas Cvirka
Puslapiai: Atgal 1 ... 18 19 20 21 22
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
Siųsti Atšaukti

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS