lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3729694
Šiandien: + 22395
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Savanoriavimas VILNIUJE

Puslapiai: Atgal 1 ... 18 19 20 21 22
Atsakyti
RSS
Savanoriavimas VILNIUJE, Diskusijos "SOS gyvūnų" draugams iš Vilniaus
 
Laba diena,

Norėčiau paklausti ar gali savinoriauti 13 metu vaikas? Ir kur reiketu kreiptys del savanoriavimo?

Ačiu
 
Sveiki,
aš labai seniai noriu savanoriauti prieglaudose. Mano klasė šiuo metu rengia akciją visos mokyklos mastu, renkame gyvūnėlių prieglaudoms aukas. Aš labai norėčiau savanariauti prieglaudose, tačiau nežinau ar aš galėčiau būdama trylikametė.  
 
Padėkite katinui ar katitei,rainos spalvos ,kuri randasi lauke šalia Lietuvos spaudos kiosko žalgirio g. Prie klubo MUZIKINIS TEATRAS-KLUBAS "LEGENDOS". Sėdi ir niekur nenueina, o tokie šalčiai kad tik nesusaltu.  
 

Laba diena,

rasau jums su pasiulimu ir taip pat keliais klausimais. Musu komanda dirbanti Wester union turi galimybe viena diena per metus savanoriau pasirinktoje srityje. Mes noretume praleisti sia diena padedant gyvunams, ar jums butu aktuali musu komandos savanoryste ir kaip galetume jums padeti ta diena kai atvyksime?:) taip pat turiu pranesti, kad musu komanda sudaro nemazai zmoniu, apie 30, tik didele tikimybe jog skaicius zmoniu sumazes.

Labai lauksiu jusu atsakymo :)

Pagarbiai,

Greta

 
Laba diena,

turiu dukrą, kuri yra penktokė. Jei norėtų ji pas jus pabūti savanore, ką jai reiktų daryti (kokie būtų darbai)?  
 
Sveiki,


Rašau Jums, kad norėčiau sužinoti  ar galėčiau savanoriauti pas jus, nes reikia socialinio darbo valandų. Esu 16 metų mokinys iš Riešės gimnazijos. Galėčiau savanoriauti šeštadieniais arba sekmadieniais. Kur būtų galimybė atvykti, kokiu adresu ir kada?

Kristupas Cvirka
 
Sveiki,
esu suniuku kirpeja, bei turiu savo kirpykla Vilniuje, Naujamiesty. Noreciau kazkaip prisideti savo veikla. Galeciau apkirpti suniukus savo kirpykloje, arba atvykti pas jus, kas yra sunkiau igyvendinama, bet imanoma, kai yra poreikis ir kai galimybes leidzia.
 
Sveiki, Egle,

Šuniukų grąžinimo procedūra būtų labai reikalinga. Gal galite parašyti mums į el. paštą info@sos-gyvunai.lt  
 
Sveiki,
Mano vardas Kristupas, man 14 metų ir man patinka gyvūnai. Todėl norėčiau 2019.05.27 - 28d. pasirūpinti jūsų gyvūnais. Pats turiu šunį ir moku rūpintis gyvūnais. Taip pat mano draugas prisijungtu 28d.. Ačiū ir geros dienos.

Pagarbiai,
Kristupas
 
Laba diena,

Esu iš Maltiečių vaikų dienos centro. Norėjome pasidomėti galimybe atvažiuoti pas Jus pasavanoriauti su vaikais. Vaikų yra apie 10-12 amžiaus nuo 8-15. Ar būtų galimybė mus priimti?

Pagarbiai
Ieva Dovidauskaitė-Bastienė
Puslapiai: Atgal 1 ... 18 19 20 21 22
Atsakyti
Skaito temas (3 svečių)
Atsakymų forma
 
Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS