lt

Apklausa

Iš viso: 20518729
Šiandien: + 4597
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Savanoriavimas VILNIUJE

Puslapiai: Atgal 1 ... 17 18 19 20 21
Atsakyti
RSS
Savanoriavimas VILNIUJE, Diskusijos "SOS gyvūnų" draugams iš Vilniaus

Labas, Vilte,

Savanoriauti SOS gyvunuose galima nuo 18 metu.

Linkejimai,

Rasa

Sveiki, nuo keliu metu maziausiai galima savanoriauti??? 8)

nuo 18.

Sveiki, norėčiau savanoriauti jūsų prieglaudoje. Deja, iki Minsko plento nuo namų tolokai. Norėjau paklausti, ar galima būtų savanoriauti prie Akropolio esančiame namelyje?

Sveiki.
Esu gyvūnų mylėtoja, ir norėčiau padėti Jūsų prieglaudai pasirūpinti gyvūnėliais. Esu dirbanti, gyvenu viena 3 kambarių bute Vilniuje, tad mielai priimčiau laikinai globai netgi kelis padarėlius, kuriems reikia meilės ir rūpesčio. Pati visą gyvenimą auginau įvairių gyvūnų rūšių, tad pasirūpinti jais puikiai sugebėčiau. Šalia namų yra veterinarinė vaistinė. Taigi jiems netrūktų nei meilės, nei rūpesčio, nei profesionalios pagalbos.
Jei manote, jog galėčiau padėti, būtų malonu, jei susisiektumėte su manimi tel: 867209355
Pagarbiai,
Agnė I.

Меня зовут Маша и мы с друзьями организовали клуб любителей собак. Мы хотим помогать приютам для животных. мы можем помочь с фотографией, убирать в помещениях или выгуливать собак. И у меня есть вопрос. У вас в вариантах помощи есть такой пункт "стрельба. Что он означает? Спасибо, что читаете это письмо!

Laba diena,
As esu Egle, dirbu Western Union ir mes turim galimybe eiti savanoriauti 8 valandas per metus I pagalbos prasancias organizacijas. As ir mano bendradarbe, Martyna, mielai galetume padeti su gyvunais Vilniuje. Martyna turi automobile, abi galime vairuoti. Tad norejau pasiteirauti ar primtumete mus?
Aciu uz atsakyma.  

Sveiki, esu Monika, studijuoju Vilniaus universitete mikrobiologiją ir biotechnologiją, labai labai norėčiau prisidėti prie nuostabios jūsų veiklos t.y. savanoriauti. Pati auginau tris šunis, labai myliu gyvūnus, savo mieste ne kartą dariau akcijas, per kurias surinktas maistas, paklotai, guoliai ir kt. keliavo į gyvūnų prieglaudas. Esu atsakinga, motyvuota ir labai laukiu jūsų atsakymo :)

Iki

Citata
Svečias parašė:
Sveiki, esu Monika, studijuoju Vilniaus universitete mikrobiologiją ir biotechnologiją, labai labai norėčiau prisidėti prie nuostabios jūsų veiklos t.y. savanoriauti. Pati auginau tris šunis, labai myliu gyvūnus, savo mieste ne kartą dariau akcijas, per kurias surinktas maistas, paklotai, guoliai ir kt. keliavo į gyvūnų prieglaudas. Esu atsakinga, motyvuota ir labai laukiu jūsų atsakymo :)

Iki
Labas rytas, Monika, parašykite dėl savanoriavimo į rasa@sos-gyvunai.lt :)  

Laba diena,
du kartus ( su kelių mėn. pertrauka ) internetu pildžiau prašymą dėl savanoriavimo Jūsų prieglaudoje. Nė vieno karto nagavau iš Jūsų jokio atsakymo, jau nekalbant apie kvietimą savanoriauti. Norėčiau sužinoti, dėl kokių priežasčių buvo atmesta mano kandidatūra.
Ačiū ir geros dienos.

Laba diena,

Ar būtų galimybė atvykti pas Jus dviems mergaitėms (penktokės, 11m) kad pagelbėtų gyvūnų prieglaudoje? Parašykite kuriuo metu būna reikalinga pagalba ir kokiu adresu. Jos jau yra talkinusios Akropolyje tačiau, kai buvo paskutinį kartą, tai pasakė kad pagalba nereikalinga, todėl rašau Jums iš anksto.

Lauksiu Jūsų atsakymo,

Pagarbiai,

Sveiki,

Jums rašo Ingrida iš įmonės Technopolis. Su kolegomis vasarą norėtume vieną darbo dieną (greičiausiai penktadienį) skirti savanoriškiems darbams. Mūsų būtų apie 8-12 žmonių. Lauksiu žinių ar galėtume prisidėti prie Jūsų veiklos prasmingu darbu.

Šiltai,

Ingrida

Laba,
norėčiau pasiklausti dėl savanoriavimo. Aš peržiurėjau jūsų anketą ir noriu tiesiog pasitikslinti, kad reikia paprasčiausiai ją užpildyti ir tiketis atsakymo, ar dar kažką reikia padaryti
Dėkoju ir linkiu geros dienos.

Sveiki, norėčiau pasiteirauti apie savinoriavimą. Noriu paklausti nuo kiek metų galima savanoriauti? Ką reikia padaryti, kad taptum savanoriu?

Sveiki, norėjau paklausti apie savanoriavimą. Noriu paklausti nuo kiek metų galima savanoriauti ir ką reikia padaryti, kad taptum savanoriu?

Sveiki, noriu paklausti ar galima savanoriauti nuo 12metų?

Sveiki, man yra 12 metų ir aš noriu tapti savanorę. Ar man galima ja tapti?(su tėvų leidimu)labai labai noriu

Sveiki,

norėčiau pasiteirauti dėl pagalbos ir savanoriavimo.
12-15 metų mergaitės galėtų padėti: pavedžioti, prižiūrėti ir, ypač, pafotografuoti, pafilmuoti gyvūnus (turi technines priemones ir filmukų montavimo patirties).
Kur ir kokiomis dienomis galima pas Jus atvažiuoti? Ar reikia iš anksto susitarti? Kokių prašymų ar leidimų reikia iš tėvų?

Iš anksto dėkui už atsakymą.
Puslapiai: Atgal 1 ... 17 18 19 20 21
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
Siųsti Atšaukti

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS