lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2629979
Šiandien: + 16601
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

"SOS gyvūnų" svetainė

Puslapiai: Atgal 1 ... 15 16 17 18 19 Pirmyn
Atsakyti
RSS
"SOS gyvūnų" svetainė, Neaiškumai? Klaidos? O gal kas nors gero? :)

Man ir tas pats vyksta su Internet Explorer. Pas mane 8  versija. Kiek pamenu, taip buvo su visais komentarais, kuriuos rašiau SOS gyvūnų dienoraščiuose...

Pas mane Internet Explorer. Žodžius kirsdavo rašant komentarus prie dienoraščius. Šiandien bandžiau- nebekirto žodžių.

Citata
Ilo. Kol. parašė:
Pas mane Internet Explorer.

Naudojant Mozilla komentarus irgi kapojo :-[

Citata
Andre parašė:

Citata  

Auksė parašė:

Citata  

Lina Klimaite parašė:

Stai kur anksciau 30 Lt buvo prasoma, dabar jau 3000.00Lt, o stai kalytei Lasai net 15000.00Lt :)

Oho :) Gal ASM'e klaida padrayta :)

Pasirodo ši klaida susijusi su paskutiniu prieglaudos programos atnaujinimu  
Artimiausiu metu sutvarkysim.

Laba, man atrodo si problemele dar ne visiskai issisprende. Yra gan nemazai puslapiu (ypac senesniu), kur prasoma pinigu suma buvo pataisyta, tarkim vietoj 2000 Lt prasoma 20Lt, taciau paaukota suma vietoj 20Lt pavirto i 0.20Lt. Taigi, rodomas trukstamas likutis pav. 19.80Lt ir skelbimai vis dar rodomi "Reikalinga finansine pagalba" skiltyje.
Redaguota: Lina Klimaite - 2011 05 09 23:10:51

pakomentavau asmeninį dienoraštį, ir grįžus į pagrindinį puslapį pamačiau tokį vaizdą
Untitled.jpg (49.93 Kb)

Citata
Lina Klimaite parašė:
Citata
Andre parašė:

Citata  

Auksė parašė:

Citata  

Lina Klimaite parašė:

Stai kur anksciau 30 Lt buvo prasoma, dabar jau 3000.00Lt, o stai kalytei Lasai net 15000.00Lt :)

Oho :) Gal ASM'e klaida padrayta :)

Pasirodo ši klaida susijusi su paskutiniu prieglaudos programos atnaujinimu  

Artimiausiu metu sutvarkysim.

Laba, man atrodo si problemele dar ne visiskai issisprende. Yra gan nemazai puslapiu (ypac senesniu), kur prasoma pinigu suma buvo pataisyta, tarkim vietoj 2000 Lt prasoma 20Lt, taciau paaukota suma vietoj 20Lt pavirto i 0.20Lt. Taigi, rodomas trukstamas likutis pav. 19.80Lt ir skelbimai vis dar rodomi "Reikalinga finansine pagalba" skiltyje.

Man rodos sito mano komentaro Andre nepastebejo ir problema su skelbimais vis dar yra.

Tikrai viską pastebėjau, tik užtruko taisymai... Esu labai dėkingas ASM programos kūrėjui Robui už pagalbą sutvarkant šią problemą  (x)
Iš pirmo žvilgsnio dabar lyg ir viskas tvarkoje, bet jei bus konkrečių skelbimų, kur kažkas ne taip - rašykit.

Smagu, kad isejo pataisyti, labai aciu, taip zymiai geriau  (x)

Kas įvyko "pagalbos prašymų" skiltyje? Ją okupavo kažkokie ne į temą pranešimai anglų kalba... Reikia kažkaip juos stabdyt ir naikint.

Citata
Goda Bagočiūnaitė parašė:
Kas įvyko "pagalbos prašymų" skiltyje? Ją okupavo kažkokie ne į temą pranešimai anglų kalba... Reikia kažkaip juos stabdyt ir naikint.

Ačiū, Goda, už žinutę. Deja, leisdami forume dalyvauti anonimams, negalime užkirsti kelio robotams. Taigi nuo šios dienos Pagalbos prašymų forume rašyti galima tik prisijungusiems lankytojams. Ką daryti...

Ačiū už greitą reakciją ;)

Ar pagalbos prašymuose prie komentarų turi būti rodimi IP, Svečio ID ir pan?

Moderatoriams - turi (o visi SOS savanoriai dabar ir priklauso šio forumo moderatoriams).

Nebegaliu Zimbros temoje komentuoti :O  Visur kitur leidzia :-[ Norejau pagirti katinuka ir jo drauga :$
zimbra.JPG (43.44 Kb)

Laba diena, Edda,

pagalbos prašymų temos uždaromos iškart, kai tik prašymas tampa nebeaktualus. Temos viršuje prie pavadinimo pilkoje eilutėje nelabai ryškiai matosi temos statusas [Uždaryta].

Dabar jau aisku [=  Aciu :]

Labai juokingai skamba žodis "tėvas" šiame kontekste komentaruose:) Gal tai ne jūsų valioje patikslinti, bet jei kažkas galėtų sugalvoti protingesnį variantą...
tevas.jpg (41.17 Kb)

Sveiki. Paskutiniu metu labai sudėtinga į dienoraščius įterpti nuotraukėles, o į skelbimus ir visai nuotraukėlių nekelia (rašo, kad klaida)  :-(

neveikia funkcija „Parašykite mums“. Bandžiau parašyti laiškelį, bet rodo vien klaidas :)

sveiki,

noriu atkreipti visų rašančių straipsnius dėmesį. Teksto adresas (URL) automatiškai generuojamas iš pavadinimo, tačiau atmetant lietuviškas raides. Paprastai dėl to jie atrodo keistai, juokingai, gali būti ir visai nesuvokiamų ir negražių darinių.

Problemą galėčiau sutvarkyti redaguodama, tačiau jei iki to autorius ar kažkas kitas jau kažkur davė nuorodą, ją pakeitus, senoji nebeves į straipsnį.

Todėl jei tik nepamiršite - prieš skelbdami tekstą tiesiog bakstelkite pele į adreso laukelį redagavimo lango viršuje, kuris paveikslėlyje apvestas raudonai ir įrašykite pavadinime trūkstamas LOTYNIŠKAS raides.

...

Aha, jei dar paveikslėlį būtų galima prisegti...
Redaguota: iks - 2011 11 16 08:47:55
Puslapiai: Atgal 1 ... 15 16 17 18 19 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS