lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2533717
Šiandien: + 1629
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Pasiūlymai ir jūsų pagalba

Puslapiai: Atgal 1 2 3
RSS
Pasiūlymai ir jūsų pagalba
 
Labai smagu girdėti, kad toks projektas ne tik svajonėse bet jau ir bandomas įgyvendinti.. Tikiuosi viskas pavyks ir kažkada (būkim realistais tam reiks laiko) turėsit naują prieglaudėlę.
Buvo paminėta mintis dėl elektroninės parduotuvės su nukreipimu į banką.. O jūs siūlytojai nemanot, kad už tą nukreipimą irgi reikia mokėt. Tam kad el.parduotuvė funkciniuotų reikalinga sutartis su banku, yra tam tikras mokestis.. Tik nežinau koks.. nebent koks nors bankas altruistiškai dirbtų, bet nemanau..
 
Citata
Brigita.S parašė:
nt, kiek vien maistas per diena kainuoja, stebiuosi kad dar taip sauniai laikotes smile;)

Man ir ten pasirodė taip jauku ir tvarkinga. Aplinka labai šilta, gal tos spalvos, nežinau.. Bet man patiko. Patiko tas kiemelis ir visa kita. Žinoma nedaug tepamačiau, bet įspūdį paliko gerą. Laikai sunkūs, pinigų nėra... Nežinau kaip jūs išsilaikot, bet matyt turit dideles širdis ir auksines rankas  [}
Labai norėčiau, kad nebeliktų tokių prieglaudų kurios migdo gyvūnūs, nes neatsiranda jiem šeimininkai. Tai žiauru.  :O
 
[QUOTE]Spikius parašė:
Del SMS > realiai Jus gautumete TIK apie 30% aukotos sumos, taigi tai yra pinigu svaistymas.
QUOTE]

Sveiki  ;)
Proektas tikrai puikus... As asmeniskai statybuose nieko neismanau, tik viena dalyka norecia pasakyt del aukojimu...
Gera mintys padaryti sms-aukojima, tiesa gausit tik 33% nuo aukojimo sumos... Bet visgi geriau nei nieko :) Tas sms turi but tiems, kurie nori prisidet prie pagalbos gyvuneliams, bet del tam tikru priezastciu negali aukot per banka. Juk kiek daug yra nepilnameciu, kurie prisidetu nors ir po 2lt... Vienas prie kito, ir jau kaskas gaus pvz skiepa :)
Ir reikia primint zmonem, kad visgi per banka jus gaunas visus paaukotus pinigelius, manau kurie jau turi tokia galimybe, per ta pacia el. bankininkiste galetu pervest :)
Tai tiek  ^*^
Sveikatos visiems gyvuneliams, ir kantrybes Jums  [}
Sekmes :)
 
Citata
Irena Pifo parašė:
evaa, o konkreciau - kuo ta aplinka siaubinga? Matyt mano akys jau priprato... aplinka primena kaima miesto viduryje, ar kur rasite dar toki derinuka? Ar matete zalia kiema uz SOS namuko, medeliai, zolynai, uogos, vysnios, nei jokios siuksles. Dabar turime ir konteineri siuksliu isvezimui. O greta namukuose dar gyvena neissikele zmones su savo tvarka, tai kai jie issikels dar reikes vienos talkos

Man, tiesą sakant, ta aplinka patiko - gyvūnai turi savo kiemą ;) Aš vis spėliodavau, kas tam stebuklingam name įsikūrę, kol neatėjau pasiimti katinėlio.

Linkiu kuo didžiausios sėkmės, pagalvosiu, kuo konkrečiai galiu prisidėti prie jūsų darbų.
 
Nežinau, gal aš čia iš naujo atradau tai, kas visiems jau žinoma. Visai netoli, Rygoje, nuo 2006 m. kryptingai renkamos aukos, o nuo 2007 m. pavasario prasidėjo gyvūnų prieglaudos statyba. Paskutiniai duomenys apie ją- 2008 m. rudenį pastatai jau su stogais, pradedami vidiniai darbai. Informacijos internete apie šį projektą "Labās mājas" nedaug (www.petnet.lv), ta pati tik latviškai. Yra nuoroda ir į projektuotojus. Jeigu reikia, galiu bandyt su jais susisiekt ir aplamai gaut daugiau informacijos (latvių mano gimtoji kalba). Nors gal geriau būtų ten tiesiog nuvažiuot ir pamatyt tam, kas išmano ir bus atsakingas už statybos darbus čia. Adresas: Ryga, Juglas g. 18f.
Antras dalykas (iš kitos srities, bet, manyčiau, vertas dėmesio): Latvijos prezidento Valdo Zatlerio pirmas katinas buvęs paimtas nusilpęs iš gatvės, kai jis išėjo "į geresnius medžioklės laukus", prezidentas dabar, rugsėjo pradžioj paėmė kačiuką iš prieglaudos (tipa, Grinda). Nežinau, ar Lietuvoj kas nors iš valstybės vadovų taip elgiasi?
 
esu studente todel pamaniau kad galetumete statybomis padaryti ne tik sau gera darba bet ir studentams :) tarkime studentai studijuojantys architektura statybos inzinerija ir taip toliau galetu pas jus atlikti praktika manau prizvelgiami specialistu jie ne tik pasiulytu geru ideju bet ir padetu statybose tiek statant tiek irengiant o jiems uz tai parasytumete gera rekomendacija praktikos :) manau abi puses liktu patenkintos tereikia tik pakalbeti su kolegiju ar universitetu destytojais manau jie jus paremtu padetu :) ce tik siaip pasvarsymui tokia mintis :)
 
EVIJA, net negirdėjau apie latviškąją prieglaudą. O Lietuvos "vadovams" intelekto per mažai taip pasielgti, juk piniginės naudos iš beglobio nepasidarysi, o neveistiniu nepasipuikuosi.
 
:-(  manau prieglauda lb gerai bet jus visi tik zadat bet nieko nedarot [hm] ... is tiesu dbr mum reikiai netik prieglaudos bet ir zmoniu kurie dirbtu su suniukais  su mielu noriu jum padeciau  :-{  statyti j prieglauda bet manau paciam vln jos kaip tik statyti nereikia geriau kokiam kaime.... :-( .P.s  jus suniukus sulykit ukininkams nes kaip kurie gyvena kaime ten interneto nera  :-(
 
Svecias, Jus pirma paieskokite informacijos apie planus, prieglaudos statyba, o jau po to kalbekit
 
Kažkaip arba Svečias neįsiskaitė, arba nežinau. Juk žmonių čia, "SOS gyvūnuose" yra daug, vieni padeda gyvūnams prieglaudėlėje, kiti aukoja pinigėlius, treti laiko globotinukus namie. Nesakau, kad žmonių netrūksta ir papildomos rankos nepagelbės, bet sakyti, kad žmonių, padedančių gyvūnams nėra...
O ūkininkai? Ar tik ne iš tokių paskui tenka dar ir atimti gyvūnus, kurie laikomi žiemos sąlygomis be šilto maisto, be vandens, be skuduriuko būdoje (nors... su tuo skuduriuku - mano giminių šuo apklotą, jam įdėtą, išvelka), su ekskrementų kalnais, kad šuo atliktų vienintelę pareigą - saugotų teritoriją?
Kas ieško - tas randa, tad jei bet kas - ūkininkas, studentas ar tėtis ieškos šuniuko, kačiuko ar žiurkiuko, tas ras ;)
Ištikrųjų, pritariu Irinai, kad reikia bent posmelį persiskaityti apie tai, o ne pulti rodyti savo nuomonę..
 
Kiekvieną mielą dieną priimam naujus gyvūnus kuriais reikia pasirūpinti: maitinti, vedžioti, tvarkyti, maudyti, gydyti, sterilizuoti, skiepyti ir tkrąją tą žodžio prasme globoti net ištisus metus.

Todėl jei ir nėra dar pastatytos naujos prieglaudos, tai dar nieko nesako, dirbam pilnu tempu, tiesiog mums yra sunkiau kai aplinkui viskas kuklu ir nėra patogumų, bet nuo to gyvūnų kiekis nesumažėjo, o darbo našumas nenukrito.

Kas dėl naujo pastato, tai jis jau yra pabaigtas ir rangovai labai laukia, kada mes ji galėsime pasiimti, esam priversti sulaukti kol nutirps sniegas, kad būtu galima paruošti žemės plotelį naujam statiniui.

Artimiausiu metu paskelbsime didelę talką vietai paruošti, todėl visiems bus pasirinkimas ateiti ir padėti, taipogi mielas svetelį ir Jums.
 
sveiki

esu savanore Prancuzijos Vierzono miesto prieglaudoje jau 6 metai, kur priimami tik sunys.
ir sukuriau 6 -10 vietu kaciu prieglaudele savo darze.

taip pat su gyvunu myletojais sukureme asociacija ir sugebame isgelbeti apie 100 kaciu per metus.

aisku Prancuzijoje paziura i gyvunus visai kitokia, tai mums cia lengviau, nors visko buna.
sukuriau interneto puslapi apie mus (nesuprantantiems prancuziskai pasitenkinti nuotraukomis  8)  (z)  )

http://refugedevierzon.forumactif.com/

jei idomu galiu ideti nuotrauku ir paaiskinti kaip mes dirbame, nors aisku
mums irgi gana sunku, daug paaukojame savo algos...  :-(
 
Rasa, man tai tikrai įdomu. Kadangi prancūziškai nesuprantu, tai tik taip pažiūrinėjau tinklapį  &)
 
na tik as nezinau kaip sis forumas veikia ir kaip ideti nuotrauku... [:)  [=

o del principo tai manau tie patys istatymai cia

del sanitariniu reikalavimu
eutanazijos ir t.t

as is tiesu labiau nusimanau apie katinus
nors bendradarbiaujam su sunu prieglauda.
 
Gal dar reikalingas zemes sklipas prieglaudai pastatyti?
Galiu pasiulyti zemes sklypa 9 aru, bet uz vilniau, link moletu.
 
Sveiki, Simona,

labai dėkojame už pasiūlymą. Žemės sklypas mums vis dar būtų aktualus, bet už miesto negalės kasdien važinėti dauguma savanorių  [hm]

O kiek jis kilometrų nuo Vilniaus?
 
Laba diena, na nežinau ar tikrai čia rašau. Pirmiausia tai pati užsidegusi įkurti prieglaudą, tai labai aktualu paskaityti, tikiuosi, kad nepykstate...
o dėl idėjos: gal galima priimti įvairiausius dalykėlius, kuriuos daro žmones ir aukciono būdu ar internetinėje svetainėje parduoti tam, kad gautų šiek tiek lėšų prieglauda.
 
Zemes sklypas randasi mazdaug 10-15 km. vazuojant link moletu,taip pat maciau ten yra autobusu stotele. Jeigu bus aktualu rasykite : simonita555@gmail.com
Puslapiai: Atgal 1 2 3
Skaito temas (2 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS