lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3608238
Šiandien: + 35593
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Klausimai - atsakymai apie būsimą prieglaudą

Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 Pirmyn
RSS
Klausimai - atsakymai apie būsimą prieglaudą
 
Citata
Irina Jeruckienė wrote:
Citata
Algita wrote:

Ieskant sklypo kaip vienas is kriteriju buvo ne tik gyvenamuju namu nebuvimas aplinkui, bet ir patogus susisiekimas. Beveik iki pat naujos prieglaudos vaziuoja miesto/viesasis transportas, tad manau bedu neturetu kiltiTikiuosi viskas bus gerai :) Aš visada svajojau, kad naujoji prieglaudėlė būtų netoli Pilaitės, nes ten gyvenu, bet daba irgi neblogai, nes visai netoli yra mano darbas. Būtinai apsilankysiu!!!


Ieškojome ir Pilaitėje ir net buvom nusižiūrėje fainą variantą, bet, sklypas netiktu prieglaudos statybai, todėl teko ieškoti vėl.

Prie mūsų prieglaudos važiuoja net keturi miesto autobusai, o po kelių metų jau jausimės kaip centre, nes viskas juda tik į priekį.
 
Laba diena.
Su  Naujaisiais-katės metais :)
Norėjau paklausti : kokioje stadijoe dabar  yra Prieglaudis statyba?
Kas jau nuveikta, pastatyta?
AČIŪ.
Dalia
 
Jei būsim sveiki ir gyvi, tai planuojam, kad si vasara jau bus naujoje vietoje.
Šiuo metu jau norim kelti patalpas į "SOS Gyvunu" sklypą, bet niekaip nesulaukiam, kad praeitų salciai ir šiek tiek atleisti žeme. Jau ir brigada turime.
Bet, kol laukiam ir nesigaistu laikas, tvarkom ir derinam leidimus ir dokumentus. O tai labai svarbu.
Planuojam ir kitus pastatus, kad kuo daugiau išduotų sirdeliu galetu saugiai glaustis. Pripratom, kad pas mus jų daug ir gelbėjimo skaičių nemazinsime.
Isnaudosim ir Zalgirio g. galimybes, bet tik taip, kad savo kantriems kaimynams netrukdyti.
Ateinanciai savaitei ruošiam skyrelį apie naujienas: žeme, nauja prieglauda, statybos.

Atsiprasau uz nerisliu žodžius, ne per kompa rasau.
 
Sveiki,

Idomu butu suzinoti ar juda prieglaudeles darbai? Labai jau retai naujos informacijos pateikiama arba as nerandu.
 
Mantai, sveiki.

Mūsų nauja prieglauda turėjo pradėti alsuoti jau praėjusią vasarą. Bet vos tik pradėjome ruošti žemę pastato pastatymui, kaip pasipylė Žalgirio g. kaimynų skundai. Žmonės nenorėjo tokios kaimynystės ir teko savo planus labai smarkiai keisti. Ėmėmės žemės paieškos, kad niekas nevarytu lauk, kad mūsų brangus globotiniai netrukdytu ir galėtu ramiai glaustis "SOS gyvūnuose" ir laukti dovanojimo dienos.

Tai viskas buvo nelengva. Bet suradom.

Užtat šią vasarą jau pagaliau galėsim įgyvendinti taip senai puoselėtą ir brandintą "SOS gyvūnai" svajonę.

Šiuo metu vyksta žemės dokumentų tvarkymas ir visi reikalingi leidimai, kad nebūtu jokių trukdžių ir nesusipratimų. Tai rimtas ir ilgalaikis projektas, todėl negalim skubėti. Kaip tik prasidės realus darbai ant "SOS gyvūnai" žemės sklypo, iškart informuosime ir kasdien tai galima bus matyti dienoraščiuose.

Laukėm labai ilgai, todėl dar šiek tiek kantrybės ir galėsim drauge pasidžiaugti, kad beglobiai gyvūnai turės savo tikrą ir nuosavą miestelį. Tai bus jų turtas ir pagrindas po tokiomis pažeidžiamomis letenėlėmis.

Primenu, kad nors ir nepersikėlėme į savo naują vietą, bet nei vienos dienos nesustabdėme veiklos, dirbam pilnu pajėgumu ir iš visos širdies.
 
Turiu nediduka klausimą. Nelabai nutokiu kur ta prieglauda bus pastayta. Turiu omenyje ar tai Vilnius ar dar koks miestas. Pats esu Kaunietis, prisidėti norėčiau prie SOS-Gyvūnai jei tik jie taip pat būtų ir Kaune o ne tik Vilniuje. Kol kas SOS-Gyvūnai mačiau tik OZE, kur yra daugiau nelabai randu informacijos. Jeigu galite parašykite ją čia :)
 
Daniilai, džiugu girdėti, kad norėtum prisidėti prie "SOS gyvūnų". (x)  Prieglauda bus statoma Vilniuje.  Kaip matei Oze yra įsikūrusios katytės, kartais apsistoja ir vienas kitas šuniukas. Kiti mūsų globotiniai gyvena "SOS gyvūnų" prieglaudoje, kuri yra įsikūrusi Žalgirio g. 60 Vilniuje, ten gyvena mūsų šuniukai ir keletas katyčių.
 
Aišku, ačiū labai už informacija :) Mano siūlymu reiktu padaryti SOS-Gyvūnų namelį ar dar ką nors ir Kaune, prisidėčiau labai :)
 
Tie sklypai labai brangus...  :-(  Pastebėjau net po milijonus yra. Sos gyvūnam taupau pinigus :)
 
Sveiki,

neberandu informacijos apie naujos prieglaudos statyba. Kaip jums sekasi siuo klausimu? Suprantu, kad tai yra labai sudetingas reikalas, bet tikiuosi, kad veliau ar anksciau issispres. O dar labiau tikiuosi, kad dings nuo sio svieto ziaurus zmones...
 
Sveiki, Asta.
Paskutinį naujiena apie tai, kaip mums sekasi su statybos darbais, yra čia:
http://sos-gyvunai.lt/lt/apie/naujienos/17525
Galiu pridurti, kad būtent dabar užbaiginėjamas detalusis planas, be kurio tiesiog neturime teisių savo žemėje netgi pradėti montuoti prieglaudos modulius (kurie jau 1,5 metu stovi Kaune, "Ryternos" teritorijoje, "popierines fazės" pabaigos belaukiant), jau nekalbant apie leidimus elektrai bei komunikacijoms. Prieš keletą dienų vėl buvome pas notarą - forminom visų kaimynų sutikimus, šis žingsnis dabar laiko projektuotojus nuo popierių pridavimo į statybos inspekciją. Štai tokie mūsų reikaliukai.
Ačiū, kad rūpinatės - bendrom jėgom mes tikrai nugalėsim. O ten gal ir tu "žiaurų žmonių" sumažės :$
 
t.y, dar nepaduoti popieriai ir tikitės iki šalčių užbaigti įsikūrimą?..
 
Pastato konstrukcija jau yra, ją surinkti vietoje užtruktų daugiausiai kelias dienas, todėl suspėti tikrai dar įmanoma  :X
 
Tai kas naujo? :)
 
Iki lapkricio 15 d. persikeliam.
Spalio 22 d. ivyks talka naujoje sos gyvunai teritorijoje. Algita siom dienom pateiks teksta. Visus kvieciame sudalyvauti nes laiko lieka labai nedaug.
 
sveiki,kaip supratau si prieglauda vilniuj bus? as ieskau zmoniu su kuriais butu Kaune sugalvot kazka realaus pagelbet gyvunams,nes vienai labai sunku,ar yra bendraminciu?8) nes kolkas Kaune labai prastai siuo klausimu,ar as klystu..
 
Na, kaune veikia bent jau dvi organizacijos, kurios padeda gyvūnams, tai VšĮ "Penkta koja" (girdėjau tik gerus atsiliepimus) ir GGT "Pifas" . Tad, manau, norint padėti tikrai galima įsilieti bent į vienos organizacijos veiklą.
 
Sveiki ar gavot mano laiska, kad Cika antakalnyje laksto. Kak nazlom neturiu saskaitos jums paskambinti jau visa savaite cia laksto
14122011_009.jpg (111.87 Kb)
14122011_007.jpg (109.55 Kb)
14122011_006.jpg (100.25 Kb)
 
Ju83, parašykite į tą paštą ar čia savo telefoną
 
Ar Džekis kartais nedingęs? Grindoje mačiau labai panašų šunį.
http://www.gyvunugloba.lt/lt/dovanoju/g.40604
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 Pirmyn
Skaito temas (29 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS