lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 3608238
Šiandien: + 35593
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Klausimai - atsakymai apie būsimą prieglaudą

Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 Pirmyn
RSS
Klausimai - atsakymai apie būsimą prieglaudą

laukiam nesulaukiam :)

Klausimas kur yra tie testai?

Citata
Bernadeta Šukštaitė parašė:
Klausimas kur yra tie testai?

Testai yra prieinami esamiems ir busimiems SOS gyvunu savanoriams. Jus pajungiau prie busimu savanoriu grupes, galite forume rasti tema apie mokymus ir nuoroda.

Laaabai ačiū  :{

:$ Kada bus pastatyta nauja prieglaudele? 8)  [hm]
Redaguota: Daiwa Chomenko - 2010 01 28 18:40:28

Daiwa,
apie tai, kas dabar vyksta skaitom cia, paskutine pastraipa - apie tai, kas dabar trukdo statyboms  :-{

aciu labai ^*^

o naujoji prieglauda bus netoli senosios? 8)

Citata
Elizabeth Smits parašė:
o naujoji prieglauda bus netoli senosios?  

Taip, panašu, kad mūsų variantai išseko, ir prieglaudą statysime tame pačiame sklype Žalgirio g., kur ir randasi dabartinis SOS gyvūnų namelis.

kaip man ta testa laikyt niekaip nesuprantu esu ziaurus gywunu7 miletojas turiu 18 gal kas linka numesit tikrai nemazai zinau ir moku ;)

norejau pasiklausti kur stoves naujoji prieglauda, nes zinau, kad ne prie senosios?

Rastas sklypas Liepkalnyje. Prie MAXIMOS.  (t)  :]
Redaguota: Beta - 2010 06 14 19:16:09

Prieglauda bus sostinėje?  :-[  Nes matot, aš nesenai apie ją sužinojau ir nežinau.  :$  :$  :$

Prieglauda bus Minsko plente... kai vaziavau, tai atrodo jau Vilnius buvo pasibaiges, t.y. kilometras ar pora uz Vilniaus. O siaip netoli Liepkalnio maximos.

:)  (s)

Ačiū. Nepraleisiu galimybės ten užsukti kai būsiu Vilniuje, ar netoli jos.. Žinoma jei mane ten įleis. Įleis? :D Čia būtų geriau už visus akropolius. :P  [.|.|.|.]

Citata
Raminta Krivickaitė wrote:
Įleis?

Raminta, su lauktuvem visada prasom :) Juokauju aisku... priimsim ir be lauktuviu  :!

Sveikučiai,

man iškilo toks klausimukas susijęs su naująja prieglauda  :-(  Dabar, kol prieglauda Žalgirio gatvėje viskas Ok, ji lengvai prieinama netgi tiems, kas nevairuoja, galima sakyti visai netoli centro. O kas bus, kai persikraustysite į Minsko plentą, ar visi savanoriai, ypatingau jaunoji gvardija sugebės tenais važinėti  :$

Ieskant sklypo kaip vienas is kriteriju buvo ne tik gyvenamuju namu nebuvimas aplinkui, bet ir patogus susisiekimas. Beveik iki pat naujos prieglaudos vaziuoja miesto/viesasis transportas, tad manau bedu neturetu kilti

Citata
Algita wrote:
Ieskant sklypo kaip vienas is kriteriju buvo ne tik gyvenamuju namu nebuvimas aplinkui, bet ir patogus susisiekimas. Beveik iki pat naujos prieglaudos vaziuoja miesto/viesasis transportas, tad manau bedu neturetu kilti

Tikiuosi viskas bus gerai :) Aš visada svajojau, kad naujoji prieglaudėlė būtų netoli Pilaitės, nes ten gyvenu, bet daba irgi neblogai, nes visai netoli yra mano darbas. Būtinai apsilankysiu!!!
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 Pirmyn
Skaito temas (28 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS