lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 4971531
Šiandien: + 40105
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Žmonių smurtas prieš gyvūnus

Puslapiai: 1
RSS
Žmonių smurtas prieš gyvūnus, Žiaurus elgesys prieš bejėgius keturkojus.
 
Neseniai pradėjau rimčiau domėtis SOS gyvūnų veikla, nes pradėjau savanoriauti "Oze", pati laukiu nesulaukiu, kol priglausiu mielus katinėlius, skaitinėju apie išgelbėtus nuo žmonių abėjingumo gyvūnus. Mano domėjimosi sfera paplito ir iki PETA, kitų Lietuvos prieglaudų, Lietuvos organizacijų einančių už gyvūnų gėrovę, žaliukų judėjimus ir panašiai. Užvedžiau temą, nes kaip tik šiuo metu radau daug vaizdų kaip beširdžiai žmonės patys nufilmuoja neatleidžiamus veiksmus. Štai keli pavyzdžiai:

Pė.Sė. nežiūrėkite jei jūsų nervai silpni, nes vaizdai gali sukrėsti, o bent viena ašara garantuota..

Mergina mėto į vandenį naujagimius šunelius, dėja, pikta ir ant to žmogaus, kuris filmavo ir neišgirdo mielų šunelių pagalbos šauksmus... PETA net paskelbė, jog sumokės 2,000 dolerių premiją radusiam šitą merginą. Nesidomėjau ar ją rado, ar ne.

http://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhd18D2P1j40g4Wh4j

Visai nesuprantu kas šitai moteriai užėjo, bet kas galėtų tokį meilų ir niekam nemaištantį padarėlį tiesiog paiimti ir išmesti. O liūdniausia, kad net garbaus amžiaus moteriškė taip pasielgė...

http://www.youtube.com/watch?v=gBg0imiHVz0&feature=relmfu

Baisiausia, kad ir Lietuvoje vyksta toks žiaurumas... Radau tik reklamą, bet esmę jus suprasite... :(

http://www.youtube.com/watch?v=P0Ek9LoMCe4&feature=related

O kuo toliau, tuo žiauriau... Šitą istoriją apie Pipirą tikriausiai dauguma žino, džiugu, kad atsirado neabėjingų žmonių ir išgelbėjo šuniuką... Kaip galima žiūrėti į mažą būtybę negalinčią pajudėti ir pranšančią pagalbos ir nepadėti ir dar šaipytis...

http://thps-mods.com/gaidys-numeta-suni-nuo-tilto/

Kiek suprantu, užkąsti vargšą gyvūną tapo mada Lietuvoje tarp beširdžių žudikų... O vaikams rodomas blogas pavyzdis, kad jei šuo nepatiko tai tiesiog jį užkask... Pamačius vargšo šuns nuotraukas poto kai jį iškąsė tai net širdį paskaudo.

http://www.youtube.com/watch?v=v7SCmL9e0mw

Kaip kovoti su tokiu žiaurumu? Manau, kad tiesiog reikia nuo mažens auklėti vaikus, jos gyvūnai turi tokias pačias teises kaip mes. Bet gaila, kad pvz. vaikai gimė kaimė alkoholikų ir smurtautojų šeimoje gauna blogą pavyzdį ir užauga tokie kokie vaizdeliuose...
 
jau tokių vaizdelių tai negalėčiau žiūrėt, neskaičiau ir aprašymų, bet jų pilna internete, deja..taip, auklėjimas, o tiksliau - tinkamas pavyzdys yra vienintelė priemonė keisti situaciją. "SOS gyvūnai" kartais būna kviečiami į mokyklas, kur veda "Gerumo pamokėles" vaikams, pasakoja pie benamius, leidžia su jais pabendrauti. Kartais vaikai į prieglaudą ateina kaip į ekskursiją.  Būna, kad prieš susitikimą vaikai ruošia dovanas gyvūnams, kai kurias daro patys. Tokie dalykai labai svarbūs, jie paliečia vaikų širdis, ne vienas ir susigraudina.. Bėda tik, kad dar labai mažai tokių dalykų vyksta, dar yra labai daug kur plėstis.
 
Taip, mažųjų piliečių auklėjimas labai svarbus ir būtinas dalykas. Bet, kol nebus bausmės tokios, kad TIKRAI bijotų- padėtis nesikeis. Viso ko pagrindas- nebaudžiamumas.
 
Kiek girdėjau tai baudžia už smurtą prieš gyvūnus, bet tiesiog žmonės pamatę gyvūną nelaimėj lieka abėjingi. : (
 
nesutikčiau, kad pagrindas nebaudžiamumas. manau tai eina po auklėjimo, bet aišku irgi yra labai svarbu.
baudžia, Judita, bet beveik niekad negalima įrodyti kad kažkakas kažką padarė, kol tai nenufilmuota ar pan. o tada jau gali gauti netgi baudą ir teoriškai (bet niekada praktiškai) iki metų kalėjime, ojoj, kaip baisu, ane? [=
 
Manau, kad dauguma žmonių net nežino apie bausmes.
&)
Žmogus nutolo nuo savo prigimties (gamtos) ir smurtauja prieš ją. Reikėtų mokinti, jog ne technologijos mūsų namai ir ne kompiuteriai mūsų geriausi draugai, o mūsų namai - gamta, o draugai - gyvūnai.
:$
 
Sveiki,

padekite. nezinau ka daryti. priklydo siandiena sunelis su kirstine zaizda ir sulauzyta koja. skambinau i veterinarijos tarnyba tai net tai, kad kazka patare, bet apskritai pradejo kalbeti apie pinigus ir t.t. net apsiasarojau... ir dar,visi vet. gydytojai atostogauja, pas juo auditas, na zodziu sh malimas... o as tikai neturiu salygu nuvesti gyvuleli i kita miesta. Tai nejau taip ji palikti nugaisti?
 
dekoju uz "pagalba", sunelis nugaiso...
 
reikėjo skambinti į SOS, o ne rašyti forume, nes žmonės nesėdi čia kiekvieną dieną ir nežiūri kas ką parašo. užjaučiu dėl šunelio...
 
Labai liūdna ir gaila. Nugaišo, reiškia nesikankins. Svety, tu padarei, kiek galėjai. O galėjai nedaug. Negali kaltinti kitų. Ne viską padarei ir pats. Veterinarai negydo nemokamai. Valstybė nesirūpina tokiais gyvūnais. tik nuo mūsų pačių priklauso, ką galime padaryti. Kartą, išgelbėjus gyvūną ir sumokėjus veterinarui, kitą dieną 2 litų (tada tiek kainavo) neturėjau maršrutiniam autobusiukui. Bet nepykau ir nekaltinau kitų. Nes aš pati taip norėjau. Dariau viską, ką galėjau. Tokius žmones aplinkiniai vadina durniais. Bet jiems tas pats. Jie tiesiog gelbsti. Kiek gali ir sugeba. Tu ieškojai išeities. Ir už tai didžiulė padėka. Kitą kartą pasiseks labiau. Visų gyvūnų, deja, neišgelbėsi. Bet reikia gelbėti. Nepaisant nieko.
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS