lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 4971452
Šiandien: + 40026
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Gyvunu kancios

Puslapiai: 1
RSS
Gyvunu kancios, Pagalba

Nezinau ar ce pataikiau ar ne ,bet issisakysiu seme saite.. .Nezinau as gal esu lb jau kvailas ar ka bet as nesuprantu visokiu ystaigu susijusiu su gyvunais (smurtas pries gyvunus) visi tik atsizvelgia y sunis ,katinus ir kitus daugumai turimus augintinius o kas atsizvelgia y retus  pavyzdziu DRAMBLIU ,TIGRU SMURTA niekas va to as ir nesuprantu kam isvis tokios istaigos  save gire padareme ta isgelbejome tiek  ir t.t. Paziurekit sita video kaip elgemasi su gyvunais cirke filmuota slapta kamera  http://www.youtube.com/watch?v=sQbeL-Hw00c   ir esme tame kad ce vyskta tai visame susiktame zmoniu pasaulije.. ir niekas nieko nedaro ... Kodel niekas neatsizvelgia i situos gyvunus nesuprantu ,dar perskaiciau siame forume kad didziausi priesai gyvunams vaikai ha  , net juoka pakele tas pasakimas ...paziurint sita video ir zinant kad kekviena diena taip musami su armaturom su strelem gyvunai tia atsipraant nk nebesinori... Bet kas keisciause kad zmoens zino apie toki smurta bet nieko nedaro .. o kodel turbut kad jiems malonu ziureti sedinti cirke kaip varksi gyvunai daro triukus.. issaudiciau visus tokius ...

http://www.animalaid.org.uk

http://www.peta.org/

Visi darome, ką sugebame. Mūsų šeima visada maitino ir maitina beglobius gyvūnus. Dabar aš kartais bunu "SOS gyvūnai"sponsore. Neseniai pasirašiau peticiją prieš šunų žudymą ir valgymą Korėjoje. Po to pagalvojau, o ko geriau karvėms, kiaulėms, vištoms t.t. - tapau vegetare. "SOS gyvūnai" švietėjiškas darbas irgi laiptelis gerumo link. Juridiškai išprusę žmonės irgi veikia: pvz. įkurtas visuomeninis judėjimas "Žmonės už gyvūnus". "UzGyvunus", jei Jūs čia parašėte, reiškia irgi kažką dorote ar dar padarysite, kad visiems gyviams šioje panetoje dūtų gera. Ačiū.

Svečias, nepaprastai skaudu žiūrėti kaip kankinami VISI gyvūnai. Tas, kuris apskritai myli gyvūnus, negali likti abejingas VISŲ gyvūnų kančioms. Reikalas tas, kad pas mus drambliai po gatves nevaikšto, tad ir patirties tokios neturime, tad tik žiūrime filmuotas medžiagas ir plėšome sau širdis. Deja, jokio įtakos mes tam neturime, nebent prisidėti peticijomis ar panašia veikla. Kadangi mūsų geografinė zona artimesnė šunims/katėms/graužikams ir kitiems smulkiems gyvūnams, tad globojame ir kovojame dėl tų, kurie yra aplink mus.

Skauda širdį dėl cirkuose kankinamų gyvūnų, skauda dėl Kanadoje žudomų ruoniukų, Danijoje žudomų delfinų, Japonijoje - banginių. Užjaučiame, liūdime, rašome ir pasirašome peticijas, bet tai yra tik tiek, ką fiziškai galime padaryti. Tiesiog bandom elgtis pilietiškai ir tvarkomės savo kiemą - tai, kas supa mus.
Žmogus, priklausantis katei :-)

Tik norėjau trumpai, UzGyvunus, parodyti, kad ne tiesa, kad visam pasauliui tai nerupi. Gyvunu teisemis besirupinanciu organizaciju yra labai daug, o Lietuvoje, Odeta, Jus esate teisi, si problema nera tokia umi. Tapkite veganais ar vegetarais, nesilankykime zoologijos soduose, cirkuose ir panasiose vietose, kur gyvunai laikomi tik del pelno. Nenesiokime kailiniu, vilnos, odos, nenaudokime iš šių medžiagų pagamintų daiktų. Jei yra noras ir Lietuvoje kiekvienas gali prisidėti nors ir maza dalele ir kovoti pries sia pasauline problema.

Nuo pat vaikystės nevaikštau į cirką, to nedaro ir mano visa šeima. Pasibjaurėtina, kaip dresiruojami gyvūnai, tik tam, kad žmonės gautu malonumą tai žiūrėdami.

Gyvenam Lietuvoje ir čia tenka kovoti būtent dėl šunelių ir katinėlių, bet tai nereiškia, kad širdies neskauda ir dėl kitų. Manau, jei gyvenčiau kitoje šalyje nelikčiau nuošali kovodama dėl tų gyvūnų dėl kurių rašote.

Ir niekada nereik pamiršti paprasto dalyko, kad kiekvienas turime pasirinkimą ir esame ten, kur daugiausiai galim padėti arba tiesiog būti naudingi.

Augimas nepakenks niekada, bet pirmoj eilėj turim mokėti susitvarkyti savo kieme.

kas labiausiai dziugina, tai, kad atsiranda zmoniu, kuriems sirdi skauda del nelaimeliu gyvunu. Reiskia, dar yra vilties. Darykime viska, ka galime, kalbekime, svieskime neismanelius, kad zinotu , jog gyvunai patiria kancias, kad jie serga tomis paciomis ligomis, kaip ir zmones. Man taip keista ir baisu, kad jie to nesupranta ir badaujanti susalusi katyte ziemos vidury yra normalus dalykas !  :-(   Pats seimo narys Austrevicius pasakojo, kad eina per visus seimo narius ir pries istatymo svarstyma itikineja, kad suo ir kate yra gyvi padarai, o ne siuksles, vertos "Grindos" likimo.   :O

Pasisakysiu ir aš. Pirmiausia, didelė klaida yra nuolat maitintintis informacija apie visam pasauly skriaudžiamus gyvūnus ir dejuoti, kaip tai baisu. Taip, žmogus yra toks sutvėrimas, kuris sugeba labai kankinti kitus gyvnus padarus, tai kiekvienam aišku. Susipažinti su tuo, kas vyksta ant šios Žemės verta, bet užuot dejavus, verčiau pačiam imtis keisti tai, ką gali pakeisti. Nors kažkiek. "SOS gyvūnai" būtent tai ir daro - padeda kenčiantiems gyvūnams Lietuvoje. Mielas temos autoriau, negi jūs manot, kad šita organizacija gali gelbėti ir dramblius Afrikoj, ir banginius Japonijoj, ir dar kitus gyvūnus kituose žemynuose? Net ir Vilniuje neįmanoma išgelbėti visų, kuriems reikia pagalbos. O jeigu žmogus susikuria iliuziją, kad reikia padėti visam pasauliui, tai galiausiai "perdega" ir nebegali padėti niekam.

Dar viena klaida yra manyti, kad niekas neatsižvelgia į dramblių ar tigrų kančias. Tose šalyse, kur gyvena šie gyvūnai, yra ir organizacijų, kurios jais rūpinasi. Pilnas internetas informacijos, jeigu domina.

Ta pačia proga norėčiau apginti cirką. Į jį mane atvedė cirku besidominti ir pati žongliruojanti draugė. Ta draugė yra vegetarė ir jau beveik veganė, o cirkas, kuriuo ji mane užkrėtė, vadinasi "naujasis cirkas". Jame NĖRA GYVŪNŲ. Yra žonglieriai, akrobatai ir jų pasirodymai tiesiog užburiantys. Po keleto dienų Belgijoje kaip tik fotografuosiu naujojo cirko festivalio dalyvių treniruotes ir pasirodymus. Vilniuje kasmet rudenį irgi vyksta naujojo cirko festivalis - tikrai rekomenduoju apsilankyti. Man patinka idėja atgaivinti cirką, paliekant praeityje ydingas jo dalis ir tampant šiuolaikine, gamtai ir žmonėms draugiška meno sritimi. Čia yra šiek tiek informacijos anglų kalba apie šiuolaikinį cirką: http://en.wikipedia.org/wiki/Contemporary_circus

Taigi, pasaulis juda į priekį. Gal ir labai lėtai, bet juda. Temos autoriui siūlau pabandyti realiais darbais prisidėti prie gyvūnų gerovės. Jei ne šunų ir kačių gerovės Lietuvoje, tai visada galima važiuoti į Tailandą pas budistų vienuolius ir padėti jiems prižiūrėti tigrus :) Arba prisijungti prie PETA.

Gyvūnų cirkuose išties gaila. Triukai atliekami, kad gyvūnas išvengtų galimo skausmo, jei to nedarytų. Tie vaizdai man nekelia jokio džiaugsmo, atvirkščiai prislegia... Skriausti, niekinti, žaloti silpnesnį nereikia proto, nereikia talento.

Cirke buvau tik maža būdama, kai dar pasaulio suvokimas visiškai kitoks buvo. Dabar ir ateityje nieku gyvu ten neisiu ir savo vaikų niekada nevesiu. Tai mano balsas PRIEŠ.
Kalbant apie gyvūnų teises, verta paminėti ir zoologijos sodus. Mano įsitikinimu, zoologijos sodo išvis neturėtų būti, o ypač Lietuvoje ir pan. šalyse, kur trūksta lėšų. Juo labiau, kad šiais informacinių technologijų laikais yra eilė kitų priemonių vaikams pažinti gyvūnus.
Praėjusią vasarą sūnėno prašymu teko lankytis Kauno zoologijos sode. Gaila gyvūnų, dienas leidžiančių aptriušusiuose narvuose ar aptvaruose...

Citata
Ilo. Kol. parašė:
Triukai atliekami, kad gyvūnas išvengtų galimo skausmo, jei to nedarytų. Tie vaizdai man nekelia jokio džiaugsmo, atvirkščiai prislegia... Skriausti, niekinti, žaloti silpnesnį nereikia proto, nereikia talento.

Ilonos citatą paėmiau tik dėl temos minties. Norėjau kai ką nuo savęs pridėti.

Nežinau, kaip cirkuose dresuojami gyvūnai. Esu mačiusi žiaurių įrašų, bet nemanau, kad visi tik žiaurumu ir kirčiais dresuojami. Gyvendama tarp katinų jau įsitikinau, kad juos galima išdresuoti kaip tik nori. Be bausmių, be kirčių, be barimų, be prievartos. Reikia tik meilės ir kantrybės, ir gyvūnėlis atlieka toookius triukus, kurie jam pačiam yra labai malonūs - kaip žaidimas, kaip išdaiga. Gal skirtumas tik tas, kad namuose gyvūnai įsilieja į žaidimą tik tada, kai būna tarp artimų žmonių. Ir tai visai nėra besąlygiškas paklusimas šeimininko dresūrai, bet abipusis žaidimas, bendravimas, juokavimas. Deja, tuo tik galima pasigirti arba nufilmuoti slapta kamera, nes esant pašalinei auditorijai katukai užsisklendžia, drovisi, atsiriboja.

Ką norėjau pasakyti? Nemėgau ir aš cirko nuo vaikystės. Tiesiog instinktyviai nemėgau, nes tais laikais niekas nekalbėdavo, kad cirkas, tai gyvūnų kankinimas. Bet aš įsitikinus, kad gyvūnas gali vaidinti ir neverčiamas - tiesiog iš malonumo, dėl smagaus proceso ar žaidimo. Kaip kažkada Sandra pasakojo apie šunų dresūros pamokėles: reikia elgtis taip, kad tai būtų malonu ir šeimininkui ir augintiniui. Tada pasiekiama socializacijos viršūnė, šeimininko ir augintinio darnus dvasinis bendrumas.
Žmogus, priklausantis katei :-)
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS