lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 4971452
Šiandien: + 40026
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Kaip plačiau pasklesiti apie situaciją su gyvūnais Lietuvoje

Puslapiai: 1
RSS
Kaip plačiau pasklesiti apie situaciją su gyvūnais Lietuvoje, žiaurumas, informacijos sklaida, Grinda, užsienis
 
Sveiki,

norėčiau aptarti čia galimybes plačiau pristatyti pasauliui situaciją su gyvūnais Lietuvoje. Žiaurumas prieš gyvūnus vyksta kasdien, mūsų laikraščiai pilni pranešimų, bet kol tai, ką rašo mūsų laikraščiai nebus žinoma pasauliui, mūsų valdžia nekreips į tai tinkamo dėmesio.

Štai vertimas vieno straipsnio apie "Grindą", kuris pasirodė tinklapyje Carodog.eu. Jei galite paskleisti kur nors socialiniuose tinkluose ar kitur internete šią nuorodą - būtų puiku.

http://www.carodog.eu/?p=5&s=1&a=&item=459


Taip pat jei yra galimybė versti ir platinti kitus straipsnius pasirodančius mūsų spaudoje - rašykite čia.
Redaguota: Ina - 2010 11 01 23:48:37
 
Labas Ina, nezinau ar tam butu galimybiu, bet YouTube yra bene geriausias budas skleisti naujienas apie ivairias problemas ar tai butu ziaurus elgesys su gyvunais ar tiesiog reklama apie globotinius, veikla ir t.t. Tam zinoma reikia filmuotos medziagos, nebutinai pacios geriausios kokybes. Uztektu vieno "uzkreciancio" filmuko ir jis kaip koks virusas galetu pasiekti daugeli zmoniu visam pasauly. SOS Gyvunai turi kelis filmukus, taciau gal butu galima sukurti ju daugiau, tarkim apie konkrecius gelbejimo darbus, parodyti zmonems realybe ir begalini apleistu gyvuneliu skausma. Zinau, kad toki reportazai gali sokiruoti ir net traumuoti silpnesniu nervu ziurovus, taciau as kito kelio nematau.
 
Ina, jus teisi. Informacijos, kad ir šiuose (GG) puslapiuose yra pakankamai daug. Teisiog reikėtų, kad kas nors mokantis anglų kalbą tas žinutes išverstų ir patalpintų įvairiuose pasauliniuose gyvūnų globos organizacijų tinklapiuose (Brigit Bardo fondas ir pan.). Su prierašu- pradėtas tyrimas, nepradėtas tyrimas, kokie tyrimo rezultatai, galų gale policijos departamenatas turi savo viešai skelbiamus ir prieinamus el.paštus, tinklapius- pridedant tuos duomenis, kad organizacijos ar pavieniai asmenys galėtų rašyti tyrėjams domėdamiesi. Gal aš čia ir per plačiai užsisvajojau, bet juk Pipiro istorija nuo plataus paviešinimo ir prasidėjo.
 
na viešinti tokius dalykus aišku irgi gerai ir reikalinga, nors neįsivaizduoju, ar realiai  nuo to kas pasikeis
o kaip pvz. kovoti su UAB "Grinda" tai neįsivaizduoju, juk ten taip pat žiauriai elgiamasi su gyvūnais
ir tas žiaurumas ne tame visų pirma  kad jie užmigdomi, kartais gal nėra kitos išeities, bet ir tame kaip su jai elgiamasi
iki tos procedūros, juk tai taip pat žiaurus elgesys su gyvūnais kaip matyti paskaičius straipsnius, komentarus apie tai  
o kovoti sudėtinga  vien todėl, kad tai savivaldybės įmonė, kam ją apskųsi, kas ją patikrins, na  pavyzdžiui, nusiųsi skundą į seimą, o kur tą skundą persiųs, juk į tą pačią savivaldybę. Ir dar ES lėšas tikriausiai gauna už tokią "gyvūnų globą". Vienas dalykas yra Pipiro istorija ar dar kokia, nesunku juk kokį  "budulį" nuteist, o kitas dalykas kai tai daro tokia įmonė.
 
Ačiū labai už pasiūlymus. Be abejo, kai mūsų gyvūnų apsaugos situacija yra tokia aplesta, pradeda atrodyti, kad jau niekas nebegalės pagelbėti. Bet žinokit, kad bloga Lietuvos situacija Lietuvos gyvūnų globos organizacijų dėka  jau yra žinoma užsienyje, ir tai anksčiau ar veliau pakeis reikalus. Jau yra priimtas sprendimas dėl ES teisės aktų keitimo, yra ir kitų veiksmų, kurių imasi užsieniečiai, todėl jei turite tokias galimybės - dėl filmukų, nuorodų pakabinimo Internete, padarykite tai prašau.

Štai dar peticija dėl "Grindos": http://www.peticijos.lt/visos/3273

Tegu buvo jau daug tų peticijų, tegu atrodo, kad viskas veltui, bet svarbu nenuleisti rankų. kaip sakoma, lašas po lašo...
Redaguota: Ina - 2010 11 07 14:42:09
 
Citata
Svečias wrote:
kovoti sudėtinga vien todėl, kad tai savivaldybės įmonė,

Grinda NĖRA savivaldybės įmonė - tai UAB'as. Ji tik "laimėjo konkursą" šiai veiklai ir tokiu būdu yra finansuojama savivaldybės. Tiksliau - iš mūsų mokesčių... Grinda dar asfaltuoja gatves ir dar kažkokį biesą daro ir t.t.
Žmogus, priklausantis katei :-)
Puslapiai: 1
Skaito temas (1 svečių)
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS